Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-07-06 07:34:25

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdéseket teszel fel, nyisd meg az összefoglalót és bátran szaladj végig az alábbi linkgyűjteményen. Ha nincs válasz, nyugodtan kérdezz. :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8236) Zyrius válasza f.lorand (#8215) üzenetére


Zyrius
aktív tag

Huhh, ez nagyon jó GIF, köszi szépen! Remélem nem bánod, ha bemásolom a blogomra a post alá :)
@t72killer Igen a korábbi kép kontrasztosabb, a telefonom alap kép szerkesztőjében még tuningoltam rajta egy kicsit, ezen tényleg nincs most semmi mókolás.
@.mf Érdekes kérdés ez a csillagok leszedése, különböző műveletek, majd visszarakása. Nincs semmilyen fotós tapasztalatom így photoshop is ismeretlen számomra, talán ezért is nem kezdtem még hozzá a finomításokhoz. A gondolat, hogy leveszem a csillagokat majd utána más méretben visszarakom nekem egyelőre nagyon idegen. Lehet, hogy 1 év múlva már csak nevetek majd a saját kommentemen, amikor majd a cél szentesíti az eszközt, de ez nekem már nagyon durva manipulációnak minősül.
Nem tudom, hogy létezik-e egyáltalán ilyen, vagy eleve minden asztrofotó manipulált úgy összességében és kész. Hiszen már a képek egymásra rakása és az alap feldolgozás is valamilyen szintű módosítása az adatoknak.
Remélem értitek, hogy mire akarok kilyukadni :D

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.