Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) pokol ura válasza mycso (#1349) üzenetére


pokol ura
senior tag

szia! és köszi a gyors választ. de mident hagyjak auton és csak az fsb-t emeljem?!
a másik hogyha állítok vmit és entem F10-el akkor nem ujra indul az abitombol adodoan, hanem lekapcsol. és amikor elinditom akkor látom vagy épp nem az emelt orajelet. :S
de ezt mint olvastam vhol róla, hogy mindegyik ilyen újabb procis gép ezt csinálja. hülye szokásuk, de vhogy csak megszokom. :)
(jelenleg 250-es FSB-n megy a proci 2000MHz ;ram PC4800 2,0V; PCI-E és PCI fikszálva 100 ill. 33,33MHz-re). ja és az mért van h van álitolag ez az eist sz..rság, ami azt csinálja h ha nem dolgozik gőzerővel , akkor leveszi a proci szorzoját 8-rol 6- szorosra, de ezt látam nem lehet kikapcsolni. :S

pokol ura felhasználónak 34 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! MAI MSI MAG B550 Tomahawk;AMD Ryzen 5 5600X;Crucial Ballistix DDR4-3600 16GB K2;ARCTIC Liquid Freezer II 360;Asus TUF Geforce RTX 3060 12G V2;Seasonic Focus GX 750W;Fractal Design Meshify C

(#1352) mycso válasza pokol ura (#1351) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Igen ezek a lapok ilyenek, ha húzogatod benne a procit akkor restartnál lekapcsol, majd 1-2mp múlva indul el. Ez valami fesz állítási dolog...

A többi beállítást egyelőre hagyhatod autón, esetleg ha találtál egy stabil FSB értéket, akkor elkezdheted babrálni a ram osztót, időzítést ha elkezd instabillá válni a rendszer, akkor a feszek emelését is el lehet kezdeni (persze nagyon óvatosan).

A PCI-e frekit 300FSB-ig állíthatod fixre, e felett auto beállításra kell állítani, különben nem indul a gép!
Ha SATA winyót használsz akkor pedig max 350FSB érhető el, mert e felett nem látja a lap a SATA winyókat!!!
PATA winyóval nekem sikerült 400FSB-t is kihúzni a lapból...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1353) mycso válasza pokol ura (#1351) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

ja és az mért van h van álitolag ez az eist sz..rság, ami azt csinálja h ha nem dolgozik gőzerővel , akkor leveszi a proci szorzoját 8-rol 6- szorosra, de ezt látam nem lehet kikapcsolni. :S

Igen ez az energiagazdálkodás része...
Most nem otthon vagyok, így pontosan nemtudnám leírni, hogy melyik menüben (mintha advanced/cpu.....) de ki lehet kapcsolni ;)

Holnap majd leírom pontosan hol, ha addig nem találod meg....
Illetve win-ben az energiagazdálkodást állítsd át a min.-ról otthoni-ra pl.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1354) pokol ura válasza mycso (#1353) üzenetére


pokol ura
senior tag

szia!

köszönöm a gyors és téleg jo válaszokat. de csak egy gagyi 40Gb-os samu vinyom van. :S
de le lesz cserélve sata 3Gb/s-esre. :) de azé még probálkozok nyuzni. XD

pokol ura felhasználónak 34 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! MAI MSI MAG B550 Tomahawk;AMD Ryzen 5 5600X;Crucial Ballistix DDR4-3600 16GB K2;ARCTIC Liquid Freezer II 360;Asus TUF Geforce RTX 3060 12G V2;Seasonic Focus GX 750W;Fractal Design Meshify C

(#1355) butterfly197


butterfly197
csendes tag

Sziasztok!
Pár hónapja van meg a P5LD2 alaplapom. Mostanában olyanokat csinál, hogy bekapcsoláskor csak reset gomb megnyomása után indul el. Vagy elsőre a bios előtt egy teljesen zavaros, olvashatatlan képernyő jön be, mintha összeestek volna a betűk. De
reset után elindul, és működés közben semmi gond vele.
Integrált VGA kártyát használom.
Előre is köszi a segítséget!

(#1356) remeny


remeny
csendes tag

UDv! Asrcok dual vsta alaplapomat csereltme p5ld2 SE es kene segiteg mert meg ott feltudtam 3.5 re huzni 4-4-4 11 es kesletetes bealitassal itt msot csak 3 gh z tudom felhuzni a vinyomat 2,8 rol... es nem igazan ertem pedig tott a feszt nem is lehett allitani itt aliottam de semmti nem segitett rajta:( kicsit tobbre szamiottam tuningban mint egy gagyi asrocktol. Ha valakinek van epkezlab otlete akkor kerem segitsen!.

(#1357) pokol ura


pokol ura
senior tag

Na sziasztok!

Sikerült végre megtalálnom azt az energia takarékossági bigyót (C1E) ezt kikapcsolva meghuztam egy csöppet a procit. Mindent auton hagyva, kivéve az FSB állítást. Még csak próbálgatom, de 1600@2800-ra huztam a RAM 526MHz 5-6-6-2-es időzítéssel. 200@350-es FSB. De sztem megy ez többet is. És max terhelésen 45 fokos a proci, ami sztem nagyon jó :). Super PI 'M -es tesz 26s; 2M-es 1m 10s. De ezek olyan értékek amik mindennapi használatnál is lenének, mert avast virusirto;sygate personal firevall bekapcsolva. Ez nem a pontszámra hajtoot értékek. :) még egy 2 érték :
memória olvasás: 5660; írás: 6091; másolás: 3730; késleltetés: 78,7 nem tudom h ezek menyire jók e de az E6700-ast elég sokszor ott hagytam :). és köszönöm mindenkinek a segítséget.
u.i.: remeny-nek meg javaslom h az advanced részben van ez a C1E azt kapcsolja ki és megy az többet is :D :B

pokol ura felhasználónak 34 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! MAI MSI MAG B550 Tomahawk;AMD Ryzen 5 5600X;Crucial Ballistix DDR4-3600 16GB K2;ARCTIC Liquid Freezer II 360;Asus TUF Geforce RTX 3060 12G V2;Seasonic Focus GX 750W;Fractal Design Meshify C

(#1358) remeny válasza pokol ura (#1357) üzenetére


remeny
csendes tag

Thx, de nem taltam ott olyat hoyg C1E ha egy kepet tudnal nyomni arrol azt megkoszonem:)

(#1359) mycso válasza remeny (#1358) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

820 vagy 915-ös procid van????

Akkor valószínű nem is fogsz c1e opciót találni. ;)

Valahol a proci beállításánál kellene lennie az energiagazdálkodós menüknek, majd holnapra megnézem neked, most azért nem indítom újra.

De egyébként mi is az igazi problémád???
Nem megy a tuning?

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1360) remeny válasza mycso (#1359) üzenetére


remeny
csendes tag

820 as procim van... es a problemam hoyg asrock alaplapon ahol feszt nem lehett alitani 3.5 futattam stabilan ezt emg 3-on tudm futatni mert kekhala mar az elejen es nem ertem meirt van... ha valmi jo bealitast tudnatok erre mondani megkoszonnem, mert idegesito,hogy egy jobb alplappal ne tudjam elerni meg az elozo eredmenyt se tudjam elerni. Amugy letezik 1 Gb 633 ram 2pentium 2.8 D procival es Gef 8600 GT el szagasson a battlefield 2 nagyon durvan? A vid kartya bealitas teljesitmenyre van bealitva es ott a jatek 800x 600 high on minden, de ennek a gepnek meg ha a ram keves is nem kene kb 30 fps el mennie... Amugy amikor friss win van update telepitesek nelkul szoval az elso napon meg tok jol megy 1024 ben 4 szeres szuressel is... 3ik win van rajta de 2-3 nap utan alodan elkezd szaggatni rajta a jatek..:( Szoval ezert gondolom hoyg ha felhuzom a procit talan jobb lesz.

(#1361) mycso válasza remeny (#1360) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Az alapjáratú prociddal is mennie kéne a bf2-nek simán, nekem p4 3Ghz + 6600GT + 1GB ram, 1024*768 (valami médium-tól kicsit jobb beállításon, de lehet high volt szűrők nélkül), szépen elfutkározott.

Nem melegszik túl a procid vagy a VGA-d játék közben???
Ha nem az a baj, akkor esetleg rakj fel friss intel chipset drivert, meg valami másik vga drivert (ebből nem mindíg a legfrissebb a legjobb).

Nekem úgy megy most a rendszer (bár más a procim), hogy xyFSB és vele 1:1-ben a ram!!
Illetve kézzel beállítva a ram időzítések és a hyper path is be van kapcsolva.

Ram időzítést itt tudod állítani:
[kép]

Ram osztót, pedig itt tudod beállítani:
[kép]

Egyelőre ennyi jutott eszembe, majd írj mire jutottál.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1362) remeny válasza mycso (#1361) üzenetére


remeny
csendes tag

THX. Az a nagy problema, hogy nemtudom huzni a procimat 200 Mhz mert legfagy es nem melgeszik tul se proci se VGA kezzel megfogom es 50C korul lheet szoval az eleg jo szerintem. A lenyeg hogy Asrock dual VSTA 3.5 felhuztam ugy hogy ott feszt nem lehett allitani itt meg leeht es 3 ram tudom felhuzni ugy hogy nem fagy le es ezt nem ertem miert nem muxik.. amugy p5ld2 bol milyen az SE ? lehet az a bja hogy nekem az van?:). Amugy hihetlen de, most 3 jara tanultam peldabaol es nem raktam fel win frissiteseket es most high 1024 ben megy bf 2 es max az 1 Gb ram miatt akad meg neha. De ezt sem ertem, hogy lhet hoyg win frisitesek tonkre vagjak ugy a gepet hoyg low grafikan is lagol bf 2:). Egyenlore azt remelem tuningot megfogom tudni oldani:)

(#1363) remeny válasza mycso (#1361) üzenetére


remeny
csendes tag

THX. Az a nagy problema, hogy nemtudom huzni a procimat 200 Mhz mert legfagy es nem melgeszik tul se proci se VGA kezzel megfogom es 50C korul lheet szoval az eleg jo szerintem. A lenyeg hogy Asrock dual VSTA 3.5 felhuztam ugy hogy ott feszt nem lehett allitani itt meg leeht es 3 ram tudom felhuzni ugy hogy nem fagy le es ezt nem ertem miert nem muxik.. amugy p5ld2 bol milyen az SE ? lehet az a bja hogy nekem az van?:). Amugy hihetlen de, most 3 jara tanultam peldabaol es nem raktam fel win frissiteseket es most high 1024 ben megy bf 2 es max az 1 Gb ram miatt akad meg neha. De ezt sem ertem, hogy lhet hoyg win frisitesek tonkre vagjak ugy a gepet hoyg low grafikan is lagol bf 2:). Egyenlore azt remelem tuningot megfogom tudni oldani:)

(#1364) remeny válasza mycso (#1361) üzenetére


remeny
csendes tag

THX. Az a nagy problema, hogy nemtudom huzni a procimat 200 Mhz mert legfagy es nem melgeszik tul se proci se VGA kezzel megfogom es 50C korul lheet szoval az eleg jo szerintem. A lenyeg hogy Asrock dual VSTA 3.5 felhuztam ugy hogy ott feszt nem lehett allitani itt meg leeht es 3 ram tudom felhuzni ugy hogy nem fagy le es ezt nem ertem miert nem muxik.. amugy p5ld2 bol milyen az SE ? lehet az a bja hogy nekem az van?:). Amugy hihetlen de, most 3 jara tanultam peldabaol es nem raktam fel win frissiteseket es most high 1024 ben megy bf 2 es max az 1 Gb ram miatt akad meg neha. De ezt sem ertem, hogy lhet hoyg win frisitesek tonkre vagjak ugy a gepet hoyg low grafikan is lagol bf 2:). Egyenlore azt remelem tuningot megfogom tudni oldani:)

(#1365) mycso válasza remeny (#1362) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hát nemtom miért nem tudod húzni...esetleg rakd fel a legújabb biost (asszem 1104).
Nekem is SE lapom van és semmi gondom a tuninggal, akár 400FSB-t is megy a lap...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1366) remeny


remeny
csendes tag

Kene meg segitseg:) A BIOS frisitenem, de olyan megoldas kene, hogy winbol frissitse... letoltottem az OS-t de nem rakja fel:(

(#1367) mycso válasza remeny (#1366) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Innen töltsd le az Asus update progit: [link]
Majd innen a legújabb biost: [link]
Csomagold ki, majd ha feltelepítetted az asus update-ot értelemszerűen, bios frissítés, ott megkeresed a fájlt amit kicsomiztál, stb. ...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1368) remeny válasza mycso (#1367) üzenetére


remeny
csendes tag

Thx, de eljutottam odaig hoyg asus.com. es msot is leszedem rakatintok exere de nem tortenik semmi egy dosos ablak pillanatra emgjelenik de nem tortenik semmi... a masik filet most nezem meg mi, de az is meglsz valszeg emrt egyesitette egy masik meglevovel szoval fealadom a problema okat:(

(#1369) remeny válasza mycso (#1367) üzenetére


remeny
csendes tag

Elnezest hulye vagyok:) megis csak sikerult igy:)

(#1370) mycso válasza remeny (#1369) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

És már megy a tuningolgatás is az új biossal?

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1371) remeny válasza mycso (#1370) üzenetére


remeny
csendes tag

NEm:( feladom.... 3.2 re felhuztam az volt a max... de szagatto a jatek... :D felelmetes... de neha kek halla igy is ujraindul.... nemtudom mi leeht a problema de ez van igy jartam... majd kov fejlsztesnel hatha jobban jarok:)

(#1372) mycso válasza remeny (#1371) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hát a kék halál, restart pedig inkább memória hibára utal....
Illetve valami driver probléma-összeakadás miatt is lehet...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1373) rii


rii
nagyúr

hogy lehet több IDE HDD-t rátenni .....?

ezen az alaplon nem erre a céltra szolgálna az EIDE csalakozzó?

nekem se DVD-t se HDD-t nem fogad ......


Miértt???

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1374) rii válasza rii (#1373) üzenetére


rii
nagyúr

pupuuú

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1375) mycso válasza rii (#1373) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ahoz asszem a csatlakoztatandó eszköznek is tudnia kell az EIDE kezelőfelületet.
Általában ezeknél az eszköz nevéhez hozzácsapják az "eide" jelzőt...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1376) pokol ura


pokol ura
senior tag

sziasztok!

A procim vége ebben a lapban 3040MHz, de ekkor nem látom a biosban a sata-s cuccaim :(
8*380 1,35V ez auton volt; a memo 751MHz 5-6-6-2 és az everest tesztjei szerint 6:4 az E6700 ellen az én javamra. :C
Szal ezt a procit csak ajánlani tudom és a lapot is, annak aki szerényen de tuningolni akar. Egy rosz tulajdonsága va na lapnak, hogyha tuningnál én álitgatom be az értékeket akkor el se indul, de ha auton hagyom és csak az FSB-t irogatom akkor tök patentul megy.
1M-es super pi 1.5 össel 23,891s :) ez 2,8GHz-en

pokol ura felhasználónak 34 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! MAI MSI MAG B550 Tomahawk;AMD Ryzen 5 5600X;Crucial Ballistix DDR4-3600 16GB K2;ARCTIC Liquid Freezer II 360;Asus TUF Geforce RTX 3060 12G V2;Seasonic Focus GX 750W;Fractal Design Meshify C

(#1377) SP!T


SP!T
addikt

Hali!

Új géppel bővült a család! Az alaplap benne egy P5LD2-SE rev2 alaplap! El akartam kezdeni XP-t telepíteni, de nem lehet! :Y Bebootol, majd kiirja, hogy számitógép vizsgáláta fehér betükkel fekete hátérrel és meg se mukkan fekete a kép! Vistát lehet instalálni! Mi van ilyenkor? :F :(

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1378) lúzer válasza pokol ura (#1376) üzenetére


lúzer
veterán

Igen, halottam hogy 350 mhz fölött kezdi ledobni a sata vezérlőt.

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1379) lúzer válasza SP!T (#1377) üzenetére


lúzer
veterán

a telepítő kék képernyője se jön be?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1380) SP!T válasza lúzer (#1379) üzenetére


SP!T
addikt

Nem.. Egyáltalán semmi.. Oké, h rajta van a dobozon, hogy "Vista Ready", na de ennyire? :DDD Csak kiirja amit mondtam és feketeség.. :( Vista 100%-osan megy, tehát a beállitások a biosban tuti jók ill a jumperek is.. Végén van egy masterre jumperelt dvd iró, de már próbáltam 3 olvasóval is!

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1381) lúzer válasza SP!T (#1380) üzenetére


lúzer
veterán

Fura, mert ha nem látna vinyót akkor is elindulna a telepítő

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1382) lúzer válasza SP!T (#1380) üzenetére


lúzer
veterán

Mellesleg 2 gépet raktam össze ezzel a moboval, semmi bajom vele.

esetleg az nem lehet hogy core2 procit használsz, és nem frissítetted a biost?
bár ennek ellentmond a vista indulás

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1383) SP!T válasza lúzer (#1382) üzenetére


SP!T
addikt

Egy P4 D 3GHz-es procc van benne. Frissitenék én biost is ha felmenne a win! :D Bár akkor már nem kéne! :) Vista-t meg nem szeretnék..

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1384) lúzer válasza SP!T (#1383) üzenetére


lúzer
veterán

Azt alapból ismeri szvsz.
Mellesleg dos alól is lehet biost frissíteni, sőt úgy kell.

Én is paráztam, tök új core2 procit nem ismerte fel a bios, és féltem hogy DOS módban se indul el, de megnyugtattak:
DOS módban azért annyira el tud indulni, hogy floppyról frissítsem a biost.
És így is lett :DDD

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1385) mycso válasza pokol ura (#1376) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

A 350FSB feletti sata "nemlátás"-ról már többször írtam.
Ennél a lapnál ez sajnos így van (vagyis igazából a 945-ös csipszet hibája)

A biosban mindent állíthatsz kézzel (sőt néha kell is, mert az a jobb) kivéve a "PCI-e" frekvenciát, azt hagyd auto-n.

Illetve 300FSB alatt azt is piszkálhatod, viszont 300FSB felett csak auto pci-e frekivel indul el a lap ;)

Egyébként már ezt is leírtam....

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1386) mycso válasza SP!T (#1380) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Lehet ezt is próbáltad, de nem írtad: esetleg másik XP CD??? :U

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1387) SP!T válasza mycso (#1386) üzenetére


SP!T
addikt

Persze próbáltam! :) És tuti működnek, mert másik gépen is kipróbáltam. :( Frissítsek BIOS-t?

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1388) mycso válasza SP!T (#1387) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ha felrakod a legújabb biost abból nem lehet baj.

(nekem is csinált már ilyet, de nekem az xp cd-vel volt baj)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#1389) SP!T válasza mycso (#1388) üzenetére


SP!T
addikt

Esetleg addig, ha jön vmi ötlet ne tartsátok vissza! :)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#1390) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Sziasztok!

Olyam segítségre lenne szükségem, hogy most vettem egy gépet:
Asus P5LD2 alaplap
Intel core 2 duo E6420 proci
kingmax 1 Gb memória
MSI 8800GTS-Pci-ex videocard

és Biost szeretnék frissíteni. Viszont nem akarom elcseszni, mert olvastam, hogy el lehet.
Véleményetekre lenne szükségem, valamint valaki részletesen le tudná írni hogy csináljam?
Köszönöm.

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#1391) Zoza24


Zoza24
senior tag

érdeklődnék,hogy akinek p5ld2 se/c deszkája van,tudott-e 350es fsb fölé jutni tuningban core2es procival,s ha igen meddig?
thx :R

Forza Italy!

(#1392) VIZY


VIZY
tag

Sziasztok! Van egy ASUS P5LD2-SE alaplapom. Majdnem minden frankó vele. Az az egy nem frankó pedig a következő: Van egy IDE-s DVD íróm. Az előző gépben teljesen jól ment. Viszont amióta ez az alaplap van, nem hajlandó 1,8x-os sebességnél DVD-t, cd-t pedig 13x-os sebességnél gyorsabban írni és a tároló szint (puffer) is össze-vissza ugrándozik 4% és 98% között.
Amit próbáltam:
Másik cd és dvd lemez; Asus honlapról letöltött chipset driver; Asus cd-n lévő chipset driver; Intel honlapján lévő chipset driver; újbóli XP telepítés; különböző író programok; alaplapi bios és dvd író firmware frissítés.
Szintén ehhez kapcsolatos észrevételem, hogy amikor cd író dolgozik (ír v. olvas), az egér kurzor mozgása is picit szaggat, lassan töltődnek be a programok és a zene lejátszás is recseg és szaggat a zene. A dvd író támogatja az UDMA-t, viszont csak PIO módban megy az XP szerint.

Konfig: ASUS P5LD2-SE; Intel Dual Core E2140; Gigabyte GF8600 GT; 1 GB DDR2 RAM; 80 GB Maxtor IDE, 80 GB Samsung SATA-II, 160 GB Maxtor SATA-II HDD-k; NEC ND-2500A DVD író; 350W Chieftec tápegység.

Valakinek van ötlete, mi a hiba?

Üdv!!!

(#1393) pokol ura válasza Zoza24 (#1391) üzenetére


pokol ura
senior tag

szia nekem duual core E2140-em van és 8*376 lett a vége
:C

pokol ura felhasználónak 34 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! MAI MSI MAG B550 Tomahawk;AMD Ryzen 5 5600X;Crucial Ballistix DDR4-3600 16GB K2;ARCTIC Liquid Freezer II 360;Asus TUF Geforce RTX 3060 12G V2;Seasonic Focus GX 750W;Fractal Design Meshify C

(#1394) Zoza24 válasza pokol ura (#1393) üzenetére


Zoza24
senior tag

olvastam a sata vinyókról,hogy 350es fsb-ig megy velük a tuning...neked ide vinyód van? :U

Forza Italy!

(#1395) pokol ura válasza Zoza24 (#1394) üzenetére


pokol ura
senior tag

40gigás idés vinyoval 8*376MHz
160gigás satával meg 8*350 az tuti felette nem probáltam, de mycso kolléga leirta ezt a problémát, h 350-es fsb felett ez a lap elhagyja a satas cuccokat, ez be is jött nálam is.
beirtam 350 ment,375 ment de már a satas cuccaim eltüntek a biosbol, jo h van ides vinyom amin van müködö winfos is. :C szal h most megy e 351-en vagy sem nem tom. paszolok. de más lapban megy 350 felett is rendesen és ismeri a sata cumokat. ez a lap ilyen iy kell szeretni, ha vkinek nem oké akkor ugyis cseréli.

pokol ura felhasználónak 34 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! MAI MSI MAG B550 Tomahawk;AMD Ryzen 5 5600X;Crucial Ballistix DDR4-3600 16GB K2;ARCTIC Liquid Freezer II 360;Asus TUF Geforce RTX 3060 12G V2;Seasonic Focus GX 750W;Fractal Design Meshify C

(#1396) VIZY válasza VIZY (#1392) üzenetére


VIZY
tag

UP!

Üdv!!!

(#1397) VIZY válasza VIZY (#1392) üzenetére


VIZY
tag

2. up!

Üdv!!!

(#1398) lúzer válasza VIZY (#1397) üzenetére


lúzer
veterán

Biosban nincs valami pio mód?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1399) VIZY válasza lúzer (#1398) üzenetére


VIZY
tag

A biosban beállítottam az íróhoz a DMA-2 módot manuálisan is (auto módban is DMA-2-ként ismeri fel), de az XP szerint PIO-ban megy és az előző hsz-ban lévő hibák is megmaradtak. Az író nem lenne kompatibilis az alaplappal? :F Más nem tapasztal ilyen hibát?

Üdv!!!

(#1400) mycso válasza Sziszifeca (#1390) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Én mostanában win alól használom az Asus Update progit, az a legegyszerűbb és értelemszerű a használata. ;)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.