Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) subaruwrc válasza Soak (#1200) üzenetére


subaruwrc
félisten

okézsoké. értem. akkor úgy fogalmazok h tudok forrasztani csak deszkát nem forrasztottam még :D

(#1202) Soak válasza subaruwrc (#1201) üzenetére


Soak
veterán

addig én is azthittem ,hogy tudok forrasztani

(#1203) subaruwrc válasza Soak (#1202) üzenetére


subaruwrc
félisten

:DDD :DDD erre gondoltam... mondjuk nem forrasztanám oda az újjam vagy égetném ki a deszkát csak úgy poénból... :D

(#1204) tlac válasza Soak (#1185) üzenetére


tlac
nagyúr

kösz!
(giga lapokban nincs ilyen, ezért értetlenkedek...)

javítsd az aláírásodat

(#1205) Soak válasza tlac (#1204) üzenetére


Soak
veterán

Hát jah. Asus az jo... :K :DDD . :)

nincs mit :)

nicns egy sorban az OFF, bágzik a cucc sztem

javitom , tenksz :R

(#1206) Ati007


Ati007
őstag

ki tudna nekem szerezni p5k premium alaplapot?? akinek ilyen van az hol vette?
Blitz formula jobb mint a Premium?

(#1207) bigdigit


bigdigit
addikt

én meg azt kérdezném p5k premium miben jobb mint a deluxe?
úgy néz ki csak premiumot tudok szerezni:(

(#1208) Ati007 válasza bigdigit (#1207) üzenetére


Ati007
őstag

necsináld már honnan ha nem titok?

(#1209) Soak válasza Ati007 (#1208) üzenetére


Soak
veterán

Engem is érdekelne :U

(#1210) bigdigit válasza Ati007 (#1208) üzenetére


bigdigit
addikt

még nem 100%.de h aösszejön elárulom..nehogymár elhappoljátok ha abból csak 1db van.nekem a hétvégére mindenképp kell mert gyerek gépéből már eladtam a p4-et és ha nem kapja meg az én cuccom nekem annyi:(

(#1211) bigdigit


bigdigit
addikt

cserébe halljuk jobban megéri a deluxe?ha igen miért?bocs sok visszaolvasni valóm van még.ezt meg most kellene majd eldöntenem.
vagy inkább vegyek offtopik dq6-ot?

(#1212) Ati007 válasza bigdigit (#1211) üzenetére


Ati007
őstag

igen vegyél dq6ot és a premiumot megveszem én :DDD , xs-en olvastam hogy valamivel jobb , van akinek picit többet hoz tuningban is de volt olyan is akinek a deluxe jobb!
mondjuk deluxal sincsenek teli a boltok. :(

(#1213) vagamo válasza Ati007 (#1208) üzenetére


vagamo
őstag

priviben akrt menni ezért töröltem Bocsi! :B

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1214) bigdigit válasza Ati007 (#1212) üzenetére


bigdigit
addikt

és a premium is háklis a 4x1gb ramra?
volt itt szó róla nem szereti tuningban...remélem 9x400-nél még nincs baja:(vista64-hez kell a 4gb.

(#1215) vagamo válasza bigdigit (#1207) üzenetére


vagamo
őstag

Ezeket olvasd át!
http://prohardver.hu/tema/asus_p5k_c_e_deluxe_premium/hsz_762-762.html

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1216) keIdor válasza bigdigit (#1211) üzenetére


keIdor
titán

Premium jobb, de ha használod a keresőt, mind a két topicban (1. és 2.) könnyebben választ kapsz a kérdéseidre.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1217) vagamo


vagamo
őstag

Az oldal friissítése miatt az arcivumot nem tudom megnyitni
elözmények: http://prohardver.hu/f.php?mod=40&id=530565
és a link beszúrása sem működik :((
De azért ráfért a frissítés, márcsak a könyvjelző funkció hiányzik!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1218) skoos


skoos
őstag

sry az offért, de hátha itt a gyökere a problémának.
Van egy alaplapi kivezetésű USB kártyaolvasóm és, ha újraindulás előtt kártyát teszek bele valamiért a boot képnél megáll. Fura de így van.

(#1219) Qkackca válasza skoos (#1218) üzenetére


Qkackca
őstag

Igen ilyesmi előfordul, ha van vmi usb-s dolog a gépbe akkor van amikor nem bootol be legközelebb, viszont van amikor meg igen. Azt már próbáltad h megy a rendszer, beteszed a kártyát és újraindítod? Nekem így menni szokott

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#1220) skoos válasza Qkackca (#1219) üzenetére


skoos
őstag

Ahamm..meg fogom nézni!!

Viszont, feljebb vettem BIOSban a CPU feszt, így már nem 1,45, hanem 1,46 körül van (cpu-z:1.448 komolyabb terhelés nélkül, ha elindítom az Orthos-t, rögtön felugrik 1,456-ra..)
Ugyanakkor, ha videót játszok (*.rmvb-realplayer kiterjesztés) akkor 1 percen belül kidob az Orthos...
425 FSB, 850@2,0V a Mem. Nem hiszem el, hogy ennyire antituningos a procim!!! :O
Aggódjak?

(#1221) vagamo


vagamo
őstag

:B

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1222) forguet


forguet
senior tag

Sziasztok!

OC kérdés.

P5K, E6600, TT big typhoon hűtővel 9x400fsb-n tervezem működtetni.
Milyen feszeket meg egyéb beállításokat kellene eszközölnöm a BIOSban?

Előre is köszi

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#1223) szacsee


szacsee
nagyúr

Hali!
Tegnap éjjel rászabadítottam az orthost és a Prime-t a gépre és 1.5 óra után hibát dobott, gondoltam adok neki egy kis feszt és a memó órajelét 630-ról 780-ra rakom. :B
Viszont így nem indult, gondoltam valaminek kevés a fesz ezért csinálja, és utánajártam, hát nem.
Ha az alapbeállított biost betöltöm akkor indul, ha akármit változtatok rajta, akkor restart után nincs post, a cmos segít, de később rájöttem az is elég, ha a PSU Power kapcsolóját lenyomom, majd vissza. Magyarul ha valamin változtatni akarok, akkor PSU Power off-on kell neki.
Ez mitől lehet, valaki nem találkozott ilyennel? :F
Ja és amikor resetel a gép közben a bili num-lock ledje nem alszik ki.
Please Help! :R

(#1224) subaruwrc válasza forguet (#1222) üzenetére


subaruwrc
félisten

Hali.
mch voltage 1.40 fsb term voltage 1.4 cpu vcore 1.4500 pcie freq. 100 pcie spread disabled. clock overcharging mode auto. dram voltage. ez attól függ milyen ramod van. 800on 5-5-5-15be elég 1.8 800 4-4-4-12- höz ált 2.0 2.1 de mondom nem tom milyen ramod van.cpu pll voltage 1.5 cpu voltage damper enabled. egyelőre ennyi. pár dolog kimaradt de így reggel csak ennyi jött séróból :DDD

(#1225) forguet válasza szacsee (#1223) üzenetére


forguet
senior tag

Ezer hála.
Még jó, hogy ASUS-t vettem és beléptem a klubba :)

Mundo will go where he pleases! SZLÖRTY.

(#1226) szacsee


szacsee
nagyúr

Találkozott valaki olyannal, hogyha bármit állít a biosban reset után nem indul a lap, ha a PSU power gombját kilövöm, majd vissza akkor pedig press F1,F2-es üzenetet dobja ki.
Nem tom mi a fos van ezzel a szarkupaccal már megint. :W

(#1227) Zoli329


Zoli329
addikt

Néha csinál olyat a lapom, hogy felpörögnek a ventik és annyi. Ilyenkor a vga maxon pörög. Ha nyomok egy resetet, akkor leáll és utána elindul :F Tipp?

(#1228) skoos


skoos
őstag

Hol találhatok core2duo -s proci tuningeredményeket? Kezek nagyon aggódni 6750esem miatt, a programok gyakran feldobogatják, hogy valamilyen hibával leálltak, nem érzem az egészet stabilnak. Minden megerőltető feladat nélkül, még a CSsource is kifagyott, és nemegyszer tapasztaltam, hiogy Orthos alatt a gép újraindul. :O

(#1229) Achill3uS válasza skoos (#1228) üzenetére


Achill3uS
veterán

alapon megy vagy huzva? milyen beállításokkal?

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1230) KrAt


KrAt
veterán

Sziasztok :)

Kérdés: mennyire szeretnek megdögleni ezek a lapok? Mert lenne itt nekem egy 1 hét garival, nemtom, bemerjem-e vállalni :U

(#1231) szacsee válasza KrAt (#1230) üzenetére


szacsee
nagyúr

Milyen lap, mire kell?
Tuning?
Milyen proci alá?
Mik az elvárások?

Más: Az én problémám megoldódott, ráflesheltem ugyanazt a biost és utána jó lett.
(Ami volt 0404, amit rátettem 0404)

Zoli329: Nekem azt csinálta, hogy 2.szorra indult, ha áramtalanítva volt és a bios nem engedett semmit állítani, a bios frissítés nekem megoldotta a problémám, sztem próbáld ki Te is hátha... egy próbát megér. :R

(#1232) KrAt válasza szacsee (#1231) üzenetére


KrAt
veterán

P5K sima, tuning lenne, E6300 alé. Ezek mind megvannak, jó kis lap, nem haboznék, ha lenne gari rá, de hogy nincs, ezért kérem, h mennyire gáz :)

(#1233) szacsee válasza KrAt (#1232) üzenetére


szacsee
nagyúr

Akkor ne habozz, ha annyival olcsóbb!
Első nap: 8 órás orthos alapfeszes, alapfrekis beállítással (a lap hibáinak kiszűrésére)
Következő 4-5 órábban szokod a lapot, mert kell és sűrűn látogatod a topikot a tuninghoz való segítségért és tippekért.
Utána egy szolídabb tuningbeállítással tolsz egy 8 órás Orthost.
Azután nekiesel és nyomsz egy everest cach és benchmarkot, hogy minden klaffol-e.
Azután leterheled 3Dmark-al, aztán ha szeretsz játszani akkor nyomod éjjel-nappal, ha ezt kibírja akkor nyugodtan alhatsz gar nélkül is.
A ház oldalára majd tegyél egy 12-es ventit, ami tolja a mosfet-eknek a levegőt és az északi hídnak, mert tuning alatt kell a + légmozgás.
Sok sikert!

(#1234) Achill3uS válasza KrAt (#1232) üzenetére


Achill3uS
veterán

ugyanannyira mint bármilyen más lapnál, magától ritkán hal el lap, de néha előfordul.. szóval nem árt ha van egy kicsit több mint 1 hét gar :)

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1235) KrAt válasza Achill3uS (#1234) üzenetére


KrAt
veterán

Pár hetet tuti kérek, mivel még VGA-m sincs kitesztelni.. :(

De majd megjátjuk, remélem lesz vmi :R

(#1236) szacsee válasza Achill3uS (#1234) üzenetére


szacsee
nagyúr

Az igaz, de ha odafigyel egy picit, akkor nem lehet gond. (túlmelegedés stb)
Keldor fater-nak is csak egy hét garja volt, vagy talán annyi sem a Premium-ra.
Asszem Age-T-nél vette, ha jól emléxem.
Ha pl az én lapom lehalna, mire visszajönne garból addigra tuti dobnák alá másik deszkát, vagy öcsémtől lenyulnám az Am2-es konfigomat addig (de ge-i vagyok). ;]

(#1237) skoos válasza Achill3uS (#1229) üzenetére


skoos
őstag

Nincs túlságosan meghajtva...NAGYONSIMÁN kéne vinnie!!!
3.4ghz 425ös FSB@1,46V(cpu-z:1,448, terhelve:1,456)), mem 850@2.0V 5-5-5-15, cpu pll voltage 1.7 fsb termination 1.5

és én még 3,8Ghz-t akartam elérni... :O

(#1238) Zoli329 válasza szacsee (#1231) üzenetére


Zoli329
addikt

Tudomásom szerint nincs újabb bios P5K-ra.

(#1239) Zoli329 válasza skoos (#1237) üzenetére


Zoli329
addikt

Nem megy valami jól, nekem a 6400 jobban megy :F

(#1240) szacsee válasza Zoli329 (#1238) üzenetére


szacsee
nagyúr

Tudom, én csak azt javaslom, hogy tedd vissza ugyanazt, nekem helyrejött tőle, igaz kicsit más volt a problémám. :))

skoos: a cpu fícsöröket kilötted biosban? :F

(#1241) Rusher válasza skoos (#1237) üzenetére


Rusher
őstag

Hmm....sztem a ramoknak 2.2v-ot nyugodtan adhatsz, CPU PLL Voltage azt hagyd Auto-n, FSB Termination 1.25v vagy max. még +1, NB Voltage-nak is elég 1.25v ;)

(#1242) Achill3uS válasza skoos (#1237) üzenetére


Achill3uS
veterán

azt hogy a procinak mennyit kéne mennie nem te döntöd el sajnos..
vannak szarabb és jobb pldányok is, könnyen lehet, hogy a 3.4GHz-hez az a vcore kevés neki, mert ez egyértelmüen instabilitás jele amit irtál, miért nem teszteled prime95-tel mielött minden napra igy használnád? egyből ki derül ha nem birja..

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1243) Achill3uS válasza szacsee (#1236) üzenetére


Achill3uS
veterán

Soak-nak is egyszercsak behalt, bármi közbeszólhat (főleg ha tuningról van szó), én azt mondom lapot gari nélkül nem. :) és nem azért mert addig nem lenne más gép, csak buktam már eleget hasonló okokból :D

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#1244) Zoli329 válasza Achill3uS (#1243) üzenetére


Zoli329
addikt

Főleg egy hasonló árkategóriás lapnál, mint a Premium.

(#1245) skoos válasza Achill3uS (#1242) üzenetére


skoos
őstag

Orthos-okat futtatok rajta...el sem hiszem, hogy ilyen gázos. e6400am ment piszkosul ehhez képest, szar érzés lenne, hogy kár volt lecserélnem +23k ért... Meglátom mit tehetek még... :(((

(#1246) skoos válasza szacsee (#1240) üzenetére


skoos
őstag

minden disabled.

(#1247) Zoli329 válasza skoos (#1245) üzenetére


Zoli329
addikt

Azt hiszem nem cserélek 6750-re, pedig volt ilyen gondolatom, de azt hiszem felejtős. Inkább gyűjtök vmi Q szériára.

(#1248) vagamo


vagamo
őstag

Kiváncs vagyok, hogy a 6850-böl mit tudok kihozni a premiummal Reménykedek a 4 GHz-n!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#1249) skoos válasza Zoli329 (#1247) üzenetére


skoos
őstag

én is ilyen megfontolásból váltottam. Jó a 6x50es széria, több a memória, újabb...de egyelőre csak befürdés. Valahogy csak betöröm...

(#1250) keIdor válasza szacsee (#1236) üzenetére


keIdor
titán

Jaja, de én már akkor megszereztem a lapot, amikor az ASUS oldalán még kint se volt... ráadásúl occsó is volt. :D Bátor gyerek vagyok én :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.