Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Asus MyPal A696

Hozzászólások

(#651) herrLeon


herrLeon
tag

Hali, valaki tud erre Magyarositást? WM6 van rajta, gyárilag, nem frissitett. Párat már kiprobáltam, de startmenübe nem tett be semmi, pontosabban szinte el is tünt.
Már becsukott szemmel, hátrakötött kézzel is megy a hard reset.

DELL Inspiron 17 Windows 7

(#652) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért nem mindig szoktam szólni, ha v.ki hibásan hirdetőfalnak használja a topikokat, de azt már nem hagyhatom szó nélkül, ha ennek nyomán elkezdtek chatelni.
Töröltem pár hozzászólást.

Samsung Galaxy A54

(#653) TOM....... válasza Viktor0610 (#652) üzenetére


TOM.......
tag

:(

[ Szerkesztve ]

Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

(#654) AstraCDX


AstraCDX
senior tag

Sziasztok !

Szeretnék Asus A696-hoz egy friss, magyarnyelvű kézikönyvet doc, vagy pdf formátumban .

Jó lenne link is, vagy jöhetne e-mail-ben is .

Én nem leltem sehol .

Köszönöm !

Üdv.

Astra

(#655) TOM.......


TOM.......
tag

Na nem is baj hogy moderáltak kedden elkelt a kütyü szval már nem aktuális.....tök jó hogy 69 ért vettem és ugy hogy még adtam hozzá ezt azt plusz még 1 mem karit eladtam 70-ért:D:D és használtam is 3-4 hónapot:D :C aki tud az tud :D
De van még egy A696-on de azt megtartom mert rohadt jó kis masina....de esetleg ha valakit érdekel???? :))

Amugy az hogy az USB-ről levetted a pipát és így is bekapcsol az nem tom miért van...nekem nem kapcsol be.... :(

[ Szerkesztve ]

Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

(#656) bunny_55 válasza PK58 (#614) üzenetére


bunny_55
csendes tag

Bocsi rég voltam erre.

A tünet: a today képernyőn nem látszik a magyar szöveg csak az ikon. Velem is megtörtént, teljesen összesz**tam magam, jött a google és azzal találtam a megoldást.

(#657) Zsé2003 válasza bunny_55 (#656) üzenetére


Zsé2003
aktív tag

settings today, és tegyél vissza pár todayt. Főleg a wifi-t

(#658) herrLeon


herrLeon
tag

Szerintem ez a forum behalt. :Y :W

DELL Inspiron 17 Windows 7

(#659) Zsé2003 válasza herrLeon (#658) üzenetére


Zsé2003
aktív tag

Dobd fel egy problémával :D
Nekem tökéletesen működik, várom az iGO 8-at és az Opera 9-et :D
Aztán majd kommentálok

(#660) Viktor0610 válasza Zsé2003 (#659) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Emlékeim szerint Opera 9.5 van már. Jó bugos...

Samsung Galaxy A54

(#661) ithomas válasza Viktor0610 (#660) üzenetére


ithomas
őstag

Mivel hogy egy hivatalosan ki sem adott beta verzióról van szó...talán el lehet nézni neki.
Amúgy én azóta azt használom...szóval azért annyira nem vészes.még így is nagyságrendekkel jobb,mint bármelyik más böngésző...

Real eyes realize real lies!

(#662) herrLeon


herrLeon
tag

A problémámat már megirtam...idézem. :DD
Hali, valaki tud erre Magyarositást? WM6 van rajta, gyárilag, nem frissitett. Párat már kiprobáltam, de startmenübe nem tett be semmi, pontosabban szinte el is tünt.
Már becsukott szemmel, hátrakötött kézzel is megy a hard reset.
Lehet, hogy ez nem mindenkinek probléma, de nekem igen. :R

DELL Inspiron 17 Windows 7

(#663) Zsé2003 válasza herrLeon (#662) üzenetére


Zsé2003
aktív tag

Ne tegyél szerintem rá magyarostást....eszik a memóriából, meg összeveszik pár dolgoggal. Angolul meg nem olyan nehéz az élet.
Más: Opera tényleg csak béta...de még bétán is odaveri az összeset. Szóval kíváncsian várom a véglegeset!!!

(#664) szonyiszabi


szonyiszabi
csendes tag

Sziasztok!

Boldog A696 tulajdonos lettem én is. Üdvözlök mindenkit a klubban.

Volna egy problémám/kérdésem mindjárt : :F

Angol verziós WM van a gépemen, eszem ágában sincs magyart tenni rá mivel nincs problémám az angollal meg nem is akarom lassítani a gépet, DE: jó lenne ha nem csak kalapos vagy hullámos ő, ű betűt tudnék bevinni. Van erre valami mód? Illetve az is jó lenne ha nem csak angol, de magyar szókiegészítő szótárt is tudnék használni. Próba kedvéért feltettem a magyarítást is és ott ezek nyilván alapból így működnek. Kérdésem: rá lehetne valahogy hackelni az angol verzióra is ezeket?

\\Szabi.

(#665) AstraCDX


AstraCDX
senior tag

Hi !

Valaki légyszi dobjon már meg egy Asus A696 pdf magyarnyelvű kézikönyvvel .

Link is jó lenne .

Szétszab az ideg, mikor a lény azt látja, hogy fenn van a honlapon Cseh, Lengyel, Orosz, meg Román nyelveken de magyarul, még véletlenül sem . :(

Nagyon sok más műszaki cikkel van ez így már régóta . :F

Bár valamit azért javult a helyzet .

De mi magyarok mennyivel vagyunk még mindig sz@r@bb@k, mint a románok, meg a többi KEU ország, akiknek van a nyelvükre fordítva, nekünk meg nincs . :W

Köszönöm !

Üdv.

Astra

(#666) TOM....... válasza AstraCDX (#665) üzenetére


TOM.......
tag

Astra!! :D
Sajnos sokkal szarabbak vagyunk.....

Egyébként nem tudom honnan tudnál szedni ilyet ne hari de nem fogok 100valahány oldalt beszkennelni :) .....de minek ez neked? sztem semmit sem ér...mire vagy kiváncsi..kérdezz....azért vunk hogy válaszoljunk... :)

[ Szerkesztve ]

Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

(#667) Zsé2003 válasza szonyiszabi (#664) üzenetére


Zsé2003
aktív tag

A magyarosítás billentyűzete okádék...már bocs!
De pl ott a Resco Keyboard, amibe nyelvet lehet állítani, és magyar billentyűzet simán működik. Sokkal szebb, hasznosabb...

(#668) herrLeon


herrLeon
tag

Lehet, hogy lassitja a kütyüt a magyarositás, de attól még szeretném feltenni, de mivel nincs meg, igy nem tudom. :W

DELL Inspiron 17 Windows 7

(#669) susa válasza AstraCDX (#665) üzenetére


susa
csendes tag

Az Asus terméktámogatási oldalán fent van a magyar kézikönyv pdf formátumban .

http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=en-us

(#670) susa


susa
csendes tag

Sziasztok !

Valaki meg tudná mondani ,hogy a GPS-t melyik COM portokra kell beállítani ?
Válaszotokat előre is köszönöm !

(#671) ithomas válasza susa (#670) üzenetére


ithomas
őstag

COM5

Real eyes realize real lies!

(#672) susa válasza ithomas (#671) üzenetére


susa
csendes tag

Kettő beállítási lehetőség van (programport,hardverport ) COM5-re melyik legyen ? És a másikra mit állítsak be ?

(#673) AstraCDX válasza susa (#669) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Hát Komám, ott ahol sok más egyéb nyelven fenn van, ott magyarul ugyan nincs ! :(

Ezt már többször megnéztem, de a kedvedért most újra, és semmi . :W

Nem tudom te hol láttad . :F

Üdv.

Astra

(#674) Zsé2003 válasza susa (#670) üzenetére


Zsé2003
aktív tag

4800 asszem...vagy 4500 valami 4000-es

(#675) Bib válasza AstraCDX (#673) üzenetére


Bib
őstag

Hát lehet hogy nem találsz,de talán ez a 639 -es : [link]
nagyon hasonló

(#676) Bela2 válasza susa (#672) üzenetére


Bela2
csendes tag

Ezek közül egyiket se változtasd meg a gyári állapothoz képest, hanem a navigációs programodban állítsd be hogy a GPS-t a COM5 porton keresse 4800baud sebességgel.

(#677) szonyiszabi válasza Zsé2003 (#667) üzenetére


szonyiszabi
csendes tag

>A magyarosítás billentyűzete okádék...már bocs!
Egyetértek, de akkor még nem ismertem más programot ami tudja a magyar kiosztást.

Mostanra továbbképeztem magam, kipróbáltama Resco-t, meg az SPB hasonló termékét, mindkettő megfelelő. Mondjuk, mint koncepció jobban tetszik a TenGo és különösen a Fitaly nevű cuccos csak ezeknek nincsen magyar verziója, úgyhogy marad a Resco. Valakinek van hozzá esetleg magyar szókiegészítés? Már csak ez hibádzik a felhőtlen örömhöz...

Más: tudtok olyan médialejátszót ami az ape formátumot is ismeri? A flac-ot ugye eszi a TPCMP

És a végére egy láma kérdés, de még új vagyok WM témában: hogyan lehet kilistázni a file-okat egy cab file-ban? Különösen relatív filepath érdekel.

Üdv, Szabi.

(#678) ithomas válasza szonyiszabi (#677) üzenetére


ithomas
őstag

Gugliztam neked ape lejátszót...hogy mennyire működik,azt én nem próbáltam,lévén feleslegesnek tartom hogy egy közepes hangminőséggel rendelkező PDA-n losless zenét hallgassak....de ha neked ez kell... :)

[link]

A .cab file listázás jó kérdés...lévén ha rákattintasz,akkor egyből telepíteni akarja.
Nekem erre most egy primitív megoldás jutott eszembe,ami nemtom h müxik-e,nevezd át a kiterjesztést mondjuk .zip-re,és szerintem a Mobile Total Commander simán meg fogja nyitni. :)

Real eyes realize real lies!

(#679) balinyo


balinyo
tag

Valaki, aki használ Russa-t, tud nekem segíteni? Elvileg mindent beállítottam megfelelően, megtalálja a jelet, aztán 1 perc mulva elveszíti. Utána pár másodperc múlva újra van, rövidesen megint nincs. És így tovább.

Minden más GPS progi tökéletesen megy (igo, garmin xt). Mi lehet a probléma? esetleg valami energiagazdálkodási beállítás?

(#680) szonyiszabi válasza ithomas (#678) üzenetére


szonyiszabi
csendes tag

Köszi, én is ezt találtam elsőre. Reménykedtem hátha ismertek valami jó kis minimális erőforrásigényű lejátszót erre a célra, ami nem túl ismert még ahhoz, hogy a gugli elsők között kiköpje.

Azt ötlet jó, de sajnos nem jött be. TC-t nem lehet vele átverni, nem lép bele mint egy normál zip file-ba. Cserébe kicsit összezavarodik, mert az sem tudja már eldönteni, hogy ez tulajdonképpen egy cab és továbbküldi az alapértelmezett zip-kezelőnek, ami a File Explorer. Na az felajánlja hogy Extract, de nem történik semmi.

\\Szabi

(#681) szonyiszabi válasza ithomas (#678) üzenetére


szonyiszabi
csendes tag

Talán a hangminősége közepes (bár olyan médialejátszót, ami lossless-t is tud még nem volt szerencsém hallgatni, úgyhogy nincs összehasonlítási alapom) de jó fülessel én még ezen is simán kihallom a különbséget lossless és mp3 között. (sajnos?)
Mondjuk főleg nem elektronikus zenét hallgatok. :K

(#682) Apaxp válasza szonyiszabi (#680) üzenetére


Apaxp
senior tag

A cab file megnyitása: Winrar programban betallózod, kijelölöd majd a kibontás gombra klikk és megtudod nézni milyen file-ek vannak benne

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#683) szonyiszabi válasza Apaxp (#682) üzenetére


szonyiszabi
csendes tag

Köszi a tanácsot.
Megnéztem, hogy a mobile-os változattal ellentétben a Windows-os Total Commander is listázza a cab fájlt, és ott van az a fájl is amit eddig nem vettem észre: egy _setup.xml nevű fájl ami leírja, hogy mit fog csinálni az installáció. Pont ez kellett nekem...
Ja és a Pocket RAR sem nyitja meg a WinRAR-ral ellentétben. Azért az egy kicsit gáz, hogy egyik programnak a mobile-os verziója sem listázza a cab fájlt, ami ugye azon a platformon alap lenne.

\\Szabi.

(#684) Thomas_145


Thomas_145
csendes tag

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne hogy nektek is csak a bal fele világít a töltésjelző LED-nek? Teljesen mindegy hogy tölt vagy már fel van töltödve (a színe az vált rendesen) de mindig csak a bal oldala pislákol, a jobb oldalát eddig még nem is láttam világítani! Ez hiba vagy mindenkinél ilyen? Köszi előre is! :)

(#685) zölcsi


zölcsi
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy olvastam tesztekben hogy igoval nehezen küzd meg a gép ez valóban így van?

''Jó volna, ha csak az után kezdenél tanítani, ha magad már tanultál valamit!''

(#686) szonyiszabi válasza Thomas_145 (#684) üzenetére


szonyiszabi
csendes tag

Nálam is így van

(#687) szonyiszabi válasza zölcsi (#685) üzenetére


szonyiszabi
csendes tag

Attól függ melyik iGO-ról van szó, a 2007 júniusit azt valóban nem szereti

(#688) herrLeon


herrLeon
tag

Még mindig nem tud senki a696-ra magyarositást? WM6 van rajta, gyárilag.

DELL Inspiron 17 Windows 7

(#689) ithomas válasza herrLeon (#688) üzenetére


ithomas
őstag

Miért nem olvasol vissza?
Már rég meg tudtad volna oldani,mert erről már volt szó...talán nem is egyszer.
Ha alapból wm6 volt rajta,akkor alapból tartalmazza a magyarítást is.
Nyomj egy hard resetet,és az első indulásnál meg fogja kérdezni hogy magyarítsa-e a készüléket.Ha erre igennel válaszolsz,akkor újraindul és lőn csoda.

Ha nem akarsz hard resetet,akkor meg adtak hozzá valami cd-et annak is tartalmaznia kell a magyarítást...bár én azokba még bele se néztem. :)

Real eyes realize real lies!

(#690) herrLeon


herrLeon
tag

Köszi a gyors választ. Bár ugy tünik nem tudok visszaolvasni, de valójában megtettem, mielött irtam volna 1 betüt is. Lehet, hogy a te (ti) gépetek valóban tartalmazza gyárila a magyorositást, de az enyém nem. Létezik azért elég sok hely, ahol meg lehet kapni ezt a ketyerét, és nem feltétlenül Magyarországon. Tehát gyárilag nincs rajta semmi magyarositás, és a hozzá kapott cd-n sem.

DELL Inspiron 17 Windows 7

(#691) herrLeon


herrLeon
tag

(utóirat) Egyébként légyszives te olvass vissza. Mint irtam volt fentebb, a hard reset már becsukott szemmel, hátratett kézzel is megy. És láss csodát, semmiféle nyelvfelajánlást nem tesz.

DELL Inspiron 17 Windows 7

(#692) Thomas_145 válasza szonyiszabi (#686) üzenetére


Thomas_145
csendes tag

Köszi! Akkor ezek szerint ez ilyen... viszont a logikáját nem értem. :(

(#693) ithomas válasza herrLeon (#691) üzenetére


ithomas
őstag

Némi sértődöttséget véltem felfedezni a hozzászólásodban. :)
Hidd el,amit írtam azt segítőszándékkal tettem.
Eszembe nem jutott volna hogy nem MO-on vetted a gépet...ne haragudj..igazad van.

Amúgy most megnéztem neked a nyelvi CD-t,és találtam azon mindenféle szart ,csak komplett OP rendszer magyarítást nem.(Lehet én vagyok béna)
Így elküldeni se tudom,szóval sorry,talán másnak megvan a magyarítás.

Real eyes realize real lies!

(#694) Zsé2003


Zsé2003
aktív tag

Amennyit bajlódsz azzal a hülye magyarosítással, inkább hagynád angolon. Nem kell hozzá nyelvtudás hogy megértsd! Vagy tegyél rá egy új WM6-ot, ami magyar! De ez kb olyan mintha azt mondanám vegyél egy újat! Szóval tanács: ANGOL

(#695) herrLeon


herrLeon
tag

Köszi a segitséget, de alapból Német a ketyere. :)
Nem a nyelvel van probléma, egyszerüen ez egy probléma amit meg szeretnék oldani.
Pontosabban legalább kiprobálni. :Y

DELL Inspiron 17 Windows 7

(#696) bunny_55 válasza balinyo (#679) üzenetére


bunny_55
csendes tag

A Russa nálam is ugyanezt csinálja. Van megoldás, de még nem volt lelkierőm megcsinálni.
Itt olvashatsz róla: [link]

(#697) vacikifli


vacikifli
csendes tag

Sziasztok!

Sokat okultam a fórumból,én is a MIo P560 astól lukadtam ki ide, és elég sokáig tartott, de a mio-t hála istennek elfelejtettem.

Most Asus párti vagyok. (wifit csak ebeb találtam elérhető áron) Az lenne a kérdésem, hogy SDHC kártyát támogat e (a 696es), ha nem akkor olvassa a 4gb-os sd kártyát? Vagy meddig bővíthető, mert a 256 mb memória eléggé aggasztó.

Ezen morfondírozva találtam ra az ASUS MyPal A639 névre keresztelt csodára,1 gb rommal bír, és 5 ezerrel drágább mint a 696-os ( és wm 5 fut rajta). {Apropó, az menyni tjelenth ogy wm 5 vagy 6?(gyakorlatban)} -Mondjuk ha elfogadja a 696os a 4gb+ kártyákat akkor tárhely gond kilőve, de kiváncsi vagyok a 639esről mit gondoltok.

Köszönöttel: KIfli

(#698) Zsé2003 válasza vacikifli (#697) üzenetére


Zsé2003
aktív tag

Elvileg viszi minden kártyát!
A639 ennek a modellnek az elődje. Szóval jóval régebb. CSúnyább. Nagyobb.
De egyébként arra is tudsz tenni WM6-ot. WM6 gyorsabb mint a WM5. Meg egy csomó hibát kijavítottak...ill kiegészítették. Szóval haladjunk a korral, ha már lehet :)
696-ot ajánlom! Újabb! Kisebb! Csobb!

(#699) vacikifli


vacikifli
csendes tag

ÉS a Bluetooth az mit jelent? Adatátvitelt vagy tud kihangosítani is?

(#700) bunny_55


bunny_55
csendes tag

Asus 696 WM6-tal.
Bluetooth adatátvitel simán megy, kihangosítás szoftver kérdése.
Még nem csináltak ilyen szoftot (legalább is nem találni ilyet).

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Asus MyPal A696
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.