Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Asus MyPal A696

Hozzászólások

(#401) Zsé2003 válasza balinyo (#399) üzenetére


Zsé2003
aktív tag

Szebb, jobb, újabb! Beépített GPS, Mobilabb....

(#403) Racecam válasza #06493184 (#402) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Egyszer szólok, hogy hagyd abba a hozzászólás gyűjtögetést, különben hamarosan elválnak útjaink!!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#404) Zsé2003


Zsé2003
aktív tag

Próbáljátok ki az Opera 9,5-őt! NAON NAON SZUPER! GYORS, és tényleg tökéletesen vissaadja az oldalakat!!!

(#405) asysoft válasza Zsé2003 (#404) üzenetére


asysoft
aktív tag

Hol érhető el?

(#406) Bib


Bib
őstag

Szióka!
Hamarosan én is belépek a klubba.Szeretném megtudni hogy milyen progikat érdemes felrakni a kütyüre,amik jól működnek,és hasznosak.Esetlek be is linkelhetnétek őket.Köszi

(#407) Zsé2003 válasza Bib (#406) üzenetére


Zsé2003
aktív tag

Hú! Ide inkább nem linkelek oldalakat! Leölnének! :D De programokat tudok mondani...
Az Opera 9.5 BETA-val is hasonló a helyzet...

(#408) TOM.......


TOM.......
tag

Nagyon zsír ez az új Opera 9.5!!! Énlény vele netezni!! De komolyan...jobb netezni mint Pc-vel :)

Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

(#409) asysoft


asysoft
aktív tag

Tényleg jó lesz ez az opera mobile 9.5, csak még nagyon látszik, hogy béta. 3x kellett resetelnem a gépet miatta, mert vagy iszonyatosan lelassult, vagy teljesen lefagyott...

(#410) Zsé2003 válasza asysoft (#409) üzenetére


Zsé2003
aktív tag

nekem egyszer lement 14-re a memória....

(#411) ithomas


ithomas
őstag

Lehet hogy nálam van a hiba...vagy lehet hogy nem jó verzióm van,de nekem orrba szájba fagy.Van hogy totál viszi magával a rendszert is,de van hogy csak egyszerűen kilép.
5 percnél tovább még nem sikerült használnom.
Nálatok is ilyen?Mert ha nem,akkor dobjatok már nekem privátba egy linket, ami normálisan müxik,vagy ha megoldható,akkor magát a progit,mert ez így ebben a formában használhatatlan. :(

Real eyes realize real lies!

(#412) Bib


Bib
őstag

Valaki használ a kütyühöz 4 Gb SDHC kártyát? Tudom hogy a legutóbbi firmware óta kell kezelnie,de kíváncsi vagyok.

(#413) Bela2 válasza Bib (#412) üzenetére


Bela2
csendes tag

Igen

(#414) Bib válasza Bela2 (#413) üzenetére


Bib
őstag

Hú de komoly válasz!
Ezt egyedül hoztad össze?
Igaz hogy típust meg Classt nem kérdeztem,de leírhattál volna egyéb infókat.
Lényegében mindegy....nem is érdekes

(#415) ithomas válasza Bib (#414) üzenetére


ithomas
őstag

Ahüm! ;]

Real eyes realize real lies!

(#416) Viktor0610 válasza Bib (#414) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Rosszul kérdeztél... :U

Azt kérdezted: "Valaki használ a kütyühöz 4 Gb SDHC kártyát?" Erre a helyes válasz az "Igen".

Azt gondolom, ez is elég lehet, mert amennyiben nem volna használható (gondolom, erre lettél volna kíváncsi), úgyis azt írta volna fórumtárs, h. nem jó hozzá. :D

Gyanúm szerint a típus mindegy, lehetőleg ne v.mi noname legyen.

Samsung Galaxy A54

(#417) ujozsi75 válasza PK58 (#396) üzenetére


ujozsi75
csendes tag

Telepítettem és kirakta :C

(#418) iso572


iso572
csendes tag

Sziasztok!

Gondolkozok egy Asus 696-on vagy egy Airis T620-on.
Miben jobb az Asus egy Airis-nél, mert szolgáltatáskínálatban mindkettő ugyanazt tudja, viszont nagyon sokan mondták hogy az Airis jobb mint a Mio 560, mert jóval olcsóbb, igaz h állítólag ugyanazok a cuccok vannak belepakolva, tehát ebből gondolom hogy talán egy drágább gépet nem biztos h érdemes megvenni...

Asus alkatrészekből összeállított PCm már volt, jól működött, így az Asusról vcsak jó véleményt tudok mondani. A gép maga is tetszik, mert ez is szempont.

Tereljetek a helyes útra:-)

(#419) ithomas válasza iso572 (#418) üzenetére


ithomas
őstag

Miért jobb a BMW, a Skodánál?

Mind a kettő autó,mind a kettővel el tudsz jutni A-ból a B pontba!
Sokan mondják hogy a Skoda jobb,hiszen jóval olcsóbb,és ugyanúgy autóalkatrészek vannak benne,mint a BMW-ben. :U ;]

Real eyes realize real lies!

(#420) iso572 válasza ithomas (#419) üzenetére


iso572
csendes tag

De nem hiszem h ekkora különbség lenne a kettő között, vagy van?
Most tényleg valaki próbálta már az Airis-t?

[ Szerkesztve ]

(#421) Zsé2003 válasza iso572 (#418) üzenetére


Zsé2003
aktív tag

Erre nem reagálok :D

(#422) asysoft válasza iso572 (#418) üzenetére


asysoft
aktív tag

Ha a minőséget nem is számítjuk, a következőkben jobb az Asus:
-Windows Mobile 6 van rajta, ennek minden előnyével
-256 MB a ROM mérete
-van infra (bár kérdés, hogy ez kinek számít manapság:) )
-Widcomm Bluetooth stack van rajta, ami jobb, mint az MS gyári (Airisen ez van)
-3,5-ös jack hangkimenete van, nem kell szenvedned átalakítókkal
Amúgy ajánlom pl ezt a cikket, s a kapcsolódó hozzászólásokat:)

(#423) iso572 válasza asysoft (#422) üzenetére


iso572
csendes tag

Már az összes cikket elolvastam mindkettőről, de mivel laikus vagyok ebben témában ezek szerint nem vágtam mindent a tesztekből...

Neked viszont köszönöm az értékes választ:-)

(#424) ithomas válasza asysoft (#422) üzenetére


ithomas
őstag

És a legfontosabbat nem is említetted.

Nézzétek már meg a két KIJELZŐT,és hasonlítsátok össze.
Igencsak vicces lesz az egyik a másik mellett.
(Pedig papiron ugyanazt tudják)
És ugyanez elmondható a többi alkatrészről is,legyen ez akár a burkolat,vagy az elektronika.
És ezt kell megfizetni pluszban a márkanéven kívül.

Akinek ez nem fontos,az megveszi az Airist.
Az sem rossz gép,de sztem ha valaki ki ad 50k-t egy cuccra,akkor érdemesebb még egy keveset hozzátenni,és a minőséget választani.

[ Szerkesztve ]

Real eyes realize real lies!

(#425) iso572


iso572
csendes tag

Ez biztos hogy van különbség, természetes, én csak azért kérdezem, mert ha ugyanúgy működik, gyors, faszán megy a GPS, gyors a szoft és egyébként teljesen jól működik, tehát stabil a rendszer akkor nekem az is tökéletesen megfelel. Ha nem akkor persze én is megveszem a drágábbat, úgyis az Asus felé húz a szívem csak a pénztárcám nem:-(

Igazad van, csak remélem kicsit lejjebb megy az ára, 65-68 között már mennék is megvenni, persze ha akkor lesz egyáltalán:-)

[ Szerkesztve ]

(#426) ithomas válasza iso572 (#425) üzenetére


ithomas
őstag

Nézd...használni nyílván azt is lehet...navigálni is tudsz vele.
Lassabb,rondább,kényelmetlenebb,igénytelenebb, de működik,és végülis ellátja a feladatát.
A döntés meg a Tied!Ennyi! :D

Real eyes realize real lies!

(#427) asysoft válasza iso572 (#425) üzenetére


asysoft
aktív tag

Nyilván nem akar az ember feleslegesen költeni. Viszont nézd meg a linkelt cikk kapcsolódó hozzászólásait, bennem nem egy megbízható gép képe alakult ki a sorokat olvasva...

(#428) iso572


iso572
csendes tag

Olvastam, itt is máshol is, pl edigitalon egész jókat írtak róla, sajnos nem tudom kiszűrni kik azok akik esetleg jobban értenek hozzá és nekik már egy Airis is nagy számnak számít, és az nekik maga a tökély, viszont voltak olyan hozzászólások is akik azt mondták hogy tök feleseleges volt egy jobb gépet megvenni, mikor az Airis is megfelelt volna pont amiatt hogy hibátlanul működik. Egy nagyobb árkategórában lévő gép pedig nem ment, ez ugyanígy mindenről elmondható. Valakinek szar széria jut valakinek meg jó.

Tehát nem tudom...

(#429) Bib válasza iso572 (#428) üzenetére


Bib
őstag

Hi!
Én is Airist akartam először ,de +10k már nem sok a minőségért szerintem.
:) A BMW jobb mint a skoda? :Y

(#430) Bela2 válasza Bib (#414) üzenetére


Bela2
csendes tag

BIB
Olvasd el a 331-es hozzászólást. Nem akartam ismételni magam.

(#431) TOM....... válasza iso572 (#428) üzenetére


TOM.......
tag

Figyi sztem a különbségeket már leírták előttem...és csak az alapokból had induljak ki és egy kis szalonképtelen dumát megengedek magamnak.... :)
Na akkor a kövektező...
maga a név hogy ASUS régi régi és jó emlékeket híreket idéz fel bennem és minőségre utal, megbízhatóságra...amióta az eszemet tudom vagyis amióta számítástechnikával foglalkozom ASUS-volt már 96-ban HDD-összekötő kábelem :) :)
AIRIS---már boncs de ez mi a jó büdös fene? Honnan jött? Hol volt eddig? Ki gyártja? Hol a Szervize? Kiforrot márka? Tapasztaltak már PDA gyártásban? Gyártanak még valamit? Vagy olyan mint a Daewoo? Volt autó is meg mikro is meg gáztűzhely is meg fene tudja még mi.......

[ Szerkesztve ]

Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

(#432) Zsé2003 válasza TOM....... (#431) üzenetére


Zsé2003
aktív tag

Van AIRIS zoknim...nem tom mé kell leszólni :D

(#433) iso572


iso572
csendes tag

Zsé:-)

Egyébként hogy megy ez az IGO frissítés? Mindegy melyik pl 2006-os, v 2007-es a szoft ugyanúgy lehet mindkettőt frissíteni nem?

PDA-ra fel kell rakni USBn PCről a frissítést vagy hogy van ez?

[ Szerkesztve ]

(#434) Zsé2003 válasza iso572 (#433) üzenetére


Zsé2003
aktív tag

Hogy őszinte legyek, nem tudom...:)
Ill melyik frissírésre gondolsz? De spórolok...:)

Ha arra ami a szar iGO-t: azzal nincs nagyon tapasztalatom, egy file-t kell felül írni és elvileg jó. Nekem nincs rosszúl müködő iGO-m, szóval passzolom. (a jól müködőn kipróbáltam, de semmi változás)

Ha térképfrissítés: akkor csak bemásolod a friss térképet a megfelelő mappába (MAPS) és máris friss térképed van.

aham PC-ről kell. legalábbis én úgy csináltam

(#435) iso572


iso572
csendes tag

Igen a második verzióra gondoltam, hát először megpróbálom majd a spar-os verziót ha az nem megy akkor meg majd megyek boltba.

(#436) Zsé2003 válasza iso572 (#435) üzenetére


Zsé2003
aktív tag

DE most tavasszal jön az iGO 8, és tuti mindenki át fog térni rá. Jobb mint a mezei iGO. Szebb, többet tud, meg hát új :D
Mondjuk nekem a holdakat lassabban találja mint a 2006 PLUS, de hát csak demo...

viszont OPERA 9.5 mindenkinek! :C :C :C

(#437) iso572 válasza Zsé2003 (#436) üzenetére


iso572
csendes tag

És Asus bácsi fogja bírni agyilag a 08-as IGOt?

(#438) Zsé2003 válasza iso572 (#437) üzenetére


Zsé2003
aktív tag

már most is bírja, akadás nélkül. Szóval nem téma neki :D

(#439) ujozsi75


ujozsi75
csendes tag

Sziasztok!
Asus 686-ra milyen kodeket kel felrakni, hogy szinte "mindent" le tudjon játszani? Olyanra gondolnék mint PC-n a K-Lite.

(#440) Viktor0610 válasza ujozsi75 (#439) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Telepítsd fel a TCPMP nevű programot. A PDAMania Letöltőközpontjából letöltheted.

Samsung Galaxy A54

(#441) ujozsi75 válasza Viktor0610 (#440) üzenetére


ujozsi75
csendes tag

Azt megtettem! Ezek szerint az tartalmazza :B

(#442) TOM.......


TOM.......
tag

Nekem is megy rendesen az Igo 8.....egyszer valami miatt volt egy out of memory üzenet és kilépett, de azóta nem jelentkezett....

Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

(#443) iso572


iso572
csendes tag

Szerintetek van valami jelentősége, hogy WM5 vagy WM6 van rajta? tehát lehet azért olcsóbb egy helyen mint máshol? WM5-öt is fel lehet frissíteni nem?

Olvastam hogy valaki lehurrogta az A4 boltot, én is ott néztem ki. Most az mindegy hogy lesz-e rögtön vagy sem, max várok rá. Valaki vett már tőlük valamit?

[ Szerkesztve ]

(#444) Bib válasza iso572 (#443) üzenetére


Bib
őstag

Na akkor beléptem a klubba A696-tal.Az A4-en rendeltem meg az olcsóbbik változatot pénteken.Ma megjött wm6-tal minden teljesen korrektül zajlott.Nem tudom ki hurrogta le az A4 -et de nekem nem volt rossz tapasztalatom,így bátran ajánlom bárkinek.
Sokat olvasgattam milyen készüléket vegyek,végül e mellett döntöttem és nem bántam meg (lekopogom).Sokkal jobban tetszik mint azt vártam.Már csak egy dolgot kellene megoldanom ,hogy a gyári Seat Aura cd-s fejegységre rávigyem a hangot költséges cd emulátor nélkül.
Üdv

(#445) iso572


iso572
csendes tag

Jó a gép? Akkor a WM6-tal adták? Azt nem kérdezted hogy mi az a 696N +GPS?

[ Szerkesztve ]

(#446) asysoft


asysoft
aktív tag

WM5-öt természetesen ingyen lehet frissíteni WM6-ra. Annyiban jobb a WM5-ös verzió, hogy ahhoz még jár PC-s Outlook, de szerintem manapság már ilyet nem nagyon találsz:)
Bib: hang átvitelére egy párezres FM transmitter nem jó megoldás?

(#447) PK58


PK58
tag

Jó reggelit!

Ez az agyon ajnározott opera nekem nem nagyon jön be (bár a legújabbat nem ismerem).
Az SpbPocketPlus kiegészítéssel az IE nekem megfelelő. A szintén IE használóknak egy nagyon hasznos link:

http://www.google.com/gwt/n/

Beírva bejön egy egyszeű oldal egy beviteli mezővel (ide kell beírni a linket) és egy "Go" gombbal, a lényege, hogy képes az oldalak többségét PDA-ra optimalizálni, lehetőség van a képek tiltására is. Jóval kevesebb adat töltődik le és egy könnyen kezelhető felületet kapunk. Nagyon hasznos lehet pl adatfüggő mobil internet előfizetés esetén is!!! Kipróbáltam pl az index.hu hagyományos módon történő megnyitásával közel 1Mb adat töltődik be, viszont a google progijával nem érte el a 200Kb-ot! :D

Kérdezte itt egy kolléga az ASUS-os Igo javítást. Nos ez a javítás a 2007.06.18-as verzióhoz lett kiadva, tudni kell azt, hogy csak a jogtiszta verzióval működik!!!! a 06.18-as "okosságos" :D programot nem javítja ki!!! Más verziószámú (korábbi) programokhoz nem érdemes használni mert semmilyen hatással sincs rájuk.

[ Szerkesztve ]

(#448) Zsé2003 válasza PK58 (#447) üzenetére


Zsé2003
aktív tag

Az új opera odaver minden böngészőt, a többi régebbiek ehhez képest gyenge próbálkozás...
[link]

(#449) iso572 válasza asysoft (#446) üzenetére


iso572
csendes tag

Lehet hogy hülye kérdés:

Miért is jó ha PC-s Outlook jár hozzá? PDA-ra kéne nem PC-re, arra van. Ha PDA-n van Outlook vagy vmi más ami gyári akkor felesleges. Gondolom az meg van WM5-höz meg 6-hoz is. Vagy rosszul tudom?

[ Szerkesztve ]

(#450) PK58 válasza iso572 (#449) üzenetére


PK58
tag

Ha esetleg a PC-n nincs Outlook akkor fel lehet tenni a PC-re a mellékelt Outlook-ot.
A PD-n van gyárilag.

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Asus MyPal A696
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.