Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Asus MyPal A696

Hozzászólások

(#251) Zsé2003


Zsé2003
aktív tag

egy privátot dobjatok, mert nem bírom követni :D

(#252) PK58


PK58
tag

Jó reggelit! :D

Este levadásztam a házmutogatós igo8-at, hát kérem szerintem egy jó nagy parasztvakítás! Élesbe nem használtam csak a szobában navigáltam :DD elindítottam egy "berepülést" röpűtünk Moha-bával oszt 1x csak (kb 2 perc) újraindította a gépet és ezzel alá is írta a halálos ítéletét!
Ez valami "okosított" demo verzió. Új kezelőfelület, ami igazából újdonság és szerintem jó dolog az a kedvencek menü oszt azonkíül számottevő újdonságot nem fedeztem fel.

(#253) Sayid2106 válasza asysoft (#250) üzenetére


Sayid2106
csendes tag

Szia asysoft!

Megkérdezhetem, hogy
hol veszed a PDA-t? Mert én már kezdem unni hogy minden üzletben csak hitegetnek, "pár nap és hozzuk" utána jön a telefon hogy bogy aztán meg megpróbálnak rámsózni vmi szutyok Mio-t...

(#254) asysoft válasza Sayid2106 (#253) üzenetére


asysoft
aktív tag

ExtremeDigitalban rendeltem meg, elvileg 8-án hozzák (bár a honlapon már 12-ét ígérnek, kérdés, hogy ez az enyémre is vonatkozik-e, vagy csak az újonnan leadott rendelésekre). Úgyhogy ha azonnal kéne a készülék, nincs ötletem:(

(#255) Pattika válasza asysoft (#254) üzenetére


Pattika
csendes tag

sziasztok
Nekem van egy feleslegessé vált készülékem!
[link]

(#256) TOM....... válasza PK58 (#252) üzenetére


TOM.......
tag

Hello :)

A DEMO verzió 1hó 28-tól lejárt...ezért indít újra...hidd el a nem demo verzió jó nagyon is ;)
nekem elhiheted!!! ha a többi érdekel privibe ok??? :D

[ Szerkesztve ]

Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

(#257) frecska1


frecska1
csendes tag

Egy kérdés milyen módon lehet használni a Skype-ot rajta van-e benne beépített mikrofon?

(#258) ithomas válasza frecska1 (#257) üzenetére


ithomas
őstag

Röviden és tömören:
Van!

Real eyes realize real lies!

(#259) flash7


flash7
tag

Sziasztok!

Ehhez a PDA-hoz ha memóriakártyát akarok venni, akkor milyen olvasási és írási paraméterekkel kell rendelkezze? Mi az amitől már fölösleges jobbat, mert a gép úgy sem tudja kihasználni? És márkában melyik? (A-Data, Kingston..??)
A válaszokat előre is köszönöm! :R

(#260) TOM....... válasza flash7 (#259) üzenetére


TOM.......
tag

Szia

A memkari sebessége akkor lehet fontos ha pl kártyaolvasóval pakolod rá a dolgoka mint pl én!!! Ha nem kártyaolvasóval akkor lényegében mind1!!!
Ház véleményem szerint érdemesebb a kingstont megvásárolni......mert a márkátlanoknál előfordulhat hiba vagy esetleg ha filmezel akkor akad rajt a film...

Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

(#261) PK58


PK58
tag

Törpéletes a messenger! :C
Köszi! :R

(#262) flash7


flash7
tag

Sziasztok!

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy mi a különbség a két képernyővédő fólia között?

- BRANDO Protector Plus
- BRANDO ULTRA CLEAR Protector Plus

Mert ha majd lehet valahol kapni A696-ot, akkor tudjam melyiket vegyem :D
Köszi

(#263) ithomas válasza flash7 (#262) üzenetére


ithomas
őstag

- BRANDO Protector Plus

Előnye hogy nem tükröződik,de a képe és a színek gyengébbek rajta.

-BRANDO ULTRA CLEAR Protector Plus

Ez állatira tükröződik,de gyönyörű színei vannak.(Komolyan mondom hogy ezzel még szebb a kép,mintha nem is lenne a PDA-n semmi.)

Az hogy melyiket érdemes választani,az attól függ,mire használod a legtöbbet.
Ha navigálni,akkor vedd az elsőt,ha minden egyéb(film,net,chat,munka)akkor inkább az utóbbit javasolnám.
Minőségre mindkettő :R

Real eyes realize real lies!

(#264) asysoft válasza flash7 (#262) üzenetére


asysoft
aktív tag

Én majd az utóbbit veszem a géphez, már ha megérkezik (elvileg pénteken már vadul fogom próbálgatni:) ) Egyébként felrakásnál ügyelj arra, hogy egy lehetőségekhez képest pormentes helyiségben (pl fürdőszoba) végezd a procedúrát, mivel a kijelző és a fólia közé került porszemek -csökkent esztétikai értéken túl- azt eredményezik, hogy nem fogja a gép érzékelni az érintést (mivel úgy odaszorítja a szemcsét a fólia, hogy folyamatos érintésnek veszi). Én ezzel szívtam első fóliázásomkor, vagy 3x kellett újraraknom...:)

(#265) gabor85


gabor85
őstag

Hali, egy gyors kérdés; van egy ASUS MyPal A639 PDA + GPSem amin magyar nyelvű a Windows Mobile 5.0.
De én igényt tartok a 6.0ás windowsra, csakhogy nem találom hozzá az Asus támogatási oldalán a magyar Windowst pedig állítólag elérhető ingyenesen. Ja mégegy kérdés, ha esetleg nincs meg jó lesz az angol is, de akkor fel lehet frissíteni az eredetileg magyart? Köszi!

(#266) Viktor0610 válasza gabor85 (#265) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Természetesen frissítheted a magyar rendszert, mert a magyarítás utólag került rá fel, így sok vizet nem zavar. :D

Samsung Galaxy A54

(#267) ithomas válasza gabor85 (#265) üzenetére


ithomas
őstag

Szia!

Megnéztem neked,én se találtam az oldalukon magyar verziót...
Fel frissíteni fel lehet,mivel a mostani WM5-öd is angol,csak egy szoftverrel magyarítva lett.
(Vagy utólag lett rárakva,vagy az első bekapcsolásnál kérdezte meg annó hogy magyarul fusson-e)

Szóval ha angolra akarod frissíteni,akkor vissza kellene állítani angol nyelvüre (hard reset),és ekkor megpróbálni telepíteni a WM6-ot.
Amúgy elvileg nem sokára kijön a WM 6.1 is,szóval ha idáig kibírtad az 5-össel,akkor lehet hogy érdemes lesz már azt megvárni...

Üdv.

Real eyes realize real lies!

(#268) gabor85


gabor85
őstag

Köszönöm a gyors válaszokat.
Egyébként tudtok vmit negatívat mondani erről a gpsről?
Én nem.

(#269) asysoft válasza ithomas (#267) üzenetére


asysoft
aktív tag

Gondolod, hogy a WM6.1-et is kiadják rá?

(#270) kozi71


kozi71
senior tag

Pedig ott figyel a magyar verzió már elég régóta. (V03.0735.00 --- 2007/09/21 update )
A globális lapon keressétek, ne a magyaron.
Én biztos nem fogom feltenni. Nekem jó az ötös is.[link]

high tech, low life

(#271) ithomas válasza kozi71 (#270) üzenetére


ithomas
őstag

Neki A639 van....nem A696.

Ott nincs magyar...természetesen a globálist néztem én is...

Real eyes realize real lies!

(#272) ithomas válasza asysoft (#269) üzenetére


ithomas
őstag

Hát nagyon remélem.
Semmi olyan nem lesz benne ami új hardvert kivánna...

Real eyes realize real lies!

(#273) gabor85 válasza ithomas (#272) üzenetére


gabor85
őstag

Amúgy miért drágább a ASUS MyPal 696nál a ASUS MyPal 639?
Elvileg régebbi, nem? Vagy így akarja a gyártó lenyomni a régit?hm? :U

(#274) gabor85


gabor85
őstag

Sőt még egy kérdés. A navigációs szoftver ugye mini sd kártyán érkezik.
Viszont a ASUS MyPal 696-ban kevés a beépített memória.
MyPal A639
MyPal A696
Ha nem csak navigációra használjátok hanem pl filmnézésre akkor folyton kártyát kell cserélgetni, vagy hogy is van a navigációs szoftver telepítés?
Nem értem! Bocs de kezdő vagyok.
Ja ha megnézitek a adatlapot, láthatjátok hogy a WM6 az alap a régebbi MyPal A639nél is! Most akkor mi van? :))

[ Szerkesztve ]

(#275) asysoft válasza ithomas (#272) üzenetére


asysoft
aktív tag

Sajnos a gyártók nem mindig a lehetőségekhez igazítják a ROM megjelentetéseket:( Amúgy WM6.1-ben szerencsére nincsenek nagyobb újítások, de természetesen én is örülnék neki, ha kiadnák. (Erről jut eszembe: akkor most megy az Office Mobile 6.1 az A696-osokon? :C)

(#276) flash7


flash7
tag

Sziasztok!

Valaki végül is tudja biztosra, hogy mi a különbség az A696N és a sima A696 között. Mert az egyik üzletben azt írták jelenleg csak az N-es van nekik. Lentebb olvastam, hogy csupán a Windows-ban van különbség, az N-en még 5-ös van és neked kell frissíteni, a simán pedig már gyárilag a 6-os. ( tehát az N-es régebbi készülék, csak még nem vitték el :D ) Ez így van? És csak ennyi lenne a különbség? Ha régebbi akkor az jelent valmit?

[ Szerkesztve ]

(#277) ithomas válasza gabor85 (#274) üzenetére


ithomas
őstag

Ha legális IGO-t használsz,akkor TÖK MINDEGY hogy mennyi a belső ROM memória...lehet akár 9999999 Gb is...akkor is cserélgetned kell a kártyát,úgyanis csak akkor fut a szoftver ha benne van az IGO kártya.

Ha meg letöltött verziót használsz,akkor megintcsak tök mindegy hogy mennyi a belső memória,mert az IGO az úgyis a kártyáról fog futni,de ez esetben nyílván nem kell cserélgetned a kártyát,mert azt másolsz fel még mellé mit akarsz.
Veszel egy 2 vagy 4 gigás kártyát azt hello.

A másik kérdésedre roppant egyszerű a válasz.
Régen WM5 volt az alap mindkét modellnél,de ha most veszed meg újonnan őket,akkor már gyárilag WM6-al lesz telepitve.

Real eyes realize real lies!

(#278) ithomas válasza flash7 (#276) üzenetére


ithomas
őstag

Ez szerintem úgy baromság ahogy van.
Ezt ki mondta neked? :U
A696-ból nincs N verzió,csak sima.
Az hogy az üzletek mit írkálnak összevissza (pl A4 fos team),azzal nem kell foglalkozni.
(Szerintük ugyanis létezik GPS nélküli A696 is...)
Ha egy normális hozzáértő üzletben veszed meg,ott tutira garantálom hogy nem "árulnak" 2 féle verziót.
De elég ha csak megnézed az Asus honlapját...ha Te ott látsz N-es A696-ot,akkor hamu a fejemre!
Ennyi.

Real eyes realize real lies!

(#279) BiriBum


BiriBum
őstag

Gyerekek, hol lehet kapni a masinát? Eddig mindenhol csak ígérgetnek és tolódik a dátum. Mi baj van az A4-gyel?

(#280) Zsé2003 válasza BiriBum (#279) üzenetére


Zsé2003
aktív tag

Hogy hülyeségeket írnak ki.....talán :D Egyébként az A4 egy számítástechnikai valami. Nem éppen PDA árusításra vannak kihegyezve. Speedbe nincsen?

(#281) flash7 válasza Zsé2003 (#280) üzenetére


flash7
tag

Írtam a speed-nek és azt a választ kaptam, hogy
"A PDA készülékből előreláthatólag február 8-án fog érkezni."

és arra a kérdésre, hogy milyen áron fogják adni:
"Az említett készülék ára bruttó 76890 Ft lesz"

Még nem néztem meg, de speedshopban tényleg van árgarancia? Vagy csak próbáljunk alkudni? Az alku személyesen történjen, vagy lehet emailben is?
Amúgy ez az ár (76890 Ft) kicsit nagyon magas, máshol 10 ropogós ezressel olcsóbb, igaz lehet csak ígérgetnek, de nekem ha egy héttel később is jön meg, az megéri a 10.000 Ft-ot.

Az A4-né azt írták, hogy rendeléstől számított egy napon belül tudnak hozni, de már csak A696N van nekik. Igaz ahogy ithomas írta hivatalosan nem létezik N-es, de ha beírjátok a keresőbe hogy A696N elég sok boltot fog kiadni ami ilyen néven forgalmazza, mögé téve: +GPS! És ezek közül amiket megnéztem, azoknál az volt írva hogy WM 5. Ebből gondoltam hogy lehet valóság alapja annak hogy az oprendszer csak az A696 és az A696N között a különbség. De mivel a friss készülékeken már WM6 van gyárilag, ezért gondoltam, hogy az N-esek régebbike lehetnek. De én ebben nem vagyok szakavatott, az is lehet rosszul gondolkoztam, így nem is állítom, hogy ez tény

[ Szerkesztve ]

(#282) flash7


flash7
tag

Na ez előző hozzászólásom csak olyan összedobott lett, bocs mindenkitől :D :DDD
De azért remélem érthető :DD

[ Szerkesztve ]

(#283) ithomas


ithomas
őstag

Szólok mindenkinek hogy napokon belül kint lesz az Opera 9.5!
Na ezzel már tényleg élmény lesz a böngészés még ezen a kijelzőn is!
Nézzétek meg

Real eyes realize real lies!

(#284) Zsé2003 válasza ithomas (#283) üzenetére


Zsé2003
aktív tag

:C :R
KIRÁLY! Na ez már oan nagyon tökéletesnek tűnik! Lassan már a SAFARI-t is odaveri :D
Remélem mihamarabb jön. Egyébként naon jó a video! IT'S FAST! Szegény Esplorer :DD

(#285) asysoft válasza ithomas (#283) üzenetére


asysoft
aktív tag

Impozáns:) Már a jelenlegi Opera is klasszisokkal jobb, mint a PIE...

(#286) gabor85 válasza asysoft (#285) üzenetére


gabor85
őstag

A PCXen lehet kapni állítólag, én havernak fogok rendelni.
PCX
Csak ASUS PDAk
De itt is jönnek ezzel a hülye Nezéssel :W

[ Szerkesztve ]

(#287) asysoft válasza gabor85 (#286) üzenetére


asysoft
aktív tag

Kösz, de én már megrendeltem az EDigitaltól - kíváncsi vagyok, vajon tényleg pénteken érkezik-e, ahogy rendeléskor írták.
Szerk.: azt hiszem a 279-re akartál válaszolni.

[ Szerkesztve ]

(#288) gabor85


gabor85
őstag

A MyPAL A639esem leírásában a Windows Mobile szerepel, a 6.0ás magyar változat, ezt a fájlt az ASUS oldaláról töltöttem le [link] tehát van, csak sehol nem azt írják ki. A ku*** életbe.
Most mit csináljek, nekem kell az újabb verzió.

(#289) flash7


flash7
tag

Sziasztok!
Valaki tudna segíteni nekem? A fórumban többen írták, hogy a speedshop-ban az árlistában szereplõ árnál ólcsóbban meg tudta venni a PDA-t, de én nem találtam az oldalukon árgaranciára utalást. Akkor ,most ez annyi, hogy megkérem olcsóbban és vagy adják vagy nem? Mert mint pár hozzászólással ez elõtt írtam, 76890 Ft-ért fogják adni, legalábbis nekem ezt írtak mail-ben. És az a 10e Ft különbség amivel olcsóbb máshol, elég lenne az egyéb kiegészítõkre (memóriakártya, fólia, fülhallgató)
A választ elõre is köszönöm mindenkinek! :R

(#290) Viktor0610 válasza flash7 (#289) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezen a linken kattints a "Olcsóbban látta ezt a terméket?" feliratra.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#291) gabor85 válasza ithomas (#277) üzenetére


gabor85
őstag

Ez a gond, hogy egyes eladók szerintez kifutó termék, és hiába hívom a pcx-től az ASUS magyarországi képviseletét, a difo-t, a edigitalt, semmi.
Kész.

(#292) gabor85


gabor85
őstag

Végre valahára!
Netassist Kft. / PDAStore
Tel.: (+36 1) 204-2600; +36-70-456-1859
E-mail: info@pdastore.hu
www.pdastore.hu

Itt lehet kapni ASUS MyPal A639 PDA +GPS-t, potom 78750 Forintért.
Windows Mobile 6.0 MAGYAR :C

És 30000 Ftos telszámla! :C :W :))

(#293) asysoft válasza gabor85 (#292) üzenetére


asysoft
aktív tag

Gratulálok! Én meg most kaptam az EDigitaltól levelet, hogy 23-án (!) érkezik várhatóan az A696-om...:) Megjegyzem, 21-én adtam le a megrendelésem. Azt hiszem elkezdek alternatívákat keresni.

[ Szerkesztve ]

(#294) Viktor0610 válasza gabor85 (#292) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért lett annyi a szlád?

Ennyit telefonáltál? :F
Nem gondolkodtál tarifacsomag-váltáson? :D

Samsung Galaxy A54

(#295) gabor85


gabor85
őstag

Csak vicc vóta telszámla, honnét tudnám egy nap alatt csájeee :Y
Kész kálvária volt.:
Először felhívtam az Edigitalt. Ott megadták az ASUS magyarországi képviseletének a számát-> A kérdésemre hogy miez a "neten fent van pdfben a magyar WM 6.0ás leírás", kért 15 perc türelmet a csávó, majd visszahívás után azt mondta hogy van WM6+HUN, a magyar forgalmazóknál el tudom érni: Ramiris és DIFO.
Felhívtam a Ramirist, vmi meleghangú "sjác :F " szerint náluk nincs, és ilyen nem létezik.
Jóvan.
A Difo-n megtalálható a PDA, WM6+magyarral.
Felhívtam Difo oldalán található üzeleteket, véletlenszerűen. Ott figyel az Edigital is :C, aztán végül a PDAstore a nyerő.
Ennyi.
De kész vicc hogy a Difo terjeszti a PDA-t, de az üzletek meg nem tudnak a magyarított WM6ról. Lefosom a bokám, sőt LEKARMOLOM MAGAM.
Nem értem. :O

[ Szerkesztve ]

(#296) ithomas válasza asysoft (#293) üzenetére


ithomas
őstag

Szia!

PDAstore honlapján azt írjájk hogy raktáron!(Naponta szokták frissíteni)
-73590

Próbáld felhívni őket.

Real eyes realize real lies!

(#297) gabor85 válasza ithomas (#296) üzenetére


gabor85
őstag

Meg is rendeltem.
Szomszéd meg megkapja az régit, 70000ért viszi is.
Így nem is vesztettem olyan sokat. Nekem a Windows Live volt a fontos.
Ja, másik kérdés. Ha havernak van iGO-ja, a memkártya áthelyezésével nem sértünk licenszszerződést? Ki akarom próbálni h hogy működik. Meg az ő GPSe nem fog rinyálni?
Nem mintha licensz lenne az akadály, csak azt nem tudom, hogy bekavarhat e a csere.

(#298) asysoft válasza ithomas (#296) üzenetére


asysoft
aktív tag

Köszönöm! Felhívtam őket, azt mondják, van raktáron, a meghírdetett áron... Azt hiszem elnézek ma feléjük:)

(#299) gabor85 válasza asysoft (#298) üzenetére


gabor85
őstag

Nehogy elvidd az enyémet! :Y

(#300) ithomas


ithomas
őstag

Round 1:
FIGHT!

:DD

[ Szerkesztve ]

Real eyes realize real lies!

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Asus MyPal A696
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.