Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Asus MyPal A696

Hozzászólások

(#101) butyiba válasza TOM....... (#100) üzenetére


butyiba
csendes tag

Az a patch csak a application.dat és data.zip fájlokat tartalmazza. Szerintem ez nem segít ezen a problémán. Ez a beszéd eltünés igo probléma nem pedig készülék gyártó mert csak akkor jelentkezik ha letérsz a gép által megadott útról és újra kell terveznie.

BütyiBá

(#102) ithomas


ithomas
őstag

Az elveszett magyar hang,és az útvonal lassú berepülése a HIBÁS TÖRÉS miatt van! :)
Szar verziót használtok.Ez most (kivételesen) nem csak az Asuson van így,hanem az összes gépet érinti amin ez a törés van.

Az Asus által kiadott IGO patchel kapcsoaltban meg rossz hírem van srácok:
Felülírja a törést!Szóval valószinüleg el se fog indulni ha felrakjátok Hardware ID error hibával.
Ez van.Vagy használtok normálisan tört áprilisi verziót,akármelyik legfrissebb térképpel,vagy vártok az új verzióra,vagy megveszitek! :D

Real eyes realize real lies!

(#103) TOM....... válasza ithomas (#102) üzenetére


TOM.......
tag

És tudsz olyan erziót ami használható is??? akkor letölteném.....
hogy őszinte legyek nem igazán akarom megvenni a gyárit:D
jah és még valami! nektek nem csinálja azt hogy pl piros lámpánál vagy vasúti megállóba megálltok a pozicíó kurzor elindul magától és még sebességet is mér miközben állok egy helyben.....

[ Szerkesztve ]

Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

(#104) ithomas válasza TOM....... (#103) üzenetére


ithomas
őstag

1. Nem sajna nem tudok,mert az a "hely" már megszünt

2. Szerintem a warez témát hagyjuk abba,mert idejön Viktor,és jól fenékbe billent! :D

Real eyes realize real lies!

(#105) Zsé2003 válasza ithomas (#104) üzenetére


Zsé2003
aktív tag

Ti nem eredeti iGO-t használtok???
Egyébként az a forgás azért van, mert nem kocsiba vagy. Ha vasuti sineken mész, az iGO megbolondul. Keresi hova menjen, de nem találja. Autóba nincs ilyen baj. :K

(#106) TOM....... válasza Zsé2003 (#105) üzenetére


TOM.......
tag

De-de kocsiba voltam... :) Piros lámpa......még nem is vasúti átjárónál álltam de ott is azt csinálja.....

Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

(#107) rozmarcomby válasza ithomas (#102) üzenetére


rozmarcomby
csendes tag

Az Asus által kiadott IGO patchel kipróbáltam a tört verziót, és megy, nem ír ki Hardware ID error-t, de azt még nem próbáltam, hogy megszűnik e a hang!

(#108) ithomas válasza rozmarcomby (#107) üzenetére


ithomas
őstag

Na ezt örömmel hallom!
Már elég sok ember,köztük egy barátom is panaszkodott hogy gondjai voltak az Asus patchel,ezért írtam azt,amit.

Real eyes realize real lies!

(#109) Viktor0610 válasza rozmarcomby (#107) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehet, talán meg kellene venni az eredetit? :U

A tört verzióról meg itt hallgatni? :U Ld. Alapelvek...

Samsung Galaxy A54

(#110) TOM....... válasza Viktor0610 (#109) üzenetére


TOM.......
tag

Nem is létezik tört verzió!! Miről beszéltek???? :)

Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

(#111) TOM.......


TOM.......
tag

Vagy kitalálunk valami rejtjelet hogy tudjunk segíteni egymásnak ok???? valami kódolt nyelvet :))

[ Szerkesztve ]

Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

(#112) vilag


vilag
tag

Hali!

Nekem is megvan már vagy 2 hete a cucc, tökéletesen működik. Persze voltak gondol az elején, mivel sosem volt előtte ehhez hasonló ketyerém.

Most viszon olyan gondom lenne, hogy az autós töltőről nem akar menni. Két autóban is kipróbáltam, de a töltőn lévő piros lámpa egyik autóban sem világított.

Szerintetek a töltő szart be? Vagy csak nem ér be rendesen a szivargyujtóban a töltő??

(#113) TOM....... válasza vilag (#112) üzenetére


TOM.......
tag

Hát ehhez érdemben nem tok hozzá szólni...nekem ilyen gondom nem volt....volt a kocsin gyújtás?? :) mert pl akkor nekem se megy......

MÁS!!
Navigációs program részről ajánlom mindenkinek a MyoMap2007-et nagyon jól megy rajt!! Lényegében ugyan azt tudja mint az Igo de ez jobb!!! Sokkal több POI van benn és pl egy-két beállítás egyértelműbb mint Igo-ba szval nem olyan bonyolult!! Itt nincs hang probléma Moha bá szépen beszél ameddig akarod. kipróbáltam!! és ami fontos hogy ha egyhelybe állok vagy pl gyalogos navira karod használni ez jobb hisz nem megy magától a kurzor...leg is nekem nem!!!
Igo-térképet persze kezeli ugyan úgy...

Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

(#114) rozmarcomby válasza TOM....... (#113) üzenetére


rozmarcomby
csendes tag

Na feltettem a Mio 3.3-as változatát, és a tálca helyén 1 fekete csík jelenik meg, ami elég zavaró! :D Mit lehet tenni?
Ja és a 3.2-esnél is ugyanez a helyzet!

[ Szerkesztve ]

(#115) TOM....... válasza rozmarcomby (#114) üzenetére


TOM.......
tag

egy fekete csík?? a today beállítoskat nézd meg!!! sztem ott lesz a bibi!! egyébként jól működik neked is? nekem jobban tetszik mint az Igo my way 2006 plus...aztán kinek a pap kinek a papné....

Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

(#116) rozmarcomby válasza TOM....... (#115) üzenetére


rozmarcomby
csendes tag

Teljesn jól megy, csak ugye elindítom a progit, és már a kezdetnél ahol a tálca lenne ott fekete a csik, valahogy nem dobja ki teljes képernyőre, és a tálca helyett ez a feketeség van! :D

(#117) Zsé2003 válasza rozmarcomby (#116) üzenetére


Zsé2003
aktív tag

szedd ki a todayből....nem kell az oda :D egyébként nekem simán megy

(#118) TOM....... válasza rozmarcomby (#116) üzenetére


TOM.......
tag

Hát én ilyen jelenséget nem tapasztaltam :)
nem tudom mi lehet a probléma.... :F

Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

(#119) rozmarcomby válasza Zsé2003 (#117) üzenetére


rozmarcomby
csendes tag

kiszedtem a todayből, de nem az a probléma :)!
Használok egy bizonyos WisBar progit, lehet hogy az keverbe?
Esetleg más ötlet?

(#120) Zsé2003 válasza rozmarcomby (#119) üzenetére


Zsé2003
aktív tag

Tuti hogy az kever be. Nekem Pocket Plus csinált hasonlót! Nem szeretik, ha a todaybe matat az ember...

(#121) rozmarcomby válasza Zsé2003 (#120) üzenetére


rozmarcomby
csendes tag

Érdekes, csináltam 1 hard resetet, feltettem a MIO-t és még mindig ott van az a sötétség!! :F :W

(#122) vilag


vilag
tag

Arra tudja valaki a választ, hogy miért van az, hogy csak 10%-ával mutatja az akkumlátor töltöttségét?
Be lehet valahogy állítani, hogy 1%-osával mutassa?

(#123) Viktor0610 válasza vilag (#122) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért volna ez fontos?

Egyébként ennyire pontosan sz.tem nem lehet mérni az akkumulátor töltöttségét.

Samsung Galaxy A54

(#124) Zsé2003 válasza Viktor0610 (#123) üzenetére


Zsé2003
aktív tag

Áh! Kizárt! Ez nem mérő műszer :D

(#125) drShaman


drShaman
aktív tag

Nektek milyen a WiFi érzékenysége? Az enyém ott, ahol a laptop és az E65 még vígan netezik róla, már semmit sem lát. :(

[ Szerkesztve ]

(#126) TOM....... válasza drShaman (#125) üzenetére


TOM.......
tag

Akkor valami nem stimmel!! Nekem a wifi kiválóan működik...

Előttem szólókhoz: az akku töltössége az a 10% se 10% igazából :) az inkább csak egy tájékoztató jellegű szimbólum mint a telefonoknál!! Még a lapotopom se tudja pontosan bemérni!! mert nekem speciel volt hogy 30-10-re leugrott a PDA 3 perc alatt és a maradék 10-el még vígan ment leg 15 percet.....ugyhogy.....

Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

(#127) Red@Arc válasza drShaman (#125) üzenetére


Red@Arc
tag

Ha még nem próbáltad, javaslom a WI-FI Managerben a Settings alatt a Power Save-et "Disable"-re állítani.

...csak álmodni mentél! https://www.flickr.com/photos/138293221@N04/

(#128) Chili7


Chili7
őstag

Hol tudom megnézni a pda-m mac address-ét? Van egyáltalán neki? köszi

(#129) ithomas válasza Red@Arc (#127) üzenetére


ithomas
őstag

Ez a Power save a wifinél,mit jelent a gyakorlatban?
Meg van külön olyan is hogy Power Strength.Ez pl alapban csak 50%-on van.Feltettem 100-ra,de semmi különöset nem tapasztaltam.
Mondjuk nekem nincs vele gondom...a wifi nem egy világverő,de ha nem a szomszéd netjének lopkodása a cél,akkor nincs vele gond,mert pl a suliban,a mekiben,vagy a westendben...szal ott ahol legálisan hozzáférhető,ott mindíg normális,stabil kapcsolatom volt.

Egy laptoppal mondjuk kár összehasonlítani...abba "picit" nagyobb antennát raknak mint egy kis PDA-ba.Ettől függetlenül biztos van ennél jobb érzékenységű PDA is,de mondom...a célnak ez is teljesen megfelel.

Real eyes realize real lies!

(#130) ithomas válasza Chili7 (#128) üzenetére


ithomas
őstag

Persze hogy van!
Wifi beállításoknál valahol megtalálod...pontosan már nem emlékszem,de tuti hogy valahol ott van.

Real eyes realize real lies!

(#131) Viktor0610 válasza Chili7 (#128) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Start - Beállítások - Kapcsolatok fül - Wireless LAN - Speciális fül.

Samsung Galaxy A54

(#132) Chili7 válasza Viktor0610 (#131) üzenetére


Chili7
őstag

Kapcsolatok fül alatt nekem nincs "Wireless Lan" fül. Van Wi-Fi, Wi-Fi Manager, és WLAN kezelő. De egyikben sem találom.

(#133) Viktor0610 válasza Chili7 (#132) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor ez WM6-specifikus doog lesz. :U (Nekem WM5 van a gépenmen -nem A696.)

Valamilyen Wi-Fi-hálózathoz csatlakoztál előtte? Csak mert nálam akkor látható a cím, ha aktív a WLAN-kapcsaolat.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#134) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Másik (szintén WM5) megoldás.

Start - Beállítások - Kapcsolatok fül - Comm Menedszer ( :D ) - Beállítások - Vezetéknélküli LAN - Speciális fül.

Samsung Galaxy A54

(#135) Chili7 válasza Viktor0610 (#133) üzenetére


Chili7
őstag

Próbáltam free hotspotot, de nem sikerült csatlakozni.

(#136) Viktor0610 válasza Chili7 (#135) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Utolsó ötlet:
A Menü - Beállítások - Kapcsolatok fül - Wi-Fi - Hálózati kártyák fül alatt van van egy [...] Wi-Fi Adapter, ezen duplán kattintva bejön a tulajdonságok ablak, itt van egy IP-cím, ami számomra ugyan értelmezhetetlen, de talán ez lehet a MAC-cím.

Samsung Galaxy A54

(#137) Chili7 válasza Viktor0610 (#136) üzenetére


Chili7
őstag

CF8385PN Wireless Card nevű adapter van, de ha rákattintok akkor csak annyit kérdez, h automatikus vagy egyéni ip cím használata.
Ha van egy ingyenes hotspot, akkor minden további nélkül csatlakoznia kéne? Persze ha a wifi be van kapcsolva. Mert a hálózatokat látja, csak nem tudok csatlakozni.

(#138) roff


roff
csendes tag

Mi a különbség a 696 és a 696N között? Árban mindössze 300 Ft.

(#139) Zsé2003 válasza roff (#138) üzenetére


Zsé2003
aktív tag

Van 696N ?

(#140) roff válasza Zsé2003 (#139) üzenetére


roff
csendes tag

Ezen az oldalon megtalálod.
Mondom, 300 Ft a különbség, de nem tudom miért...

(#141) asysoft válasza roff (#140) üzenetére


asysoft
aktív tag

ASUS oldalán nincs N verzió. Viszont A636-ból van mindkettő, s ott a különbség az, hogy az N-es verzióban 2.0-s a Bluetooth és a WLAN támogatja a g-s szabványt is (link), de ezeket az A696 alapból tudja...

szerk: hohó, tag lettem :))

[ Szerkesztve ]

(#142) ithomas válasza roff (#140) üzenetére


ithomas
őstag

Annó én megkérdeztem tőlük emailbe! :DD (Mert tudom hogy ez egy baromság)

Válaszra se méltattak... :)
Egy fillért nem hagynék náluk!

Real eyes realize real lies!

(#143) apajani41


apajani41
csendes tag

Ma beszéltem a speedshoppal, és valóban 65000.-ért meg lehet venni!
NAgyon remélem, hogy remek lesz!

Csak félek a QVGA kijelzőtől, eddig VGA-t használtam.

:(

(#144) ithomas válasza apajani41 (#143) üzenetére


ithomas
őstag

Hát akkor én is félnék... :DDD
Miért nem veszel Hp 214-et?

Real eyes realize real lies!

(#145) apajani41 válasza ithomas (#144) üzenetére


apajani41
csendes tag

Mert még nincs.
Drága, nagy és az elődjével voltag gondjai az egyik ismerősömnek.
IGO,RUSSA,.....

[ Szerkesztve ]

(#146) roff válasza ithomas (#142) üzenetére


roff
csendes tag

Megtaláltam!
Szerintem...

Ha megnézitek, amelyiket 696N-ként árulják, ott mindenhol az szerepel:
Microsoft Windows Mobile 5.0

A sima 696-nál viszont Microsoft Windows Mobile 6.0

Vagy tévedek?

(#147) asysoft válasza roff (#146) üzenetére


asysoft
aktív tag

A696 WM5-el jelent meg, de ingyenesen lehet frissíteni WM6-ra, az újonnan vásárolt készülékeken meg már gyárilag WM6 van. Szerintem egyszerűen csak elírták, én a helyedben nem foglalkoznék vele:) (De a legegyszerűbb felhívni őket, hogy mégis, mi a különbség. Mindenesetre a gyártó oldalán sincs nyoma az N-variánsnak...)

(#148) BiriBum


BiriBum
őstag

Ez biztos? A feltüntetett ár ellenére ha bemész az utcáról ennyiért kapod? :U

(#149) ithomas válasza BiriBum (#148) üzenetére


ithomas
őstag

Ha a speedshopra gondolsz,akkor igen.
Persze hivatkozni kell arra hogy neked ezt a készüléket 65k-ért ígérték az árgarancia miatt!
Ha ezt mondod,szó nélkül oda fogják adni!

Real eyes realize real lies!

(#150) apajani41 válasza ithomas (#149) üzenetére


apajani41
csendes tag

Ez így van!
Én is ezt tettem. A pontos ára így 65900.-! :C

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Asus MyPal A696
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.