Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Asus MyPal A696

Hozzászólások

(#451) iso572 válasza PK58 (#450) üzenetére


iso572
csendes tag

Na akkor csak jól tudtam valamit végre-valahára:-)

[ Szerkesztve ]

(#452) BiriBum válasza Zsé2003 (#436) üzenetére


BiriBum
őstag

Kijött már a 9.5-ös Opera?

(#453) Viktor0610 válasza BiriBum (#452) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudtommal egyelőre csak béta változatban elérhető.

Samsung Galaxy A54

(#454) Bib válasza iso572 (#445) üzenetére


Bib
őstag

Igen tetszik a gép,még a wifit nem tudtam kipróbálni ,de minden megy rajta.WM6 legfrisebb verzióval jött hisz az is tavaly szeptemberi.A gét gép között amit árulnak az a különbség hogy más nagykerből származnak.A 696N+GPS -t rendeltem én.

(#455) PK58 válasza Bib (#454) üzenetére


PK58
tag

Helló!
Küldtem privit! :K

(#456) Bib válasza PK58 (#455) üzenetére


Bib
őstag

Köszi,én is :B

(#457) PK58 válasza Bib (#456) üzenetére


PK58
tag

Figyeld a ládikót! :K :D

(#458) Viktor0610 válasza PK58 (#457) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ugye nem írtok be minden privát/e-mail küldést? :U

Samsung Galaxy A54

(#459) vilag


vilag
tag

Helló!

Enegem az érdekelne, hogy hol lehet most a kütyüt legolcsóbban beszerezni??? Mely oldalakról rendelhető meg legkedvezőbb áron?
Ugyan nem nekem kell (nekem már ugyanis van :D :DD ), egyik kollégának kéne, de nyilván a lehető legkevesebb pénzt szeretné kiadni érte.

Előre is kösz a válaszokat!

(#460) flash7 válasza vilag (#459) üzenetére


flash7
tag

Szerintem nézd meg itt [link]!
A legolcsóbb 60.550, de ha felmész a bolt honlapjára ott 73-ra van írva, tehát hívd fel őket, mit mondanak! Amúgy pedig érdemes az A4-nél az N-es típust megnézni, ha a ,másiknál mégsem 60e lenne.

[ Szerkesztve ]

(#461) vilag válasza flash7 (#460) üzenetére


vilag
tag

Kösz szépen!

Ezt már néztem korábban is, de én úgy vettem ki, hogy itt nettó árak vannak írva, ezért lesz az adott cég honlapján a 60-ból 73.

Egyébknét kiderült már mi ez az "N"-es verzió? Mert ugye az ASUS honlapján ilyen nem is létezik.

Még várom az újabb ötleteket.

Kösz!

(#462) PK58 válasza vilag (#461) üzenetére


PK58
tag

"N" azt jelenti, hogy "N"incs ilyen verzió! :DD

Jó kis gumicsont ez az "N" betű a "WM5"-el együtt! :W

(#463) Bib válasza vilag (#461) üzenetére


Bib
őstag

Azt jelenti hogy más Nagykerből származik.Én is N-est rendeltem wm6-tal jött A696-os.De ezt fentebb már írtam.A4-nél még van szerintem.

(#464) flash7 válasza vilag (#461) üzenetére


flash7
tag

Az N csak annyit jelent, hogy más a nagyker és más a jelölés-e. Amúgy semmi különbség :D

(#465) PK58


PK58
tag

Az N betűnek annyi köze van a Nagykerhez mint Nagykátának Perkátához! :DD

Van az Asus kínálatában N-es gép! A639N, A632N (Asus honlap)

Innen származhat a jelölés vagyis a kereskedők Nem figyelnek Nem tájékozódnak kellően és baromságokat írogatnak pl nem egy helyen még wm5 oprendszert írnak! :W

(#466) iso572


iso572
csendes tag

Nem tudom, nekem azt mondták tegnap az A4ben, hogy ez az új típus, és azt mondta a srác hogy semmi különbség nincs a kettő között csak annyi hogy újabb, utána viszont eleresztett egy hülye mondatot, "hogy talán mintha!!!! az újnak nagyobb lenne a kijelzője".

Hát erre nem tudtam mit mondani... Egyébként ez az olcsóbb nincs az A4ben, majd hét vége felé kell érdeklődni, mert "állítólag" akkor jön az újabb szállítmány...

Nekem ezt mondták. Ha nem fogy el már nekem is lenne:-( Persze a drágábból volt még nekik, lehet h mára elfogyott...

(#467) ithomas válasza iso572 (#466) üzenetére


ithomas
őstag

[I][I]"..hogy ez az új típus, és azt mondta a srác hogy semmi különbség nincs a kettő között csak annyi hogy újabb..."

"...hogy talán mintha!!!! az újnak nagyobb lenne a kijelzője.."

"Hát a A4 team is korrektnek bizonyult... A szóbeli megrendelést( 66804HUF) követöen ezt küldték...
Tisztelt Címzett! Ez a típusú készülék már csak GPS-el együtt kapható bruttó 87588Ft-os áron. Üdvözlettel: xxxxx"

"-Mi a különbség a 696 és a 696N között?
-Annó én megkérdeztem tőlük emailbe! :DD (Mert tudom hogy ez egy baromság)
Válaszra se méltattak..."

[/I][/I]

Csak néhány idézet válaszul...hogy miért is lett fikázva a Team!
Sírjak vagy nevessek? :U :C
De a legjobb akkor is az a válaszuk volt,hogy ez a készülék már csak GPS-el együtt kapható.
Az olcsóbb verzió,az a GPS nélküli volt.Kiváncsi vagyok hogy ezt hogy oldották meg...A pult mögött kiforrasztiották a SirfStar chipet egy pálkával...vagy hogy. :F

[ Szerkesztve ]

Real eyes realize real lies!

(#468) ithomas


ithomas
őstag

Amúgy ez az új opera nagyon brutális!
A szó jó és rossz értelmében is!
Jó,mert okos átgondolt,gyors ,fasza a zoom funkció stb.

Viszont a memóriakezelése...pfff... :D
Az eddigi "rekordom" az volt,amikor 27 megát zabált fel 1! oldal böngészésénél.

Jó hír viszont hogy ez a dolog még nagyon sokat javulhat,hiszen ez egy igen korai beta verzió lehet.
Ti is megnézhetitek hogy pontosan melyik verzióval rendelkeztek:
Írjátok be a böngésző címsávba hogy
opera:about

Én meglepődve láttam hogy az enyém pl csak opera 9.0 beta...tehát még csak nem is a 9.5-nek a betaja....szerintem a tietek is ilyen vezió lehet....

Real eyes realize real lies!

(#469) PK58 válasza ithomas (#467) üzenetére


PK58
tag

Jó a szakembergárdájuk! :D

Megint csak ismétlem magamat! Tájékozatlanság! + Hiányzik a hozzáértés!

Van az A696-nak egy tesója ez itt ni:

http://www.edigital.hu/product.php?productid=31091&cat=1359&page=1

Ugyanúgy néz ki mint az A696 olcsóbb is csak 1 bökkenő van! Nem a GPS hiányzik belőle hanem a WLAN!
Vagyis tudnak ők valamit, de kb olyan szinten mint amikor valakinek a sógorának a szomszédja már látott olyan embert aki hallotta ..................... :DD

(#470) PK58 válasza ithomas (#468) üzenetére


PK58
tag

Inkább olvasgatnák el a konkurencia oldalait! A jobbaktól nem szégyen tanulni!

(#471) ithomas válasza PK58 (#470) üzenetére


ithomas
őstag

Nem tudom mire gondolsz...
Szerintem már a régi 8.65 verzió is jobb volt akármelyik mobilböngészőnél.
Ez az új meg még 100* jobb (lesz) ha kész (lesz).
Nyílván az optimalizálásra még keményen rá kell állni,dehát majdcsak megoldják valahogy...

Real eyes realize real lies!

(#472) PK58 válasza ithomas (#471) üzenetére


PK58
tag

Bocsi! Rossz helyre volt a klikk, én még leragadtam az A4-nél! :D

(#473) vilag


vilag
tag

Akkor új formában teszem fel a kérdésemet:

Hol ÉRDEMES és lehet jó áron venni ezt a kütyüt?

Ahol lehetőleg nem kezdenek el ilyen baromságokat beszélni.
Én még annó amikor vettem a PDAStore-on vettem, ott sejtegettek valamit, de ott meg most felment az ára (legalább is a decemberiehz képes).

Na igen, az N-es verzióról meg ennyit...

(#474) iso572


iso572
csendes tag

Nagyon sok helyen - gondolom én - már csak az újat árulják, mindkettő ugyanaz valószínűleg, csak újabbnak vagy papíron vagy a dobozon ez a "696N+GPS" a neve...

én javasolni nem tudok semmit hogy hol vedd meg, én még nem vettem, mert még visszajelzésre várok valakitől, lehet hogy olcsóbban meg tudom szerezni - reményeim szerint. Csak már hívna hogy mi van, mert be vagyok sózva:DD

[ Szerkesztve ]

(#475) Zsé2003 válasza iso572 (#474) üzenetére


Zsé2003
aktív tag

Mindenhol felment az ára, úgyhogy nem fogtok mostanában olcsón kapni. Bejött a szar MIO, akkor esett az ára, de aztán inkább mindenki ASUS-t vett, úgyhogy felreppent.
Én is ezt csinálnám, ha nekem lenne boltom. Szóval kizárt, hogy valahol 70-75 alatt kapnál.
Én anno speedshopba vettem. Nem tom most mennyibe kerül ott, de annál jobb, és nagyobb PDA szaküzletet nem találsz magyarországon...

(#476) iso572 válasza Zsé2003 (#475) üzenetére


iso572
csendes tag

Hát pedig én elnéztem a Speedshop oldalát de nem mondhatnám hogy olyan marha sok típus van náluk, PDA-naviból, mert keverve vannak azzal amik csak navigációk, azért tűnik csak többnek, de én az életbe nem veszek náluk.

Az biztos hogy 70-nél többet nem adok érte.

[ Szerkesztve ]

(#477) vilag válasza iso572 (#474) üzenetére


vilag
tag

Nem is én akarok venni.
Nekem ugyanis már van :D

Egy kollégának kéne és keresem a jelenleg legolcsóbb boltot, ha valaki tud ilyet, ne habozzon és írja meg.

(#478) PK58 válasza iso572 (#476) üzenetére


PK58
tag

Itt akcióban :D "csak" 72.000!

http://plaza.unas.hu/plaza_artdet.php?art=3935,unas_224110

Persze ott van a bűvös, "a készlet erejéig!"

(#479) PK58


PK58
tag

Hoppá!

http://plaza.unas.hu/plaza_artdet.php?art=9558,termek_209555

(#480) BiriBum


BiriBum
őstag

Akárhogy próbálkozom, nem sikerül az Opera 8.65-öt elindítani. Fagy már induláskor is és csak a reset segít. :( Mit lehetne tenni?

[ Szerkesztve ]

(#481) drShaman


drShaman
aktív tag

Nektek is olyan a WLAN (az A696-ban), mintha nem is lenne? Ritka gyenge az enyém. :((

(#482) PK58 válasza drShaman (#481) üzenetére


PK58
tag

Hát ebből nem sok mindent tudtunk meg!

Nekem a lakáson belül három falon keresztül is (router: Netgear WGR614v7) kiváló a jel erőssége! :C

(#483) Zsé2003 válasza PK58 (#482) üzenetére


Zsé2003
aktív tag

Detto

(#484) drShaman válasza PK58 (#482) üzenetére


drShaman
aktív tag

Linksys WRT54GL router, 1 szobával arrébb már nem tudok netezni vele. Laptop és Nokia E65 simán megy még.

[ Szerkesztve ]

(#485) PK58 válasza drShaman (#484) üzenetére


PK58
tag

:((
Hü! Ha van lehetőséged ki kellene esetleg próbálni egy másik (pl egy ismerősnél) típusú routerrel is. Lehet hogy a routernél van a bibi. :F

(#486) drShaman válasza PK58 (#485) üzenetére


drShaman
aktív tag

Fősulin sem remekel, pedig közvetlen az előadó falán van a jelerősítő.

[ Szerkesztve ]

(#487) PK58 válasza drShaman (#486) üzenetére


PK58
tag

Kettő év gari van rá, szerintem vidd ell a szervízbe.

(#488) drShaman válasza PK58 (#487) üzenetére


drShaman
aktív tag

Gondoltam rá, de milyen címszó alatt? Gyenge a WIFI?

(#489) csigafej


csigafej
tag

sziasztok,

szerintetek érdemes várni eme gép beszerzésével, fog lejjebb menni az ára 66e-nél?

(#490) PK58 válasza drShaman (#488) üzenetére


PK58
tag

Így van! :K

(#491) flash7


flash7
tag

Végre...végre! Én is beléptem a klubba, ma átvettem :D :D :D
Most töltőtdik cirka 16 órát aztán majd meglátjuk mit is tud. Így elsőre nagyon bejön. A kijelzője tényleg nagyon jó :DD Remélem a folytatás is ilyen sok jót tartogat :)
Akinek nem szükséges a telefon a PDA-ba és nem akar 110e Ft-ot a FS N560-ra kiadni, az csakis ezt vegye :)

(#492) drShaman


drShaman
aktív tag

Akkor még 1 probléma: telepítem ActiveSync-en keresztül az Office 6.1-et, mikor bejön, hogy mit kívánok eltávolítani, illetve újonnan telepíteni, akkor nem írja az Office-t, aztán írja, hogy sikeresen telepítve, nézzem meg a PDA-t a további lépésekért. Nem rakja fel, nem jelenik meg a .docx és az .xlsx támogatás. Erre valami ötlet? :F

(#493) Viktor0610 válasza drShaman (#492) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mikor kiírja a sikeresen telepítve... szöveget a PC, akkor szokott megjelenni a PDA kijelzőjén a normál CAB-telepítési procedúra első lépése.

Samsung Galaxy A54

(#494) iso572


iso572
csendes tag

Kérdésem lenne:

Mindegy milyen sebességű memokártyát rakok bele? Mert kinéztem olcsón egy 2 gigás Kingston SD-t de szerintem ez a legalapabb, még a régi cimke van rajta. Ha egy Elite Pro-t rakok bele akkor az számít valamit? Mert láttam máshol azt írták mindegy...

(#495) drShaman válasza Viktor0610 (#493) üzenetére


drShaman
aktív tag

Tudom, nem ez az első progi, amit így telepítek rá. Csak ez nem akar menni... :(

(#496) G-lader válasza drShaman (#481) üzenetére


G-lader
tag

A Wi-Fi nem erőssége, nekem ASUS wl520gc routerrel 1 falon át is 1-2 vonal van a jelerősségjelzőn, laptopom meg fullon fogja a jelet. De a sebesség az OK, meg ha megtalálja nem is dobálja el a hálózatot.

[ Szerkesztve ]

(#497) drShaman válasza G-lader (#496) üzenetére


drShaman
aktív tag

Beszéltem ma az ASUS Magyarországgal, nekik még senki sem jelezte ezt a problémát, így nem tudják a megoldást. Vigyem be, és megnézik, mit lehet csinálni vele.

(#498) Viktor0610 válasza iso572 (#494) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem mindegy, mert igazán gyors csak megfelelő kártyaolvasóval lesz a kártya elérése.
A telefonban ehhez képest lassan használhatsz bármilyen kártyát.

Samsung Galaxy A54

(#499) G-lader válasza drShaman (#497) üzenetére


G-lader
tag

Kiváncsi leszek a fejleményekre...

(#500) iso572


iso572
csendes tag

Hát úgy látom az életben nem lesz már ilyen PDA-m:-( Hihetetlen hogy sehol nincs...

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Asus MyPal A696
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.