Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Asus MyPal A696

Hozzászólások

(#851) horusz-


horusz-
tag

[link]Ez nem jó a 696 hoz!!!
Én vettem 1 ilyet,de nem müxik vele.Airis t620ra jó de ehez nem.
Viszont szerelhető és úgy gondoltam talán megtudom csinálni usb kábelből,csak kapjak infot hozzá.

[ Szerkesztve ]

Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

(#852) bunny_55 válasza dobolyj (#844) üzenetére


bunny_55
csendes tag

Hali!

A SirfTech-el vigyázz véglegesen ki lehet vele nyírni a GPS vevőt. Van egy másik program az APLSirf az biztonságosabb és egyszerűbb.
A program [itt] van, [itt] meg magyar leírás hozzá.
Túrázáshoz a Russa a jó, van teljes Mo. térkép hozzá és ingyenes.

(#853) Bela2 válasza horusz- (#850) üzenetére


Bela2
csendes tag

Én egyszer végigküzdöttem és utángyártott kábellel használom a gépet.
Ezen a linken megtalálod a bekötést: http://www.connections-usa.com/usb_pinout.html
A bal oldali alsó ábra a tiéd. Az ábra a mini USB dugót szemből ábrázolja.
1.pont +5V
2.pont Data-
3.pont Data+
X.pont nincs bekötve
4.pont Föld
Fontos hogy a Data- és Data+ (tehát a kettes és hármas) pontokat összekösd egymással, mert innen észleli a készülék hogy eredeti töltő van rajta és nem utángyártott. Ellenkező esetben nem tölt csak a narancssárga led gyullad ki de semmi egyéb.

(#854) horusz- válasza Bela2 (#853) üzenetére


horusz-
tag

Nagyon köszi!

Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

(#855) Cerrano válasza Crusader01 (#847) üzenetére


Cerrano
csendes tag

Azt tudom hogy beállítja a portszámot meg a sebességet, csak az a baj hogy a térképen egy Budapesti címhez navigál és nem jelzi az én helyzetemet, a térképen pedig mutatja hogy nem kapcsolódik műholdhoz.

(#856) Cerrano válasza PK58 (#848) üzenetére


Cerrano
csendes tag

Akkor keressek egy IGO 2006 plus áprilisi verziót? De az IGO 2006 plus nem támogatja a WM6-ot.

(#857) Viktor0610 válasza Cerrano (#856) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Már hogy ne támogatná az iGO 2006 Plus a WM6-rendszereket? :F

Samsung Galaxy A54

(#858) Cerrano válasza Viktor0610 (#857) üzenetére


Cerrano
csendes tag

Utánanéztem..a támogatott op.rendszerek között WM6 nincs.
Mondjuk attól még működhet.

(#859) Cerrano válasza Viktor0610 (#857) üzenetére


Cerrano
csendes tag

Igazad lett. Egy Igo 2006 + verzió elindult :) viszont a pillanatnyi helyzetemet nem mutatja:S. Mennyi ideig kell várni amig kapcsolódik a műholdhoz? Mert a lakásban GPS kapcsolatot nem talált.

(#860) Viktor0610 válasza Cerrano (#859) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szabadtéren próbáld a műholdakat megtalálni, fedett helyen nem igazán fog sikerülni. Max. a már megtalált jelet nem veszíti el, ill. könnyebben találja meg újra.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#861) horusz- válasza Bela2 (#853) üzenetére


horusz-
tag

Sikerült!
Vettem szilikonos usb vezetéket,és annak levágtam a nagy szárát,és kicseréltem a nem kompatibilis töltőével.Tökéletesen mükszik!
THX.

Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

(#862) csigafej


csigafej
tag

sziasztok,

kérdésem az lenne, hogy össze lehet-e hozni bluetooth-al az asus-t mobillal úgy hogy a mobilon lévő 3g-vel netezni tudjak a pda-n?

szerintetek?

köszi

üdv:
gyuri

(#863) ithomas válasza csigafej (#862) üzenetére


ithomas
őstag

Persze!

Real eyes realize real lies!

(#864) csigafej válasza ithomas (#863) üzenetére


csigafej
tag

bővebben kifejtenéd nekem hogy hogyan? (:

(#865) Viktor0610 válasza csigafej (#864) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Erre én is kíváncsi volnék, mert nekem korábban nem jött össze -mondjuk, nem is próbálkoztam vele sokáig. ;)

Samsung Galaxy A54

(#866) PK58 válasza csigafej (#862) üzenetére


PK58
tag

Természetesen össze! :D

1. A PDN-n a bluetooth managerben kiválasztod a kapcsolódás az internetre mobiltelefonnal (nem biztos hogy pont ez a neve a menüpontnak, de valami hasonló, nemtom mert nincs itt a kütyü) menüt. (természetesen a mobilon bekapcsolva a bluetooth ugyi)
2. Semmi hókuszpókusz csak követed az utasításokat melyekre értelemszerűen válaszolsz. Először is létrejön a szokásos párosítási procedúra.
3. A tárcsázandó számhoz beírod a következőt : *99***1# ha van a telefonon élő mobil internet előfizetés akkor a telefon modemként fog működni (a telefonban rendszerint semmit nem kell állítgatni!!) és létrejön a kapcsolat.

A tárcsázandó számnál az "1" -es esetleg 2-es is lehet ez attól függ milyen márkájú a telefon. Ha nem vagy benne biztos akkor a szolgáltató megmondja.

Én Vodás Vitamaxos telefonnal (Motorola) használom a NET200-as csomaggal. Törpéletesen működik! :K

(#867) patek73


patek73
csendes tag

Sziasztok!

Van egy A636N masinám.
Kérdés. A 100% töltöttséget meddig kéne tartania az akksinak? Semmi nem fut rajta csak az alap win.
Előre is köszi a választ.

(#868) csigafej válasza PK58 (#866) üzenetére


csigafej
tag

szuperül elmagyaráztad, köszi!

viszont még mindig nem megy (: , nekem folyamatosan felhasználónevet, jelszót meg domain-t kér, ilyenkor mi a teendő?

(egyébként ezt a tárcsázandó számot honnan tudtad meg? meg a többi beállítást...)

(#869) PK58 válasza csigafej (#868) üzenetére


PK58
tag

Nyugi! Én majd egy hétig gyúrtam míg összejött csak a fától nem láttam az erdőt! :D

Ezeket nem kell megadni (az azonosítás a SIM kártya alapján történik) túl kell lépni rajtuk! A tárcsázandó szám a lényeg! Ez minden szolgáltatónál egyforma.
Keresgettem kutakodtam rábukkantam! :D

Az alapértelmezett számnak állandóan ezt adták meg : *99# ez régebbi pld Win CE oprendszereknél működik, de ott még be kell írni egy hosszú parancssort is, valamint PC-ken is így kell beállítani. A WM 6 már kilóg a sorból a baj az hogy a szolgáltatók sem nagyon ismerik! :((

Itt elolvashatod a kálváriámat!

http://www.edigital.hu/product.php?productid=31092&cat=1353&page=1

(#870) TOM....... válasza horusz- (#836) üzenetére


TOM.......
tag

Hát elvileg ahogy megtalálja a hálózatot katt a Connect-re és menni kéne a netnek....

Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

(#871) Viktor0610 válasza PK58 (#869) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem egy Vodafone-készüléket használva modemként elég volt a *99# hívószám.

Samsung Galaxy A54

(#872) PK58 válasza Viktor0610 (#871) üzenetére


PK58
tag

Hü!
Direkt kipróbáltam átírtam a számot és nem működik! Lehet hogy a hosszú verzió csak feltöltős telókra vonatkozik. Nemtom.

(#873) PK58 válasza TOM....... (#870) üzenetére


PK58
tag

Nem kell katt sehova! Mindkét készüléken be kell kapcsolni a bluetooth-ot és a megfelelő programok (pld Explorer) automatikusan elindítják a kapcsolódást.

(#874) Viktor0610 válasza PK58 (#872) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Véletlenül nem Sony Ericsson telefont használtál modemként?

(Egyebek közt) Azok szoktak ilyen formátumú betácsázó számot kérni.

Samsung Galaxy A54

(#875) PK58 válasza Viktor0610 (#874) üzenetére


PK58
tag

Nem! (egyébként azokon az 1-es helyett 2-es a szám!)
Direkt erre a célra megtartottam egy öreg Motorola V360-as telót, márcsak azért is mert a vodánál a legkedvezőbb a feltöltőkártyás mobil internet díj!

(#876) Crusader01


Crusader01
tag

Sziasztok! [...*] a végleges igo8, asus a696ra tökéletesen települ de inditáskor fekete lesz a kép de ha nyomkodom a gombokat lehet hallani h megy a progi. Tehát csak kép nincs de a program okés. Légyszi próbáljátok már ki, mert mindenki másnak megy és remélem nem az enyémmal van baj. [...*]

*

[ Módosította: Viktor0610 ]

(#877) Viktor0610 válasza Crusader01 (#876) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Örülök, h. megosztottad velünk ezt az infót, de ezen a fórumon a fizetős programok megvételét támogatjuk inkább azok letöltésénél... :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#878) szkano válasza Crusader01 (#876) üzenetére


szkano
csendes tag

nem jo verziot probalsz, még a törtből sem

(#879) bunny_55 válasza Crusader01 (#876) üzenetére


bunny_55
csendes tag

Próbáld meg [link] ezzel újrakalibrálni a kijelzőt.
Nekem megy e nélkül is.

(#880) Crusader01 válasza Viktor0610 (#877) üzenetére


Crusader01
tag

Igaz! Bocs. :U Csak gondolom igy az eredeti se menne...

(#881) szkano


szkano
csendes tag

en barhogy allitgatom a beallitasokat, 2 perc mulva a hattervilagitas kikapcsol az igo8 alatt, mi a megoldas?

(#882) sq válasza Crusader01 (#876) üzenetére


sq
csendes tag

igo8, asus a696: mielőtt elbaltázzátok mindenféle patchekkel, sys.txt-be:

[rawdisplay]
driver=gdi

(#883) Crusader01 válasza sq (#882) üzenetére


Crusader01
tag

Köszönöm :R :R Igy már patch nélkül is megy.

(#884) MrBravo


MrBravo
csendes tag

Sziasztok!
Egy kérdés: ASUS MyPal A696om van.Rátettem az új IGO8-at. Elindult a program nagy nehézségek árán. A problámám az h ha át akarom váltani fekvő nézetbe nem állóba akkor úgy érzékeli mintha fekvőben lenne csak állóban látom,így már nem is tudom elérni azt h visszaállítsam. remélem érthető voltam. tehát álló helyzetben lehet olvasni de csak a képernyő bal oldalát..
Vmi ötlet?
köszi

(#885) ithomas válasza MrBravo (#884) üzenetére


ithomas
őstag

Nekem is ezt csinálta...az ötlet annyi,hogy magában az op rendszerben már fordítsd el fekvőre,és úgy indítsd el az IGO-t fekvő módban...így már no problem.

Nekem inkább az a bajom(igaz élesbe még nem próbáltam)hogy ha nem érek a képernyőhöz,akkor 1-2 perc múlva leveszi a világítást,holott az IGO-n belül az Optionsban be van állítva hogy állandó háttérvilágítás.
Most azt nem tudom hogy élesben is csinálja -e,vagy csak a berepülésnél és szimulációnál,de az a gyanúm,hogy ennek akkor sem szabadna elsötétednie... :)

Real eyes realize real lies!

(#886) szkano


szkano
csendes tag

Az elsötétedés problémára én csak egy megoldást találtam, a PDA ebergiatakarékos módjából azt hogy ha hálózati feszültségen van akkor ne kapcsolja le a háttérvilágítást, így a kocsiban töltővel használom.

Másik dolog: a demo változatban a képernyő alján az út két szélén írta hogy hanyas házszámoknál tartunk, ez a végleges verzióból kimaradt?

(#887) Mono_G


Mono_G
tag

Sziasztok!

2 napja vagyok gazdája egy ilyen "csodának" :)

E fórum hozzászólásait végigolvasva, feltelpítettem az alap progikat (PSB Pocket plus, TCMP vagy mi :), Opera 8.65) Teljesen jól működnek a progik, ez a Pocket plus meg egy áldás ehhez a windows-hoz :) A WIFI télleg lehetne egy kicsit erősebb, habár azt nem értem ha lát egy routert, és nincs semmilyen titkosítás alkalmazva a routeren akkor miért nem tud rá csatlakozni. Preshared key-es routerhez gond nélkül csatlakozik. A GPS elég változóan talál műholdat. Vagy télleg ennyire lassú iGO indításkor vagy csak nehezen "hisz" a műholdakank :) De ha megtalálja akkor nem veszti el. Igaz sokat még nem furikáztam vele.

Az iGO nekem is csinálta azt hogy levette a háttérfényt, de ezt cak akkor ha letettem a "tálcára" vagy mire és onnan állítottam vissza. Ilyenkor újra átállítottam a folyamatos háttérvilágítást aztán már jó volt.

SD kártyám egy Kingston HC Class2-es 4GB-os; gond nélkül működik vele.

Magyarítást nem tettem fel, a sebessége jó a masinának. (magyarral nem próbáltam)

További szép napot

Üdv

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#888) atka76 válasza ithomas (#885) üzenetére


atka76
tag

Szia!

Nekem ugyanezt csinálja élesben! :W
Ha megyek és nem érek a képernyőhöz akkor elsötétedik, pedig haladok folyamatosan az autóval! :K
Nem értem hogy miért csinálja ! ! ! :O

Bendegúz

(#889) DLDKox válasza atka76 (#888) üzenetére


DLDKox
aktív tag

Ez az iGO hibája, tudnak róla a programozók a következő frissítésben javítva lesz. Addig meg használd töltőről.

(#890) atka76 válasza DLDKox (#889) üzenetére


atka76
tag

Thank you! :R

Ui: Honnan lehet majd letölteni a frissítést? :F

Bendegúz

(#891) Viktor0610 válasza atka76 (#890) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miután kiadják a frissítést, regisztrálhatod a megvásárolt programot itt.
Ezt követően a frissítés is erről az oldalról lesz letölthető.

Samsung Galaxy A54

(#892) patek73 válasza patek73 (#867) üzenetére


patek73
csendes tag

Senkinek semmi ötlete? :(

(#893) Crusader01 válasza patek73 (#892) üzenetére


Crusader01
tag

Hogy érted, hogy meddig kéne tartania? Használat közben, hibernálva vagy kikapcsolva? Amúgy töltsd föl és nézd meg meddig van 100%on. :U

(#894) patek73 válasza Crusader01 (#893) üzenetére


patek73
csendes tag

Úgy értem, hogy feltöltöm 100%-ra és meddig tartja a 100%-ot? Úgy, hogy be van kapcsolva, de nem használom. (nem fut rajta semmi)
A helyzet az, hogy nekem a 100%-ot kb 1 percig tartja aztán már is 90%. Ez normális vagy akksi halál?

(#895) Viktor0610 válasza patek73 (#894) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben a további százalékokat is ilyen hamar veszíti el, az gáz, egyébként nem.

Most gondoltam bele, nálam is ugyanez a helyzet. Nekem mondjuk más gépem van.

Samsung Galaxy A54

(#896) Crusader01 válasza patek73 (#894) üzenetére


Crusader01
tag

Nekem 696-os van de ha 100% tölötm és nem érek hozzá akkor szerintem nagyon sokáig lenne 100%on. Folymataos használatban wifi nélkül kb fél óráig van 100%on.
De Viktor0610-nak igaza van, nézd meg hogy a továbbiakban is ennyire gyorsan merül. De szerintem csak az elején idul meg ennyire

(#897) patek73 válasza Crusader01 (#896) üzenetére


patek73
csendes tag

okés. kiprószálom és jelentkezem
:R

(#898) MrBravo


MrBravo
csendes tag

Ha elmegy a fény az igo8-nál akkor a megoldás:

beállítások/rendszer/háttérvilágítás/speciális ---->"háttérvilágítás ki ennyi tétlenség után" pipa ki-----> ok ------>öröm és boldogság...;)

[ Szerkesztve ]

(#899) tiborhegyi


tiborhegyi
csendes tag

Sziasztok,

Nem rég vettem egy 696-ost de nem magyar, az a kérdésem, hogyan lehet magyarosítani?

Köszi

(#900) Crusader01 válasza tiborhegyi (#899) üzenetére


Crusader01
tag

Az első bekapcsoláskor nem kérdezte meg, hogy akarod-e telepíteni a magyar nyelvet? Mert ha igen, akkor hard reset kell, h újból megkérdezze. Ha nem akkor vagy kaptál cd-t vagy nem de akkor máshogy kell megoldani...

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Asus MyPal A696
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.