Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Asus MyPal A696

Hozzászólások

(#951) atka76 válasza Crusader01 (#950) üzenetére


atka76
tag

Hello! :C

Thank you! :R
Sikerült megcsinálnom nagyon faszányos! :)) :DD
Ajánlom mindenkinek akinek gondja van ezzel! :K
Mégegyszer köszönöm! ;]

Bendegúz

(#952) Crusader01 válasza atka76 (#951) üzenetére


Crusader01
tag

Szivesen!
Örülök h végre megy :)

(#953) Crusader01 válasza Szagabi (#947) üzenetére


Crusader01
tag

Igo közben mindig inaktiv és az is lesz az összes gomb. Azért, mert más funkciókat töltenek be igo közben. Pl:Pérképhez lépés, térképmódban fölfele/lefele döntés stb.
Tehát igo közben nem fogsz tudni semmien más programot elinditani. Kivéve ha kilépéskor a "háttérbe" küldöd.
Amugy megnéztem és a MAP nekem is inaktiv, de miért akarod odatenni az igot? Tedd egy másik gombra, vagy használd a telepitéskor Today-ra kerülő igo ikont. Vagy töltsd le egy programot pl spb pocket plus amivel ki tudsz tenni ikonokat az "aszatlra"

(#954) Szagabi válasza Crusader01 (#953) üzenetére


Szagabi
csendes tag

A problémám az, hogy szeretném, ha navigáció közben (iGO8) szólna az MP3 lejátszó is a PDA-ról, úgy, hogy 1 gombnyomással tudjak váltogatni a két program között, miközben mindkét alkalmazás folyamatosan működik. Ez azért lenne fontos, mert a PDA-t kazettaadapteren az autótádióra kötve halgatnám útközben az MP3-at. Ez a lényegesen olcsóbb BluePanther V350-es PDA-mon azelött gond nélkül működött (navigáció közben is szólt a zene, illetve miközben a médialejátszóban zenét váltottam, halgathattam Mohabá' instrukcióit is.)
Tudna valaki erre megoldást mondani? Na nehogymá' a legolcsóbb PDA (BP V350) lefőzze tudásban az A696-ot! :Y
Köszönöm a segítséget.

(#955) Szagabi


Szagabi
csendes tag

Bocsi, a BP V350 természetesen nem PDA, hanem PNA... :F

(#956) szonyiszabi válasza Szagabi (#954) üzenetére


szonyiszabi
csendes tag

Ki lehet lépni úgy az iGO-ból, hogy nem zárja be az alkalmazást csak leteszi a trayre egy ikonként. A kilépésnél válaszd, hogy háttérbe, aztán ha a today képernyőn vagy már azt indítassz amit akarsz, utána meg klikk a kis ikonra és visszajön az iGO.

(#957) Szagabi válasza szonyiszabi (#956) üzenetére


Szagabi
csendes tag

Köszönöm, de sajnos, még ez a megoldás sem az igazi. Vezetés közben ez eléggé nehézkes. A BP_V350-nél volt egy menü gomb, amit ha megnyomtam az iGO futása közben, akkor bejött a PNA alapképernyője, ahol csak megérintettem a médialejátszó ikonját, és már tudtam is állítani a zenét. Ehez képest amit te javasolsz, az lényegesen körülményesebb, kb. dupla annyi kattintást igényel... Nem lehet esetleg valahogy a jobb szélső gomb funkciót "elvenni" az iGO-tól, és visszaadni neki az alapfunkcióját? :U
Esetleg azt is el tudnám képzelni, hogy egy új iGo skin navigációs menüjében a "Térkép" és a "Kilépés" gombok közé be lehetne tenni egy gombot, ami a médiaplayert hozza elő... Lehet, hogy kissé telhetetlen vagyok, de szerintem sok mindenki szivesen használná menet közben a PDA-t navigátorként és MP3 lejátszóként egyszerre, amennyiben csak kazettásmagnója van a kocsiban... Van esetleg valakinek még jó ötlete? :U

(#958) horusz- válasza Szagabi (#957) üzenetére


horusz-
tag

Nekem van 1 pioneer 65bt-m ennek van 1 olyan funkciója,hogy bt audio (Egyb.láttam 1 bemutató filmet is az asusról,amiben ugyan ez a fejegységgel használták mint ami nekem van :C Lényeg az,hogy bt-n keresztül van tökéletes zene,film hang,és navigáció,de ha már bekapcsolom a zenét is a pda-n az igo mellé akkor a zene már nem szol,csak az igo.Ez miért van?

Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

(#959) tamas198


tamas198
csendes tag

Volna egy nagy gondom írjátok hogy a hard reszetet hogy kell evégezni de mi van ha ugy nem megy semmit nem ír ki és csak simán ujraindul a gép?

Olyan gondom van hogy a jószág egyszerüen következő újraindításkor bedobott egy képernyőt hogy akarja e a magyar nyelvet (nem első indítás) mondom persze akarom. Mi történt egy fojamatjelző végig 0% on ált és utánna egy idő mulva ujraindult de a rendszer angol maradt ami nem is lenne még baj de semmmi nem idul el rajta mindent ujra kelltelepiteni minden elszált rolla meg ráadásul még akadozik is alig akar betöltetni.

Szoval Hard Resetet akarok rajta végrehajtani ami nem megy mert egyszerüen nem azt csinálja mit amit ti kiírtatok vagy a könyvében leírtak.

Már azon vagyok hogy kibaszom az ablakon mert egy rakás sz...

Amugy sem vagyok megelégdeve vele előzöleg egy olcsó 35Ft-s airiszt használtam ami tényleg mindíg talált benne a lakásban műholdat legaláb 4-5 és jóval gyorsabban rájuk is ált ugyan az Pna de a Gps vevő ugyan az.

Segítsetek már légyszives rajtam ha tudtok hogy megváltozzon a véleményem e gépel kapcsolatban.

Köszi

(#960) DLDKox válasza tamas198 (#959) üzenetére


DLDKox
aktív tag

Szerintem veled lesz a gond. Próbáld újra a hard resetet. [link]
Azért 1 airis-hez ne hasonlítsd nem 1 kategória a kettő;) Mármint az asus sokkal jobb.

(#961) tamas198


tamas198
csendes tag

lehet hogy nem egykategória de ez az Asus szégyene és ma tényleg nagyot csalódtam a cuccban, legalább 5 perc míg ráál a müholdakra normálisn jó jel minőséggel az airis-na fele enyi idő sem kellet ráadásul akadozik ha az igo indítóikon kinn van ami szintén nem baj nekem csak az a bajom hogy nem tudom hardresetelni.

Nem lehet Hardreszetelni már próbáltam kikapcsolt bekapcsolt állapotban is egyszerre nyomom a bekapcsoló gombal és csak sima reset semmi más nem jön fel semmi képernyő
nem látok semmi üzit csak simán ujra indul a gép.

(#962) tamas198


tamas198
csendes tag

ja lehet bennem van a hiba de akkor mond meg hogy csinálam mert az a linket már láttam és a könyvébe is le van írva hogy kell.

(#963) DLDKox válasza tamas198 (#962) üzenetére


DLDKox
aktív tag

Szóval nyomd meg a középső gombot és tartsd benyomva utána nyomd meg a resetet is és tartsd ezt is benyomva amíg be nem jön a hard reset képernyő. A gps-jel meg azért jön be lassan mert első indulásnál le kell töltse az össze műhold pozícióját ha már 1 szer letöltötte utána már gyors lesz. Üdv :-)

És sok szerencsét a géphez.

(#964) tamas198


tamas198
csendes tag

Köszi közben már mindent nyomkodva rájöttem a baj ott volt launch gombot a bekapcsoló gombnak gondoltam meg a saját füzetébe ugy is volt írva hogy a bekapcsoló gombot kell megnyomni. :S

Mégegyszer kösz!

Egyébkétn a Hard Reset mindenen segített most gyorsabban talája meg sokkal a müholdakat is és bent is sokkal többet talált:)

Nem tudom mi lehtett a gond de most kellemseset csalódtam a Kütyüben :)

(#965) DLDKox válasza tamas198 (#964) üzenetére


DLDKox
aktív tag

Oké, örülök neki ezért nem kell azonnal feladni türelmesnek kel lenni.
Én nagyon szeretem a kütyüt pedig már majdnem 1 éve nyüstölöm. Neked is hasonló jókat kívánok hozzá.

(#966) Chili7 válasza DLDKox (#963) üzenetére


Chili7
őstag

Nekem olyan problémám van, hogy hiába használom sokadik alkalommal, előfordul, hogy 5 perc mire elindul a navigáció. Közben minha meglenne a 3 műhold.

(#967) Viktor0610 válasza Chili7 (#966) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem akkor nem talált műholdat a (más típusú) PDA, mikor kevés volt a szabad memória.
Nézd meg, nálads nem ez volt-e a probléma forrása.

Samsung Galaxy A54

(#968) drShaman


drShaman
aktív tag

Van egy ilyen (magyar nyelvű) A696-os csodám. Azt játssza velem újabban, hogy pl. soft reset után nem jeleníti meg a szövegek nagy részét. Mitől lehet ez? Nagyon zavaró.

Fenn lévő progik: Spb Pocket Plus 4, iGO 8, Opera 8.65, Resco KeyBoard (Spb Backup, CorePlayer, 1-Calc)

(#969) drShaman válasza drShaman (#968) üzenetére


drShaman
aktív tag

Letöltöttem egy 2008/03/07-es firmware frissítést, hátha megoldja.

(#970) atka76


atka76
tag

Hogy kell az Igo8 - nak a parancsikonját kirakni, hogy egyszerűbben el lehessen indítani? :F
Mert most elöbb intéző, útána sd kártya, Igo8 és az exe és már szalad is! :C
Nem lehet ezt valahogy leegyszerüsíteni csak egy katt és indul? :F
Nekem még eddig nem sikerült de még próbálkozok! :K

Bendegúz

(#971) Viktor0610 válasza atka76 (#970) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben telepítetted, a Start - Settings - Today részen az Items fülön bekapcsolhatod az iGO8-sávot.
Amennyiben nincs erre lehetőséged, hozz létre parancsikont a programnak, majd ezt a parancsikont másold be a Windows - Start menu mappába. Fontos, hogy maximum 7 tétel lehet ebben a mappában.

Samsung Galaxy A54

(#972) atka76 válasza Viktor0610 (#971) üzenetére


atka76
tag

Még belefértem a 7 tételbe! :C
Sikerült megcsinálnom! :C
Na így már mindjárt másabb a dolog! :K
Köszönöm! :R

Bendegúz

(#973) horusz- válasza drShaman (#969) üzenetére


horusz-
tag

Van valami eredménye a frissítésnek? Mit frissít?

Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

(#974) horusz- válasza drShaman (#969) üzenetére


horusz-
tag

Na tessék ez fertőző? Nekem is eltűnnek a szövegek,és csak az ikon marad.
Ilyenkor sajna a softteset nem használ,csak a hardreset! Jó hogy mindig újra telepíthetek mindent :O
Van valakinek ötlete miért csinálja? (Nem volt ennyi bajom az airissel,mint ezzel!)

Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

(#975) horusz- válasza horusz- (#974) üzenetére


horusz-
tag

Ha hardeset után telepítem a SBSH.PocketWeather.v2.0.7-et rögtön eltünnek a betük a gépről.

Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

(#976) horusz- válasza drShaman (#969) üzenetére


horusz-
tag

Letöltöttem egy 2008/03/07-es firmware frissítést, hátha megoldja.
Nekem állandóan azt irja error nem tudom frissiteni.

Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

(#977) drShaman válasza horusz- (#976) üzenetére


drShaman
aktív tag

Nekem szépen felment, és azóta még nem jelentkezett a hiba.

(#978) horusz- válasza drShaman (#977) üzenetére


horusz-
tag

Léci a honlapot ird le léci hátha nem jót szedtem le! Köszi

Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

(#979) drShaman válasza horusz- (#978) üzenetére


drShaman
aktív tag

[link] - Firmware - Alul

(#980) horusz- válasza drShaman (#979) üzenetére


horusz-
tag

V03.0735.01 verzio?

[ Szerkesztve ]

Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

(#981) horusz- válasza horusz- (#980) üzenetére


horusz-
tag

ugyan ezt töltöttem le de nem ment fel

Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

(#982) drShaman válasza horusz- (#981) üzenetére


drShaman
aktív tag

Úgy csináltad, ahogy írta?

(#983) horusz- válasza drShaman (#982) üzenetére


horusz-
tag

nem tudok angolul

Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

(#984) drShaman válasza horusz- (#983) üzenetére


drShaman
aktív tag

Letöltöd a zip-et. Kicsomagolod az SD kártya gyökér könyvtárába. PDA-t hálózati töltésre dugod. Berakod az SD kártyát. Elindítod az Upgrade Tool-t! Mikor elkészült, újraindult, a Rendszerinformációnál megnézed, hogy valóban az új verzió van-e fenn. Röviden ennyi.

(#985) horusz- válasza drShaman (#984) üzenetére


horusz-
tag

Ugyan igy csináltam
lehet hogy nekem már alapból uj van nekem?

Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

(#986) Crusader01 válasza horusz- (#985) üzenetére


Crusader01
tag

Igy tudod megnézni: settings-system-system information-version

(#987) horusz- válasza Crusader01 (#986) üzenetére


horusz-
tag

thx

Krisztus meghalt bűneinkért,hát ne okozzunk neki csalódást!

(#988) AstraCDX


AstraCDX
senior tag

Hahó Emberek !

Mi ez az áresés kedvenc készülékünknél ?

Utoljára tavaly volt ennyire lent az ára, majd megindult fölfelé .

Miért lett most alacsonyabb az ára ?

Üdv.

Astra

(#989) atka76


atka76
tag

Sziasztok!

Egy problémávaval küzdök már megint! :F
Tegnap voltam Budapesten és velünk volt a csoda masina! :K
A probléma az volt, hogy elrontottam egy lefordulót és a gép nem tervezi újra az utat, tehát teljesen magamra hagy! Persze ha vissza térek az eredeti útra akkor folytatja a navigálást! :Y
Valamit rosszul állítottam be? :F

Bendegúz

(#990) ithomas válasza atka76 (#989) üzenetére


ithomas
őstag

Asszem van olyan opció hogy "Automatikus újratervezés"...vagy vmi ilyesmi!
Na annak ellenőrizd a beállítását. :)

Real eyes realize real lies!

(#991) igi válasza atka76 (#989) üzenetére


igi
aktív tag

Beállítasok - Navigáció
"Áttervezés letérés miatt" legyen bepipálva.

üdv:igi

this is the beginning of a beautiful friendship

(#992) atka76 válasza igi (#991) üzenetére


atka76
tag

Szevasz!

Hol van ez a beállítás? :F
Én nem találom az Igo8- ban! :Y
Hol keressem? :U

Bendegúz

(#993) igi válasza atka76 (#992) üzenetére


igi
aktív tag

Szia!

A beállításoknál válts profi módba!

Ha már profi módban vagy, a főmenüben kattints(nyomj) a Beállítások, majd a Navigáció ikonra!
Itt bepipálhatod az Áttervezés letérés miatt opciót.

üdv:igi

[ Szerkesztve ]

this is the beginning of a beautiful friendship

(#994) atka76 válasza igi (#993) üzenetére


atka76
tag

Szia!

Nekem ezek a választások léteznek:
Képernyő,Hangok,Útvonal,Területi,Rendszer,Riasztások,
Alul van vissza,GPS,TMC,Normál mód, és ennyi!
Na ilyenkor mi a helyzet??? :F

Bendegúz

(#995) Apaxp válasza atka76 (#994) üzenetére


Apaxp
senior tag

Szia
Sztem cseréld le az IGO verziódat mert alighanem rossz törés.
Estleg a skin állította el a menüt.

[ Szerkesztve ]

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#996) AstraCDX


AstraCDX
senior tag

Sziasztok !

Hogyan tudhatom meg készülékem MAC címét ?

Üdv.

Astra

(#997) Crusader01


Crusader01
tag

Wifi manager-Menu-About
Ja ezt AstraCDX nek szánom :U
De most nézem h elöbb csatlakoznod kell egy hálózathoz. De lehet az is elég ha bekapcsolod a wifit

[ Szerkesztve ]

(#998) AstraCDX válasza Crusader01 (#997) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Hi !

Maxi köszi !

Már én is rájöttem, amíg arra vártam, hogy valaki segítsen . :W

De most én is előadom ! :DD

A szerkezet két MAC addressel is rendelkezik ! :Y

Ez engem elsőre meglepett, de elgondolkodva már logikus is . :K

Egyik a Bluetooth-hoz, a másik a Wi-Fi-hez .

Hol találhatja hát meg a a humanoid a MAC címeket ?

Az első nagyon egyszerű, a készülék csomagolódobozán, az öntapadós azonosító cimkén .

A BT, és a WL betűk után .

A másik a bonyolultabb, ha nincs meg a készülék csomagolódoboza .

A Bluetooth MAC cím .

Kattintás a Bluetooth ikonra, "Bluetooth-beállítások", majd az "Általános" lapon, ha Bluetooth nincs bekapcsolva, akkor "Bekapcsolás" gomb, ezután "Elérhetőség" lap, ahol a "Cím:" után látható a Bluetooth MAC cím .

A Wi-Fi MAC adress előcsalogatásához be kell kapcsoni a Wi-Fi-t, majd a Wi-Fi managert, és a Wi-Fi manager alján a menüből válasszuk névjegyet, ott megtalálható a MAC cím .

Ha van élő Wi-Fi kapcsolat, akkor a MAC cím a Wi-Fi manager Wi-Fi állapot lapon is látható a "BSSID:" után, de csakis akkor, ha fönt az "Állapot:" után "Csatlakoztatva" felirat látható .

Remélem elég szájbarágósra, és célravezetőre sikerült ! ;]

Valami ilyesmit vártam én is amíg nem tudtam, de magamnak kellett megküzdenem érte ! :W

Ha segíthettem . . . :K

Üdv.

Astra

(#999) dobolyj


dobolyj
csendes tag

Sziasztok!
Láttam valahol egy progit, amit ha feltöltök az ASUS 696-ra, akkor 3 napra előre letölti a műholdak adatait. Sajnos elfelejtettem a címet ahol ezt találtam. Ha Valaki tudja, légyszi írjátok meg!

Köszi Jenőpapa

(#1000) PK58


PK58
tag

Jó reggelt!

a "8" :) -as képernyőtájolási problémával én sem bírok!
Az összes itt leírt verziót kipróbáltam, sőt még külföldi fórumokról is szereztem tippeket, pld.:

[folders]
app="%Internal Storage%/iGO8"

[interface]
maxzoom2d=6000000
show_exit=1
resolution_dir="320_240"
vga=0

[rawdisplay]
class="landscape"
screen_x=320
screen_y=240

de nem reagál rá a program és csak egyetlen módban hajlandó helyesen mutatni magát ha indítás előtt a PDA képernyőjét fekvő módba állítom (tudom!!! mielőtt még valaki leharapja a fejem! :) egy mozdulattal több! ). Ha a programon belül próbálom a tájolást állítani az "újraindítás" után csak egy nyakatekert használhatatlan formátum jelenik meg.

Szerintem ez valami hardveres probléma lehet mert ugyanaz a progi egy másik típusú PDA-n gond nélkül kezeli a kijelzőt.

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Asus MyPal A696
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.