Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Asus MyPal A696

Hozzászólások

(#151) ithomas válasza apajani41 (#150) üzenetére


ithomas
őstag

Csak én még 77989-ért vettem ÁRGARANCIÁVAL... :) :U :(
(Amúgy még vagy 5k-val több lett volna...)

Real eyes realize real lies!

(#152) Chili7 válasza Viktor0610 (#133) üzenetére


Chili7
őstag

Ha lát hálózatot akkor valóban kiírja a mac-et. Köszi

(#153) TOM....... válasza ithomas (#149) üzenetére


TOM.......
tag

Amúgy a speedshop-ba odaadják ha nagyon akarod árgari nélkül is!! bemész és óvatosan megkérded hogy nem e lehetne az árat lejebb faragni mert ez a piaci árhoz kicsit magas...ha azt mondják nem (ami sztem lehetetlen) akkor sarkonfordulsz és ugy is utánad szólnak hogy várj egy pillanatot meglátom mit tehetek.... :)

Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

(#154) flash7


flash7
tag

Hello mindenki!

Leginkább Zsé2003-től szeretnék kérdezni! Most állok életem első pda vásárlása előtt! És már csak két pda van a tarsolyban, amik közül választani fogok: Asus A696 és Mio P560!
Olvasgattam a pda-s fórumokat, és láttam, hogy te is ez a kettő közül választottál! A kérdésem az lenne, hogy mi alapján döntöttél az Asus mellett? És hogy, láttad-e őket egymás mellett? Mert nekem még csak a Mio-t volt lehetőségem kézben fogni! Azt mondják, hogy az Asus-nak szebb a képe, ez igaz? Illetve az Asus-on a videólejátszáshoz a videót tömörítened kell, vagy élvezhető anélkül is?
Előre is köszi a válaszokat! És mások hozzászólását szívesen fogadom :D :R :R

És bocs az OFF-ért!

(#155) Zsé2003 válasza flash7 (#154) üzenetére


Zsé2003
aktív tag

Igen, igen! Valahogy úgy volt anno. Akkor bele is kezdenék :D
Szóval. Külső! Jobb anyagból van az Asus. De szerintem ezt már olvastad sokhelyen. A MIO-nál pedig az a fémnek látszó csík is műanyag. Szélesség, vastagság...stb. hasonló.
Képernyőre szebb az ASUS. Volt szerencsém Mio-val is találkozni. A mionak tompák a színei, nem is tudom hogy fogalmazzam. Szóval nem adja vissza úgy a színeket mint egy ASUS.
Aztán jönnek sokan a 2 GB-al. Én erre csak annyit mondok, hogy nekem rengeteg programom van feltelepítve, mindegyiket a PDA-re tettem, és még van 100 mega szabad helyem. Vettem hozzá 2GB-os karit. Azon tartom a filmeket, zenét, képeket, dokumentumokat...stb. Szóval nem tartom előnynek ezt az "előnyt"
Aztán még Asus mellett szól, hogy megbízható márka. Nagyon régóta foglalkozik ilyen számítógépes dolgok gyártásával. És ha körbenézel, minőségibb, és jobb gépeket dob piacra, mint a MIO. A procija is jobb, ha teszteket nézegetsz, láthatod, hogy gyorsabb a file olvasási sebesége, meg írási sebessége...
A film nézésről annyit, hogy elvileg visz mindent. De ha belegondolsz, nem fogsz egy filmet eredeti méretében felpakolni a gépre, mert csak a helyet foglalja, és nem tudod kihozni belőle azt a maximumot, amit ér is a film. Szóval érdemes letömöríteni PDA méretbe. Helytakarékos, és ugyanaz a minőség. Egyébként élvezhető!

Remélem nem felejtettem ki semmit. CSak éppen azt hogy miben jobb a MIO. Na ahhoz nem értek. Én úgytudom semmibe :P

hamarosan jönnek majd a MIO-sok, és rámtámadnak! :DD

(#156) flash7 válasza Zsé2003 (#155) üzenetére


flash7
tag

Köszi Zsé2003! Egyre inkább az Asus a befutó nálam is. De azért még meg szeretném nézni mind a két modellt egyszerre, egymás mellett :D Aztán pedig jöhet a döntés és vásárlás :DD
És ha valakinek ugyanez vagy esetleg ellenkező a véleménye, tapasztalata , annak szívesen fogadom a hozzászólását :R

Még 1x kössz mindenkinek!!

(#157) TOM....... válasza flash7 (#156) üzenetére


TOM.......
tag

Nekem is Asus-van csak jót tudok róla mondani...MIO-t nem ismerem annyira mert nekem még meg sem fordult a fejemben PDA-vásárlás előtt hogy MIO-t vegyek e......? :)
De sztem "ez csak egy személyes megjegyzés"...ha elsősorban navigálásra kell a cucc, amit kétlek akkor MIO...ha kell a multimédia stb IS akkor Asus...
Egyébként Asus valóban régóta tevékenykedik a számítástechnika vonalán.....MIO-pár éve futtot be elsősorban PNA készülékekkel....persze ebből messzemenő következtetést nem lehet levonni.....csak jó tudni.
Sztem dönteni ugy is Te fogsz :) én is csak mint tulajdonos bíztatni tudlak az A696-ra!!

Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

(#158) Sayid2106 válasza ithomas (#149) üzenetére


Sayid2106
csendes tag

Hy mindenki!

Én is az A696 vásárlása mellet döntöttem, és meg is játszottam a speedshopban az árgaranciás balhét, hogy ők nekem ennyiért ígérték...

Megpróbáltam személyesen is...nem engedtek... :W

Mailban is próbáltam...

Válasz: "Sajnos a készülék árából nem tudunk engedni, az ára bruttó 76890 Ft. A készüléknek februárban fog csökkenni ára, de pontosat még sajnos nem tudunk." :W

Lehet én lennék szerencsétlen?

A kérdés az, hogy tud e valaki olcsóért, ilyen készüléket? :))

(#159) roff válasza Sayid2106 (#158) üzenetére


roff
csendes tag

Ugyanígy jártam...
E-mailon érdeklődtem, azt mondták, csak februártól lesz olcsóbb.
Van máshol is olcsóbban.
link1
link2
link3
link4
link5

Persze kérdés, hogy van-e raktáron...
Sajnos számtech dolgoknál elég sűrűn eljátszák.
Pl.: A link3 és a link5...

[ Szerkesztve ]

(#160) flash7 válasza Sayid2106 (#158) üzenetére


flash7
tag

Először is köszi TOM....... a segítséged :D
Másodszor Sayid2106: vannak az árakat, boltokat összefoglaló oldalak, ott nézd meg. Ha jól emlékszem 66.800 Ft körül van az ára az egyik boltnál. De ha tudsz várni és ragaszkodsz az általad említett bolthoz, akkor szerintem érdemes kivárni, és majd meglátod :D
[link]

De most látom roff megleőzött :((

[ Szerkesztve ]

(#161) ithomas


ithomas
őstag

Valószinüleg az lehet a dolgok mögött amit Roff is írt!
Azon cégek többségénél ahol olcsóbbak az árak,csak árlistán kerülnek annyiba,ugyanis eléggé hiány van most ebből a készülékből a piacon!
Az Edigitalnál ahogy nézem legközelebb febr 7.-re várják az érkezését a készüléknek.(Olcsónak ott is olcsó...)
Szerintem ezért nem adja most olcsóbban a Speedshop,mert eddig tuti hogy adott belőle kedvezményt,,,ahogy azt több fórumtárs is megerősítette.
Nézz körül az árgép.hu-n,hátha találsz még valahol RAKTÁRON és jó áron 1 darabot!

Real eyes realize real lies!

(#162) roff válasza ithomas (#161) üzenetére


roff
csendes tag

Nos sajnos igen...
Általános tendencia, hogy "baromi olcsó a cucc, gyere ide hozzánk"...
Aztán odamész, és "sajnos elfogyott"... vagy "mégsem annyi"...
És ha már átutaztad a fél várost, akkor nem akarsz üres kézzel haza menni...
És megveszed drágábban, vagy "ha már itt van, akkor hagy ajánljak mást, ami sokkal jobb"...
Úgyhogy 1-2 érdeklődés után valszeg irány a speedshop.

(#163) Sayid2106


Sayid2106
csendes tag

hát igen... Most beszéltem a haverommal, a Ramirisnél dolgozik. Náluk is ki van írva a kütyü 64800 körül. Felhívtam a srácot, mondta , hogy tippelni sem tud mikor lesz belőle legközelebb, helyette az A639et nyomatják...

(#164) TOM....... válasza Sayid2106 (#158) üzenetére


TOM.......
tag

Tudom ajánlani Etele téren a PDAStore-t nagyon korrektek....asszem 69900HUF.....és ott van kéznél én is ott vettem nem kellett várni hónapokat meg rendeszkedni előtte 2 napig..odamentem és megvettem...ahol meg 65 ért volt majd csak 3 hét múlva lesz meg stb....ugye ahol meg 70körül van mint PDA store-ba is azt fizeted meg hogy ott van kéznél raktáron nincs cécó vele
És nekem személy szerint megér 5 ezer forintot hogy azonnal van készülék ha akarom....
mondom PDAstore jó kis üzlet....

[ Szerkesztve ]

Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

(#165) roff válasza TOM....... (#164) üzenetére


roff
csendes tag

Sajnos ez sem jött be (ez persze nem a te hibád)...
Ugyanaz a helyzet, csak a 2. verzió.
link
73.590,- HUF

Itt van, de majdnem 74E

[ Szerkesztve ]

(#166) TOM....... válasza TOM....... (#164) üzenetére


TOM.......
tag

Most néztem hogy megdrágult az ASUS ahol én vettem :D ez felháborító már nem 69 hanem 74.....hát akkor vegyétek semmisnek az előző off-om... :(((
de van raktáron :DDD

roff: pedig én 3 hete vettem 69 volt még és volt vagy 5db még...de bedrágítottak itt is :(

[ Szerkesztve ]

Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

(#167) TOM.......


TOM.......
tag

Csak nehogy úgy járjatok mint az egyszeri ember hogy ahol 64 megrendeli és nem elég hogy vár rá 3hetet legalább, amire megérkezik az üzletbe megdrágul....és 72 lesz és azt válaszolják hogy a felvásárlói ár is emelkedett közben ezzel ők nem számoltak és a honlapon egyébként ott van hogy az árváltozás jogát fenntartják... :F :F

Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

(#168) roff válasza TOM....... (#166) üzenetére


roff
csendes tag

Gondolom.
Ez nem a te hibád, csak jót akartál, mondtál egy címet... :)
Csak megint bebizonyosodott, hogy Magyarországon élünk.
Ha valamire van kereslet, akkor nem többet veszünk, hanem felvisszük az árát. Ugyanis akinek kell, az úgyis megveszi drágábban (az emberkék 80%-a).
Köztük én is, ugyanis bár anyázva, de megveszem a Speedshopban 77-ért, mert legalább van.
Jah, és családi okok miatt csak részletre tudom megvenni... :(

[ Szerkesztve ]

(#169) TOM....... válasza roff (#168) üzenetére


TOM.......
tag

Hát igen...csináljunk egy új magyarországot :B :) erről ennyit
na de ami a lényeg én is megvettem 70-ért vettem hozzá fóliát ami fontos meg memóriakarit ami egy ilyen gépnél minimum 2Gb mert nem férsz el ha ennél kisebb én mondom....és máris nem 70 hanem 77lett mert a fólia 2000-2500HUF egy 2GB-os Sd meg min. 4ezer vagy több....
ugyhogy hogy "használható" is legyen a PDA még 6-7 ezret számolj rá.....és speedshop-ba már 84-nél jársz.....
ugyhogy PDAstore 73 még mindíg jobb :D és így összesen 80körül megállsz... :U

[ Szerkesztve ]

Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

(#170) roff válasza TOM....... (#169) üzenetére


roff
csendes tag

Jah, bizonyos aukciós olalakon (az a kalapácsos... :) ) 700 Ft egy fólia. Ezt ismeri valaki? Mennyire megbízható?

És még egy kérdés a hozzáértőktől:
Mi a különbség az SD és az MMC kártya között? Melyik a gyorsabb vagy jobb?

[ Szerkesztve ]

(#171) ithomas


ithomas
őstag

Talán segítség lehet:
A Mistralban a 2 Gigás Kingston SD kari Bruttó 2812 Ft!
Artisjus matricát viszont ne keressetek rajta... :D

Real eyes realize real lies!

(#172) TOM....... válasza roff (#170) üzenetére


TOM.......
tag

Igen de speedshopba meg sajna már nem engednek alkudni és ott meg 77 és plusz 7ezer a fólia meg SD az már 84.....dehát végül is Te tudod :)

Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

(#173) TOM....... válasza roff (#170) üzenetére


TOM.......
tag

Fóliából csak BRANDO....az meg nem 700HUF :)
memókariból meg nem árt ha kicsit gyorsabb írási és olvasási sebessgel felvértezett SD-t vesztek....mert ha pl a 2giga tömve van zenével filmel meg stb iszonyúan belassul és nem beszélve arról hogy ha egy filmet raksz rá 10percig másolja a 2-3ezer forintos...
egy jó SD aminek 20mb/mp az olvasási sebessége 5ropi körül van...

Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

(#174) ithomas válasza TOM....... (#173) üzenetére


ithomas
őstag

Már ne haragudj,de ez hülyeség!
A PDA-ba hiába raksz,akármilyen gyors kártyát,ígyis-úgyis a PDA lesz a szűk keresztmeteszet.Azaz még a leglassabb kártya is bőven sok neki.
Ha kártyaolvasóról beszélünk,akkor valóban lehet értelme a drágább gyorsabb kártyáknak,de olyan hű de nagy különbség így se lesz(hogy a többszörösétt add ki érte...)
A lényeg,hogy az a Kingston marhára megéri azt a pénzt.

A Brando fóliában egyetértünk.a Cristal Clear 2,5k HUF,de MEGÉRI!

Real eyes realize real lies!

(#175) TOM....... válasza ithomas (#174) üzenetére


TOM.......
tag

Hát nem tom....nekem volt egy 1gigás átlagos kártyám...pl ha raktam rá egy filmet (450mb) de hozzáteszem a laptop kártyaolvasóba rakom be a karit kb 5 perc volt míg felrakta...az új karival ez 1perc se...a másik...nekem a régi karimmal a filmet miközben játszottam le a tcpmp-vel akadt közbe.....az új karival simán megy....
de még 1x mondom nekem azért volt fontos a gyors kari mert én a laptop kártyolvasójával folytatom az adatforgalmat....és így lényegesen gyorsabb a folyamat..
De ugye ha valaki az active sync-en kersztül töltögeti a karit annak tényleg mind1....bár a filmnél nem tudom..nekem tényleg akadt a régi karival az AVI film..ezzel nem

[ Szerkesztve ]

Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

(#176) ithomas válasza TOM....... (#175) üzenetére


ithomas
őstag

Elhiszem...de akkor az vmi nagyon gagyi karesz lehetett,mert egy alap sebességű minőségi kártya az simán viszi...én már pár filmet meg néztem ezzel az olcsó Kingstonnal..és mondhatom tökéletes volt.

Real eyes realize real lies!

(#177) TOM....... válasza ithomas (#176) üzenetére


TOM.......
tag

Hát igen....nem Kingston volt.... :) azt tudom.....

Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

(#178) roff


roff
csendes tag

Mi a különbség az SD és az MMC kártya között?

(#179) asysoft válasza roff (#178) üzenetére


asysoft
aktív tag

MMC régebbi, lassabb szabvány.

(#180) Sayid2106


Sayid2106
csendes tag

Köszönöm a gyors válaszokat, majd csak sikerül szereznem.

Még lenne olyan kérdésem, hogy GPS-szel mennyit bir az akku?

(#181) Zsé2003


Zsé2003
aktív tag

Végre emelkedik az ára ennek a kütyünek! Úgy leugrott, én meg anno megvettem magasan! Legalább értékesebb lesz :D

(#182) PK58


PK58
tag

Sziasztok!
Rég jártam erre, akkor a mobil internettel gyúrtam! Ami azóta tökéletesen működik, bárhol vagyok pikk-pakk kapcsolódik és már oszthatom is az észt! :DD
Otthon beiktattam a rendszerbe egy Wifi routert, szal már az ágyból sem kell felkelnem, hogy szörfözzek! :DD No itt van egy kis furaság kérem! :F
Wifi bekapcs - megvan a kapcsolat látszólag minden ok
aztán van hogy aut. kikapcsolja aztán 1-2 másodperc után aut. aut vissza és onnantól kezdve törpéletesen megy a dolog.
DE! van hogy ezt az aut ki aztán be dolgot nem csinálja meg, ilyenkor én sk biomechanikusan kapcsolom be - ki - be és ekkor műxik. :Y
Szal arra jutottam, hogy (lehet ho jó nagy marhaság!?) mintha a routerbe 2x kéne bejelentkeznie!???
Egyébként a router kezelőfelületébe is kétszeri bejelentkezés után lehet csak bejutni! Furi!

(#183) dublin19


dublin19
csendes tag

sziasztok lehet h volt már ilyen kérdés de nekem is a 696om van és i-gom a kérdésem a következő lenne nem lát gps vevőt az igo kell vmit beállítani esetleg a készüléken mert ugye van egy menüpont h gps portok azokat mire kell állítani??az igo com 5 talál egy portot de nem igazán jelenít meg semmit mit kell beállítani h az i-go mükködjön elöre is köszi

(#184) PK58 válasza dublin19 (#183) üzenetére


PK58
tag

Helló!
Hát szerintem semmit nem kell beállítani! (ha csak előtte valamit nem állítottál el). Én felnyomtam a navi szoftvert (nekem a 04.10-es verzió jött be a 03.xx az néma :D a 06.18-as fagyizik) kimentem az erkélyre és kb 1 perc múlva megvoltak a holdacskák! :C
Azóta is prímán működik bárhol is járok az országban. :K
Esetleg a navigációs szoftverrel lehet valami kehhe!

(#185) dublin19


dublin19
csendes tag

köszke én a szobámban próbálkoztam lehet h ez a gáz??

(#186) dublin19 válasza PK58 (#184) üzenetére


dublin19
csendes tag

egyébként i god van??

(#187) PK58 válasza dublin19 (#183) üzenetére


PK58
tag

No lefigyeltem a küttyöt!

Beállítások - Rendszer - Külső GPS
Programok fül - GPS-programport:
(Nincs)
Hardveres fül - GPS-hardverport:
(nincs)
Buszsebesség:
4800
Hozzáférsé fül
"GPS automatikus kezelése (ajánlott)" no ez be vagyon pipálva!

Ennyi! vagyis ez a gyári beállítás, ezenkívül mit lehet még azt nemtom.

(#188) dublin19 válasza PK58 (#187) üzenetére


dublin19
csendes tag

nagyon köszike

(#189) PK58


PK58
tag

:W

(#190) PK58 válasza dublin19 (#188) üzenetére


PK58
tag

:DD

(#191) PK58 válasza dublin19 (#186) üzenetére


PK58
tag

... nem árulom el! ;)

(#192) dublin19


dublin19
csendes tag

müxik
:)

(#193) PK58 válasza dublin19 (#192) üzenetére


PK58
tag

:C

(#194) Sayid2106


Sayid2106
csendes tag

Kérek valakit aki tudja a választ, hogy mennyit bir a ketyere akkuja GPS használattal maxban?!

Ja és aki szeretne venni, most beszéltem az A4 team-mal 1-2 napon belül tudnak szálítani, 66800HUF os áron. Legalábbis azt mondták...

(#195) tcsaba76 válasza Sayid2106 (#194) üzenetére


tcsaba76
csendes tag

Sziasztok!

En is A696 tulajdonos vagyok, s szeretnek 1-2 dolgot megosztani...
Sokan irjatok, hogy teljesen elegedettek vagytok vele, hat en nem....

1. WM6 nem tudja a feltett programokat eltavolitani!
2. A legujabb Skype 2.2 nem fut rajta!
3. A Wifi veteli ereje pocsek! Router kozvetlen kozeleben is a jelerosseg = POOR!!!!!
4. Halozati tolto az aksit csak 90%-ig tolti, aztan azt mondja hogy fel van toltve. USB-vel feltolti ugyan 100%-ig de ugye az meg tetu lassu ...

Egyenlore ennyi 1 het intenziv hasznalat mellett, de kivancsian varom mi johet meg...
Ja, VSnotepad nem fut rajta :-) Szinte furcsaltam volna ha nem igy lenne!

Inkabb ezt olvassatok, itt tobb valos infot kaptok a keszulekkel kapcsolatban:
http://vip.asus.com/forum/topic.aspx?elitepost=0&SLanguage=en-us&board_id=6&page_size=100&page=1&count=1502

Udv.:
Csabi

(#196) Zsé2003 válasza tcsaba76 (#195) üzenetére


Zsé2003
aktív tag

Válaszolok:

1. WM6 nem tudja eltávolítani a programokat...no comment, tanuld meg hogy kell
2. Skype nem fut rajta...WM6 hiba. Egyébként meg ez nem telefon. Tegyél fel másikat.
3. Wifi pocsék....szar a géped, vidd vissza. Érdekes az enyém tökéletes, jobb mint a laptopomé
4. Ehhez már nem tudok mit írni...az aksija kiemelkedően sokat bír...

Egyébként ezek a spagetti programok nekem se futottak. Passz. Lehet hogy WM6 hiba.

(#197) tcsaba76 válasza Zsé2003 (#196) üzenetére


tcsaba76
csendes tag

Par referencia, hogy nem csak nalam letezik a hiba:

1.
http://vip.asus.com/forum/view.aspx?id=20071130190411952&board_id=6&model=Mypal+A696&page=1&SLanguage=en-us

2. (szerinted is igaz)

3.
http://vip.asus.com/forum/view.aspx?id=20071229063621265&board_id=6&model=Mypal+A626&page=1&SLanguage=en-us
igaz itt A626-rol van szo, de ugyanaz a wifi modul van az A696-ban is

4. szerintem is sokat bir, ezzel nincs problema, csak nem tolt a halozati toltoje 100%-ig

A legjobban az 1-es pont zavar, de SKtools-al ezt is megoldottam, csak hat.... (ne legyen mar alapkovetelmeny egy ilyen keszuleknel, hogy az tulaj biztos szamitogep guru is..)

Csabi

(#198) F-ECT$


F-ECT$
titán

Kb milyen hosszú az autós töltője? (Olvastam róla, hogy rövid.)

Dive ever, work never.

(#199) Sayid2106


Sayid2106
csendes tag

Hát a A4 team is korrektnek bizonyult... A szóbeli megrendelést( 66804HUF) követöen ezt küldték...

"Tisztelt Címzett! Ez a típusú készülék már csak GPS-el együtt kapható bruttó 87588Ft-os áron. Üdvözlettel: xxxxx"

Paraszt vakítás 1000rel

(#200) asysoft


asysoft
aktív tag

Én tegnap rendeltem meg az Edigitalból, jövő hónap elejére jön, de nekem ráér. Remélem nálam a WLAN-nal nem lesznek gondok.

Útvonal

Fórumok  »  Autó+mobil  »  Asus MyPal A696
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.