Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-18 13:42:27

LOGOUT.hu

>>>>>G751 hasznos információk, probléma megolások<<<<<
Te is segíts szerkeszteni az összefoglalót! Ha lenne bármi, ami szerinted is jó lenne ha ide bekerülne, ne habozz privit küldeni! /Topikgazda/

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#652) 0RH- válasza zolizozo80 (#649) üzenetére


0RH-
csendes tag

Szerintem a partition magic tudja ezt. De akkor ugye egy működő géphez kell csatolni a hdd-t és sdd-t is. pl usb-vel vagy sata-val, amin van windows.
Én linuxot használok, abban van parted, azzal tudod létrehozni, a dd parancs pedig mindent tud másolni. A linuxok meg tudnak dvd-ről indulni.

Az 1. partíció egy rejtett fat32, abban van az efi indító. A tartalmát másold át.
A 2. partíció a windows gyors indításához kell, ez ntfs. Szerintem ennek nem kell a tartalma.
Ezeket ne vedd kisebbre, mert akkor indítási probléma lesz.

A 3. a windows, ezt méretezheted, szintén ntfs. Ennek biztosan nem kell a tartalma, mert ide települ a windows.
A 4. a windows telepítőt tartalmazza, ezt is méretezheted, szintén ntfs. De a fájlokat át kell másolnod. Van benne egy iso (ha jól emlékszem, vagy más formátumú dvd image fájl) és abból települ a windows.

Ezeket már letöröltem a gépemről, pontosan nem emlékszem a kiosztásra. Lehet volt még a 3. és 4. között egy windows adat partíció is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.