Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) Géjza válasza Rico33 (#2850) üzenetére


Géjza
őstag

Késő este tudnék csak (10 után), de még ez sem 100% a mai napon. Holnap szintén ez a felállás (csak a 10 után nem lesz kérdőjel), pénteken tudnék akár 6-7-től is jönni.

(#2852) Rico33 válasza Géjza (#2851) üzenetére


Rico33
aktív tag

Akkor péntek, lesz egyszemü is. Vasárnap egész nap. Még mds-t kell beszervezni , kell új alany vértszivni :D

(#2853) papirzsepi93 válasza Géjza (#2849) üzenetére


papirzsepi93
tag

Azt aláirom, hogy az Aston tényleg egy nagyon stabil szerkezet, egyelőre az, a Ferrari, meg a McLaren, ami nagyon bejött. Pont tegnap próbálgattam az Audit, de az istennek nem tudok jó bellitást fabrikálni rá Spa-ra, még a neten fellelhető setupokat is nézegettem, de gyors kanyarokban vagy understeering, vagy oversteering van, középutat nem sikerült találni...
Pedig annyira szeretném azt a kocsit is szeretni :D
A kis 50 órámmal viszont már legalább tegnap sikerült megszerezni a silver minősitést, igaz online nagyon ritkán megyek, mert a 40-es SA-val csak a jó kis Monza T1-ek jönnek :DDD
Bajnoksághoz, meg még lassúnak érzem magam és csak mozgó akadály lennék.

(#2854) Géjza válasza Rico33 (#2852) üzenetére


Géjza
őstag

Okok, legyen péntek. Addig még gyakorlok, hogy csak ezt lássátok majd :DDD

Agitáljátok a friss húsokat :DDD :DDD

(#2855) Rico33 válasza Géjza (#2854) üzenetére


Rico33
aktív tag

Engem legyőzni nem nagy kihivás :DDD
#középsőujjfelmutatószmájli ;]

(#2856) biker válasza Géjza (#2849) üzenetére


biker
nagyúr

zolderen pár futamot már lenyomtam RRE-ben, van a játékban 20e km-em, 87-90 közti rep. és 1600 körüli rating, pedig nem mindig rankedet tolom.
Így a pálya megvan. csak ACC-ben volt a kevés kör meg az új fizika. eddig kb ismerkedek, pár practice meg 1-2 offline verseny volt, meg egy online amiről kiraktak a fél kör táján.
GT4-ben az audit szerettem RRE-ben is, most próbálgatom a kocsikat sorban majd, de pl merci bmw nálam kiesik, rühellem őket, bármiben.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2857) Géjza válasza biker (#2856) üzenetére


Géjza
őstag

Pályaismeret jó dolog, legalább azt nem kell tanulni. Csak hát igen, más fizika, más autók.

Gyere te is a Tusi féle kócsingra, ott csupa kultúrált, kedves ember van, garantáltan a haja szála sem fog görbülni az autódnak ;] :DDD :DDD

(#2858) Rico33 válasza Géjza (#2857) üzenetére


Rico33
aktív tag

Most méé mondod ezt...az autókra vigyázunk ...a kis lelkivilágodra nemannyira :DDD

(#2859) biker válasza Géjza (#2857) üzenetére


biker
nagyúr

jönnék szívesen. mikorholkinélmerremeddig? :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2860) Géjza válasza biker (#2859) üzenetére


Géjza
őstag

Egyszemű kolléga majd priviben megosztja a mocskos részleteket (és hogy kit nem szabad megelőznöd) :DDD 1 dologra kell figyelned: mikrofonod legyen, különben véged lesz... :DDD

Egyelőre úgy néz ki péntek koraestefelé lenne a következő szeánsz. De Rokkó ( :DDD ) ma este is ráérne, ha összehozzátok gurulhattok akár ma is egyet (nekem nem annyira jó a ma este).

(#2861) biker válasza Géjza (#2860) üzenetére


biker
nagyúr

Mot lőttem le a gépet, 1:31.5xxx továbbra is a porsche jön be, ferrari az mint egy túlszervózott érzéssemleges valami, audinak nincs fékje :) aston martin nem rossz, de nem az igazi
Közben persze beszart az usb hangkártya így a bass shakerek nem mennek a székben :( Most ezen dühöngök épp.
Mikrofon van, discord preferált, esetleg teamspeak de azt rühellem.

"MFD qrvafontos, muszáj követni rajta az adatokat, infókat. Gumi a legeslegfontosabb: bemelegedve 27.5-27.7 között kell legyen a nyomás mind a 4 keréken."

Hát ez mind kint van simhub által kijelzőn, gyártottam egyet magamnak. RRE ebben is jobb, ACC nem ad vissza gumikopást (érezni kell) meg gumi koszolódást, külön kijelző van RRE-re és külön AC-re emiatt. No meg a sérülések kijelzése miatt is, máshogy jelzi ki. Még ide a sérüléshez egy kocsi rajzot akarok kitenni és rátenni a front-rear-left-right értékeket :)

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2862) biker


biker
nagyúr

Ha valakinek van kedve tippeket adni, szívesen veszem. United Racing Data oldalon fent van, de hiába rakom be a linket, loginn nélkül nem megy a megtekintés

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2863) Géjza válasza biker (#2861) üzenetére


Géjza
őstag

A default setup-ok néha nagyon rosszak. Sokszor a BB sem stimmel és olyankor nem bírsz megállni az autóval. YT-n nézz meg 1-2 autóspecifikus hot lapot, ahol mutatják a setup-ot is.

Mondjuk ez sem mindenben jó, pl Ferraribál is vannak olyan alien idők fent, ahol a BB 57-en van, miközben nálam ha 53 fölé viszem, akkor kiba hosszú féktávokat tudok csak venni, nem akar megállni az autó.

Szóval ha azt érzed, hogy nincs fék az autón, az simán rossz BB beállítás miatt (is) lehet.

Porkánál ha jól rémlik 51 körüli BB-vel már jó féktávokat lehetett venni, ferkánál nekem az 53 körüli jött be, az orrmotorosoknál meg lehet akár 60 feletti is ez.

(#2864) Géjza válasza biker (#2861) üzenetére


Géjza
őstag

Sérülés: megnézem MFD-n a javítási időt (10s alatti az minor - kerékcsere 30s-jét le kell vonni belőle), abból tudom (no meg a köridőkből), hogy nagy-e a gáz vagy csak karcolások lettek.

Onlány versenyek nagy része 20 perces, így igazából mindegy, hogy sérültél-e avagy nem. Ha sérültél, úgyis esélytelen vagy, mert vagy ki kell állnod és javíttatnod kell vagy mert annyira leromlik a köridőd, hogy a mezőny hátsó felével tudsz max csak viaskodni. Ha töröd magad, akkor top 10-et egyből elfelejtheted ezeken a sprint versenyeken. Endurance-nál viszont más tészta, ott lehet gondolkodni, hogy érdemes-e javíttatni kerékcserekor vagy többet bukik az ember a javítással, mint a picit lassabb köridőkkel (kis sérülés esetén). Közepes-nagy sérülésnél meg nem kell gondolkodni, de itt van esélyed ledolgozni. Sprint futamokon nincs.

(#2865) biker válasza Géjza (#2864) üzenetére


biker
nagyúr

SimHub-on kint van számosítva a sérülés, 100 alatt kb kocc, 100-200 már gáz, 300 már élvezhetetlen.
Színátmenettel is jelzi, most készül grafikusan mint az AC-ben megjelenő kocsi és a színeik.
MFD-vel az a bajom, túl sok infó apró betűvel. Inkább lenne még egy képernyő és rendes betűk. Minden érdemi infó a pit MFD-n van, a kb alig érdekes sorrend meg 3x akkora betűkkel.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2866) biker válasza Géjza (#2863) üzenetére


biker
nagyúr

minél előrébb van a fék, annál agresszívebben lehet visszaváltani, vagy több motorféket engedni hátra, és akkor ellensúlyozza. Ha sok hátul és még ráterhel a motor is, már lehet sok. De ez is igen, a motor/súlypont kérdése is.
Audinak úgy értem, hogy nincs fékje, hogy Raceroom hungary ligában összetett 6-ik lettem 8 futamból audival pont. ok, GT4 audival, de ennyire nem lehet szar hozzá képest a gt3

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2867) biker válasza Géjza (#2864) üzenetére


biker
nagyúr

Én az MFD-n az időjárás infót kivenném, meg még 2-3 sort, és egy új lapra tenném. És még ezen 15 sor szöveg mellé ha van pilótacsere még 2-3 sor jobbra megjelenik 8-as betűmérettel :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2868) tusi_ válasza Géjza (#2857) üzenetére


tusi_
addikt

Ha en is megyek, akkor mar vannak szarfejek is... ;]

eat, sleep, play, replay

(#2869) tusi_


tusi_
addikt

Na puncik !! :D

Az igazi auto vezetestol frankon kiujult a tenisz könyököm, sajnos a kezi valtos kocsi nem a gyogyulas utja :O

Menjetek gyakoroljatok, aztan vmikor en is jovok. Most megint lekotozes kovetkezik es kimeles amennyire csak lehet. :((

[ Szerkesztve ]

eat, sleep, play, replay

(#2870) Rico33 válasza tusi_ (#2869) üzenetére


Rico33
aktív tag

Kellett neked igaziautózni... :P
Az a kérdés, a szobába csak te tudsz meghivni vagy bárki, mert holnapra jönne még egykét rosszéletű :D

(#2871) Géjza válasza tusi_ (#2869) üzenetére


Géjza
őstag

Ifát vezetsz vagy Kamazt, hogy így taccsra teszi a könyöked? Jobbulást!

Amúgy kócsinghoz nem kell ottó :DDD Jössz, "beülsz" hozzánk, nézel, figyelsz és okoskodhatsz, hogy túl korán/későn fékezel itt és ott, ne így vedd az ívet, hanem úgy, szóval csak ahogy szoktad. :DDD Ennél jobb esti program nem is létezhet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2872) tusi_ válasza Géjza (#2871) üzenetére


tusi_
addikt

Mar multkor is eszre vettem, hogy megint szar a mancsom, de csak sejtettem, hogy a vezetestol, de most mer tudom is. Osszvsissz 300km utan, megint faj :(

Ez a coaching csak vicc volt, nagypfaju akartam lenni, de mar latom, hogy mar nem megy nekem sem ugy mint regen. Az okay, hogy bandazsban vezetek, csuklo merevtivel, ami miatt nem tudok ramarkolni rendesen (A kormanyra persze :) ), de siman a sebessegem sincs meg.

[link]

Ezt 30/37 ben futottam, hetfon 2.08 volt talan hidegebb idoben. Vmiert nagyon nem megy mar. Fizika valtozott, vagy csak orexem... ? :(

Aki szeretne a kis csaptunkhoz cstlakozni, kuldje el nekem priviben a discord nev szam kombojat

nev#szam

formatumban.

RCI-n indul bajnoksag, indulhatnank rajta. Endurance kupa, 6/12 oras versenyekkel, 4 en nevezhetnek egy csapatba.
Nekem lenne kedvem menni, ha nektek is. Poennak jo, semmi elvaras nincs.
Aki egyszer is kijelenti - Géjza - hogy lehetnenk gyorsabbak is, vagy vegezhetnek elorebb is, az repul a csapatbol ;] :DDD

eat, sleep, play, replay

(#2873) biker válasza tusi_ (#2872) üzenetére


biker
nagyúr

mönt péem

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2874) biker válasza biker (#2873) üzenetére


biker
nagyúr

nekem endurance a derekam miatt nem ok, 30-40 perc talán, de annál több egyben nem megy.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2875) Rico33


Rico33
aktív tag

Összeáll a dreamteam: a Fakezű, a Béna, a Néma és a Tehetségtelen :C
Egy élmény lesz, igaz szar, de élmény :DD

(#2876) tusi_ válasza Rico33 (#2875) üzenetére


tusi_
addikt

Inkabb fkezu legyek, mint fa..ü :D

Jo lesz ez. Egymas veret szivni lehet a 32. helyen is.
De meg nincs meg a csapat es visszajelzes sem, hogy ki jonne.
Nagyon poen az engyurensz, foleg par cserekkel :D

eat, sleep, play, replay

(#2877) Géjza válasza Rico33 (#2875) üzenetére


Géjza
őstag

még egy vak és süket kellene és meg is volnánk :DDD :DDD :DDD

(#2878) tusi_ válasza Géjza (#2877) üzenetére


tusi_
addikt

Sajnos mind Gene Wilder, mind Richard Pryor halott :(

Azt mondtam mar, hogy rosszul hallok es tavolra latok csak rendesen? :D
Tiszta jurassic park

eat, sleep, play, replay

(#2879) Géjza válasza tusi_ (#2872) üzenetére


Géjza
őstag

Más nem is lehet a cél, mint a dobogó és annak is a legfelső foka! :DDD Olyan csékával, mint akinek az van az aláírásában ami, azzal nem is lehet más a cél! :DDD Ha ezt hozzuk, akkor kussolok és nem mondogatom, hogy lehetnénk gyorsabbak is meg végezhetnénk előrébb is :DDD

Nekem nehéz ügy nyáron 6-12 órát lekötni úgy, hogy hétvégén sokszor nem is vagyok gépközelben. Mikor vannak ezek a derbik? Gondolom hétfő reggelente. :DDD Ősszel-télen ez könnyebb lesz részemről. Adhoc versenyek inkább jöhetnek szóba, de bajnokság, fix időpontokkal még nehezebb nekem.

(#2880) Rico33 válasza Géjza (#2879) üzenetére


Rico33
aktív tag

Lesz ma taggyűlés?

(#2881) tusi_ válasza Géjza (#2879) üzenetére


tusi_
addikt

eat, sleep, play, replay

(#2882) tusi_ válasza Rico33 (#2880) üzenetére


tusi_
addikt

:F

eat, sleep, play, replay

(#2883) Géjza válasza tusi_ (#2872) üzenetére


Géjza
őstag

Jó kör :R

Amúgy mikor a porsche cup-pal mentünk MP-n, safe presetet betoltam (aggressive-et nem mertem), kicsit baxtattam a guminyomást, BB-t és egész stabil volt az autó, nem csúszkált össze-vissza, mint nektek. Elmentett setup-pal mentél vagy valamelyik presettel?

Nem tudom mennyit változott a Cup fizikája.

(#2884) Géjza válasza Rico33 (#2880) üzenetére


Géjza
őstag

Ahogy most látom este 8-9 között lehet tudok jönni, meg 10 után.

(#2885) tusi_ válasza Géjza (#2883) üzenetére


tusi_
addikt

Regi sajattal. Akkor meg lehetett allitani a futomuvon, de azota vmi valtozott es mar nem szabad hozzanyulni. :F

eat, sleep, play, replay

(#2886) tusi_ válasza Géjza (#2884) üzenetére


tusi_
addikt

Valasszatok palyat. Geri Zoldert nyomja msot, nemtom ti hogy alltok hozza.

eat, sleep, play, replay

(#2887) Rico33 válasza tusi_ (#2886) üzenetére


Rico33
aktív tag

Kijaza geri...de mindegy, 6 után kicsivel felnézek. Biker jön? Arra a 20-30 secre amit kibir a rozoga... ;]

(#2888) Géjza válasza tusi_ (#2886) üzenetére


Géjza
őstag

Nekem teljesen jó (illetve részemről tökmindegy a pálya).

Ferrarisok: van itt egy yt-s arc, aki Egyszemü kócsunkat próbálja utánozni (track guide). Ha valaki szintén ferkával megy, az még setup-ot is kap hozzá: [link]

Zolder mondjuk nincs benne, de a főbb pályák megvannak és ezek sokat segíthetnek azoknak, akik csak most kezdik nyomni ACC-t, tanulni a pályákat, limiteket.

[ Szerkesztve ]

(#2889) Géjza válasza tusi_ (#2885) üzenetére


Géjza
őstag

Akkor tuti emiatt ment össze-vissza és nem úgy, mint régen.

Ezt a részét érzem kicsit kibaxásnak a fizika változtatásával, hogy lehet sok időt beleölsz, hogy egy jó setup-ot összehozz, majd jön pár fizikát érintő frissítés, aztán baxhatod, újat kell fabrikálnod.

Nekem nem kellett sokat gondolkodnom, hogy melyik setup-ot töltsem be a cupra :DDD Safe vagy aggressive. :) Amire emlékeztem még a 911 GT3-as setupjaimból, azokat belőttem rá (ez majdnem kimerült a BB-ben).

Setup kérdés az okosaknak: melyik a jobb: nagy brake duct-okkal menni és megemelni a gumik alapnyomását vagy kisebb brake duct-okkal menni és levenni a gumik kezdőnyomását? Eddig az utóbbival próbálkoztam, de most elkedztem játszani az elöbbivel és mintha jobb lenne így (főleg rajtoknál, 1. körben, jobb a tapadás a magasabb guminyomás miatt). Kis duct-tal, alacsony kezdő guminyomással az első 1-2 kör qrva szenvedős volt nekem, alig volt tapadásom. IMO kb változatlan.

(#2890) biker válasza Rico33 (#2887) üzenetére


biker
nagyúr

"Kijaza geri...de mindegy, 6 után kicsivel felnézek. Biker jön?"

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2891) biker válasza biker (#2890) üzenetére


biker
nagyúr

bikernek olyan fejfájása lett, hogy a jobb szeme káprázik, és remeg a kép, és nem találja az image stabilizer filtert a szoftverében.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2892) tusi_ válasza biker (#2891) üzenetére


tusi_
addikt

Asszony is mindig ilyen szar dumaval jon, ha nem akarja, hogy Jabba megmassza mint a mount Everestet :D

Jobbulast, majd holnap. Nekem is lepnem kellett, mert anyjuk ment lefekeudni es en meg orditok sajnos, meeer suket vagyok, mint az agyu :(

Suzukaban megyunk szvsz holnap is, ezen a szerveren nem volt szinte senki, csak egy übermensch a vegen, de lehet frankon coachingolni :)

eat, sleep, play, replay

(#2893) Géjza válasza tusi_ (#2892) üzenetére


Géjza
őstag

Szuziban el is kell, mert qrvabéna vagyok itt (is), lehet még tolok pár karikát most rajta, valami használható setupot össze kellene fabrikálni.

(#2894) biker válasza tusi_ (#2892) üzenetére


biker
nagyúr

Suzuka... nyammi. Ma este? nekem max 9-ig, mert ez hivatalosan a gyerek gépe. Ez mind neki kell az online oktatáshoz :D
Mármint a kormány, buttonbox váltó/kézi meg a mitsu ülés bassshakerrel nem, de az erőmű igen :) az mind a krétához meg a teamshez kell.

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2895) tusi_ válasza Géjza (#2893) üzenetére


tusi_
addikt

Hagyd a pekbe a setupot, csak az iveket gyakorold. Nemtom milyen a ferka itt, de a bmw irto gaz, nemtok sehonnan sem kigyorsitani. A palya Fast volt ugyan, de akkor is brutal szar!!

eat, sleep, play, replay

(#2896) biker válasza tusi_ (#2895) üzenetére


biker
nagyúr

az optimum a jobban gumizott vagy a fast?
Suzukára lehet inkább ferkával jövök vagy astonnal. csak mikor?

a brit pack asszem nincs meg, a többi mind megvan.

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2897) Géjza válasza tusi_ (#2895) üzenetére


Géjza
őstag

Azért egy használható setup nem árt, hogy legalább az ideális íven tudj menni és nem csigatempóban :) Valamit sikerült faragni még este, most 2:01-nél vagyok (dagadtnak néztem viedóját, ő 58.6-ot ment kvalin és 2.00-ás köröket versenyben, szóval there is room for improvement :DDD ).

Nagyjából meg van, hogy hol kellene menni, csak nem mindig sikerül :DDD

(#2898) Géjza válasza biker (#2896) üzenetére


Géjza
őstag

Optimum a leggyorsabb pálya.

(#2899) Géjza válasza biker (#2894) üzenetére


Géjza
őstag

Mi füvet nyírunk ma Ricoval :DDD , utána tudunk jönni 6-7 körül. Ma nix család, úgyhogy tudom tolni rendesen, pofázás is nyugodtan mehet (tegnap ~félidőben vissza kellett vennem belőle gyerekek/asszony miatt).

(#2900) biker válasza Géjza (#2897) üzenetére


biker
nagyúr

mentem pár kört pár autóval suzukában, hogy kipróbáljak "minden" autót. 2:04 közepe úgy hogy soha nem mentem ACC-ben még suzukában.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.