Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- nézzbe: AM3 hűtés s478-ra
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Chosen: Intel Arc B580 játék kompatibilitás (2026.01)
- eldiablo: 30 év után szakítottunk, de azért még beszélünk...
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Candy: Kossuth Lajos azt üzente, elfogyott a gémergépe
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- potyautas: Okos?telefon
-
LOGOUT
Arch Linux topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Frawly
veterán
Nem hót felesleges, mert támogatott rendszer kerülne rá. A 64 bites rendszer elvileg nem kéne lassabban fusson, a memóriafogyasztása is csak kicsivel kéne, hogy több legyen. Ami miatt ténylegesen is több memóriát szokott enni, az pont amiatt van, hogy szenvedni kell a 32/64 bit együttélése miatt, be kell tölteni feleslegesen 32 bites libeket is a 64 bitesek mellé.
Plusz ha hardveresen nem támogatja valami a 64 bitet, az azt jelenti, hogy legalább 11 éves prociról van szó, ha nem régebbiről, azok meg általában ma már egy okostelefon vagy one board gép szintjét sem ütik meg, cserébe fölöslegesen esznek regeteg áramot, ergo szervernek is erősen pénzkidobás áramszámlát fizetni a működtetésükért.
Előbb-utóbb minden nagyobb disztró meg böngésző, meg mindenféle fontos szoftver dobni fogja a 32 bites támogatást. Jobb előbb váltani, mint utóbb fetrengeni vele. Mondjuk ez téged pont nem érint, mivel a Gentoo forrásból forgatós disztró, és abból bármikor forgatsz magadnak 32 bites x86-ra bármilyen kernelt vagy más csomagot, akár PAE-vel, akár anélkül.
-
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Játékkulcsok olcsón: Steam, Uplay, GoG, Origin, Xbox, PS stb.
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- LG 32UQ85V-W / 32" Nano IPS / 4K 3840x2160 / Gyárilag Kalibrált / HDR 400 / USB Type-C 90W
- 0% THM 4 havi részlet, beszámítás! Gamer PC, notebook, konzol, Apple termék, hardver KAMATMENTESEN!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3965
- Akció! Gamer PC-Számítógép! Beszámítás! X870 /R7 7800X3D / RX 9070XT / 32GB DDR5 / 2TB SSD
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
BoB
