Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39501) icemad válasza MikeWazowski (#39499) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A régiekkel nekem sem volt gondom. Pontosan nem emlékszem, de saccra 7-8 évvel ezelőtt volt. Azóta már sokat változott a világ. :(((

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#39502) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Fallout Shelter: a sorozat után kedvet kaptam a Fallout-hoz, sose játszottam semmivel, de most csak erre a mobilosra volt eddig idő. De már elmúlt. Gyűjtögetős vacak, minden építhető dolog a menedékben elérhető lett pár nap alatt, innentől nem látom értelmét grindolni.

Más: csak nekem van így, vagy csak engem basz, de minden reklám ilyen kamu gyökér játékokról szól, húzogasd a pöttyöket, aztán jön a € a PayPal-ra, ha játszol. Próbáltam jelentgetni, de hiábavaló, jön a másik reklám, ugyanaz a gagyi, ugyanaz a sztori, a reklámarcok is ugyanazok, néha konkrétan a reklám is, csak a cím és a fejlesztő más papíron.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39503) WhiteWalker válasza Dilikutya (#39502) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A Temu reklámját kifelejtetted :D. A többi nálam is stimmel :DDD

(#39504) Maxtreme válasza WhiteWalker (#39500) üzenetére


Maxtreme
addikt

anno próbáltam, nálam már ott elvágta magát hogy azt nem tudták megoldani hogy egy teljesen szabvány felbontással (fhd +) és képaránnyal rendelkező készülékben fullscreenbe fusson. helyette alul és felül 2 qrva széles fekete sáv.
Ezt a "problémát" még a leggagyibb szaroknál is sikerül megugrani a fejlesztőknek.

(#39505) WhiteWalker válasza Maxtreme (#39504) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én így nem próbáltam , de ez miatt nem biztos hogy kukáznám ha maga a játék IAP ellenére egész jó.
Kimondottan örülök hogy végre egy játék álló helyzetes és nem fekvő.

(#39506) DrBubo77 válasza WhiteWalker (#39505) üzenetére


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

Én is hiányolom az álló helyzetes játékokat.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#39507) icemad válasza WhiteWalker (#39503) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem abból sokáig egy Temu-s kirakó jött fel. Az még jó is volt, mert 10 mp alatt kiraktam és mehettem tovább. Ezek a 40-50 mp-es elnyomhatatlanok viszont kikészítenek.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#39508) pietrrr


pietrrr
aktív tag

Csak mert többen hiányolják az álló helyzetes játékokat:

Divineko

Nekem eléggé bejön, meg hát macskás, szóval rossz nem is lehet :DDD
(Nem tudom mennyire van tele reklámokkal, mivel privát DNS-t használok, így a reklámok akkor sem töltenek be, ha játékbeli plusz cuccokért nézném)

(#39509) DrBubo77 válasza pietrrr (#39508) üzenetére


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

A macska miatt szimpatikus, de mit kell itt csinálni?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#39510) akooos válasza DrBubo77 (#39509) üzenetére


akooos
veterán

Rajzolni

(#39511) fabokf válasza Dilikutya (#39502) üzenetére


fabokf
tag

Fallout Shelter: szi ten felraktam pár hete (bár a sorit még nem láttam :D ) de én egyenlőre elvagyok vele...régen volt már egy nagy vaultom, amit anno ott hagytam, mert nem bírtam jól menedzselni a közműveket :D a mostani még egész jól bírja. Összeszedtem a sori szereplőit, akik egész jól állják a pofonokat, beújítottam két power armort, és így sokkalta könnyebb küldizni. Most annyira nem kapkodok vele, mint régen, és csak napi 2x nézek be, annyi bőven elég :) ja és persze a csapból is kupak és nuka-kóla folyik, így még a premium fizetőeszközből sincs hiány :D

(#39512) Dilikutya válasza fabokf (#39511) üzenetére


Dilikutya
félisten

A 3 sorozatos karakter nekem is elég hamar meglett. Kupak viszonylag jól gyűlik, de a kólával nem vagyok elegedett. Hajtottam hogy meglegyen a 100 lakos, mert akkor megépíthetem a nuka palackozót, lelombozott, hogy az is csak kaját ad. :)
Víz, kaja jól tartható, de az energia nekem is szűkös, minden támadásnál beesik a piros sávba.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39513) fabokf válasza Dilikutya (#39512) üzenetére


fabokf
tag

4 elektromos művel tolom, 4-4-5-5 munkás felállással és most egyenlőre ideális...lassan viszont megint átépítes lesz, mert csak 2 vízművem van és azok is más emeleten, így nem tudom összevonni őket :D Most arra hajtok, h a statjaikat felhuzzam az edzőtermekben legalább 8-ra, így 3-4 naponta rotalom őket :)
Ja és a legdurvább: sikerült a Ghoul-nak gyereket csinálnia Lucyval és nem lett a bébi ghoul (pedig reménykedtem benne titkon) :D :D azt vartam volna, hogy a mutáns mivolta miatt neki nem fog menni ;]

(#39514) RandomName válasza fabokf (#39511) üzenetére


RandomName
aktív tag

".régen volt már egy nagy vaultom," Az megvan, hogy egy kis file-t kimásoltál a játékmappából, és azt bármikor visszamásolva ott folytathattad a játékot ahol abbahagytad? Sőt volt a neten ilyen 999 valamis file is, hogy a kezdeti haladás könnyebb legyen.

"A logout olyan mint egy joghurtkultúra... bedobod a bejegyzést, és minimum 8, maximum 24 óra múlva minden tag a téma egyetemi szintű szakértőjévé válik." By: DeFranco (2016)

(#39515) MikeWazowski válasza RandomName (#39514) üzenetére


MikeWazowski
addikt

+1
mentettem fel mindig dropbox-ba.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#39516) Lion81


Lion81
tag

Sziasztok!
Remélem jó helyre írok (nem-nagyon találtam jobb helyet) a problémámmal.
Vettem egy új telefont és a régi telóról átküldtem mindent az újra, de egy androidos játék nem ment át valamiért.Elkezdtem kutakodni mondom a Gugliplayből majd feltelepítem.Akkor jött a feketeleves, hogy már nincs fent a játék! :Y Amúgy a Mudrunner játékról van szó.
Namármost anno ezt megvettem és szeretnék vele játszani, de hogy tudom feltenni az eredetit az új telóra (Redmi Note 13 Pro 5G)?
A régin (MI 10T Lite 5G) simán elindul nincs probléma, de azon se látom már a Playen, ha keresem.Manuálisan át lehet valahogy tenni a gamét vagy az apk.ját esetleg (laikusként kérdem) vagy vissza lehet téríteni a játék árát vagy felejtsem el a játékot örökre stb... (a mindenfajta oldalakról nem nagyon akarom letölteni, mert tartok a biztonsági kockázatoktól). Elég fura a helyzet, mert jártam úgy tabletnél, hogy amit le lehetett tölteni telefonra azt nem találta a tableten, mert a tablet nem támogatta (régió eltérés) azt a programot, na de itt mindkét telefon EU-s (Médiában vásárolt) és nem global vagy egyéb szürke importos!
Kérem, ha valaki járt már így és tudja a megoldást akkor ne tartsa magába!

TDU nick: gabur2 (sárga Mustang GT-R :-)

(#39517) vacs válasza Lion81 (#39516) üzenetére


vacs
veterán

Valószínűleg a játék nem kapott frissítést ezért vették le a store-ból és emiatt nem működik az új telefonodon lévő friss androidon!
Android alkalmazások topikban kérdezz rá!

(^)(>.<)(^)

(#39518) Dilikutya válasza Lion81 (#39516) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én mivel csak Samsungot veszek, nincs ilyen gondom, ott a Smart Switch, az mindent átköltöztet, az ilyen alkalmazást is. Xiaominak nincs ilyen?
PC-n belépve sem látod a könyvtáradban? Nekem úgy még látszott a Dead Space is. Bár telepíteni lehet, hogy nem engedné már a Play.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39519) smokin válasza Lion81 (#39516) üzenetére


smokin
tag

Apkból sem megy fel?

i'm too old for this shit

(#39520) Lion81 válasza Dilikutya (#39518) üzenetére


Lion81
tag

De van és mégis ezt az egy játékot nem rakta át!
Ezért kérdezem hogy manuálisa át lehet-e rakni vagy felejtős

TDU nick: gabur2 (sárga Mustang GT-R :-)

(#39521) Narxis válasza Lion81 (#39520) üzenetére


Narxis
nagyúr

Felejtős, nem férsz hozzá root nélkül ahhoz a mappához ami kellene.

Thanos was right.

(#39522) Lion81 válasza Narxis (#39521) üzenetére


Lion81
tag

Ok!Köszi a választ már barátkozok a gondolattal!
Kár érte sajna... :O

TDU nick: gabur2 (sárga Mustang GT-R :-)

(#39523) icemad válasza Lion81 (#39522) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Play áruházban nézted már a megvett cuccaidat? Nekem pl még az Imperium Galactica is ott van. Nyilván nem kereshető, mert ugye egy kereső óriás saját webboltjában minek is lehetne keresni a már megvett dolgok között. :((( De végülis ott van.
Szóval play áruházat megnyitod. Utána jobb felső sarokban ott lesz a neved vagy email címed kezdőbetűje. Arra kattintasz, ott alkalmazások és eszközök kezelése. Ott felül kezelés, telepítve gombra nyomsz. Ott kiválasztod, hogy "nincs telepítve", és elméletileg a listában ott lesz a játék. Persze ettől függetlenül, lehet, hogy nem lehet majd telepíteni, más korlátozás miatt, de a listában benne kell, hogy legyen.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#39524) Bajgunar


Bajgunar
aktív tag

De azé elég genyóság, hogy valamit megveszel, fizettél benne, stb. Azt ők saját kedvük szerint törlik, s nincs tovább. Vissza se tudod nézni mi volt az, mert fizetés előzményekben is csak a bejegyzés van, h valamiben vettél ezt-azt. De hogy miben? A játék konkrét nevét se tudom. Még az ír magját is törölték a játéknak. S nem, nem 5 ft-om volt benne. De volt csapattársam, aki nem keveset.
Akkor adják vissza!
Most pl viking rise-ben, én már nem tolok bele. Max ~10-15k-em van eddig benne. De csapattársam (jó pár), valakik már ~3000€ felett járnak.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#39525) Golden9


Golden9
addikt

Ingyenes most a Star Wars Pinball 7.

[ Szeretkezve ]

(#39526) Dilikutya válasza Bajgunar (#39524) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ilyen önismétlő szarokba nem szabad pénzt tolni. Én akárhány játékba belekezdek, már azelőtt megunom, hogy hátrány lenne, hogy nem vagyok hajlandó költeni. 10-15 ezerért egy valag jó játékot lehet akciók idején venni PC-re.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39527) Bajgunar válasza Dilikutya (#39526) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Ezek ilyen alkalmankénti ~500-as tételek....
De igazad van. Nem ér egy forintot sem. Horror túlárazott, pay to win játékok.
De azok, akik beletolnak ~1-1.5M -t :o nem is értem. Persze nem magyarok ... Kínaiak meg oroszok... Azt lehet az is kamu, csak inspirál, h "én is költsek". Hát annyira nem izgat. Anélkül is fejlődök. Lassan, de biztosan.
Páran kérdezték már, eladom e az acc-om.
Néha megfordul fejembe, vajon mennyit is érhetne? Azért egy év folyamatos game...

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#39528) Lion81 válasza icemad (#39523) üzenetére


Lion81
tag

Köszönöm megnéztem, de nincs közte sajna!

TDU nick: gabur2 (sárga Mustang GT-R :-)

(#39529) Bajgunar válasza Lion81 (#39528) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Apkaward-ról letöltheted. Csak annyit kell figyelni, hogy elsőre feldob egy letöltést (pár Mb). Na azt nem szabad leszedni (vagyis leszedheted, csak azt ne telepítsd). Hanem nyomj rá a letöltésre, azt nézd meg, azt is szedi e le. Az 595 Mb-osat. Ha azt szedi, akkor jó, töltsd le, telepítsd fel. Azt meg lesz a game.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#39530) Bajgunar válasza Bajgunar (#39529) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

link
link
link
Elindul. Vásárolni nem tudsz, mert az elem nem található, működik:
link
Legalább nyomhatod. Semmi para, csak mert apkaward-os. Régen is szedtem innen. Reklám sincs benne. Én nem parázok tőle.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#39531) Lion81 válasza Bajgunar (#39530) üzenetére


Lion81
tag

Köszönöm, lehet kipróbálom!

TDU nick: gabur2 (sárga Mustang GT-R :-)

(#39532) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

R.I.P.

link

Jah bocs , nem ide ;]:D

[ Szerkesztve ]

(#39533) fery02 válasza WhiteWalker (#39532) üzenetére


fery02
addikt

Nem is csodálom! Ennek platformtól függetlenül egy vérbeli, tökös fps játéknak kéne lennie!

(#39534) icemad válasza WhiteWalker (#39532) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ezek legalább szólnak...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#39535) WhiteWalker válasza icemad (#39534) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nah igen. Pedig jól tejelt az IAP miatt és nem is ez miatt került lakat alá. Érdekes döntések ezek... Grar M$.

Mondjuk a játék nem volt rossz , de ha nem fizetsz akkor egyhelyben állás van...

[ Szerkesztve ]

(#39536) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Megjelent az Earn to Die rogue
Az első "világ" alapján, kifejezetten jól sikerült. Azt persze nem tudom mennyire lesi IAP éhes

(#39537) Dilikutya válasza WhiteWalker (#39535) üzenetére


Dilikutya
félisten

Viszonylag jól tudtam haladni IAP nélkül is, én pont azért hagytam abba, mert egy bugyuta, teljesen önismétlő, rossz játék. Olyan jól át lehetne hozni mobilra 30-40 év kézikonzolos tapasztalatát, játékait, stílusait. Ehelyett minden csak ostoba grind/loot parádé.
Tökre örültem anno, amikor megjelent Androidra a Superfrog Remake (régi Amiga/DOS platformer), meg a klasszikus Prince 1-2. részének a remake-je. Aztán szépen el is tűntek mindenhonnan, a Prince az Amazon library-ben még megvan, de már nem működik. Ugyanez lett a sorsa a Prehistoriknak is. Ez a stílus jól játszható mobilon, ráadásul szebb 2D-ben, mint a sok fapados gagyi 3D-s cucc. Lehetne rendes Mario is akár. Vagy új, érdekes, szép címek.

Belekezdtem a sorozat miatt a Fallout Shelter-be, ha egy órát láttál belőle, mindent láttál. Már ott tartok a szar mobiljátékokkal, hogy WC-n is csak híreket olvasok.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#39538) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Én már csak a Diablo Immortalst tolom mobilon. Szerintem példaértékű f2p játék, szépen lehet haladni benne iap nélkül és és sok megoldása sokkal jobban fekszik, mint a nagygépes diablo 4-nek. Költeni csak akkor költöttem, ha valamelyik season pass-os ruha tetszett, de egy másodpercig nem éreztem szükségét komolyabb invesztálásnak. Persze, ha maxolni akarjuk a legendary gemeket, akkor kell, de én ennek többszáz óra után sem látom szükségét/értelmét.

A szezonok is sokkal jobban meg vannak oldva, mint a nagytestvérnél. Itt nem kell új karaktert kezdeni, egyszerűen új területeket/küldetéseket/nehézséget/bossokat kapunk, a paragon szintet pedig minden hétfőn kitolják. Sőt, ha ki akarunk próbálni új kasztot (ebből is kapunk újakat), akkor hamarosan ezt is megtehetjük a meglévő karakterünkkel.

Plusz itt van rendes, működő matchmaking kb mindenre.

Én megjelenéskor platináztam a 4-et, és azóta néha-néha visszanézek, de összességében jobb játéknak tartom az Immortals-t, pláne, hogy ingyenes és egyáltalán nem éhes.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#39539) icemad válasza Rigormortiis (#39538) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én már csak a régi nagy kedvencekkel játszok.
Pl. :
Polytopia, ami egy nagyon egyszerűsített civ szerű stratégiai játék.
Pocket City : Sim City klón
Magic Rampage: rpg, platformer köntösben
Death Cell : ezt kb mindenki ismeri
Party Hard : aludni szeretnél, de nem hagynak, ezért lemészárolsz mindenkit.
Galaxy on fire 2: legjobb űrhajós játék, kb, mint az Elite, csak egyszerűbb, de baromi jó.
They are coming : oldalnézetes zombi túlélő játék.
Crimsonland: Felülnézetes akció játék, rengeteg fegyverrel és perkekkel.
There is no game: puzzle játék, csavaros feladatokkal.
The Room széria : ugyanaz, mint az előző.
Brotato : egy krumplival kell harcolni szörnyek ellen. Kicsit Crimsonland, kicsit Vampire Survivors.
Dungeon Warfare sorozat : Tower Defense

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#39540) Rigormortiis válasza icemad (#39539) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Az a baj, hogy a mobiljátékok az elmúlt 10 évben kb 0 fejlődésen mentek át. Ez igaz a kinézetre és a játékmechanikára egyaránt. Én mobilon is csak otthon játszok, és ha már van egy Switchem is, akkor inkább abba fektetek időt, ha nincs kedvem a PS elé ülni. És sajnos egyre kevésbé jellemző a rendes játékok mobilra átültetése, mert, főleg androidon, az embernek nincs rá igénye, pláne ha még fizetni is kell érte. Az almás oldalon van nyitás ilyen téren, majd meglátjuk hova jutnak.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#39541) icemad válasza Rigormortiis (#39540) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mert nincs igény a rendes játékokra mobilon. Ha őszinte akarok lenni, akkor már nekem sincs. Ha tényleg jó játékokkal akarok játszani, akkor ott a konzol vagy pc. Ha pár percet akarok játszani, akkor nem indítok el egy Witcher 3-at például. Inkább valami Bejewelled vagy Zuma szintű játékot. Azok meg mobilon vannak főleg. Ezért is raktam tavaly kb 20 órát a switchbe is. Ha van időm játszani, akkor nem azt veszem elő, ha meg nincs, akkor a mobilt.
Másik dolog, hogy az egyszer fizetős játékok korszaka kb lejárt, nincs benne pénz. Nem éri meg fejleszteni sem. Live service cuccok hozzák a sok pénzt, ezért erőltetik ezt az üzleti modellt a konzol és pc játékoknál is. Ott viszont gyorsan lehet nagyot bukni, lásd a Kill the Justice League esetét.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#39542) Narxis válasza WhiteWalker (#39532) üzenetére


Narxis
nagyúr

Még jó hogy nem költöttem benne, pedig sokat játszottam vele.

Akkor szerintem visszateszem az Immortals-t mert azt élveztem még.

Amúgy egy vicc ez az androidos játékipar, telefoncserénél döbbentem rá, hogy ez a hulladék EA a mai napig nem tett felhőmentést a Plants vs Zombies játékába, csak a 2. részben van. Nagyon meg kéne csapkodni a mobilos játékkiadókat.

Thanos was right.

(#39543) jupp008 válasza WhiteWalker (#39532) üzenetére


jupp008
senior tag

Kár érte, én tényleg élvezem. Napi szinten játszom vele megjelenési naptól.

(#39544) fery02 válasza Narxis (#39542) üzenetére


fery02
addikt

Én 2015 óta (megjelenése óta) játszottam az NFS: No Limits játékot androidon, fél éve váltottam iOS-re és egyúttal dobnom is kellett a játékot, mert egy szaros FaceBook-os login-t se tudtak belerakni, 9 év nem volt erre elég.

(#39545) WhiteWalker válasza Narxis (#39542) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én egy petakot sem :D

A Plants VS Zombiest jó hogy említetted , fel is rakom :C
De tényleg nincs benne mentés? :Y

(#39546) Narxis válasza WhiteWalker (#39545) üzenetére


Narxis
nagyúr

Csak root-tal lehetne visszaállítani a mentésem. Már rengeteget gugliztam de nincs megoldás, valamiért nem menti még Google auto backup se.

#39544 szomorú.

Thanos was right.

(#39547) MikeWazowski válasza Maxtreme (#39536) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Kemény 20 percet toltam, de eddig nagyon bejön. Végre valami értelmes game és jók az újítások is benne. Remélem ilyen is marad...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#39548) icemad válasza MikeWazowski (#39547) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem nem jön be eddig... Még csak a 4. világban vagyok. Pont a játék lényegét irtották ki gyökeresen. 95% ugrálás, 5% kocsival száguldozás. Ennek fordítva kellene lenni. Iap éhes lesz, az már most látszik, mert kocsival nem tudsz fejlődni. Hiába csinálod meg újra meg újra a pályát, minden dolgot csak egyszer lehet felvenni. Reklámmentes verzióért még fizettem is volna, de az meg nincs...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#39549) MikeWazowski válasza icemad (#39548) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Annak nem örülök ha az autós rész nagyon visszaesik, de ha csak megint azt kéne akkor unalmas lenne. Arra ott az első két rész.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#39550) icemad válasza MikeWazowski (#39549) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sajnos nagyon visszaesik. Fele fele arányban lenne jó. De szinte csak ugrálni kell.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.