Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38651) fery02 válasza Curtain (#38650) üzenetére


fery02
addikt

Megveszed a Wreckfest-et mobilra, de még külön lehet hozzá venni DLC-ket? :F

(#38652) Curtain válasza fery02 (#38651) üzenetére


Curtain
senior tag

Igen ugyanúgy mint pc-n. Ugyanazok a dlc-k. Mudrunner, rush rally 3 dettó. Az ilyen minőségi játékokért nem sajnálom azt a pár ezer ft-ot.

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#38653) fery02 válasza Curtain (#38652) üzenetére


fery02
addikt

Köszi, ezt nem tudtam!

Akkor a teljes Wreckfest élmény mennyi Ft-ba fáj így végül kompletten?

(#38654) Curtain válasza fery02 (#38653) üzenetére


Curtain
senior tag

Később megnézem. :)

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#38655) Curtain válasza fery02 (#38653) üzenetére


Curtain
senior tag

Ez a 2 dlc amiben elvileg benne van minden: Külön külön pedig 10*990 + 1*690 + 1*329. Remélem jól számoltam. :D

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#38656) -=Starwing=- válasza icemad (#38647) üzenetére


-=Starwing=-
tag

Fold-on bitang jól nézhet ki... :)

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#38657) icemad válasza Joccc07 (#38644) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Basszus, ez a progi kurv@ jó. Csomó mindent megtaláltam, amiről totál elfeledkeztem már...
Tomb Raider 1 classic, Re-volt, The dark Knight rises, Aliens vs Predator, Broken Sword, Mass Effect, Fifa 12, Need for speed most wanted, The amazing Spider-man 1-2, Bards tale, Aralon sword and shadow, spider secret of bryce Manor, gangstar Vegas, Ravensword, Imperium Galactica 2, Majesty, Prince of Persia, gta stories részek, stb... Kíváncsi leszek, hogy melyik fog még elindulni... :D
De köszi mégegyszer. :R

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#38658) Joccc07 válasza icemad (#38657) üzenetére


Joccc07
addikt

Igazán nincs mit. Örülök, hogy segíthettem. :)

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#38659) WhiteWalker válasza Joccc07 (#38644) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Adatvédelmileg mennyire megbízható? Gondolom a Google accounthoz hozzá akar férni ?

(#38660) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Rohadt jó ez a Wreckfest 😁

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#38661) fabokf válasza Joccc07 (#38644) üzenetére


fabokf
tag

Kipróbáltam...és letettem az arcom, hogy 2012 óta 40ezer jó magyar forintot a Play áruházban hagytam :D azok a Marvel Puzzle Quest költések megint elkezdtek kísérteni :D

(#38662) fery02 válasza Curtain (#38655) üzenetére


fery02
addikt

Köszi szépen!

Akkor a teljes Wreckfest élmény +10000Ft-ból tudna csak meglenni.
Úgy már nem is olyan csábító számomra. :(

Szerk: mondjuk az is igaz, hogy az ősz folyamán +40000Ft-nyi CP-t elszórtam egy lega fegyverre CoD:mobile-ban.

[ Szerkesztve ]

(#38663) Curtain válasza fery02 (#38662) üzenetére


Curtain
senior tag

Az igen! :D Nekem is volt hogy elcsábultam egy legendary fegyverért de szerencsére meggondoltam magam az utolsó pillanatban. :D Meg párom sem igazán díjazta volna sztem. :D

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#38664) fery02 válasza Curtain (#38663) üzenetére


fery02
addikt

Na de nekem csak 1 lega fegyverem van és egyelőre nem is akarok többet, de döbbenetes, hogy miket hallok ismerősi körökből és olyan tagokkal is játszok közben, akik rendszeresen ráköltenek annyi pénzt a játékra, hogy csak ámulok.

Pedig ők nem is olyanok, mint én, hogy csak egy kutyám van, szerény háztartás mellett és természetesen nincs jogom és nem is akarok mások pénztárcájában kutakodni, csak amikor olyat is olvasok magyart, hogy 7 számjegyű összege van a CoD:mobile-ban, az olyankor már mégis durva. 😮

(#38665) Curtain válasza fery02 (#38664) üzenetére


Curtain
senior tag

Hát igen valakik brutális összegeket elköltenek benne. Valahol irigylem öket. :D Melyik van meg neked? (Sztem nem kell offban dumcsiznunk erről)

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#38666) Peaceliker válasza fery02 (#38664) üzenetére


Peaceliker
őstag

Én meg rosszul vagyok, amikor veszek valami 500ft os pakkot valami játékban (és nem is az, hogy nem telne rá) :DDD

"Oh my Goa'uld!"

(#38667) fery02 válasza Curtain (#38665) üzenetére


fery02
addikt

Csak azért folytatódott az OFF szál, mert én is PH app-ból írok és OFF-ra automatikus OFF módban ír. 😁

Mivel már hosszabb hónapok óta az AGR-t Global top 100 listán tartom és szeretem is, egyszercsak gondoltam egyet, For You-ban kiválasztottam és végigpörgettem a felkínált draw-ot.
Természetesen a szemétje utolsó pörgetésnek adta csak be. 😅
Szóval végülis aktívan és örömmel használom, nemcsak annyi, hogy "megvettem, meguntam és porosodik", mint sokaknál a legák és mítikek. 🙂

--------------------------------------

@Peaceliker: Megértelek egyébként teljesen. 🙂

[ Szerkesztve ]

(#38668) Curtain válasza fery02 (#38667) üzenetére


Curtain
senior tag

Ez a Durandal?

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#38669) fery02 válasza Curtain (#38668) üzenetére


fery02
addikt

Igen. 🙂

Tetszik a kill effekt-je is, véres placcsanássá változtatja az enemy-t. 😁
Sajnos a kill-egy gyűjtése nem effektezi magát a fegyvert, de legalább ilyesmi nem tereli a figyelmemet meccsek alatt véletlenül sem.

(#38670) Curtain válasza fery02 (#38669) üzenetére


Curtain
senior tag

Az agr nekem is kedvencem (am pont a durandal az ami miatt egyszer elcsábultam aztán letettem róla) Most hogy megvan a pink neko skin a cbr-re azt használom inkább. :B Ilyen skin kéne az agr-re is. Imádom az animés skineket. :B

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#38671) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Samsung A53 5g telefonra keresek egyszerű, de nagyszerű játékokat, ami nem csak a reklámokról szól. A PubG féle lövöldözés nem érdekel. 34 éves srác vagyok.

Köszönöm

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#38672) Dilikutya válasza Predator2 (#38671) üzenetére


Dilikutya
félisten

Doom, Doom 2, GRID. :) Egyszerűen nincs semmi jó.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#38673) hitvanyalak válasza Predator2 (#38671) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Most jelent meg a wreckfest is.
Én mondjuk tableten, de rengeteget company of heroes-ozok.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#38674) fabokf válasza Predator2 (#38671) üzenetére


fabokf
tag

Nem tudom, strategiak mennyire fekszenek, de a Homeworld Mobile 1 hónapja jelent meg...eddig egész jól elvagyok vele :) de vannak klasszikus Sega játékok is átportolva (Sonic 1-2, Golden Axe, Streets kf Rage, stb), ezek elérhetőek ingyen

(#38675) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Survival.io új szerzemény.



Eddig egy +1-es arany revolvert használtam, ami megjegyzem rohadt jó, de ez még így +2-es lilán is mindent visz. Gyakorlatilag 1 "fekete luylkat" lő ki ami bezárja, belassítja és közben durván sebzi az ellenfeleket. Elég fun :D

(#38676) sith7 válasza Maxtreme (#38675) üzenetére


sith7
nagyúr

irigy vagyok, Grat ! :C

(#38677) Maxtreme válasza sith7 (#38676) üzenetére


Maxtreme
addikt

thx :)

(#38678) sharp4 válasza Maxtreme (#38675) üzenetére


sharp4
őstag

Wow, ez nekem is jó lenne!

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#38679) Narxis


Narxis
nagyúr

Streets of Rage 4-ben másnak se működik az online rész?

Thanos was right.

(#38680) Trk.Adam87


Trk.Adam87
aktív tag

Most csak 500 Ft-ba kerül az Iron Marines Invasion:
[link]

(#38681) KisApám


KisApám
addikt

A GooglePass-t érdemes előfizetni?
Ingyenes játékok járnak hozzá havonta?
Megosztható?
Jól gondolom?
Megéri? :F

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#38682) Trk.Adam87 válasza KisApám (#38681) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Nem kapsz ingyen megtartható játékokat, csak bérled a play passba tartozó játékok használatát.
Csak akkor éri meg, ha napi szinten órákat játszanál az ezáltal elérhető játékokkal, máskülönben jobban megéri akcióban játékokat venni, illetve teljes áron az olyanok is megérik, mint például a Titan Quest, amiben 100+ órányi tartalom van, hónapokra leköti az embert, ha csak napi 1-2 órát vagy kevesebbet játszik telefonon/tableten.

(#38683) icemad válasza KisApám (#38681) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Simán megéri. 5 családtagnak megoszthatod. Programok és játékok is vannak benne. Ha iap vásárlást csinálsz belőle, az megmarad örökre. Teljes árú játékot megvenni a legnagyobb baromság, mert majd jön egy új android verzió, amivel nem lesz kompatibilis, így megy a levesbe. Androidra játékot nem szabad venni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#38684) Narxis válasza icemad (#38683) üzenetére


Narxis
nagyúr

"Androidra játékot nem szabad venni. "

:Y

Thanos was right.

(#38685) sto1911 válasza Narxis (#38684) üzenetére


sto1911
veterán

Pedig van benne nem keves igazsag. Rengeteg olyan cimem van, szerencsere akcios, nehany forintos, meg ingyenes is, ami mar nem elerheto az aktualis telefonomra, tabletemre.
Ennek ellenere kepesek elkerni 4-7-10k (+ IAP-ot) egy rendesebb jatekert, ami nem a Game Maker 28-al keszult szemet, hat kosz, nem. PC-re amugy is olcsobb :D (Es ahova befer egy tablet, oda befer egy laptop is).

(#38686) icemad válasza Narxis (#38684) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Most így hirtelen az egyik Assassin's Creed játék jut eszembe, aminek mai napig él a Twitter fiókja, de egy árva szót sem írnak arról, hogy már pár éve nem elérhető a játék. Play áruházból tudom telepíteni, de indulás után az ubisoft szerverről szedné le a fájlokat. Azt meg ugye kilőtték alóla. Nem tudom, hogy az a pár giga adat miért nem fért el valahol náluk... De sok hasonló esetem is volt. Akkor minek vegyek bármit? Van olyan xbox classic játékom, ami lassan 20 éves, és még működik.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#38687) Narxis válasza icemad (#38686) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ubisoft az ilyen sajnos, Rayman játékaikat is elhanyagolták, de azért szerintem a többség frissít. Jó példa erre a Dotemu, én facebookon írtam rájuk, hogy egyik játékuk se működik android 11-en és újabb rendszeren, most vagy már dolgoztak rajta vagy nem tudom de 2 hét múlva frissítették az egyik játékot, aztán sorban az összeset. Nem vagyok egy nagy játékos androidon se de ha kifejezetten jó játékot látok és mondjuk 1000-2000 Ft-ért nem drágább, van google play service és mentés támogatás akkor azt támogatom vásárlással. Mondjuk így is jó ha vettem 20 játékot az elmúlt 5 évben aminek a teljes összege szerintem nem lehet egy 10esnél több.

Thanos was right.

(#38688) Rigormortiis válasza icemad (#38686) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én a Fahrenheitre és a Jade Emire-ra haragszom leginkább, amiért kb egy főverzió után, hogy megvettem őket, már nem működtek.

Meg a Shadowrunokra, emiatt írtam is a fejlesztőknek, de ők valami gdpr gebasz miatt vették le, és felajánlották, hogy visszautják a pénzt (de nem éltem vele, mert korrektek voltak).

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#38689) Trk.Adam87


Trk.Adam87
aktív tag

Jelenleg a Handygames talán a legmegbízhatóbb fejlesztőcsapat androidra, akik több PC játékot is portoltak, tőlük nem pénz kidobás a vásárlás, mert frissítik is a tőlük megvett játékokat. A Feral interactive, Playdigious és Raw Fury is megbízható csapatoknak tűnnek, tőlük is több játékot vásároltam már, amiket optimalizálnak is mindig az újabb android verziókra is.

(#38690) fabokf válasza Rigormortiis (#38688) üzenetére


fabokf
tag

Ne már, h a Shadowrun-ok se mennek többé androidon...meg egy Humble droud bundle révén lettek meg de még nem volt idöm megnezni őket....és mivel a HB pár éve felszámolta az androidos appját, így már felrakni se egyszerű őket (tableten még megy az utolsó verzió de pl. mobilra mar nem tudtam feltenni...)
A Jade Empire az nekem is bögyömben volt (jo lett volna tabon tolni, mert anno gepem úgy hazavágta, h lenullázta a VGA drivert és a WinXP 320x240-ben futott...azóta nem mertem ujra felrakni, pedig ennek már 12 éve :D :D ), de mivel 50 forintért vettem, annyira nem fáj az a pénz :D

(#38691) Rigormortiis válasza Trk.Adam87 (#38689) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ne hagyjuk ki a Beamdogot sem, mint megbízható fejlesztők!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#38692) Amur válasza MikeWazowski (#38609) üzenetére


Amur
addikt

ÁÁ! Köszi! Gépen béta óta megvan! A flatout ultimate carnage-et a mai napig előveszem, mert a wreckfesthez ennyi év után is kevés a gépem(nem mintha sokat fejlesztettem volna).
Mobilra ennyiért egy ilyen cím meg ajándék! Kár hogy sokan nem követik ezt az árképzést! Mobilon még így is olcsóbb minden, de vannak példák ahol éppenhogy..
Gondolom azért mobilra dobnak pár dlc-t hogy folyamatos legyen a pénzáramlás ha már nincs reklám. Amit nem bánok ha van benne tartalom! Szeretem ha frissen vannak tartva a játékok, és azért szívesen fizetek! Shop Titans plusz tartalmai amit meg lehet venni pl. kifejezetten sokat adnak a játékélményhez, pedig az egy ingyenes játék, de iskolapéldája hogyan kell egy játékot hosszú évekig úgy fejleszteni hogy a játékosok addikciója ne csökkenjen!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#38693) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Nagyon jó a Wreckfest. Azért durva, hogy egy alig egy éves aaa címet ilyen minőségben és ennyiért kiadnak mobilra. Nekem egyedül az irányítással van bajom, de szokható. Sokszor nem érzékeli, ha gázt adok, nem ártana, ha nagyobb méretűre lehetne venni a gázpedált. Ezt leszámítva gratula a fejlesztőknek, így kell ezt, aki pedig hiányolja a minőségi játékokat mobilra, az gondolkozás nélkül áldozza rá azt a doboz cigi árát, mutassuk meg a készítőknek, hogy van ilyenekre igény!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#38694) fery02 válasza Rigormortiis (#38693) üzenetére


fery02
addikt

Indíts el egy versenyt, pause és az "Iranyításkezelésen" belül testre tudod szabni a gombokat! 🙂

(#38695) Rigormortiis válasza fery02 (#38694) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Köszönöm, közben megtaláltam én is :R

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#38696) -=Starwing=- válasza Rigormortiis (#38693) üzenetére


-=Starwing=-
tag

Nekem is a gázpedállal volt bajom, ezért áttértem kontrollerre.
De valóban jó hogy lehet a gombok méretét és pozícióját állítani.
Profin összerakott játék lett szerintem :R

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#38697) icemad válasza Rigormortiis (#38693) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A készítők meg mutassák meg, hogy android 14-en is fog futni a játékuk. Akkor visszatérünk rá...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#38698) fery02 válasza icemad (#38697) üzenetére


fery02
addikt

Lehet, hogy ez a jelenben nem lehetséges.

(#38699) Narxis válasza icemad (#38697) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ahhoz időgép kellene nekik... :D

Thanos was right.

(#38700) icemad válasza Narxis (#38699) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azért írtam, mert pont arról volt szó, hogy főverzió váltáskor egy csomó app mehet a levesbe. Ha a wreckfest jól fut majd 14-en, akkor majd meggondolom a vásárlást.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.