Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38601) lkksioskdl3 válasza icemad (#38600) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Próbáltam párat, de progresshez kell reklám vagy fizetni kell. :(

(#38602) Kasya válasza lkksioskdl3 (#38599) üzenetére


Kasya
nagyúr

Incremental rengeteg van, kerdes, hogy az IDLE kategoriaba belefer-e neked.

Idle javaslatom:
Bacchus - jelenleg 350-ik vagyok. A reklammentesseg 3k forint, ami szvsz megéri (amugy opcionalis a reklam). Ha 0-24 megy a jatek, erdemes lehet a +bonuszt is megvenni 3k-ert, egyébként nem. Más költés folosleges és nem szükséges. Moddolt APK-t nem javaslom, mert a csalókat szó nélkül tiltják. Ezért is szeretem.
Mastar of Skills 2 - Aktív és IDLE egyben. Én eddig reklám és pénz nélkül játszom. Kicsit belassul 1-2 hét után, de nincs paywall.
Nordicandia - Semi-IDLE. Nem rég jelent meg a végleges kiadás. Figyel a fejlesztő az igényekre és kimondottan f2p modellé tette a játékot. Cross platform.

Incremental pedig itt található. Remélem nincs családod és életed, ha ezt bevállalod. ;]

(#38603) lkksioskdl3 válasza Kasya (#38602) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Köszi, megnézem őket.

MÉG van :D

[ Szerkesztve ]

(#38604) kp78


kp78
addikt

3-4 órás repülőútra tudtok ajánlani offline logikai játékot ami bejött nektek? :)
Vagy akár BT-n egymás ellen játszható egyebet?
Survivor.io nálam is bejött, köszönet a korábbi ajánlatért.
:R

(#38605) ollie válasza kp78 (#38604) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Quell sorozat.

***

(#38606) zsotesz81


zsotesz81
senior tag

Aki szereti a hősgyüjtögetős játékokat: [Eternal Evolution]
Én már lassan két hónapja játszom, lehet haladni fizetés nélkül, van sok játékmód is.

(#38607) icemad válasza kp78 (#38604) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Rooms sorozat vagy a Doors sorozat bármelyik része. Azokkal sokáig ellehet lenni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#38608) etooo válasza Rigormortiis (#38598) üzenetére


etooo
senior tag

Kunai, az automata célzásával effektívebb, és messzebbre is sebez.

(#38609) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Megjelent:

[link] 1.795 HUF és full magyar nyelv van benne. Full game 5,4 giga. ;] Van felhőmentés.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#38610) Curtain válasza MikeWazowski (#38609) üzenetére


Curtain
senior tag

Pont most akartam linkelni! :DD Hatalmas játék! :) Akik szerették annó pc-n a FlatOut-ot azoknak tetszeni fog. :) (Ami külön öröm számomra hogy úgy néz ki optimalizálva van exynos 2200-re is)

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#38611) ollie válasza MikeWazowski (#38609) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Single player is van benne?

***

(#38612) Curtain válasza ollie (#38611) üzenetére


Curtain
senior tag

Van karrier mód igen.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#38613) ollie válasza Curtain (#38612) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi!

***

(#38614) kp78 válasza kp78 (#38604) üzenetére


kp78
addikt

:R mindenkinek!
Repút eltelt :)

(#38615) -=Starwing=- válasza Curtain (#38612) üzenetére


-=Starwing=-
tag

Helló! Támogatja a kontrollereket? Köszi

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#38616) -=Starwing=- válasza -=Starwing=- (#38615) üzenetére


-=Starwing=-
tag

Megtaláltam a hivatalos oldalon, támogatja :DD

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#38617) Dilikutya válasza Curtain (#38610) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez konkrétan PC-re is megjelent, de most is 12€, szerintem olcsóbban nem láttam még.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#38618) Curtain válasza Dilikutya (#38617) üzenetére


Curtain
senior tag

Tudom annó próbáltam is de kevés volt hozzá a pc-m. Elfutott de asszem csak minimumon. Mostanában meg ha játszani van kedvem akkor kizárólag mobilon. :) A pc-t szökőévente kapcsolom már csak be.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#38619) Dilikutya válasza Curtain (#38618) üzenetére


Dilikutya
félisten

Pedig ami igénytelen szutyokáradat van mobilra, nem is értem. :) Én nem találok magamnak soha semmit. Hardverek is az Androidnak meg a Facebook kliensnek fejlődnek, ott a zsebünkben egy 10 éves PC képessége, és akkor tele van a Play szeméttel. Más kérdés, hogy a játékok a látványtól eltekintve is szarok.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#38620) Curtain válasza Dilikutya (#38619) üzenetére


Curtain
senior tag

Ízlések és pofonok. :) Mindenkinek más jön be. Amikkel játszok az a pubg, cod, mudrunner, rush rally 3, tank company és most már a wreckfest is. Meg amit nagyon várok hogy megjelenjen az a Life makeover. :B

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#38621) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#38609) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jó ez a game, de annyi bajom van azért vele hogy, ha nem közvetlen a gombra kattintok akkor nem fordul vagy fékez, attól függ mit nyomnék. Jó lenne ha inkább mezők lennének, vagy a gombok mérete változtatható lenne. Egyébként a fizika, meg a hangok nagyon rendben vannak.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#38622) Curtain válasza MikeWazowski (#38621) üzenetére


Curtain
senior tag

Változtatható az összes gomb helye, mérete és átlátszósága. Indíts el egy versenyt és a pause menüben lesz rá opció.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#38623) Curtain válasza MikeWazowski (#38621) üzenetére


Curtain
senior tag

Itt az irányításkezelésnél:

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#38624) MikeWazowski válasza Curtain (#38622) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Figyelmetlen voltam. Akkor hibátlan game. :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#38625) sto1911 válasza Curtain (#38620) üzenetére


sto1911
veterán

Ezek mind PC atiratok, a tobbi meg szemet :(

En is akartam mobilon gamelni, de inkabb maradtam a PC-nel, ott max a DLC-kkel megy a lehuzas, ami meg megvan PC-n, nem akartam megvenni megint egy kisebb, kenyelmetlenebb, lassabb eszkozre.

(#38626) janeszgol válasza sto1911 (#38625) üzenetére


janeszgol
félisten

Csatlakozom, sajnos. Amit felsorolt Menyasszony, azok okésak, de ezen kívül kevés a normális játék. Ott van még a Company of Heroes, BG, e ezek is átiratok. a Doablo is kiváló.
Akadnak kisebb címek kaland, stratégia és szerepjáték kategóriában, de kevés. Van jó MMO is, ilyen a Genshin, a Ragnarok például.
Amivel még sokat játszok, az a Brawl Stars.

De igazából a mobilgaming halott. Sok Match3, meg kínai rpg-szerű hülyeségekkel van tele a play. Meg semmitérő fejtörőkkel, kalandokkal stb.

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#38627) Dilikutya válasza janeszgol (#38626) üzenetére


Dilikutya
félisten

Így lényegében teljesen értelmetlen mobilon a GHz kergetés, meg 12 GB RAM, mert nincs kihasználva a hardver. Pedig nem kicsi teljesítmény van a modern mobilokban, a Doom 3, Half-Life 2 is lassan 10 éve fut rajtuk.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#38628) ollie válasza Dilikutya (#38627) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem csak játszani lehet mobilon. A 12GB nagyon hasznos ha meg van nyitva egy rakás dokumentum, pdf, weboldal, simán be tud telni.

***

(#38629) -=Starwing=- válasza MikeWazowski (#38624) üzenetére


-=Starwing=-
tag

Csatlakozom, tökéletesen visszaadja a Demolition Derby, vagy Flat Out feelinget! :C A zenék is jól adják a hangulatot, adrenalint. Eddig minden forintját megérte! :K
Ezzel a kis setuppal nyomom :)

Note 10+
Gamesir X2 Bluetooth (nulla lag!)
Tribit Stormbox micro 2 (2db, a TWS miatt)

[ Szerkesztve ]

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#38630) Curtain válasza janeszgol (#38626) üzenetére


Curtain
senior tag

Meg azért a gta-kat is elég jól átportolták és a grid-et is. Mondjuk az igaz hogy az említetteken kívül nagyon kevés valamirevaló játék van. Mondjuk nekem bőven elég az is hogy ha még jönnek minőségi pc-s portok. (A pc-m már nagyon nem mai csirke és nincs "kedvem" arany áron frissíteni hardverileg. Meg annyit már úgy sem játszanák szal csak kidobott pénz lenne)

[ Szerkesztve ]

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#38631) janeszgol válasza Curtain (#38630) üzenetére


janeszgol
félisten

Aminek én nagyon örülnék, az a Stray. Az a macskás játék. De jó lenne telefonra ez!

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#38632) Trk.Adam87 válasza janeszgol (#38631) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Jó lenne, viszont gépigényre legalább olyan teljesítmény kell neki, mint a Genshin Impact-nak, mely utóbbi androidon a mai napig ilyen 540-720P közötti felbontásban fut legfeljebb. Talán a mai csúcs SoCok már bírnák FullHDben 12 GB Rammal, ha a fejlesztők lépéseket tennének ez ügyben. Elég gagyi hatást kelt tableten 540P-ben játszani egy olyan játékot, melynek egyik fő esszenciáját a szép tájak, szemet gyönyörködtető grafika adja.

[ Szerkesztve ]

(#38633) ollie válasza Trk.Adam87 (#38632) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igazad van. Egyébként a GPU a RAM-ból kap lefoglalt területet, és minél több a RAM, annál nagyobb lehet az a lefoglalt terület (sajnos ez fix, amit gyárilag beállítanak a GPU-hoz, annyi van). Pl pont egy Genshin Impactnál nem árt a minimum 4GB-s VGA PC-n, akkor mirét várnánk el, hogy kevesebb VGA memóriával is olyan szép legyen androidon.

***

(#38634) Trk.Adam87 válasza ollie (#38633) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Egy 6 GB Ramos készüléknél gondolom ez kb 2 GB VGA memóriát jelent, ami tényleg kevés egy Genshin kaliberű játék FullHD felbontásban történő futtatásához. (Még lehet a 720P-hez is kevés, ha a grafikai részletességet nem vesszük visszább)
Végülis elég sok minőségi kevésbé gépigényes játék van androidra, csak azok meg elfutnak egy középkategóriás, néha alsó kategóriás eszközön is. Azért a kb 5 darab teljesítmény igényesebb játékért semmi értelme 300-400ezres gaming tabletet vagy telefont venni, mikor ennyiért már laptopot/PC-t kapni FullHD gamingre, amire 1000x nagyobb a minőségi játék kínálat és GPU teljesítményben is legalább 10x erősebb az ugyanolyan árú android eszközöknél.

(#38635) ollie válasza Trk.Adam87 (#38634) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, egy 6GB-s készüléknek ez olyan 100-300kB MB memóriát jelent. Gigabájtnyi helyet még 12GB-s készülékeknél sem foglalnak le a VGA-nak.

[ Szerkesztve ]

***

(#38636) janeszgol válasza Trk.Adam87 (#38634) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem bőven jó a CoD szint. Azzal jöjjenek a játékok!

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#38637) Curtain válasza janeszgol (#38636) üzenetére


Curtain
senior tag

Ugyanígy gondolom.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#38638) Trk.Adam87 válasza janeszgol (#38636) üzenetére


Trk.Adam87
aktív tag

Egyetértek vagy bármilyen 10 éves PC játék szintje, az már menne egy Snapdragon 855+ és az feletti SoC-nak. A Skyrim-et is simán lehetne portolni, ami 10 éve 512 MBos GPU +4 GB rendszer memória mellett gyönyörűen futott.
A Pascal's Wager is tökéletes referencia arra, hogyan kell olyan jól kinéző android játékot alkotni, ami alsó-középkategóriás készülékeken is játszható 4 GB Rammal. (grafikailag kb Dark Souls 1 színvonal)

(#38639) sto1911 válasza ollie (#38635) üzenetére


sto1911
veterán

Keves lesz az a par kB :D
Pl:

"the Xclipse 920 GPU features 4GB memory, but it is not confirmed if it is dedicated memory, also known as VRAM, or 4GB of DRAM. "

(#38640) ollie válasza sto1911 (#38639) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, MB-re gondoltam.

***

(#38641) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azért voltak jó játékok régebben bőven, csak akkor még egyszer fizetős játékok voltak, nem ilyen reklámokkal teleszabott szemetek. 30mp játék 1 perc reklám. Mobilos játékból én csak azzal játszom, ami play passban van. Wreckfestet megnéztem volna, de 10 euró. Annyiért veszek inkább quest 2-re valamit.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#38642) janeszgol válasza icemad (#38641) üzenetére


janeszgol
félisten

Én kiadok 5-10 ezer forintot is, csak legyen jó. Ha bitang jó a játék, akkor 15-öt is.
Az a baj, hogy a legtöbb játéknál hiába veszed meg a reklámmentességet, attól még úgy van megcsinálva, hogy kell hozzá vásárolni mindenféle bizbazt, hogy haladj. Erre megy ki a játék...

Aki csak foxposttal akar küldeni, attól nem fogok vásárolni!

(#38643) icemad válasza janeszgol (#38642) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tudod te, mennyi játékot vettem már droidra? 90%-a már nem is elérhető. Letölteni csak a megvásárolt elemek közül lehet. Ami nálam több ezres lista. Persze ott nincs keresési lehetőség, mert sajnos a Google nem túl jó keresésben. Legalábbis 2022-ben még nem találtak megoldást a megvett programok közötti keresésre. Lehet görgetni hajnalig, ha valami z betűs kell. És vagy elindul vagy nem. Szóval én 10 fillért sem adok egyik mobilos játékért sem többé.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#38644) Joccc07 válasza icemad (#38643) üzenetére


Joccc07
addikt

Akkor ez a te programod. ;)

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#38645) Kasya válasza icemad (#38643) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ezzel mennyit szívtam már én is. Főleg, mikor rájövök, hogy nincs is a listán már, mert a kiadó visszavonta...

(#38646) Dilikutya válasza icemad (#38641) üzenetére


Dilikutya
félisten

Wreckfest 1795 Ft Androidra. Én már vissza is téríttettem, nem igazán jött be. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#38647) icemad válasza Dilikutya (#38646) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem mindenhol. Nálam pl nem...

Joccc07: köszi. Ezt kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#38648) Curtain válasza icemad (#38647) üzenetére


Curtain
senior tag

Na ez is ritka mikor nálunk olcsóbb vmi. :D

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#38649) MikeWazowski válasza Curtain (#38648) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Igen, de bőven megeri azt az árat is. Sztem idei év legjobbja.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#38650) Curtain válasza MikeWazowski (#38649) üzenetére


Curtain
senior tag

Mondjuk ennyit már én is ráköltöttem mert megvettem 2 dlc-t is. :)

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.