Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26101) Viktor77 válasza obligat (#26100) üzenetére


Viktor77
titán

Ezért nem veszünk Inteles telefont.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#26102) csabicska válasza B******** (#26089) üzenetére


csabicska
senior tag

"Az eszköz nem kompatibilis ezzel a verzióval "
S7 Edge ?????

-Galaxy S20 - The best-

(#26103) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Nem lehet a grafikan állítani? Érdekes...

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#26104) sayCet


sayCet
aktív tag

95%-on nekem is megáll S4-en.

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#26105) Silent77 válasza csabicska (#26102) üzenetére


Silent77
veterán

Nálam simán megy edgén.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#26106) meszike91


meszike91
senior tag

Nekem is megállt 95-nél. Kilőttem aztán újraindítottam. Azóta jó.

du, du hast, du hast mich

(#26107) obligat válasza Viktor77 (#26101) üzenetére


obligat
senior tag

ám minden más igen(köztük ubi) :D

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#26108) Delerium válasza B******** (#26089) üzenetére


Delerium
senior tag

Kissé öreges nexus 7-en simán megsül egy rántotta tőle, de ettől függetlenül elég korrekt :C

"I fight for the Users"

(#26109) Sirpi válasza #33253120 (#26068) üzenetére


Sirpi
senior tag

Hú, az Időrégésznek nagyon megörültem. Egy órán belül végig is játszottam fejből, még mindig jó volt vele játszani :)

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#26110) #33253120 válasza meszike91 (#26106) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ahogy nézem olyankor akar jelentkezni a google play felé.

Amúgy nem lesz ez rossz...
S7-en megy szépen.
Viszont ha eltűnik a net elég hamar megdöglik a játék.
Ja, és a titkárnőm egy pasi, a szerelőm meg csaj. ;] Értem, hogy erőltetni kell a polkorrektséget de na. :) Ha már itt tartunk. Hogy mozogjon valami a kijelzőn, a motorfejlesztésnél a motor kiemelő ki-be rakja a motort. Amikor lejárt az idő, és lecsapták az erőműfedelet a látvány szerint nem volt motor a kocsiban. :)
Kár hogy netet fogyaszt, így majd méregetem a forgalmát, de ha sokat eszik akkor csak keveset fogok vele játszani. :(

(#26111) Heisenberg69


Heisenberg69
senior tag

Nektek nem akad a gear club? Snapi810en rendesen akad. Várhatóan lesz grafikai beállítási lehetőség?

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#26112) Joccc07 válasza Heisenberg69 (#26111) üzenetére


Joccc07
addikt

De igen. Van, hogy be se lép vagy 95%-on megáll. Ha belép akkor a verseny slo mo-ba megy. 1 verseny kb az örökkévalóság.
Nem grafikai állítási lehetőség kell hanem optimalizálás. Csak azt nem értem a soft launch óta mit csináltak idáig?!

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#26113) Joccc07 válasza Joccc07 (#26112) üzenetére


Joccc07
addikt

Írtam a supportnak. Meglátjuk mi lesz.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#26114) Heisenberg69 válasza Joccc07 (#26113) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Köszönjük!

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#26115) Amur válasza #33253120 (#26110) üzenetére


Amur
addikt

nekem már 50%-nál mutatja hogy bejelentkezett a google play profillal, aztán 55%-nál asztalra vágott, előtte 95%-nál állt meg..
Most 3x egymás után próbáltam. Egyenlőre nem tudtam vele játszani.(Xiaomi MI3).
(most már 25%-on megállt..)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#26116) csabicska


csabicska
senior tag

Nálam is 95-%-on megáll a Gear Club.
S7 Edge.
Android 7.0 beta.
Emiatt?

-Galaxy S20 - The best-

(#26117) Saccco válasza csabicska (#26116) üzenetére


Saccco
nagyúr

Oneplus One-on se megy. :N

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26118) Amur válasza Saccco (#26117) üzenetére


Amur
addikt

Azóta a tutorial első versenyét le tudtam tolni. Kiváló a grafika, és nálam nem szagatott, de a verseny végén újra töltött, mint belépéskor, és persze ki is vágott az asztalra..
Így hanyagolom a kövi update-ig..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#26119) Joccc07 válasza Amur (#26118) üzenetére


Joccc07
addikt

Konkrétan játszhatatlan. Ha épp nem dob ki akkor vagy lagg van vagy slo mo.
Ez így elég tré.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#26120) #33253120 válasza Joccc07 (#26119) üzenetére


#33253120
törölt tag

S7-en ma hajnalban toltam vagy 3-4 meccset gond nélkül. Gyári, nem piszkált, ne "túloptimalizált" rendszer.

(#26121) Amur válasza #33253120 (#26120) üzenetére


Amur
addikt

Hidd el, ha ennyi, teljesen különböző telefonokon és android verziókon is előjön, akkor ott nem a rendszer a hibás.. Te egyszerűen szerencsés vagy.
A Xiaomi-kon futó MIUI pedig nekem évek óta betonstabil.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#26122) zebede


zebede
őstag

(#26123) Joccc07 válasza #33253120 (#26120) üzenetére


Joccc07
addikt

Értem. Szóval a Nexus túl optimalizált. Oké.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#26124) Bozek válasza zebede (#26122) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kicsit se nagyképűek ott a Microsoft-nál. :D

"The World's #1 Solitaire game"
Ha a Windows-os pasziánszokat nézzük, a SolSuite simán leveri. Ha az Android-osokat, akkor megint van pár kihívó. Na meg egy 5-féle játékot tartalmazó csomagot én azért nem neveznék Collection-nek...

(#26125) jaysee13 válasza Saccco (#26117) üzenetére


jaysee13
tag

Oneplus 3-n kis próbálgatás után (nekem is megállt kétszer 95%-nál) megy, de nem győzött meg. Nekem ez túl árkád. Megyek vissza a RR3-hoz.

(#26126) #33253120 válasza Joccc07 (#26123) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nem úgy, te... :)
Csak először jön a nem megy a játék, utána kiderül, hogy tűzfalon nem kap netet, pdpro-val kigyomlálta a fél androidot és már nem maradt amin fusson a program, meg ilyesmi.... :) Ez a "túloptimalizálás" felénk. :)

(#26127) Joccc07 válasza #33253120 (#26126) üzenetére


Joccc07
addikt

Így már értem.

Én nem falazom a tüzet és nem használok semmi féle módosítást, még csak rootolva sincs. Mégsem megy.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#26128) Narxis


Narxis
nagyúr

Rayman Classic ingyenes lett reklámokkal megtámogatva ami egyszeri IAP-al eltüntethető. Jól átverték azokat akik fizettek érte, kontroller támogatás szerintem nem is lesz benne sose. Akinek ez kell az jobban jár az emulátorral.

Thanos was right.

(#26129) obligat válasza csabicska (#26116) üzenetére


obligat
senior tag

a hetes lehet a nyígja.
nálam 7.1.1 fut most,
plusz az intelt sem szereti. (ze551ml)

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#26130) Sirpi válasza Narxis (#26128) üzenetére


Sirpi
senior tag

Én is megvettem és most már tolja a kilőhetetlen videó-reklámokat. Ha így köszönt fel az Ubisoft, akkor inkább ne lepjenek meg többet. :((( megyek is balhézni, meg pénzt visszakérni (ha sikerül)

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#26131) Kasya válasza Narxis (#26128) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az Ubisoft mar a telefonon is hozza a formajat, nem csak a PC iparban :(((

(#26132) Maxtreme válasza Kasya (#26131) üzenetére


Maxtreme
addikt

Én a Division után tavaly eldöntöttem hogy tőlük soha többé semmit.. (amíg fel nem mutatnak valamit, és nem úgy hogy kamu infókat szivárogtatnak a mediaknak)
Meg az egész hozzáállásuk a vásárlóikhoz SZÁNALOM.

(#26133) obligat válasza Sirpi (#26130) üzenetére


obligat
senior tag

Elnézést, de jól értem, miután fizettél nekik, elkezdték tolni a reklámokat? Ez milyen elbaltázott marketing már!
:(

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#26134) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Nna végignent a Banner Saga. Nagyon-nagyon jó játék. És mobilra még mindig olcsóbb, mint bármely más platformra. Hangulat, zene (!), vizualitás mind-mind top kategória. Az irányítás is teljesen okés, szóval bátran ajánlom, viszont csak akkor álljatok neki, ha jobban bele tudtok merülni, lévén csak auto mentés van, ami meg általában csak harcok után és előtt ment, viszont rengeteg párbeszéd van benne. Nagyon jók a karakterek is.

Viszont maga a portolás... hát, elég hosszú ideig tud töltőképernyőt mutatni, főleg ha meg akarom nyitni a térképet. Wtf?? Továbbmegyek... a második rész (azt is megvettem és bele is kezdtem) még hosszabban tölt, pedig semmi nem indokolja. (S7E-n játszottam vele, ha ezen ennyit vacakol, akkor más telón mit művelhet)

Ezt leszámítva nagyon rendben van az egész. Senkit ne tántorítson el az 1700 ftos ára. Ez egy fullos játék, ugyanazt kapjuk, mint nagygépen, de olcsóbban. Én imádtam minden percét, és bőven van benne potenciál még egy végigjátszásra, mert sokszor döntéshelyzetbe kerülünk, aminek komoly kihatásai vannak.

És persze, mint más pcs portok esetében is, itt nincs se iap, se reklám.

Tipikusan az a fajta, szerethető játék, ami megérdemli a vételárát.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#26135) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Megjelent a 6quest androidra! Nyelvek: angol, magyar. A lényege hogy te alakítod a történetet, olyasmi, mint a lifeline. Szerintem nagyon jó. A műfaj kedvelőinek csak ajánlani tudom.

Üdv. Johnny

(#26136) Bozek válasza jonnyjoker01 (#26135) üzenetére


Bozek
nagyúr

Köszi, le is szedem. Mindig is vártam, hogy egy ilyen műfajú játék megjelenjen végre magyarul. A Lifeline-on azért ez szerintem kicsit túlmutat, bár még nem néztem.

(#26137) Sirpi válasza obligat (#26133) üzenetére


Sirpi
senior tag

Igen. Fizetős volt, reklám nélkül. Mától ingyenes lett (de ugyanaz a verzió, nem csináltak külön fizetőset és ingyeneset). Ráadásul egyszeri IAP-pal feloldható a reklámmentesség, viszont a fizetős userek ezt nem kapták meg. Valóban teljesen el lett baltázva...

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#26138) obligat


obligat
senior tag

Tales from the Borderlands?
Még nem jött le, második fejezet talán már fizetős.

--==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

(#26139) akooos válasza obligat (#26138) üzenetére


akooos
veterán

Ez a kedvenc Telltale játékom. Szerintem baromi humoros az egész, jól van megcsinálva.

(#26140) Foose válasza jonnyjoker01 (#26135) üzenetére


Foose
addikt

Ez jó! Le is töltöttem... Bár én a fantasy dolgokat nem nagyon szeretem,de ez egész jó. A régi KJK (kaland-játék-kockázat) könyvek jutottak eszembe... Aki tud még ilyen játékot,és van benne magyar nyelv is,ne tartsa magában! :)

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#26141) Amur


Amur
addikt

Létezik hogy ProHardver! Android Játékosok közösségből senki nem játszik sem az Egg Inc. sem a Tap to Riches játékkal? Egyedül vagyok mindkét játékban az ismerősök ranglistáján.
Ha valaki úgy gondolja hogy érdekesebb a játék egy kis versengéssel, vegyen fel google +-on vagy csatlakozzon a közösséghez. (Amur Rajadasha néven vagyok. Senkit ne ijesszen meg a név, full, 'tőzsgyökeres' magyar gyerek vagyok, csak minden név foglalt volt amikor regisztráltam, és egy kezem közé akadt indiai könyv írójának a nevét írtam be, olyan még nem volt! :) )

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#26142) maross válasza Amur (#26141) üzenetére


maross
veterán

Mindkettot jatszom aktivan, bar nem tul reg ota :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#26143) Amur válasza maross (#26142) üzenetére


Amur
addikt

Benne vagy a közösségben? Ha igen nem értem miért nem látlak a ranglistán..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#26144) maross válasza Amur (#26143) üzenetére


maross
veterán

egy oraval ezelottig nem is tudtam hogy leteznek kozossegek, nemhogy ph-s kozosseg :D

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#26145) tomee007007


tomee007007
őstag

Egy kis tapasztalat-megosztás:
A heti akciók keretében le van árazva a Final Fantasy Tactics (1399 ft). Gondoltam bezsákolom, régen PSP-n sokat játszottam vele, nagy kedvencem volt. Bele is vágtam, de valahogy ez a portolás nem jött be, nekem körülményesebbnek tűnt a tapcsikolás mint annó a joystick, bár ez nyílván személyes vélemény.. Note 5-ön próbáltam ki, az automata harc-segédet sehogyan sem tudtam kikapcsolni, az átvezetők és a menű fut teljes képernyőn, de maga a játék csak valahol a 4:3 és 16:9-es képarányok között, nem teljesen kitöltve a kijelzőt. Ami viszont nagyon furcsa volt, hogy eszméletelnül zabálta az aksit, a RR3 ultratakarékos játéknak tűnt mellette :(
Szóval kértem a visszatérítést...
Ha esetleg valaki gondolkozna még a beszerzésén, ezekkel számoljon.

(#26146) Saccco válasza Amur (#26141) üzenetére


Saccco
nagyúr

Egg Inc nálam is megy, de nem vagyok a csoportban. :))

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#26147) S e t h


S e t h
nagyúr

Pixelbite
A csapat neve, akiknek olyan játékokat köszönhetünk mint a Space Marshals 1-2, valamint a Xenowerk, amelyet két napja telepítettem fel és nos, azóta függője vagyok.

Nem is húznám hosszúra a bevezetőt, a lényeg, hogy mutánsokat kell irtani mintegy 70 pályán át.

Pro:
- a látványvilág elsőrangú, a fények, árnyékok, fegyverek effektjei nagyban hozzájárulnak a hangulathoz.
- egy rakás fejleszthető fegyver, bár ez költői túlzás, mivel a fejlődés automatikus ha használjuk őket
- a pályák nem túl hosszúak, szóval ha kevés idő áll a rendelkezésünkre, akkor is érdemes elővenni
- brutális hentelést vihetünk végbe az arzenálunkkal, nem vagyok nagy mobil gamer, de nem láttam sok ehhez hasonlót, biztosan van még ezen kívül is, egyelőre ez viszi a prímet azok között amelyekkel játszottam.
- ingyenes, van benne iap, de szerintem nélküle is játszható a játék, bár lehet akkor kell némi grindelés.

Kontra:
- a pályák repetitívek, mondhatni csak a pályák nagysága és a mutánsok száma amely a nehézségi szintet befolyásolja, de egyébként sem a környezet, végrehajtandó feladat, vagy mutánsok variabilitása nem túl nagy.
- a kameramozgás néha idegesítő, nem kiegyensúlyozott. Ebben a játékban mondhatni folyamatos jelleggel kell hátrálni a hordákban támadó a mutánsok miatt és a kamera néha szokatlan szögekbe pozicionálja magát, ami viszont nehezíti a küzdelmet.
- ugyanez érvényes a fegyverek kezelésére, az irányítás nem könnyű, ugyan lehet rajta finomítani a beállításokban, én még nem próbáltam, de nem egyszer a falat lövöm a velem szemben álló mutánsok helyett, mindegy, ezt betudom adrenalin sokknak, hiszen az általam irányított karakter csak egy hordányi mutánssal áll szemben. :)
- és ami a legjobban zavar. A pályákon adott feladatokat kell végrehajtani, mondhatni mindig ugyanazt és hiába csinálod meg, hiába pucolod ki az egész pályát, akkor sem kapod meg a maximális 3 ikont(reward), hanem csak 2 és felet, vagy 3/4-et, ami viszont nagyon számít a játékban.A játék elején kaptam a 3 szimbólumot, aztán már nem, de nem is lehet tudni, hogy mit kéne csinálni, mit pontoz még a rendszer, erre még csak utalást sem találtam a weben.

Summa summárum, a játék nagyon jó, érdemes olvasni az értékeléseket a google playen(javaslom angol nyelven), viszont az a csapat, aki letette az asztalra a Space Marshalst, nos az erre a játékra tőlem csak 4 csillagot kap, mert a Space Marshals azért nem kevésbé összetettebb, taktikusabb, amíg ez hentelés orgia a köbön, nem több.
Ha meg ezt a játékot csinálták előbb, akkor tanulásnak jó volt és még meggondolom a plusz egy pontot. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#26148) Narxis válasza S e t h (#26147) üzenetére


Narxis
nagyúr

És mindegyikhez van kontroller támogatás. Ez is nagy plusz. :)

Thanos was right.

(#26149) tboy93


tboy93
nagyúr

Sziasztok! Multkor vesztemre beleolvastam a topikba es kiszurtam egy ajanlott n64 emulatort :D azota le nem kattanok a telomrol. A kerdesem az lenne, hogy tudtok ajanlani bt vagy otg-s kontrollert ami tutira mukodik nexus5-el, asus z300m-el a classicboy emulatoron keresztül?:R

(#26150) Bozek válasza tboy93 (#26149) üzenetére


Bozek
nagyúr

Van pár. Én iPega-t használok, abból is a 9033-as változatot, amiről van itt egy magyar nyelvű bemutató is (a végén linkelve van egy bolt is). De van itthon egy 9017-es (ami az L2/R2 gombok hiánya miatt nem tetszett) és egy 9052-as is (aminél meg az a baj, hogy nem csatlakoztatható PC-hez).

De ajánlott még a Moga is, az is elterjedt és jól működik együtt a telefonokkal.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.