Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-11-27 19:13:35

LOGOUT.hu

Játékajánló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18151) #13110016


#13110016
törölt tag

Na, mivel nem ment felhőbe a Relic run, már töröltem is. Kipróbáltam.

(#18152) jopika


jopika
tag

Nem tudom milett az Mk X- el . azt irja connectin error és csak tölt. Pedig ma már játszottam . de ha ez marad megy a kukába

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#18153) james001 válasza #13110016 (#18151) üzenetére


james001
veterán

Miért baj ha nem ment felhőbe?

https://psnprofiles.com/kazama001

(#18154) Bozek válasza Kasya (#18148) üzenetére


Bozek
nagyúr

Sony Xperia Z1 Compact, Sony Xperia V és Nexus 7 (2012) is kilőve...

(#18146) Danny365: A kontrollert nem érzékeli a Play, szóval nem ez a baja.

[ Szerkesztve ]

(#18155) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Sziasztok,
nekem is Lara C.- Relic Run kérdésem lenne. :)
Miért szükséges neki a Google Play Games? Én alapból tiltani szoktam azt az alkalmazást és a Google Play Filmek, Könyvek, Újságost is. Még soha nem volt rá szükségem, de a háttérben feleslegesen futottak.
Kérte a frissítést, de nélküle is ugyanúgy fut (látszatra).
Engedélyeztem a GP Games-t, de továbbra sem frissítettem. :)
Írtátok, hogy valami felvételt érdemes kikapcsolni. Most töltöttem le a játékot (javított verzió), de nekem a beállításokban nincs semmi erre vonatkozó rész.

(#18156) #13110016 válasza james001 (#18153) üzenetére


#13110016
törölt tag

Rühellem az olyan játékokat amik nem mentenek felhőbe. Azért zavar, mert minden FW ami megjelenik a telefonomra FR-et csinálok. Az utóbbi 2 hónapban már a harmadik javítás fog jönni. Ergó mindig kezdjem elölről?
Tudom helium, meg nem tudom mi, de Ilyenekkel nem akarok foglalkozi.
Subway surferst is imádom, de emiatt nem játszok azzal se.

[ Szerkesztve ]

(#18157) csadi0011 válasza #13110016 (#18156) üzenetére


csadi0011
őstag

Nekem Z1C-n tökéletesen bevált a "Bizt. ment./visszaállít." alkalmazás. Új fw felraktása után 1 kivételével minden játék az előző fw-n elmentett állapotával került vissza. A kivétel a NFS MW volt.

(#18158) pocokxx válasza Mythsardan (#18142) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Juj ez elég elérhetetlennek tűnik... :-) Mondjuk nekem még nincs rutinom az ilyen jellegű futós játékokban. Temple run meg a desciple me is kb egy órát volt a telefonom... Közben a T-rex ereklye meglett. Rekordom pedig 3000 km körül van... :B

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#18159) #13110016 válasza csadi0011 (#18157) üzenetére


#13110016
törölt tag

Az nekem is bevált a subway surfers-nél. De amikor jött a KK, akkor már nem tudta visszatölteni. Ergó, ha jön az új android megint nem lesz kompatibilis vele. Tudom, lehet nem is kapom már meg az M-et, meg, hogy majd 1 év múlva jön, de akkor is, engem zavar, hogy nem ment felhőbe.

[ Szerkesztve ]

(#18160) Quasi_modo válasza jonnyjoker01 (#18145) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Igen a videó kikapcsolásával úgy tűnik kevesebb a fogyasztás és kisebb a melegedés is.

#18155) Krystal_s Nálam is eltünt, de miután ráeresztettem a frissítést, ismét megjelent a "skip tutorial" felett.

[ Szerkesztve ]

valami

(#18161) #13110016 válasza Quasi_modo (#18160) üzenetére


#13110016
törölt tag

Én tegnap mikor frissítettem, pont utána tűnt el... fura.

(#18162) james001


james001
veterán

Ez a videó felvételes dolog amúgy micsoda benne? Meg amúgy ez csak akkor jön elő ha online játszol? Mert én felfrissítettem már de még mindig nincs ott ez az opció,offline játszok.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#18163) Quasi_modo válasza james001 (#18162) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem kell hozzá online-nak lenned. Ez egész arról szól, hogy visszanézheted videón a saját játékodat. Az hogy hol ott van ez az opció hol nincs, az nyilván egy bug. De akinél előkerül az szerintem jobban teszi ha kikapcsolja, mert plusz fogyasztást és melegedést okoz. Nem tudom hogy ez az eltűnéses dolog csak LP alatt vagy KK alatt is előfordul. Nálam LP van.

valami

(#18164) saelin válasza Quasi_modo (#18163) üzenetére


saelin
veterán

Kk alatt sincs ilyen és 4.2-n sem... érdekes bug.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#18165) saelin


saelin
veterán

Galaxy Zero

A tegnap beígért játék, csak picit késve (hátráltatott az energia rendszere a haladásban). Tömören; egy space shooter, sok fejlesztéssel, különféle játékmódokkal és egy egyszerrű játékmenettel. IAP van, talán több is mint kéne... de ahogy elnézem lehet haladni nélküle.
Picit mondjuk félő, hogy hamar unalomba fullad a monoton lődözés, de ez már csak a stílus velejárója. Akik szeretik a space shooter játékokat, azoknak ajánlom inkább a figyelmébe, mert a grafikán és a - későbbi - kihívásokon kívül semmi mást nem tud nyújtani. Az energia rendszere pedig garantálja azt, hogy csak kis ideig tudjunk vele játszani. Várakozás vagy utazás alatt jól jöhet egy ilyen játék, egy-egy pálya alig hosszabb pár percnél, így nem igazán kell attól tartani, hogy nem tudjuk befejezni.
Hosszabb menetet is lehet menni az endless módban, de oda nagyon kell az upgrade, hogy ne szedjen széjjel a sok lövedék és a bossokig el tudjunk jutni.

Képet nem rakok, annyire nem jó játék, hogy kiemeljem a többi közzül.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#18166) zozyk


zozyk
addikt

Spellcrafter

A videó és a képek alapján nem tűnik rossznak,most vettem meg,körökre osztott harcrendszer,varázslatok és minden,ami kell.. :)
(és most csak 399,00 HUF)

[ Szerkesztve ]

(#18167) zozyk


zozyk
addikt

Bocs a dupláért,itt egy csatakép,hátha valakinek megtetszik..Ja és nincs IAP,vagyis még nincs... :D

(#18168) Narxis válasza zozyk (#18167) üzenetére


Narxis
nagyúr

Hmm, jónak tűnik, ki kéne próbálni.

Thanos was right.

(#18169) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Lassan végigtolom a Mortal Kombat x-et.. Már csak 4 torony van hátra..

A frissítéstől a következőket várom:
- WBID bejelentkezési probléma megoldása (nem tudok bejelentkezni)
- Faction war probléma megoldása (nem tudom elindítani, connection error felirat)
- Nagyobb jutalmak egyes mecsekk után
- Több arany karaktert is lehessen venni aranyakért
- optimális stamina elosztás(az első két csík hamar felmegy, a harmadik, ahol látványos kombó van, az nem)
- Fatality-k minden menet végén
- Raiden challenge

Nagyjából ennyi.. Bárkinek kérdése van, szívesen válaszolo, ha tudok.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#18170) saelin válasza Ferenczi Áko (#18169) üzenetére


saelin
veterán

Hogy bírtad eddig játszani? :) Nekem pár perc után unalomban fulladt.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#18171) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Vicces játék ez a Relic Run. Ma újabb frissítést kapott, és ismét eltűnt a videó kikapcsolása menüpont. Mindegy én már kikapcsoltam, Remélem a frissítés nem írta felül a beállítást.

valami

(#18172) jopika válasza Ferenczi Áko (#18169) üzenetére


jopika
tag

WBID bejelentkezés nekem már sikerült
- Faction war , nekem is ez volt pár napja de azóta jó, igaz sokat nem nyúzom mert tényleg unalmas,

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#18173) Ferenczi Áko válasza saelin (#18170) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Később jönnek az ismert ellenfelek, és ott már nem csak a tap-tap-tapon van a lényeg, hanem szerintem egy kis taktiát is kell belevinni, hogy mikor nyomod el a staminát.. A grafika nagyon látványos..ha végigtoltam akkor pihentetni fogom, és várom, hogy mit hoz a frissítés..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#18174) Logeeen válasza Ferenczi Áko (#18169) üzenetére


Logeeen
senior tag

A battle részt végigvittem. Jó volt.
Amiket írtál azok jogos felvetések.

#Xiaomi 13T#

(#18175) jopika válasza Ferenczi Áko (#18169) üzenetére


jopika
tag

meg ami engen nagyon zavar hogy a játék közepén kidob, valamikor pont az utolsó győztes ütés elött, ilyenkor majdnem repül a telefon , jó hogy gyorsan gondolkozom,, neked volt hasonló kilépés?

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#18176) Ferenczi Áko válasza jopika (#18175) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Szerencsére engem nem dobott ki.. Viszont a wifit eldobta...

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#18177) jopika válasza Ferenczi Áko (#18176) üzenetére


jopika
tag

wifi vel nem volt gond , de ez a sok kidobálás pff

„Ember: egy lény, aki kivágja a fát, papírt csinál belőle, majd ráírja, hogy „ Védd a fákat ”

(#18178) Brentford


Brentford
csendes tag

Hova tűnt a Google Play-ből a telefonos vásárlási lehetőség? Most akartam kipróbálni, de nem találom sehol!

(#18179) csadi0011 válasza Brentford (#18178) üzenetére


csadi0011
őstag

Előfizus vagy?

(#18180) capafog23


capafog23
őstag

Melyek a legjobb "gem" cserélgetős játékok?

(#18181) Danny365 válasza capafog23 (#18180) üzenetére


Danny365
őstag

Szerintem a Bejeweled. Pc-n is több tíz órát beletettem, zenéi is nagyon jók.

(#18182) ollie válasza Brentford (#18178) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak a telefonon keresztül tudod választani, ha esetleg a weben néznéd.

***

(#18183) Danny365 válasza ollie (#18182) üzenetére


Danny365
őstag

Ehhez egyébként kell valamit a szolgáltatónál beállítani? Telekomos vagyok, de nekem nincs ilyen opcióm.

(#18184) Brentford válasza ollie (#18182) üzenetére


Brentford
csendes tag

Igen, telefonon néztem és most ki is írta, amire gondoltam: "Ellenérték beszedésének engedélyezése a Telenor részére." Igen ám, de ekkor kéri a telefonszámomat, a nevemet és a címemet. Az a kérdés, hogy a a telefon egyenlegéről fogja levonni az összeget?

(#18185) Viktor77 válasza capafog23 (#18180) üzenetére


Viktor77
titán

Illetve, ha akarsz egy kis rpg beütést, harcot, karakterfejlesztést, akkor a Puzzle Quest 2.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#18186) Viktor77 válasza Brentford (#18184) üzenetére


Viktor77
titán

Kártyásoknál előre feltöltött egyenlegből, számlásoknál a következő számlán jelenik meg.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#18187) james001 válasza capafog23 (#18180) üzenetére


james001
veterán

The Treasures of Montezuma 3 Szerintem a legjobb.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#18188) ollie válasza james001 (#18187) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ebben van valami.

mod: ez a Spellcrafter egész jó, de persze nem RPG, hanem amolyan egyszerűsített HoMM klón.

[ Szerkesztve ]

***

(#18189) Saccco válasza Danny365 (#18183) üzenetére


Saccco
nagyúr

Egyelőre csak a Telenor támogatott. (Itthon.)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#18190) ollie válasza Saccco (#18189) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Telekom is, de csak feltöltőkártyás vásárlást enged.

***

(#18191) Saccco válasza ollie (#18190) üzenetére


Saccco
nagyúr

:R

Akkor megint csak a Voda van lemaradva... :U :N

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#18192) #33253120 válasza ollie (#18190) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ha van két Telekomos telefonom, egy pre-paid, és egy post-paid akkor a pre-paid-el meg tudom venni az appot, és ha ugyanaz a fiók van mindkettőn akkor a post-paid készülékre is fel tudom tenni az appot?
Ha ez ilyen akkor tetszik...

[ Szerkesztve ]

(#18193) ollie válasza #33253120 (#18192) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Így van. Tök mindegy, hogy hogyan vetted meg, utána az accountodhoz van kötve.

***

(#18194) james001


james001
veterán

Na Relic Run-ban megvan az új rekordom 5718m :D
Amúgy van egy-két acsi amit nem tudom hogy lehetne megszerezni,az egyik pl. a fuss 1500 métert anélkül hogy csúsznál,meg hogy találj meg egy titkos utat :F Ezekre nem tud valaki valami tippet? :D

https://psnprofiles.com/kazama001

(#18195) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Szintén Relic Run: Másnál is úgy van hogy minden újrakezdésnél más pályán indul ?

valami

(#18196) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Jött egy Update a Mortal Kombat X-hez! Délután tesztelem és leírom a tapasztalatokat. Annyit tudok, hogy Kung Lao megjelent, és stabilitási problémákat,valamint bugokat javítottak.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#18197) tomee007007 válasza zozyk (#18167) üzenetére


tomee007007
őstag

Köszi, be is zsákoltam, nekem bejött, bár a varázsrajzolást még nem érzem teljesen :)
Nem egy Heroes, de azért nem rossz.

(#18199) james001 válasza Quasi_modo (#18195) üzenetére


james001
veterán

Gondolom összeszedtél annyi relic-et hogy megnyílt a sivatagos pálya.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#18200) Quasi_modo válasza james001 (#18199) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem. Még az elején vagyok. Ha megpusztulok, sohasem ott kezdem ahol azelőtt, hanem egy másik pályarészen. Nem tudom máshogy megfogalmazni.

valami

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.