Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25025) w333


w333
félisten

Áááá ezt nem is meséltem ... :D

Szombaton megyünk a haverral szülinapra, vigyem már el az autóval mert készen van a torta ... lépcsőház előtt találkozok vele egyből a kérdése "mutasd a HTC 10 -t " (erről tudott mert valamit mutattam a telefonban és véletlenül meglátta a visszaigazolós email -t) mondom neki hogy nincs mert visszaküldtem és elmagyaráztam a garanciális problémákat, majd mondja hogy húúú Lalikám lemaradtál a nagy akciókról Telekomnál milyen jó áron volt az S7 és S7E ő rendelt a párjának egy Huawei P8 -t, tettem magam h*lyének majd mondom neki hogy ne b*ssz komolyan ? ááá lemaradtam róla, tegnap este megyek hozzá ahol dolgozik és kérdem tőle hogy na megérkezett a P8 és hogy milyen ? mondja hogy nagyon király és neki kb. Januárban jár le a hűség és meséli hogy "ki fogok hozni egy S7E" -t ... na abban a pillanatban elő is kaptam a zsebemből és kérdem tőle hogy ilyet ? :DDD azt az arckifejezést videóra kellet volna venni, színeket játszott ! ;]

Azt azonban tudni kell hogy az évek során soha nem dicsekedtem ha veszek valamit, asztali PC és monitor, még nagyobb TV, okostelefon stb. szóval mindig meglepetés érte akárhányszor átjött nálam egy kávéra (én ilyenkor hagyom és kíváncsian várom hogy vajon észreveszi pl. hogy nagyobb TV van a szobában ? hát kelett neki vagy 10 perc, telefont érdekes de azt egyből kiszúrja !), van úgy hogy hetekig beszélünk valamiről hogy de jó lenne ezt megvenni mert k*rva jó, majd 2-3 hét után általában meg is veszem (ha szükségem van rá), lehet hogy az egész csak tudat alatt működik és csak azért veszem meg hogy őt szívassam ? nem tudom de van benne valami ! :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.