Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6501) Inarus válasza rumos14 (#6499) üzenetére


Inarus
addikt

Amúgy mire tértél / térsz át?

(#6502) rumos14 válasza Inarus (#6500) üzenetére


rumos14
nagyúr

'napot! megszépültél mióta utoljára láttalak :DDD (i780 topik?)
köszi a tippet, megnézem, screenshotok alapján jó lehet.

i780 után Omnia II-t használtam, nincs különösebb baj vele a kevés memót leszámítva, de a WinMo az haldoklik keményen.

na fel is raktam a progit, csak 18 mb adatforgalmam volt ma? aszittem sokkal több lesz... remélem pontosan mér.

(#6503) llaszlo válasza hodostamas (#6497) üzenetére


llaszlo
veterán

Az igaz. De nekem nincs ilyen gondom.

[ Szerkesztve ]

(#6504) rumos14 válasza Inarus (#6501) üzenetére


rumos14
nagyúr

ja, HTC Desire lett.

(#6505) llaszlo válasza rumos14 (#6504) üzenetére


llaszlo
veterán

Üdv a klubban! :)

Note everything és Call meter NG.
De a Desire-nek eleve van note widget-je vagyis az inkább post it, de én szeretem. :)

[ Szerkesztve ]

(#6506) llaszlo válasza hodostamas (#6495) üzenetére


llaszlo
veterán

Nálam ez rohadtul nem működik. Most sem úgy nem telepít, hogy a kliensből tennék fel valamit, sem a fast web installerrel. Annál hibát ír ki a honlapon. Eddig legalább telepített rendesen. Marad a marketes megoldás.

(#6507) Inarus válasza rumos14 (#6502) üzenetére


Inarus
addikt

Megszépültem? :F
Jah, a vaksi avatar helyett az idióta avatarom? :DDD
Amúgy igen, i780 topic. :K

Na igen, nem véletlenül emlegetem azt a paradoxont sem, hogy az Android a mai kor WinMo-ja.

A legutóbbi általam használt DroidStats elég pontos volt. Nem hinném, hogy azóta elrontották volna.

(#6508) deino válasza rumos14 (#6499) üzenetére


deino
csendes tag

Én ezt használom rövid jegyzetekre: AK Notepad.

http://appdroid.blog.hu

(#6509) doncortio


doncortio
senior tag

Hali!
Most szerváltam egy Optimus GT540-et de tök hülye vagyo ka Markethez és nem tom mit szedjek le :( Főleg ingyenes cuccok érdekelnének, kéne GPS, játék és ami még elengedhetetlen:D Kérlek ajánljatok pár dolgot!
Kösz!

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#6510) SsPL711 válasza llaszlo (#6506) üzenetére


SsPL711
őstag

Appbrain-ben sz.gépről tedd be a listádba amit szeretnél telepíteni.
Telefonnal menj fel az Appbrain-re, frissíts egyet, ezáltal megjelenik a telepítendő alkalmazások között ezután, telepítések végrehajtása.

Akkor letölti amit a markettel nem találsz.

Persze mindezek előtt frissíts az új appbrain-re és a FWI-t is telepítsd újra.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#6511) schmo07


schmo07
tag

Sziasztok !
Olyasmit keresnék, ami meghatározott időközönként élesiti az Auto Sync-et.
Jó lenne, ha lehetne különböző profilokat beállitani, tehát pl reggel 8 és este 8 között fél óránként szinkronizáljon, de azon kivül meg egyáltalán ne.

(Találtam egy Periodic Auto Sync nevü app-ot [link], de ezt csak egy módon lehet beállitani, nincs napokra vagy napszakra való megbontási lehetőség)

Most néztem ezt a Timeriffic-et. Na ilyesmi kellene, csak ebben pont az AutoSync nincs benne, ha jól látom.

[ Szerkesztve ]

(#6512) schmo07 válasza rumos14 (#6499) üzenetére


schmo07
tag

Notes: nekem a Color Notes jött be
Adatforg mérő: NetworkMonitor vagy - ebben telefon és sms mérő is van - PhoneUsage.

(#6513) rumos14 válasza Inarus (#6507) üzenetére


rumos14
nagyúr

jaja, az avatarod :)
igen, a WinMo felett eljárt az idő, a WP7 nekem nagyon nem szimpi, az Android viszont egy tiszta, átlátható, logikus, jól integrált, de nagy tudású rendszer. mondom 2 nap tapasztalat alapján :)
kipróbáltam egy másik progit és bitre pontosan u.annyit mért, szóval gondolom a "rendszertől" szerzik be az infókat, tehát biztos pontos.

(#6514) #84221696


#84221696
törölt tag

Sikeresen root-oltam a telóm, meg frissítettem 2.1-re (x8), de olyan jól sikerült, hogy nincs se gmail-om, se gtalk-om. Pedig ezeket használtam a legtöbbet.... :W :W :W
A gtalk-ra találtam alternatívát a Hi Gtalk személyében, de gmail-ra még nem. Próbáltam telepíteni a merketben lévőt, de az meg csak 2.2-től hajlandó elindulni. Szóval most beszívtam, mint állat. :W :W
Tud valaki egy jól működő alternatívát a gmail-re? Vagy esetleg egy régebbi verziót, ami elindul 2.1-en is?

[ Szerkesztve ]

(#6515) verser233


verser233
senior tag

Sziasztok!

Olyan alkalmazást keresek amibe be lehet állítani, hogy milyen időközönként kapcsolja be a mobilnetet. Pl beállítom hogy 15 percenként kapcsolja be 1 percre. Amolyan akksi kímélés szempontjából kellene.

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#6516) schmo07 válasza #84221696 (#6514) üzenetére


schmo07
tag

Meunier,
K-9 email kliens?

Verser,
Kb négy hozzászólással korábban irtam (majdnem) pont erről. Ha jó neked az autosync kapcsolgatása, akkor ott van.

[ Szerkesztve ]

(#6517) aginor


aginor
veterán

Erre valakinek ötlete?

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#6518) verser233 válasza schmo07 (#6516) üzenetére


verser233
senior tag

Köszönöm, de úgy gondolom az nem megfelelő nekem sajnos.

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#6519) #84221696 válasza schmo07 (#6516) üzenetére


#84221696
törölt tag

:R :R :R :R :R :R :R :R :R

(#6520) schmo07 válasza verser233 (#6518) üzenetére


schmo07
tag

esetleg ez? Netschedule: [link]
Itt mondjuk be kell kézzel vinni, hogy mikor kapcsoljon be és ki.... szóval macerás.

(#6521) Nunder


Nunder
őstag

Üdv!

Aki esetleg komolyabban beleásta magát a platformba, attól szeretnék kérdezni egyet s mást. Mikrovezérlő kezelést kellene megvalósítani Androidos telefon segítségével, ami vagy bluetooth-on vagy USB-n keresztül kommunikál az ezközzel. Valakinek van valamilyen ötlete arra, hogy milyen külső ezköz vezérlését lehetne egyszerűen megvalósítani a telefonnal? Leginkább a gyorsulásmérő és a kijelzőt kihasználva. Bármilyen ötletet szívesen fogadok.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#6522) zeorsdfd válasza aginor (#6517) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Mit csinál egy "offline appbrain kliens"?

(#6523) aginor válasza zeorsdfd (#6522) üzenetére


aginor
veterán

Attól offline, hogy nem Marketről telepíted, hanem SD kártyáról, de utána már olyan mint normálisan. Az a baj, hogy a telefonom nem hajlandó Marketről telepíteni semmit, így szükségem lenne egy offline telepítőre, mivel utána már valószínű jól működne az Appbrain.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#6524) rumos14 válasza deino (#6508) üzenetére


rumos14
nagyúr

köszönöm neked és a többieknek is a tippeket. látom, van választék rendesen.

(#6525) llaszlo válasza SsPL711 (#6510) üzenetére


llaszlo
veterán

Kösz, de ennyire nem vagyok hülye. Épp az a lényeg, hogy nem telepít fel semmit sem. Csak látszólag tölti le és teszi fel. Egyesével működik, de pont az lenne a lényeg, hogy egyszerre felmenjen minden frissítés pl.
Ahogy látom nem csak nekem van hasonló problémám: 2 HSZ-el előbb.

[ Szerkesztve ]

(#6526) SsPL711 válasza aginor (#6523) üzenetére


SsPL711
őstag

Szerintem fogalmi zavaraid vannak.
Ha SD kártyára felmásolod a sz.géppel letöltött alkalmazást akkor ahhoz nem kell Appbrain, se más szoftver, hogy azokat telepíthesd.
Max. egy file kezelő program kell ha nincs alapból a készüléked alapszoftverei között.
Ha van vagy letöltesz egy fájlkezelőt onnantól kezdve a telefon oprendszere felismeri az apk fájlokat és a csomagtelepítőt indítva telepítheted a programokat.

llaszlo: Bocs, de nekem így működik csak. A régi módszerrel nekem se megy, csak így.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#6527) aginor válasza SsPL711 (#6526) üzenetére


aginor
veterán

Nincsenek fogalom zavaraim.
Akkor leírom még egyszer: A telefon Marketről nem hajlandó telepíteni semmit, más online kliensről (Pl: SlideME) viszont igen, tehát a market kliensemmel van a baj, ezért szeretném kipróbálni az Appbrain kliensét, de az a pech, hogy azt is csak Merketről lehet leszedni, ezért kéne hozzá egy olyan telepítő, amit a telefonról tudok futtatni kártyáról, nem Merketből.
Ennél világosabban nem tudom megfogalmazni mi a gondom, remélem érthető azért így is. :B

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#6528) SsPL711 válasza aginor (#6527) üzenetére


SsPL711
őstag

Az Appbrain is a marketre irányít

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#6529) aginor válasza SsPL711 (#6528) üzenetére


aginor
veterán

Az akkor lehet gáz, bár ha csak a Market kliensem a szar, akkor lehet ennyivel meg tudnám oldani. No majd ha valaki dob egy telepítőt, akkor kiderül.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#6530) SsPL711 válasza aginor (#6529) üzenetére


SsPL711
őstag

A google neked is a barátod.
Én találtam a neten Appbraint amit SD-re tudsz másolni.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#6531) llaszlo válasza aginor (#6527) üzenetére


llaszlo
veterán

Te offline appbrain klienst akartál és nem magát az appbrain appot.
Ha meg ilyen problémáid vannak a markettel akkor nem ártana egy factory reset vagy egy új ROM.

Nálam mindent marketen keresztül akar telepíteni. Tegnap még nem úgy csinálta hanem kiírta, hogy INSTALL APPS meg azt, hogy hányat telepít, de semmit sem tett fel. Ma leszedtem és újra felraktam. És most mindent egyesével akar feltenni marketen keresztül. A FW installer meg nem találja a netet, pedig előtte tettem fel.

(#6532) zeorsdfd válasza aginor (#6529) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Próbáltad már az appbrain apk kulcsszavakat beírni a googlebe?

(#6533) llaszlo válasza zeorsdfd (#6532) üzenetére


llaszlo
veterán

Ezt inkább nem kommentálom. :) :) :)

(#6534) SsPL711 válasza llaszlo (#6531) üzenetére


SsPL711
őstag

Nekem is network error van FW installerrel, tegnap még ment.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#6535) llaszlo válasza SsPL711 (#6534) üzenetére


llaszlo
veterán

Akkor ezért nem működik.

(#6536) Sentry1


Sentry1
csendes tag

Van aki tud olyan diktafon programot ami működik képernyő/billentyűzet lezárása után is ?

Keresőben nem találtam erre választ. Előre is köszi ! :R

(#6537) Sentry1 válasza Sentry1 (#6536) üzenetére


Sentry1
csendes tag

Nah Marketen kirpobáltam egy csomót, ez jött be: RecForge Free - Audio Recorder

Lehet minimalizálni a programot és akkor fut hattérben. Sok beállítási lehetősége van. Támogatott hangformátumok: waw, mp3, ogg

(#6538) Saccco válasza aginor (#6529) üzenetére


Saccco
nagyúr

A Blade topicban volt valakinek hasonló gondja, egy gyári visszaállítás megoldotta neki.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#6539) Tesztelo.hu válasza verser233 (#6515) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Juicedefender

(#6540) llaszlo


llaszlo
veterán

Van olyan app ami ha hívásvárakoztatás (hívás közbeni hívás) van akkor rezeg egyet a telefon? Eddig csak olyat találtam ami a hívás végén rezegtet.

(#6541) -B- válasza aginor (#6527) üzenetére


-B-
senior tag

Market problémára próbáld meg ezt, hátha segít.

(#6542) llaszlo válasza llaszlo (#6540) üzenetére


llaszlo
veterán

Azt kifelejtettem, hogy ha lehet olyan legyen ami tudja a call end-et és a wait-et is.
A call wait notification-t próbáltam és kicsit furán működik most egyfolytában rezegtet amíg a másik fél le nem teszi.

Szerk: A market.android.com működik valakinek? Mert nálam azt írja, hogy a telefonom nincs bejelentkezve a marketre.

[ Szerkesztve ]

(#6543) atillaahun


atillaahun
veterán

Üdv, olyan ember segítségét kérném aki már használta, vagy biztosan tudja hogyan kell beállítani a google translate-ben (vagy a talk to me-ben) a hangfelismerést. Nálam mindkét program olyasmit ír, hogy valami nem támogatott vagy telepített dolog van a telóval. Olvastam már más fórumokat is a témában de eddig mindenhol falba ütköztem, és igazából most nincs túl sok időm ez után kutatni, ezért kérnék segítséget. Mert külföldön vagyok ösztöndíjjal, s míg nem turbózom fel a nyelvtudásom, nagy hasznát venném ennek a programnak. Egyébként ZTE Blade-em van ha ez számít valamit.

[ Szerkesztve ]

(#6544) xxman


xxman
senior tag

Üdv!
Valaki nem tud egy olyan progit amivel felvehetem a kijelzőt? Ez így most hülyén hangzik :DDD de nem tudtam másképp megfogalmazni , olyas valamire gondolok mint pl. PC-n a FRAPS.

I just wanna have some fun.

(#6545) NoMagix


NoMagix
addikt

Nem tudom, hogy pontosan melyik topicban kellene megkérdeznem, de az alap T-s romban (Blade) miért nincs törlőgomb,amikor telefonálás közben számokat írok be például egy önkiszolgálós menüben?
Csak beírni lehet a számokat, a billentyűket eltüntetni, kihangosítani, stb...
Érthető vagyok?

(#6546) Maist


Maist
senior tag

Olyan másnál fordult-e már elő, hogy alkalmazás csak úgy letöltődik, és települ a telefonra? Most nézem az értesítési sávot, és látom, hogy valami települt. Az ALDI talk nevű program települt fel magától! Na, de hogy ki, honnan, hogyan, miért is telepít nekem távolról, vagy honnan alkalmazást? Nem igazán értem a dolgot...
Amúgy a telefon töltőn volt, épp tévézek. A mobilnet megy egyébként.

(#6547) atillaahun válasza NoMagix (#6545) üzenetére


atillaahun
veterán

Nem biztos hogy értem a kérdést, egész pontosan ezt az önkiszolgálós menüt, de nálam volt törlő gomb. Emlékeim szerint a számbeviteli mező végén. Tehát nem kifejezetten a tárcsázó számjegyei között. Bár ez így elég hülyén hangzik mert nem könnyű nem észrevenni. Esetleg érdeklődj a Blade saját topicjában.

(#6546) Maist: ha biztos vagy benne, hogy nem csak egy egyszerű frissítésről van szó, akkor érdemes lenne esetleg átnézned az utóbbi időben telepített programok jogosultságait. Hátha valamelyik rakta fel mint kiegészítőt. Bár elég kevés rá az esély.

[ Szerkesztve ]

(#6548) Hosiminh


Hosiminh
tag

Derűs Estét,
látom az utóbbi pár hozzászólásban megszaporodtak a kérdések/kérések, nekem is lenne egy. Tudnátok mondani egy olyan app-ot amivel a képernyő zár/alvó állapotból való felébresztésnél nem a bekapcsoló gombot kell nyomogatni, hanem elég lenne csak a képernyő alatti két három gomb valamelyikével, és utána lehetne csak a képernyő csuszkájával szórakozni. A segítséget előre is köszönöm. Üdv.

(#6549) Hosiminh válasza NoMagix (#6545) üzenetére


Hosiminh
tag

ez a kérdés már bennem is felmerült de én nem tudok sajnos semmi biztatót mondani, de remélem tud ebben vki segíteni :U

(#6550) llaszlo válasza NoMagix (#6545) üzenetére


llaszlo
veterán

"Nem tudom, hogy pontosan melyik topicban kellene megkérdeznem," Esetleg a Blade topicban? Jaaaa, hogy ez túl kézenfekvő. Mivel ez nem ide tartozik

Maist: Ezért nem kell ész nélkül minden appot össze vissza telepíteni. Nyilván egy férget vagy egyéb 'hálásos' appot telepítettél. Ha még a számládat is növeli akkor külön jól jártál.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.