Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7401) haverzozi válasza llaszlo (#7396) üzenetére


haverzozi
csendes tag

szuper és hasznos a segítséged köszi...ennyi erővel nincs értelme a fórum szó használatának, ha nehezedre esik a segítség ahogy nekem a keresés meg a visszaolvasás akkor ne tedd!!!

(#7402) (jan) válasza TazLeacher (#7399) üzenetére


(jan)
őstag

Szerintem 8gb bőven elegendő :)

8giga esetén még bőőőven marad hely filmnek zenének :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#7403) dokee78


dokee78
félisten

Olyan progi van ami a geotagging adatokat ráteszi a készített fotókra?
Mint a digit gépeken az idő vagy dátum.

(#7404) TRob1 válasza dokee78 (#7403) üzenetére


TRob1
veterán

Asszem már kérdezted tegnap :U

¤ R'n'R ¤

(#7405) dokee78 válasza TRob1 (#7404) üzenetére


dokee78
félisten

Aha tegnap előtt is talán.
Csak válasz nem volt.
Google sem segített.

(#7406) TazLeacher válasza (jan) (#7402) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

:R

(#7407) TRob1 válasza dokee78 (#7405) üzenetére


TRob1
veterán

Lehet hogy senki nem tudja, aki azóta itt járt. :K

¤ R'n'R ¤

(#7408) dokee78 válasza TRob1 (#7407) üzenetére


dokee78
félisten

Hát csak jött volna olyan válasz pl.,hogy:
-nem találtam én sem
-nincs

(#7409) l33tus


l33tus
csendes tag

(#7399) jer1cho: Szerintem nagyobbat kéne venned, és hamár úgyis fölösleges lett a 8-as akkor szólj, mert én lecserélném lassan a 2 GB-ost :DD

(#7401) haverzozi: El kell, hogy keserítselek, de teljesen igaza van llaszlo kollégának, mert ha lustaságból nem vagy képes használni a keresőt akkor felteszed ugyan azt a kérdést ami már (sajnos) 5-ször szerepelt a topicban. Így ahelyett, hogy 1-szer szerepelne már 6-odszor is szerepelni fog. Ennek az lesz az eredménye, hogy azok akik nem lusták használni a keresőt, rákeresnek valamire és 298375352345 szemetet, és ismétlődő kérdést fog kidobni a kereső egy, konkrét kérdés-válasz helyett. Ráadásul azt is sikerül ezzel elérned, hogy aki esetleg úgy dönt (és pechedre ezek az emberek vannak többségben), hogy fogja és elolvassa az egész fórumot az elejétől a végéig, azért hogy tanuljon belőle, kénytelen 1-2, esetleg 3000 velős, értelmes hozzászólás helyett 7-8, nemsokára 10-12000 hszt végigbogarászni. És ez minden szempontból rontja a fórum olvasásának és használatának élményét, és hatékonyságát. És tévedsz, a fórum arra van, hogy olvasd! és csak aztán kérdezz!

(#7408) dokee78: Ha mindenki beírná, hogy "nem tudom", "nincs", "én még soha", akkor hova jutnánk? Te sem akarod 100 oldalon keresztül csak a nemleges válaszokat olvasgatni. :N
Ne félj nem feledkezett meg Rólad senki, amint lesz aki tudja a választ az megmondja, de ha sokszor teszed fel ugyan azt a kérdést, előbb-utóbb elküld valaki a p.csába. Ez ilyen :D Egyébként Defy-ben az alap fényképezőprogram tud ilyet. De szerintem bármelyik marketről leszedhető tudni fogja, ha a gyári fapados tudja... De most nem kezdem el Neked tesztelgetni az összeset, ha meg nem sértelek :P

[ Szerkesztve ]

"mindenki hülye, vagy csak én vagyok helikopter?"

(#7410) dokee78 válasza l33tus (#7409) üzenetére


dokee78
félisten

OK köszi.

(#7411) bigrock válasza ruan (#7393) üzenetére


bigrock
addikt

Úgy hívják, hogy Extended Controls, és itt lehet fellelni (többek között):
[link]

(#7412) Skynet258


Skynet258
veterán

Anim Mod - animációk váltása egyszerűen. Szerintem szép és jó, hasznosnak nem hasznos, de kit érdekel. :D

https://geekpulse.hu

(#7413) canniball válasza schmo07 (#7370) üzenetére


canniball
nagyúr

"Névnapok..."
Ezek szerint ez offline nem működik...

"Ismétlődés..."
Nálam nincs olyan. :F

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#7414) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok! Valaki működésre tudta bírni az XFMobile programot? Ahogy olvasom a kommenteket, a régebbi verzió működött, esetleg nincs meg valakinek? :U

═════════════════════════════════════════

(#7415) Syd69 válasza TazLeacher (#7399) üzenetére


Syd69
aktív tag

Én "évek óta" egy 8 GB-ossal

Alma

(#7416) Syd69 válasza Sh4rKy (#7398) üzenetére


Syd69
aktív tag

Azt nem is feltételezem, hogy nincsenek jól kiajánlva a mappák.

Kiválasztod a progiban a LAN-t (bal fölül)

Menü gomb - Add - New - vagy tudod az IP-t- akkor "Server" és beírod az IP-t vagy nem, akkor "Scan" és kiválasztod a listából. Kb. ennyi.

Alma

(#7417) schmo07 válasza canniball (#7413) üzenetére


schmo07
tag

Müködik offline, csak előbb be kell állitani a gmail-en és leszinkronizálni.
Vagy hogy érted?

Ismétlődés:
Hát a te Jorte "event"-ed valahogy furán néz ki, nekem nem ilyen .
Neked melyik verzió van fenn? Nekem 1.2.19
Próbálok csinálni fotót az enyémről (ha jól rémlik, screenshot-ot root nélkül nem lehet, ugye?)
Addigis bepötyögöm, milyen sorok vannak nálam:

What
Importand, Completed
From
To
All day
Where
Description
Calendar (google vagy jorte)
Repetition
Reminders
Create / Revert

(#7418) Skynet258 válasza schmo07 (#7417) üzenetére


Skynet258
veterán

Lehet root nélkül, csak nem külső programokkal, hanem PC-ről, az Android SDK segítségével. ;)

https://geekpulse.hu

(#7419) cotag válasza dokee78 (#7408) üzenetére


cotag
senior tag

camera360 ultimate nevű app tudja azt, amit te szeretnél..

ha nem megy a beszerzése, csak szólj:-)

(#7420) schmo07 válasza Skynet258 (#7418) üzenetére


schmo07
tag

Köszi. Rákerestem utána itt a topikban, meg is találtam a leirást, de az olvasásába is elfáradtam, szóval asszem passzolnám :)
Nem nagyon van szükségem screenshotra amúgy.

(#7421) Emu


Emu
őstag

hello

Létezik olyan program telefonra, ami ugyanazokat a funkciókat el tudja látni mint a gépen az outlook? Két fontos funkció ami számit: e-mail kliens és naptár. Ez alapján fog az illető dönteni milyen telefont vesz, úgyhogy jöhet iphone, nokia, vagy bármilyen android app.

Köszi a segíséget

(#7422) Bavid válasza (jan) (#7402) üzenetére


Bavid
senior tag

8gb? :DDD Semmire se elég (szerintem). Nekem SGSem van (8giga beépített+8gigás kártya) és kb van fenn 35 db játék meg 20 program és ezzel kb a beépített memória nagy része el is fogyott (najó, maradt kb 1,5-2 giga a zenéknek) De mivel nekem sokkal több zene kell mint 8 giga, ezért rendeltem is a 32 gigás kártyát ebayről, talán így pár film is ráfér majd.

(#7423) schmo07 válasza Emu (#7421) üzenetére


schmo07
tag

Szerintem ezt igy nem lehet megmondani.
Rengeteg naptár program van , rengeteg levelező program van... hogy neki épp melyik jön be, az szerintem csak kipróbálás közben derül ki.

(#7424) canniball válasza schmo07 (#7417) üzenetére


canniball
nagyúr

Nálam is az 1.2.19 van és megfejtettem: csak gmail naptár esetén van ismétlés, a Jorte naptárat használva nincs ilyen funkció. :o

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#7425) TRob1 válasza Bavid (#7422) üzenetére


TRob1
veterán

35db játék? :DDD Több zene kell mint 8GB? :DDD Tippelhetek az életkorodra? 13-15 között? Eltaláltam? :DDD Mikor játszol egyszerre 35 játékkal, vagy akár csak 10-el is? És mikor Hallgatsz meg akár csak 2GB zenét, és nem "sokkal több mint 8GB"-ot? Vagy 1szer felpakolod a telefonodra ezeket, és go egy lakatlan sziget ahol többet nem lesz pc??? És ha végigjátszottad a 35 játékot, és végighallgattad a "sokkal több mint 8 giga" zenét, utána még van erőd pár filmet is végignézni? (meg az akksinak is?)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#7426) Sh4rKy válasza Syd69 (#7416) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

ezzel semmi gond nincs. de hiába próbálkozok, valamiért mindig hibás jelszóval dob vissza, akárhogyan próbálkozok. csináltam már új felhasználót is neki, de valamiért úgy sem engedi. routeren is engedélyeztem a bejövő oldalt, stb... de akkor nálam lesz a gond, megpróbálom kitalálni.

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#7427) l33tus válasza TRob1 (#7425) üzenetére


l33tus
csendes tag

Mondjuk én is a "minden zeném legyen nálam, mert ki tudja mikor mit lesz kedvem hallgatni" elvet vallom :))

De arra meg a 8giga is kevés lenne, tehát nincs nálam szinte semmi zene. Így legalább könnyű választani :D

"mindenki hülye, vagy csak én vagyok helikopter?"

(#7428) Shrike7973


Shrike7973
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani nekem taskmanager?
Egyben az is kérdésem, hogy szükség van-e ilyenre. Google segítségével találtam olyan cikket, amiben a fejlesztők szerint tök fölöslegesek ezek az alkalmazások.
A hsz.-eket olvasva pedig azt láttam, hogy igazat adnak a cikknek, de nem teljesítmény a szempontjából, hanem inkább akkuidő növelő hatásról számoltak be.
Motorola Milestone (1) telefon tulajdonos leszek, teljesítményileg szeretnék mindent kihozni belőle... Szükséges lesz ilyen rendszerkezelő programra, vagy tényleg felesleges?

(#7429) (jan) válasza Bavid (#7422) üzenetére


(jan)
őstag

azért azt nem mondanám hogy semmire...

leginkább még mindig telefonról beszélünk, ez se nem média lejátszó se nem mobilvinyó :)

egy átlag usernek átlag felhasználásra szerintem 4 giga tökéletesen megfelel...

pár kép videó meg némi mp3 és pár app

na de ízlések és pofonok :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#7430) dokee78 válasza cotag (#7419) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi :) :R

(#7431) TRob1 válasza l33tus (#7427) üzenetére


TRob1
veterán

Én is azt vallanám, de sajna nem megy bele a telómba 256GB-os kártya :( (Meg én nem is az a fajta "autós" vagyok, aki belehallgat 1 számba 3mp-et aztán tovább, és amíg zenét hallgat, ez így megy. Én végighallgatom a számokat, sőt most jön a meglepetés: az albumokat is :D) Nagyjából 4-5 albumnyi zene nekem egyszerre elég, annál tovább úgyse megyek autó nélkül, de még annyit se (viszont a zenéimet szeretem többször is meghallgatni, úgyhogy még a hosszabb távú gyaloglás, buszozás,...stb. se lenne probléma ennyi zenével)

(#7429) (jan): Nekem a gyári 2GB-os van a telefonban (az asztalomon meg itt porosodik a 8GB-os, de még nem kellett bele) Van 10db játék rajta (persze ennyi is felesleges, de van "bőven" hely, van 1 navi, perpill 3 albumnyi zene, képek, 7 poén program (Androidify, Talking cat és társai, dobókocka, lézerkard :D ), és még vagy 20-30 app.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#7432) (jan)


(jan)
őstag

Használ valaki Anti Glare Screen Protector -t ?

ha igen mik a tapasztalatok? menyibben jobb ez a matt felület mint a fényes ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#7433) TazLeacher válasza (jan) (#7429) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm, nekem is ez a lényeg. mp3 max annyi van a telefonon, amennyi a csengőhang, és néha még 1-2 "szállításra", de nem hallgatok zenét teleofnról egyáltalán. Az app-ok a lénygek, a navi, illetve 1-2 játék, ha valahol várni kell, és uncsi van.

Mindenesetre köszi mégegyszer, szerintem akkor elég lesz.

(#7434) (jan) válasza TazLeacher (#7433) üzenetére


(jan)
őstag

Akkor a 8 gigába többször is beleférsz :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#7435) dokee78


dokee78
félisten

Beírtam pár helyre.
Legyen szíves valaki aki kísérletező kedvű,próbálja már ki ezt a Sense mod-ot nem HTC telón.
Sense mod!

[ Szerkesztve ]

(#7436) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Nem szabadultok tőlem... ;]

Próbáltam itt a topic-ban keresni, de nem találtam igazából azt, amit szerettem volna. Nincs egy olyan "kötelezőféle" lista, ami szinte minden telefonra ajánlott a gyári APP-okon kívül? Elkezdtem végignézni a kategóráikat, de eszeveszett menyniség van, és 99%-ába bele kell mennem, mert az sem tudom micsoda...illetve, ha nincs ilyen lista, szívesen fogadnák emberektől saját listát, ki mit pakol(na) fel egy új telóra, és esetleg, hogy mire is jó a progi. :R

(#7437) Kombat válasza TazLeacher (#7436) üzenetére


Kombat
őstag

Én ezeket szoktam felrakni:
Advanced task killer - task menedzser (sokan ellenzik, de ha jól van beállítva, nincs vele gond)
Angol szótár
AppMonster - Ha feltelepítesz egy programot, akkor az appmonster lementi annak .apk-ját a memóriakártyára
Barcode scanner - vonalkódolvasó (sok programnál, csak qr kódot adnak meg letöltéshez)
Netcounter - hálózati adatforgalom figyelő
shazam - zenefelismerő
System app remover - lehet veletörölni mindenféle programot
+ ha nincs alapból vagy ami van az nem tetszik, akkor notesz, stopper, számológép

kb. ennyi, amit mindenképp felrakok.

(#7438) TazLeacher válasza Kombat (#7437) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

2-vel kapcsolatban lenne kérdésem:

shazam: mire jó? Mit ismer fel?

System app remover: a gyárilag telepítetteket is? Ha nem, akkor miért kell ilyen, ha egyébként is el tudom távolítani?

(#7439) dokee78 válasza TazLeacher (#7438) üzenetére


dokee78
félisten

shazam: mire jó? Mit ismer fel?
Megy egy zene,pl. tv-ben rádióban bárhol,te a Shazaam-mal analizálod és azonosítja,asszem youtube-on is megmutatja és meg is vásárolhatod,legalább is Iphone-n ilyesmi volt.

(#7440) (jan)


(jan)
őstag

Vodafone 845 topikból, Steve1207 tollából:

Írok már egy kicsit programokról, hátha talál valaki benne kedvére valót. Egyébként is sokak újak az androidban :)
Ha ezek között nem találsz használhatót számodra, akkor kb nincs is :D
A programok a marketen megtalálhatóak és kipróbálhatóak.

Legnépszerűbb "alapvető" alkalmazások vegyesen:

Launcher Pro - Ablakkezelő, eléggé ajánlott, rengetegen használják.
(természetsen van még sok, ami szintén jól használható, kinek mi jön be... ADW Launcher, GoLauncher, Helix, Zeam stb)
Handcent SMS - SMS kezelő, szintén a legnépszerűbb és leghasználhatóbb.
Extended Controls - Elektromos vezérlés leváltására, módosítható gyorsindítók, kinézetváltoztatás stb
Documents To Go - Dokumentum olvasó/kezelő (doc, xls, ppt stb)
ShootME - Képernyő mentő
Ringo Pro - Hívás és üzenet hang beállító (normálisan, nem úgy, mint az alap rendszerbeli) Személyekhez külön rendelhetünk gyorsan egyedi csengőhangot.
Youlu Address Book - Híváskezelő program, sokkal jobb, mint a gyári.
TouchPal - csak, hogy legyen billentyűzet is, mivel jobb, mint a gyári ez is.

Zene és videó lejátszók:

Winamp - Béta változat még, de egyszerű és sokoldalú, mint megszokhattuk. EQ nincs jelenleg.
RockPlayer - Videó lejátszó felirat kezeléssel. (divx és xvid is, de nem érdemes erőltetni ezt a részt benne)
PlayerPro - Elég jó zenelejátszó. EQ nincs benne még, de nálam a 2. legjobb zenelejátszó a telóra.
Real Player - Képnéző, zene és videólejátszó. All in One programnak elmegy, de nem használom.
PowerAMP - EQ meg minden ami kell, kellemes felületű jó kis zenelejátszó.

Óra és időjárás:

DigitalClock Widget - Digitális óra, dátum kiírás, ébresztő kijelzés (indítás) egyszerűen
SiMi Clock - Egyszerű és sokoldaló idő/dátum kiíró és programindító manager rész
Fancy Widget - Óra, időjárás, ébresztés stb (Nálam az új nem tetszetős, de az 1.3-as nagyon szép és jól használható még mindig)
PalmaryWeatherPro - Nagyon szép, sok widgetes időjárás program.
clockr Evolution - Az óra kiírása szövegesen, sok helyen látni
Transparent Clock - Átlátszó óra. Egyszerű és szép.
Retro Clock - Retró óra és dátum widget. Sokat fogyaszt sajnos, de szép.

Vegyes programok:

FrameME - Fénykép widget, sok keret stb, ha rábökünk kinagyítja a képet.
DolphinBrowser HD - Kiváló és kényelmes böngésző.
Pure Calendar - Egyik legnépszerűbb naptár program, rengeteg funkcióval és beállítási lehetőséggel.
AppSaver - Alkalmazás manager. Menthetjük az app-okat, uninstall stb.
Barcode Scanner - Vonalkód olvasó. Neten fellelhető kis kockákat leolvashatjuk és szedi is a programot.
Call Recorder 1.0 - Hívás felvétele, nagyon egyszerű program.
Maverick - GPS program. Ahogy látom a gmaps dolgait használja, de szerintem sokkal felhasználóbarátabb. Élesben nem teszteltem, mindenesetre vannak hasznos funkciói.
Compass - Egyszerű iránytű, bár már a Maverick-et használom, mert abban is van.
StopWatch & Timer - Stopper program és időzített jelzés.
TuneIn Radio - Online rádió, magyarok is benne vannak. Eddig a legjobb amit használtam.
RealCalc - Nagyon jó számológép program.
MAXDroid - Magyar fejlesztő általi hírprogram (Hírek, időjárás előrejelzés, traffipax)
News and Weather - Hír és időjárás widget és program. Magyar hírek természetesen. Ha jól láttam az újabb Android rendszerekben alapból rajta van.
Runstar Free - Futáshoz GPS tracker
Scrollable News Widgets - RSS widget
Smooth Calendra - 3 soros kis naptár widget.
SMS Backup & Restore - SMS üzeneteinket menthetjük le vele fájlba, később visszaállíthatjuk.
Solo - Gitár program

Szórakozás:

Angry Birds - Nem hittem volna, hogy ilyen jó! (Kikapcs gombbal párszor zárolni kell a kijelzőt, hogy elinduljon rendesen, mert addig nem mutat semmit)
Chess Free - Sakk program
SheepRun - Érdemes kipróbálni, bár a kijelző kicsi a normális kezeléséhez sajnos.
Abduction! World Attack 1 - A bárányugrálós, nem kell bemutatni. A 2. rész szaggatós sajnos.
City Jump - Városban ugrálós, ezzel is ellehet szórakozni.
Pandas Vs Ninjas - Mint az Angry Birds, nagyon jó játék ez is.
Buka HD - Űrben golyóval lövöldözős, robbantgatós. Jól fut a HD verzió a telón.
Everlands HD - Körökre osztott RPG szerű kis állatkákkal. Kisebb akadások voltak, de jól futott. Szép is, de majd még rájövök a lényegére.
Bistro Cook - Jönnek a tányérok és el kell készíteni az ételt, amit a vevők kérnek. Nagyon jó!
Klondike Solitaire - Legjobb pasziánsz program.
Bonsai Blast - "3 egyszínű labda egymás mellett eltűnik" féle játék.
Guitar Hero 5v - Jól megy, aki szereti a stílus elszórakozik vele.
Unblock Me Free - Logikai, szintén nagyszerű. 3. favorit játék.
Raging Thunder 1 - Eldöcög egy custom rom-on viszonylag futtathatóan (pár lényegtelen kép hiba esetleg van)

GPS programokat nem említettem, a telóra van futóképes Sygic, Navigon, 3betűs, NDrive. Sygic Aura nem megy rajta. Ha ezekre van szükséged akkor utána járhatsz, de a warez és hasonlók nem fórum téma!

Én jelenleg ezeket használom a vodafone 845-ön:
abduction
adobereader
angrybirds
astro
barcode scanner
bubble
color flaslight
connectbot
convertpad
documents to goo
electrodorid
handcent
igo
logmein
missedcall 2.x
msn talk pro
notes
operamini
realcalc
rocklite
skype
soundhound
speedtest
stopwatch timer
titanium backup
tunein
wifianalizer
winamp
silent moda jammer
task manager

Kombat: Nálad mit jelent a jól beálított task killer ?

Elnézést a tetemes hsz-ért :B

[ Szerkesztve ]

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#7441) Kombat válasza TazLeacher (#7438) üzenetére


Kombat
őstag

1. A lényeget leírta dokee78. Annyival egészíteném ki, hogy androidon ez ingyenes.

2. Ha rootolva van a telefon, akkor a gyárilag telepítettet is.

Jah és egy fontos kimaradt: Jorte - ingyenes és nagyon jól használható naptár

(jan): Azt, hogy rendesen be van állítva, hogy milyen programokat ne bántson és, hogy automatikusan lője ki a többi feleslegesen futó programot.

[ Szerkesztve ]

(#7442) Btel


Btel
tag

Kipróbáltam a Fish Bowl Photo Viewer programot,nekem tetszik,jól használható,mert egy ujjal is lehet nagyítani-forgatni.Marketen fent van.

(#7443) canniball válasza (jan) (#7440) üzenetére


canniball
nagyúr

"Pure Calendar - Egyik legnépszerűbb naptár program, rengeteg funkcióval és beállítási lehetőséggel."
Csak én nem találom a marketen vagy tényleg nincs fent?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#7444) Kombat válasza canniball (#7443) üzenetére


Kombat
őstag

Tényleg nincs! Régen én is azt használtam, de átváltottam az ingyenes Jorte-ra.

(#7445) dokee78 válasza (jan) (#7440) üzenetére


dokee78
félisten

A maverick az netet használja vagy csak a GPS-t?

(#7446) (jan) válasza dokee78 (#7445) üzenetére


(jan)
őstag

passzolom a kérdést :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#7447) l4c válasza dokee78 (#7445) üzenetére


l4c
senior tag

Ez válasz lehet a kérdésedre

||| Nexus 5 [4.4.2] ||| Nexus 7 [4.4.2] |||

(#7448) domi007


domi007
őstag

Sziasztok,
Egy kellemetlen problémám akadt: Android 2.2.1es PDAm már 4 napja nem szinkronizál semmilyen Google cuccal...Gmail alkalmazás mutatja a leveleket (bár azt mondja, last synchronized 4 days ago) de semmi más nem megy (Calendar, Contacts).

Próbáltam mindennek a cache-ét meg adatát törölni, nincs változás (Settings-Manage applications-Clear cache/clear data).
A telón több mint 1 giga szabad hely van.

A beállításokban lévő Sync now sem csinál semmit a Synker widgettel együtt.

Köszönöm,
DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#7449) citkar


citkar
addikt

üdv
az a problémám, hogy pár programból mintha nem tudnék kilépni, erre van valami megoldás?

vagy láttam, h többen használják a task managert, ez a segítség, vagy enélkül is megoldható?
(pl egy msn programmal bejelentkeztem és úgy marad, ha nem kapcsolom ki a telót)

köszi

(#7450) Kombat válasza citkar (#7449) üzenetére


Kombat
őstag

Bizony ehhez kell a tsk manager.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.