Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44551) atike válasza Dottore (#44547) üzenetére


atike
nagyúr

Ígéretes. Köszönöm.

Ha nem én "szórom a pénzt" akkor szükségszerű. Sz*r hó végén azt hallgatni, hogy miből lesz már megint pénz, meg megint elment egy "csomó" (na ez jó vicc volt :D ), meg hogy nincs értéke a pénznek... Épp ezért szeretném papíron alátámasztani, hogy mennyi felesleges kiadás van otthon, meg hogy annak nagy része nem hozzám köthető... :)

(#44552) KaiotEch válasza NeRo28 (#44550) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Az utcán vágd hozzá a mobilodat egy járókelő kigyúrt emberhez. 4D-s lesz az élmény :D

(#44553) Dottore válasza atike (#44551) üzenetére


Dottore
addikt

Ahogy olvasom ha neked lesz igazad, hülye lenne használni. Ha meg neki akkor azért szopás. :D

[ Szerkesztve ]

(#44554) atike válasza Dottore (#44553) üzenetére


atike
nagyúr

Nekem van, hülye lenne, de muszáj lesz neki... :) Sajnos, de lépnem kell valamit, mert nagyon rezeg a léc... :U

(#44555) Dottore válasza NeRo28 (#44550) üzenetére


Dottore
addikt

Ez történik ha a Play keresőjébe beírod a "fighting" szót. Vagy legyen a YouTube. Oda meg a "fight game android" mondatot.

(#44556) Dottore válasza atike (#44554) üzenetére


Dottore
addikt

Szex megvonás? :D

(#44557) NeRo28 válasza KaiotEch (#44552) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Köszi maradnék a 2d-nél:)Egyébként is drága mulatság lenne a galaxy s3-mat valakihez hozzávágni!Olyan játékra gondoltam mint anno a Golden Axe-volt!Aki ismeri tudja milyen stílusú játékot keresek!Elszórakoznék vele egy kicsit!

(#44558) atike válasza Dottore (#44556) üzenetére


atike
nagyúr

:DDD

(#44559) RootRulez válasza NeRo28 (#44557) üzenetére


RootRulez
félisten

Golden Axe, anno Sega játékterembe toltuk, nem kevés pénzért... :)

═════════════════════════════════════════

(#44560) NeRo28 válasza RootRulez (#44559) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Ja-ja!Azért is lenne jó valami hasonló game.Rám tört a retro-láz:)

(#44561) RootRulez válasza NeRo28 (#44560) üzenetére


RootRulez
félisten

Mario az van rá, az is 2D-s és verekedhetsz a gombák, teknősök ellen. :DDD

Tényleg, tudtok kopp olyan Mariot, mint anno a Nintendo-n?

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#44562) sirdenis


sirdenis
tag

Olyan programot tudnátok ajánlani ami az adatforgalmat minimalizálná és gyorsítani a netezést? Mint az opera turbo módja csak minden adatforgallomra a telon...

(#44563) RootRulez válasza sirdenis (#44562) üzenetére


RootRulez
félisten

Nem. :N

Bár van egy, a neve APN switch. :DD

═════════════════════════════════════════

(#44564) KaiotEch válasza NeRo28 (#44557) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Pontosan tudom Isteni játék volt! :) Pl.

[ Szerkesztve ]

(#44565) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

Tanácsért fordulok hozzátok. Második napja azt vettem észre, hogy rohamosan merül a telefonom, feltöltöm este. Ahogy feltölti, már szedem is le a töltőről, reggel még tele van, a HÉV-en zenét hallgattam, most véletlenül ránéztem a telefonra és már 20%. :Y Van olyan program, ami felelős az akkuhasználatért? Mert én általában amit nem használok, vagy úgy látom fölöslegesen megy, azt be szoktam zárni. Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#44566) draco31 válasza St3ven (#44534) üzenetére


draco31
veterán

Köszi, megnézem!

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#44567) gatto_ válasza 30z.Samu (#44565) üzenetére


gatto_
senior tag

Van olyan, de mi honnan a jóistenből tudjuk, hogy te milyen programokat használsz? Tegyél fel pl. egy Battery Monitor Widget-et, vagy valami hasonló programot, ami alkalmazásokra bontva megmondja, hogy mi mennyit fogyaszt. Lehet hogy nem tökéletesen pontosan, de támpontot adhat.

(#44568) 30z.Samu válasza gatto_ (#44567) üzenetére


30z.Samu
félisten

Oké, köszi! Felteszem. :)

Sic Parvis Magna

(#44569) (jan)


(jan)
őstag

vagy megnézed a gyári battery statot a beállításokban :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#44570) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Sziasztok, van olyan program androidra, ami duplán tárolja az sms-eket? Értem ezalatt, hogy jön egy sms, amit megnézel a beépített gyári sms-nézővel, aztán esetleg letörlöd, de a másik programban megmarad....

(#44571) gatto_ válasza (jan) (#44569) üzenetére


gatto_
senior tag

Abból csak a már nagyon kirívó eseteket tudod kiszűrni. Persze a semminél még az is jobb.

(#44572) aminat válasza RockHaRD (#44570) üzenetére


aminat
tag

[link] Ezekkel lehet menteni.

[ Szerkesztve ]

(#44573) RockHaRD válasza aminat (#44572) üzenetére


RockHaRD
addikt

én úgy gondoltam, h amikor megérkezik az sms, akkor azonnal elmenti máshova is, nem csak az alap sms programba...

(#44574) Melack válasza RockHaRD (#44573) üzenetére


Melack
veterán

SMS Backup+ - felmenti a GMailedbe. Erre gondoltál?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#44575) 30z.Samu válasza (jan) (#44569) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ott sok minden nincs, csak hogy mennyit volt készenlétben, térerő, wifi, ilyesmi.

Sic Parvis Magna

(#44576) iguana válasza 30z.Samu (#44575) üzenetére


iguana
őstag

nekem ez jött be, ezzel rendesen meg tudod nézni, mi hány %-ot használt, mennyi processzoridőt, network, gps használat...szóval sok minden (app sucker menü)
egyszerű, átlátható.

[link]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#44577) RockHaRD válasza Melack (#44574) üzenetére


RockHaRD
addikt

magától csinálja?

olyan kéne, ami beérkezéskor azonnal felmenti

(#44578) S e t h válasza gatto_ (#44540) üzenetére


S e t h
nagyúr

A fórumon HTC sensation,one-x, rezound és 3d evo telók tulajdonosai írtak, a hiba ugyanaz és mindegyiken ICS-vel, de válasz még nincs, hogy mi okozhatja a hibát.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#44579) porse


porse
senior tag

Kéne nekem egy alkalmazás, ami jelez óránként, de nem ám egészkor, hanem 49kor. Ha valaki ismer ne tartsa magában.

... szerintem.

(#44580) beers


beers
addikt

Sziasztok!

ICS-re keresnék olyan progit, mint GB-re az APN On/Off Widget!
Két simes telefonon a többségük nem működik :(!
Az említett progit már nem is tudom letölteni, titaniummal állítottam vissza!
GB-n megy ICS romon nem....!

M&N

(#44581) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Költői kérdés "féleség": Ti nem gondolkodtatok még azon, hogy mi a fenének van ennyi power widget meg power/battery alkalmazás? Szerintem tök felesleges nyakra-faszra gyártani ezeket tömegesen.

(#44582) gatto_ válasza S e t h (#44578) üzenetére


gatto_
senior tag

Na akkor biztos az ICS lesz a baj. Nekem még a 2.3-as android van fent, mert a HTC nem kapkodja el a Desire S- frissítését. Így már nem is bánom annyira. :D Asszem ha ki is jön a frissítés, akkor is várni fogok egy keveset, hogy lássam a többiek tapasztalatát. ( A rootolás elbukásától is tartok, meg most már a Swype problémáktól is.)

(#44583) aminat válasza RockHaRD (#44577) üzenetére


aminat
tag

Az automatikus mentéshez beteszed a pipát és akkor az SMS-t egyből menti. Az adatkapcsolatnak aktívnak kell lenni vagy WIFI.

(#44584) 30z.Samu válasza iguana (#44576) üzenetére


30z.Samu
félisten

Köszi! :R

Sic Parvis Magna

(#44585) RockHaRD válasza aminat (#44583) üzenetére


RockHaRD
addikt

és a google accountomon belül hol találom meg az sms-eket? :)

(#44586) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Letöltöttem a HD Widgets nevű appot, de nem tudom frissíteni az időjárást. Ez mitől lehet? Nagy nehezen bejön hogy hány fok van éppen, de semmi több. Próbáltam már több időjárás szolgáltatóval is, de egyikkel sem megy. Ötlet? :F

(#44587) tomy86 válasza RockHaRD (#44585) üzenetére


tomy86
addikt

Amit beállítasz a progin belül. Alaphelyzetben egy SMS mappába a híváslitát pedig (ha azt is mented) a Call Log mappába. MMS-t is ment, de azt a telefonra nem tudja visszaállítani. Használatához engedélyezni kell az IMAP-ot a gmail beállításaiban.

(#44588) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Ez a swiftkey nagyon jó cucc már előre tudja mit akarok írni sokszor.
A swype beta hangalapú annyira nem jön be,nem praktikus nem lehet sok helyzetben használni a beledumálást a telóba, egyszerűbb írni .

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#44589) gatto_ válasza gyuszmó (#44588) üzenetére


gatto_
senior tag

Fent kell hagyni mindkettőt, majd a szövegmezőben hosszan nyomás, beviteli mód kiválasztása, és billentyűzet választás. Aztán helyzettől függően azt használod amit épp akarsz. :D

(#44590) draco31


draco31
veterán

Van egy program, amivel a facebook cheat-et tudom használni. Most nem tudom a nevét, mert nem használom, csak a haverom. X8 van mindkettőnknek. Van benne egy olyan lehetőség, hogy ha üzenet érkezik, akkor lezárt képernyőnél lehet állítani a hangszóró mellett a led színét, hogy milyen színnel villogjon. Van más egyéb program, ami ezt tudja?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#44591) jegenye77 válasza draco31 (#44590) üzenetére


jegenye77
addikt

noled
Ilyenre gondoltál?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#44592) fdisk


fdisk
őstag

Olyan backup progi kéne ami működik nem rootolt telón is oda-vissza.
Tehát tud menteni és visszaállítani is.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#44593) tomy86 válasza draco31 (#44590) üzenetére


tomy86
addikt

(#44594) draco31 válasza tomy86 (#44593) üzenetére


draco31
veterán

Azt hiszem ez lehet hasonló, de közben találtam megfelelőt. A neve: LED me know.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.p0w4.ledMeKnow&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5wMHc0LmxlZE1lS25vdyJd

Most csak így tudom linkelni.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#44595) dashed


dashed
senior tag

nemide sry :B

[ Szerkesztve ]

(#44596) S e t h válasza gatto_ (#44589) üzenetére


S e t h
nagyúr

Érdekes ez a módszer régen működött most meg csak - szerkesztő, vagy - gyorsszöveg beillesztés funkciók közül tudok választani.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#44597) Joshi


Joshi
titán

ICS-nél hogy tudom visszaállítani a lenti menü gombot? Most a sáv sincs kint tehát először azt kellene visszaállítani.

(#44598) gatto_ válasza S e t h (#44596) üzenetére


gatto_
senior tag

Nekem megy.. lehet, hogy az ICS-ben ez is másképp van?

(#44599) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ez a google chrome mindenkinek ennyire hibás?
Rengeteg gliccs van benne vagy minek mondják, grafikai hiba

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

(#44600) Ronyn válasza fdisk (#44592) üzenetére


Ronyn
senior tag

Attól függ mit is akarsz menteni ....

Ego sum... Ronyn 🧔

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.