Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44951) KaiotEch válasza bok92 (#44948) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

4000-ért? Neméri meg sokba van a temetés :D

(#44952) Timmy0829 válasza TRob1 (#44950) üzenetére


Timmy0829
csendes tag

Rendben, köszi!

Remélem akad valaki aki tud segiteni!

What goes around comes around...

(#44953) bok92 válasza KaiotEch (#44951) üzenetére


bok92
addikt

:W :P
De érted, egy este simán eliszol ennyit, ha nem többet...
És mivel vizsgaidőszak volt, ezért a pia helyett vettem egy appot, és ennyi.. :D
Egy ideig tuti nem veszek, appot legalábbis... :D

[ Szerkesztve ]

(#44954) TRob1 válasza bok92 (#44953) üzenetére


TRob1
veterán

Inkább ittál volna. :O

(#44952) Timmy0829 :
Természetesen a linkelt topikban valaki csak akad, aki tud. :U

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#44955) bok92 válasza TRob1 (#44954) üzenetére


bok92
addikt

Jó, oké, köszi a hasznos tanácsot... ;)

(#44956) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Napi app: ISeeYou
Olyan, mint a GS3-nál :D Szemüveggel is működik.

mp

[ Szerkesztve ]

(#44957) Land válasza #04441088 (#44930) üzenetére


Land
veterán

3.5.19

Hol keressem az appokat felsorolva?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#44958) clouse


clouse
csendes tag

Üdv!

Olyan időzitő programot keresek ahol egyszerre több időpontot is be lehet állítani és ezek automatikusan egymás után elinduljanak.
Sportoláshoz kéne. Például 30mp(edzés) után 10 mp(pihenő) visszaszámlálás automatikusan, szval ne keljen elindítani mindig, hanem magától elkezdje.

Köszönöm!!!

(#44959) tboldi


tboldi
nagyúr

Üdv!

Van olyan screenshot app, amivel így kell "elkészíteni" a képet? Tudom, a CyanogenModban van beépített, de nekem ilyen mozdulatos kellene.

(#44960) gipsztigris válasza tboldi (#44959) üzenetére


gipsztigris
addikt

Például ShootMe 0.8.1.apk
Rootolt készüléken megy, be lehet állítani a kézmozdulatra, vagy bármelyik gombra történő exponálást.
Play-en már nincs fent (legalább is én nem találtam meg) de a gugli a barátod. ;)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#44961) #04441088 válasza Land (#44957) üzenetére


#04441088
törölt tag

Nekem is az van.

Ha megnyomod a telefonodon a Menü gombot, a felkínált lehetőségek közül válaszd a My apps-ot. Ott elvileg ott van az összes alkalmazás, ami valaha telepítve lett ezzel a gmail accountal. Ahol látod, hogy egy összes szerepel, azok a fizetősek.

Viszont valahol olvastam tegnap este, hogy a régebbi Play Store-k nem jelzik külön, hogy miket vettél meg(ahogy ez a 3.5.19 se), de a frissebbekben javítják a hibát.

(#44962) petipetya válasza petipetya (#44869) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ma már rendben frissült.

"nincs rá lezsóidő"

(#44963) St3ven


St3ven
addikt

Ide jövök a kérdésemmel, mert tudom, hogy ez a topic hiperaktív.

Új telót vettem gyári 2.3-mal, és van egy menüpont, ami a régi telómon nem volt:

Settings -> Vezeték nélküli és hálózati beállítások -> Mobilhálózatok -> Mobil adat állandó bekapcsolása Néhány mobilhálózaton jobban megterheli az akkumulátort

Ez mi lehet?

És nem, ez nem az Adatok engedélyezése Adathozzáférés engedélyezése mobilhálózatokon, ugyanis ez a beállítás is benne van ugyanebben a csoportban.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#44964) darvinya válasza St3ven (#44963) üzenetére


darvinya
titán

Barangolás, kicsit drága mulatság ha idegen hálózatba csatlakozik.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#44965) club1 válasza darvinya (#44964) üzenetére


club1
veterán

Amiről te írsz az egy külön kapcsoló. Ez a kapcsoló csak annyit tesz, hogy folyamatosan kapcsolatban marad a telefon, de ha az adatbarangolás (az egy másik kapcsoló!) nem engedélyezett, akkor természetesen nem fog működni...

(#44966) dokee78 válasza gipsztigris (#44960) üzenetére


dokee78
félisten

???

(#44967) kymco válasza dokee78 (#44966) üzenetére


kymco
veterán

?

www.refujvaros.hu

(#44968) St3ven válasza club1 (#44965) üzenetére


St3ven
addikt

Igen, az Adatbarangolás is egy külön kapcsoló itt.

Akkor ezek szerint itt állíthatom be azt, mint a "régi" Nokiáknál, hogy csak akkor legyen adatkapcsolat, ha ténylegesen szükség van rá. Mondjuk sok értelmét nem látom az akksikímélésen kívül, mert pont azért vettem androidos telót, hogy folyamatosan a neten lógjon.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#44969) club1 válasza St3ven (#44968) üzenetére


club1
veterán

Mondjuk ez itt az Android alkalmazások topic...

(#44970) gipsztigris válasza dokee78 (#44966) üzenetére


gipsztigris
addikt

?? :F
Nem teljesen értem. :) Nem adtam linket.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#44971) dokee78 válasza kymco (#44967) üzenetére


dokee78
félisten

Például ShootMe 0.8.1.apk
Rootolt készüléken megy, be lehet állítani a kézmozdulatra, vagy bármelyik gombra történő exponálást.
Play-en már nincs fent (legalább is én nem találtam meg)

(#44972) gipsztigris válasza dokee78 (#44971) üzenetére


gipsztigris
addikt

Kegyed megtalálta?......mert az általad mutatott link alatt nincs semmi. :)

Egyébként csak a Blackmart-on van fent. ;)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#44973) dokee78 válasza gipsztigris (#44972) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem a linkre kattintva bejön: Nézd meg.

[ Szerkesztve ]

(#44974) atillaahun válasza dokee78 (#44973) üzenetére


atillaahun
veterán

Nekem nem. Aszongya nincs ilyen cucc a szerveren. Na mindegy

Csak azt akartam kérdezni, hogy tudott már valaki valaha videót csinálni a ShootMe-vel? Mert ugye a beállításaiban ott a lehetőség, de aktiválni nem lehet sehol. :F

(#44975) bencus3


bencus3
tag

Sziasztok
Nem tud valaki jó Német nyelv oktató progit?
köszi

(#44976) psg5


psg5
veterán

Android-on Java futhat? Vagy utópia?

F.K.T.

(#44977) barnam_ válasza psg5 (#44976) üzenetére


barnam_
nagyúr

Az egész Android Java-n fut... (pontosabban a Dalvik java virtuális gépen)

(#44979) gipsztigris válasza atillaahun (#44974) üzenetére


gipsztigris
addikt

Nekem is ezt mondja. :-(
Videót pedig EZZEL csinálj!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#44981) dokee78 válasza atillaahun (#44974) üzenetére


dokee78
félisten

A videó rögzítésnek nem hardveres követelményei vannak?
Armv7?

Egyébként én a Screencast-al rögzítek videót.

[ Szerkesztve ]

(#44982) barnam_ válasza #40993792 (#44978) üzenetére


barnam_
nagyúr

Sejtem hogy olyasmire gondolt, csak jeleztem, hogy a java nem áll olyan távol a droidtól :)
Ha lenne valami JRE Android-ra, szerintem mennének azok is.

(#44983) atillaahun válasza dokee78 (#44981) üzenetére


atillaahun
veterán

Én is ezt hittem, mikor régen a Blade-n próbáltam.
De most az LG OB-emen ez a kérdés már tárgytalan. Ha ez a hardver sem elég neki, akkor nem tudom mi.

ScreenCaster-t egyébként használtam, videót is csináltam vele, csak elég agresszív a program, nem lehet bezárni, szolgáltatásként a RAM-ba ragad. És ahhoz képest, hogy havonta egyszer veszem elő, na foglaljon ott nekem folyton 10 MB-ot. Úgyhogy egy idegesebb pillanatomban le is hajintottam.
Fejlesztőnek írtam egyébként többször is, de - jó szokásuk szerint - baszott válaszolni.

[ Szerkesztve ]

(#44984) k850 válasza bencus3 (#44975) üzenetére


k850
addikt

A Google Play keresőbe írd be a german berbs szót, majd válogass! Vedd figyelembe, hogy ez nem számítógép, gyakorolni azért megfelel.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#44985) psg5 válasza #40993792 (#44978) üzenetére


psg5
veterán

Igen, így értettem.

Vagyis akkor nem mennek a java alkalmazások.

Köszönöm.

F.K.T.

(#44986) fatal` válasza #40993792 (#44978) üzenetére


fatal`
titán

Ha jól tudom van hozzá emulátor.

(#44988) DemonDani


DemonDani
addikt

van jobb GPS-es app mint az iGO? Mi a legjobb? Olyasmi kene ami alatt lehet a térképeket cserélni, nekem a Navteq kellenne főleg, de előfordulhat hogy mást tolnék fel

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#44989) havri1


havri1
félisten

Sziasztok!

Vibernek szeretném az értesítési hangját teljesen kikapcsolni, tehát ha valaki ír, akkor az ne legyen hallható. Nagyon idegesítő a hangja..
Bármilyen megoldás érdekel!
Köszönöm előre is!

havri

(#44990) atillaahun válasza DemonDani (#44988) üzenetére


atillaahun
veterán

Én kapásból jobbnak mondanám a GMaps/GNavi-t, mint az iglót. Bár leginkább csak a műholdas nézet miatt gondolom. Nekem sokszor jól jött már.

(#44989) havri1
Ha beállításokban nincs ilyen akkor bizony fel kell túrnod magát az .apk-t.
PC-n sima tömörítő programmal (7zip) megnyitható.
Most nincs előttem, így nem tudok konkrét elérési utat mondani, de benne vannak a hangfájlok. Ha van elég türelmed átbogarászni őket, és megtalálod a megfelelőt, akkor cseréld ki egy üres hangfájlra, átnevezve. Pl. ERRE, én a fényképező meg az alacsony akksi jelzés hangokat némítottam így le.

[ Szerkesztve ]

(#44991) barnam_ válasza DemonDani (#44988) üzenetére


barnam_
nagyúr

Ha Navteq, akkor Navigon, bár nem olcsó...

(#44992) draco31


draco31
veterán

Keresem a Facebook contact Sync nevű alkalmazás x8-ra megfelelő változatát, ugyanis a gyári facebook nem akar szinkronizálni normálisan a telefonkönyvvel. Csak az e-mail címeket teszi be, már amikor egyáltalán működik. Nem is nagyon használom, opera minivel egyszerűbb. Marketen nem találom, play-ről meg nem engedi letölteni. Több ismerősöm is ezt használja.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#44993) KaiotEch válasza draco31 (#44992) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

FB-ot telefonkönyvvel összeszinkronizáltatni? EPIC FAIL! :W

(#44994) icons


icons
addikt

Hello!

A terv: biciklivel le akarok tekerni a Balatonra, de kellene a ZTE Blade-re egy GPSes program, ami ha szükséges, tud némi támpontot nyújtani. Az útvonal megvan GoogleMaps-en, kml-ben, kmg (vagy mi) meg gpx-ben is talán, melyik lenne a legjobb app, ami tudja olvasni bármelyiket is (Google Maps: Unable to load URL, Google Earth nem megy a Bladen).

Köszi!

(#44995) draco31 válasza KaiotEch (#44993) üzenetére


draco31
veterán

Csak azt szeretném, ha mindenki neve mellett ott lennének a fotók. Nincs kedvem egyesével mindenkihez berakosgatni.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#44996) Land válasza #04441088 (#44961) üzenetére


Land
veterán

Nem jelzi külön. Az összesben nekem is felsorolja azt a kb 300-400 appot, amelyet valaha felraktam, de ez így elég vacak..

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#44997) havri1 válasza atillaahun (#44990) üzenetére


havri1
félisten

Köszi!
Addig megvagyok, hogy az apk-t kinyertem, megtaláltam a hangot, de ez mp3. AZ általad linkelt ogg. Átneveztem, de nem tudja lejátszani.
Üres mp3 kellene, tudsz segíteni?

havri

(#44998) fatal` válasza havri1 (#44997) üzenetére


fatal`
titán

Konvertáld át mp3ra.

(#44999) havri1 válasza fatal` (#44998) üzenetére


havri1
félisten

Hátha van mp3 üresben,(google nem talált) nincs telepítve semmilyen erre alkalmas program, nem is ismerem őket sajnos. Ez volt az első, amit megpróbáltam amúgy:)

[ Szerkesztve ]

havri

(#45000) Deck válasza havri1 (#44999) üzenetére


Deck
titán

Tessék: [link] Szerintem a legjobb audió konvertáló :) És ingyenes is!

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.