Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53119) #41133696 válasza ollie (#53116) üzenetére


#41133696
törölt tag

Azzal én is így jártam, hogy a tablet verziót is megvettem, utána vehettem újból meg... Ja és a legszebb az volt, hogy a tablet verzió is frissült, amikor a normál, mostanában viszont nem frissült, és megkapta a Legacy szócskát a nevébe már a kezdetektől, valamint beszürkült....

Eleinte azt gondoltam, hogy feleslegesen vettem meg duplán mivel frissült, de most látszik, hogy azért nem teljesen, mert ezeket az új skineket már nem kapja meg. Amúgy mióta megvettem újból, nem is használtam a tablet verziót csak az újat.

Szerk: Ez csak tipp, de lehet azt nézi mennyire aktívan használta valaki? Régebben volt olyan is, hogy bár ez már meg volt vásárolva, de a Swype is és azt használtam az ékezetek miatt, de aztán visszaálltam a SwiftKey virtuális billentyűzetére, lehet ha a Swype lett volna most aktív nem kapom meg én sem.

Aktívan használom

Egyébként a fehér skin jön be most jelenleg a legjobban nekem :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.