Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- laca223: Miért győz a kollektív meggyőződés akkor is, ha saját magát teszi tönkre?
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- GoodSpeed: Munkaügyi helyzet Hajdú-Biharban: észak és dél
- sziku69: Szólánc.
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 10 – Alapanyagok/készételek többféle felhasználása
- urandom0: Száműztem az AI-t az életemből
-
LOGOUT
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. december
Új hozzászólás Aktív témák
-
z0d1AK
nagyúr
válasz
DAVESSJ8
#29111
üzenetére
Az Acer Iconia A110 Tab hasonló hardverre épül, mint a Nexus 7. Olcsóbb, viszont a kijelzője csak 1024×600 pixeles LCD, de kapott microHDMI-t és már ezen is Jelly Bean van.
Vagy adapterrel a Galaxy Tab 2 7.0-n is megoldható a HDMI, viszont ez gyengébb hardvert is kapott. -
Sanzaa
senior tag
válasz
DAVESSJ8
#22576
üzenetére
Akármennyit várhatsz, de a végén akkor is vagy sz@r lesz az , vagy elfogadható

Még mindig jobb, ha megveszed itthonról, ha rossz,visszaviszed és visszakéred a pénzed.
Olvashatsz akármennyi fórumot, a csájna tabletek közt nagy a szórás. Egyik márkát sem merném szívből ajánlani abból a szempontból, hogy az minőségibb, kevésbé romlik el.
Specifikációk nem tartalmazzák, hogy ennek hiányzik a wifi antennája, ebbe nem megy bele az OTG kábel, nem olvassa memókarit stb.
Vagy rendeld meg most, mert később sem leszel okosabb, hogy jó lesz e amit kapsz,vagy sem. Csak ha megjön. -
Crytek
nagyúr
válasz
DAVESSJ8
#22576
üzenetére
Ha jól emlékszem 11-12 nap volt mire megkaptam. (Ingyenes kiszállítás és nem volt megvámolva)
Hekkelést nem tudom mivel küldtem vissza gariba nem akartam beletudni.De valami fájlban kell átírni pár sort szóval nem lehet bonyolult.
Elvileg itt valaki leírta de most hirtelen nem találom a megfelelő szót ami kiadja azt a kommentet. -
Crytek
nagyúr
válasz
DAVESSJ8
#22566
üzenetére
Cube U30GT-m van.
Gyári töltővel töltés közben szinte használhatatlan volt.Aksija is elkurodott hiába töltötted fel másnap reggel már nem kapcsolt be csak ha rádugtam a töltőre.
Azt hogy ezt mi csesztük-e el az soha nem fog kiderülni mert alapból nem néztem gyári töltővel este kikapcsolás reggel bekapcsolással.De ez már lényegtelen is.-Ott volt a mini usb bemenet amibe csak félig lehetett beledugni az OTG kábelt és emiatt sokszor kimozdult a kábelt.
-Skypeolni lehetetlen volt rajta úgy akadt a kép meg recsegett mintha muszáj volna.
-Fájl rámásolás is kétes volt hol megszakadt hol nem
-Egy rövid Youtube-os videót sem lehetett megnézni mert mindig töltötte lejátszott belőle kicsit megint töltötte ergo a wifije egy rakás hulladék.Sima böngészésre meg filmezésre volt jó ilyen állapotba.De 53 ezerért kicsit sok ezért a két dologért!
-
Crytek
nagyúr
válasz
DAVESSJ8
#22560
üzenetére
Cube-ot NE! Akkor már inkább ezt vedd meg!
-
Shoo
senior tag
válasz
DAVESSJ8
#14894
üzenetére
Hát azért nagyon is olcsó ez a gép. Vamzi vett egy smartq t20-at és az több mint 100 dollárral többe kerül és kb egy szinten vannak. Azt se szabad elfelejteni, hogy bár nem fémborítás van a hátlap alatt hanem, egy "bukókeret"(így nevezik a tesztben), ami az aksikat a helyén tartja és védi az elektronikát valamelyest. Mellesleg a magyarországi hasonló tabletek 100-120ezer forintok. Tegnap este postával együtt 53ezret vett le a számlámról.
Ajánlásképp csak annyit tudok mondani, hogy filmnézésre, netezésre bőven elég ez a Concorde 7015, ami nekem is van, bár csak 7"-os, de ilyen tulajdonságú 10"-os olcsóbb lesz, mint 220 dolcsi. Tegnap este utána olvastam, hogy is van rootolva a készülékem, ma megcsinálom, amit írtak és utána szerintem az erősebb gameloft-os játékokat is engedélyezi majd, szóval valószínű játékra is jó lesz. Az eddigi legerősebb játék, ami fent van és szépen fut az a Trial Xtreme 2.
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Bluetooth hangszórók
- Google Pixel topik
- BestBuy topik
- Microsoft Excel topic
- Lightyear - befektetési app
- Házimozi belépő szinten
- CURVE - "All your cards in one." Minden bankkártyád egyben.
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- További aktív témák...
- iPhone 15 Pro Max 512GB Független Karcmentes/2028.03.04.Gar./Akku 100%/p4634
- iPad Air 13" M3 128GB Karcmentes Purple/2028.05.13.Gar./Akku 100%/p4641
- iPad Air 4. Gen 2020 Wi-Fi+Cellular 64GB Sky Blue, 97% aKKUval, Üzletből, garanciával
- Kindle Voyage REKLÁMMENTES könyvolvasó eladó (fizikai lapozógombok, keretmentes kijelző!)
- Apple Ipad Pro 12.9" (2021)
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RTX 5060Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! Asus ROG G531GV Gamer notebook - i7 9750H 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 6GB WIN11
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4055
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I5 10400 / RTX 3060 12GB / 32GB DDR4 / 512GB SSD
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro Max 128GB Pacific Blue -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3996
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

Angliai eBay-rő 56k-ért már meg lehet kapni.
Én is gondolkozok rajta erősen egyébként. Csak azt nem tudom hogy milyen lehet a support hozzá. 


Dr.NX
