Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 5830 / 5850 / 5870 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#15801) Karex válasza tthomasso (#15800) üzenetére


Karex
senior tag

Igazad van, inkább csak próbálok up-to-date lenni. :) Főleg, hogy itt egyesek inkább ragaszkodnak a 10.3-hoz, én sem mindig kapkodom el.

Amúgy döbbenet, de úgy tűnik orvosolta a problémát... Sosem gondoltam volna, hogy egy ilyen jelenség lehet szoftveres eredetű is. Átnéztem a changelogot, de még csak hasonlót sem említenek benne...

Mindenestre köszi!

(#15802) tthomasso válasza Karex (#15801) üzenetére


tthomasso
tag

Nincs mit.
:C :C :C :C

Ha fáj az igazság, akkor ne várd el senkitől, hogy igazat mondjon!

(#15803) Daffni2 válasza tthomasso (#15795) üzenetére


Daffni2
addikt

Folyamatos, 1,5 órai játék után/Dirt2/ 59 fok

Így azért már egészen másként hangzik, és valós is lehet.

A load max-ot itt úgy értjük, hogy mondjuk Furmark alatt 10-15 perce folyamatos hőmérséklet log.

"Aki ad,az nyer"

(#15804) mvman


mvman
csendes tag

Üdv! Végig túrtam a topikot, de nem találtam egyértelmű választ a kérdésre.
Adott egy ASUS 5850 amivel msot raktam össze egy gépet. A korábban simán működő
órajel és fesz kombinációt most nem bírja, jonnek a szürke halálok. Arra lennék kiváncsi, hogy ez lehet e táp gond, vagy az új alaplapra háklis inkább? Táp 525W HP, Lap P5Q SE Plus. A konfigban az alaplap és a táp változott csak. Köszönöm...

(#15805) tthomasso válasza Daffni2 (#15803) üzenetére


tthomasso
tag

Oksi, megnéztem így is. 30 perc után 77 fok. De a Furmarkot elég sok helyen kitárgyalták már, ilyen meleg sehol máshol a napi felhasználás során nem lesz. Üdv

Ha fáj az igazság, akkor ne várd el senkitől, hogy igazat mondjon!

(#15806) Cybertrone válasza Karex (#15799) üzenetére


Cybertrone
veterán

Kicsit probálj meg feszt emelni neki, hátha csak kevés a gyárilag beállítot kraft neki, ha igy sem jó, akkor a garancia a barátod lehet! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#15807) Dj Dekko!


Dj Dekko!
őstag

Sziasztok. Szeretném egyedi beállításokon futtatni néhány játékomat.
Úgy értem hogy pl. az Ut2004 ben ahol nem lehet látvány javítókat bekapcsolni ott manuálisan CCC-ben vagy ATT-ban be-e tudnám kapcsolni az élsimítást, szűréseket, úgy hogy csak az adott alkalmazáson indítsa csak el?
Vagyis ne az összes programon működjön a 8x él (mert lehet néha meglepődnék) hanem csak azokon az alkalmazásokon amelyiken én szeretném.
Kipróbálom ATT-vel. Valakinek van ötlete hogy ezt hogyan lehetne megvalósítani?! :U

[ Szerkesztve ]

(#15808) Karex válasza Cybertrone (#15806) üzenetére


Karex
senior tag

"Sajnos" ez már rev2-es nyák, ha jól tudom itt már nem olyan egyszerű a feszemelés.

Na most operában megint láttam, aztán furmark/kombustor semmi hiba. oO

(#15809) Dreamie válasza Dj Dekko! (#15807) üzenetére


Dreamie
őstag

Szia!

Asszem Robi Balboa, vagy Giot írta le nem olyan régen, keress rá a hsz-ikre, és megtalálod!

Üdv: Dreamie!

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#15810) Karex


Karex
senior tag

Cryostasis benchmark töltőképernyők:

Eddig ez a leglátványosabb. Benchmark közben pedig semmi...

(#15811) Cybertrone válasza Karex (#15810) üzenetére


Cybertrone
veterán

S.O.S titanic... :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#15812) Karex válasza Cybertrone (#15811) üzenetére


Karex
senior tag

:D Gari lesz ebből szerintem. Egyszerűen csak gyári órajelek alatt hajlandó csíkozódásmentesen futni.

(#15813) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hali!

ref. 1-es Sapphire HD5870-em van és 2D-ben szépen jönnek a kis zöld pixelek, videoknál főleg.

MSI Afterburnerhez valaki adjon egy értelmes leírást plz! Thx!

szerk: most beállítottam 900/1300-ra a kártyát, és így 157MHz helyett 400MHz 2D-ben a GPU. De így gondolom jóval többet is fogyaszt nem?

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#15814) kasa85


kasa85
őstag

Sziasztok.Kéne egy kis segítség.Az Everest Ultimate (5.50.2100)nevű progi miatt ha megnézem a baloldalon a Megjelenítés,és azon belül a GPU opciót lefagy 3-5mp alatt a gép csontra.A kép megáll ,és jöhet a reset :F Léci aki tud segítsen mert nem értem mi lehet ennek az oka. :R

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#15815) kasa85 válasza kasa85 (#15814) üzenetére


kasa85
őstag

A kártya Sapphire HD5970 OC 2Gb.Tudom nem ez a megfelelő topic,de itt mindig kapok jó és érthető segítséget a HD590 topic már egy kicsit kihalt :R

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#15816) Giot válasza Dj Dekko! (#15807) üzenetére


Giot
addikt

Nem tudok olyanról, hogy lehetne egy egy alkalmazáshoz profilt menteni a CCC esetében. AtiTrayTools-t pedig régen használtam és nem emlékszem hogy lett volna ilyen opció benne. Ettől függetlenül lehet.

Rá lehet erőltetni CCC-ből, de ebben az esetben erőforrásokat rendesen igénybe veszi.
A lényeg a CCC ben 3D fül azon belül az AA ott kiveszed a pipád a use applitacion settings elől. Ezzel tudod kívűlről ráerőltetni. Majd a csúszkán beállítod hányX-os legyen az élsimi. és hogy milyen filtert használjon (Box, Narrow, Wide, Edge-detect így sorjában nehezedik a dolga a VGA-nak. Annyit még érdemes tudnod, hogy az alkalmazás által használt élsimítás is az itt beállított filtert használja). Amit én még szoktam alkalmazni az AAMode fülnél található. Nem sima MSAA használok hanem AdaptiveMSAA-t láthatóan szebbek az élek viszont nem zabálja fel még annyira a VGA-t mint a SuperSampleAA, persze a sima MSAA-nál erőforrás igényesebb, így egy pár FPS azért fogja bánni. (Amit leírtam a filtereknél az az AAMode-nál is érvényes)

(#15810) Karex: Ezek a képek mik akarnak lenni? :DDD

(#15814) kasa85 Valszeg amikor le akarja kérdezni az Everest az adatokat, a VGA-tól megzakkan valamiért. DE ha csak ezzel az alkalmazással csinálja a fesztivált, akkor használj más monitorozó programot. :)

[ Szerkesztve ]

(#15817) HSM válasza Motion_Blur (#15813) üzenetére


HSM
félisten

Ja, többet eszik, mivel a memók is gyorsabban mennek. +20-50W lehet nagyságrendileg a difi.

Az Afterburner nem egy bonyolult valami, mihez kéne leírás? :F Vagyis mire lennél kiváncsi? Ha leírd, lehet könnyeben tudnánk segíteni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15818) kasa85 válasza Giot (#15816) üzenetére


kasa85
őstag

Hali :) :R Tudsz nekem egy másikat ajánlani mert a GPU-Z képes VRM nek 1.65V adni terheléskor ezért azt a progit örökre likvidáltam. :R

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#15819) Giot válasza kasa85 (#15818) üzenetére


Giot
addikt

Én ezt használom: [link]
Igaz nem tudom neked mik az igényeid. :U

+szerk: nemtom hogy az 5970-el kompatibilis-e? Egy próbát megér!

++szerk: Lehet ott a megoldás HSM kollégánál!

[ Szerkesztve ]

(#15820) HSM válasza kasa85 (#15818) üzenetére


HSM
félisten

Sokszor ki lett már tárgyalva, hogy a problémát az okozza, hogyha kettő olyan progi fut, ami monitorozza (igen, monitorozza, semmi többet!!!) a tápfeszét a karinak. Tökmindegy, melyik 2 program, bármelyik össze tud akadni, a kari I2C interfészének működéséből adódik a dolog, amin keresztül ez az adat elérhető.

(#15821) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Nálatok hogy van beállítva az Afterburner, mert engem cserben hagy a program, egy rakat szar mondhatni jelen állapotában.
Automatikus indítás nem működik, startup mappából sem.
Ez a kisebbik probléma, a nagy viszont az, h elfelejti a beállításokat induláskor.
Konkrétan a venti vezérlésnél az "auto" nincs bekapcsolva sokszor, de tök véletlenszerű, h épp milyen kedve van a programnak.

Most b@sztam fel az agyam azon, hogy megint fix fordulaton üzemelt a kártyám, és mikor kiléptem a játékból, akkor vettem csak észre, h a qrva vezérlés fixen 15%-on van, és 90-ig felment a kártya, vagyis sztem még tovább is - a skála csak 90-ig mér és plafonon volt a grafikon. Hál' isten csak ilyen kis gépigényú játékkal játszottam...

Milyen megoldás van erre? 2.0-ás afterburner van fent.
UAC be van kapcsolva, és úgy is marad.

[ Szerkesztve ]

(#15822) jozsef m. válasza kasa85 (#15815) üzenetére


jozsef m.
tag

Esetleg használsz még valamilyen más feszültség monitorozó programot /Afterburner,- GPU-z/
mert azok megemelhetik a feszültséget összeakadva a z Everest-tel,nálam is volt ilyen :Y

(#15823) HSM válasza Teasüti (#15821) üzenetére


HSM
félisten

Nem lehet, hogy valami biztonsági progi homokozóba dugta az Afterburnert? :F
A monitorozást be tudod kapcsolni az OSD-n, és akkor nem ér meglepetés... Nekem mindig ott van a felső sarokban, ilyen jellegű "szoftveres tuningnál" sosem lehet tudni, az a biztos, és legalább mindig látom hány FPS... :D

(#15824) XoZ válasza kasa85 (#15814) üzenetére


XoZ
aktív tag

Próbálj meg egy újabb beta verziót, azokban elvileg már javítva van a hiba. A fagyást az okozza, hogy idle módban az egyik GPU teljesen lekapcsol (fogyasztáscsökkentést miatt), és ezért az ahhoz tartozó érzékelők adatainak lekérdezése nem sikerül.

(#15825) Motion_Blur válasza HSM (#15817) üzenetére


Motion_Blur
félisten

2D órajel állítási lehetőség van? Én nem igazán találtam.
Ha húzva van a kártya, akkor alapban 400MHz, ha elindítok egy hdvideot, akkor felmegy 600-ra, 3D alatt meg a beállított értékre. Arra gondolok, hogy a 400MHz talán egy kicsit sok neki 2D-be, nem lenne elég a fele?

Többek között azért cseréltem le a 4870-et, mert 90W-ot zabált 2D-ben.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#15826) Teasüti válasza HSM (#15823) üzenetére


Teasüti
nagyúr

És ezt hogy venném észre? Hisz működni működik, ha egyszer el van indítva és újra be van kapcsolva a vezérlés.

OSD-t sosem probáltam, nézegettem már a beállításokban, de nem igazodtam el rajta.
FPS-hez Frapset használok.

(#15827) HSM válasza Motion_Blur (#15825) üzenetére


HSM
félisten

Sajnos nincs 2D órajel állítási lehetőség. Én ezt úgy oldottam meg, hogy van két profilom, egy full alap, ahol visszaveszi az órajeleket 157/300-ra, és van egy "unofficial" módos 850/1150-em, ahol ugye teljesen kikapcsol minden energiatakarékoskodás. Így kettő kattintás váltani, és nincs semmi para. Ha nagyon sokat nyúznám, lehetne hotkey-ezni is, de annyira nem érdekelt a dolog. Amúgy az Ati driver tiltja le a legkisebb órajellépcsőt tuningolva, mert sok karinál instabilitást okozott a tuning és a legkisebb órajel együtt.
Filmezésnél ha be van kapcsolva a VGA-s gyorsítás, vagy képjavítás, akkor felkapcsol valami köztes órajelre, ez normális. :K Amúgy 157/300 alá nincs sok értelme menni, nem sokat tudsz már nyerni, és instabil is lehet a cucc.... Így is csak 27W Idle 157/300-on, az szinte semmi....

(#15828) kasa85 válasza HSM (#15820) üzenetére


kasa85
őstag

Értem köszi. :R Tanultam a GPU-Z és a FurMArk együttes futtatásáról mert ott összefostam magamat amikor láttam a VRM feszt 1.65V.Amúgy az Ati Catalyston kívül nem volt más program megnyitva mikor az Everestem miatt kiakadt a rendszer :R

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#15829) SzlobiG válasza kasa85 (#15815) üzenetére


SzlobiG
félisten

Pedig ha kicsit vissza olvastál volna a topikjába megtalálnád a hiba okát. ;)

(#15830) Teasüti válasza Teasüti (#15826) üzenetére


Teasüti
nagyúr

OSD-t sosem probáltam, nézegettem már a beállításokban, de nem igazodtam el rajta.
Hülyeség.

(#15831) kasa85 válasza jozsef m. (#15822) üzenetére


kasa85
őstag

Hát igen ez elég durva :O Nesze nekem 1.35V max védelem ez érdekes,hogy nem blockolkolta le a kártyát pedig hányszor csodálkoztam miért akkora a VRM hőmérsékletem kb 120C fok volt FurMArk alatt :(( A GTA 4 meg diavetítés volt ,és sokk minden más is terheléskor,hányszor szívtam vele bármi sejtés nélkül még csoda ,hogy nem lett gondom belőle.Az biztos,hogy a bakterral pofoztattam volna fel a felelősét emiatt ha elszállt volna a kártyám,hisz ki gondolt volna arra hogy ilyen is előfordulhat :N

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#15832) kasa85 válasza XoZ (#15824) üzenetére


kasa85
őstag

Köszi akkor itt a pont talán ez lehet a gond mivel mással nem monitoroztam :R

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#15833) Karex válasza Giot (#15816) üzenetére


Karex
senior tag

Mi lenne, ahogy írtam is, a techdemo loading screenje (de jó, hogy magyarok vagyunk, ugye? :] ), remek minőségű iphone kamerával lőve, félhomályban.

Vagy az inverz színekre gondolsz? Az futás közben is fura, lényegében ahova fény esik, ott érdekesen elszíneződik az egész, mintha hőképet látna. Már csak azt kellene eldönteni, hogy ez bug, vagy feature. :D

(#15834) kasa85 válasza SzlobiG (#15829) üzenetére


kasa85
őstag

:R Amúgy neked köszönhetem hogy még megúsztam mivel te írtad meg az okát.Nem figyeltem a VRM feszt mivel az Everestet ritkán használóm ezért nem is tudhattam róla,csak a magas VRM hő volt a feltűnő meg a lagolás + szaggatás hegyek.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#15835) Motion_Blur válasza HSM (#15827) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Amúgy 157/300 alá nincs sok értelme menni"

Ilyen eszembe se jutott, mivel ezen a gyári 2D-s órajelen kezdett el zöld pöttyökkel tele lenni a kép :( haveromnak szintén ez a kártyája van, és anno neki is ezt csinálta. De pár driver le/felinstall után jó lett neki, és azóta sincs problémája.

Olyan profil kéne, ahol mondjuk be lehetne lőni 2D-t 200/400-ra, plusz a 3D-t is tetszés szerint.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#15836) Gerisz válasza Motion_Blur (#15835) üzenetére


Gerisz
addikt

Én beírnám Bios-ba nyugodt szívvel a módosított értékeket, az a tuti.

(#15837) HSM válasza Motion_Blur (#15835) üzenetére


HSM
félisten

Hát ez már keményebb dió... Én anno a 4890-nek ATT-vel tudtam tetszőleges 2D-3D profilt és automata váltogatást csinálni, működött is frankón. :K

(#15826) Teasüti: De azt írtad, nem jegyzi meg, hol így van hol úgy, arra gondoltam... ár csak tipp volt, a fene tudja hogy van... Nálam nem kellett sufnizni, működött. :F
OSD-t a monitoring fülön tudod bekapcsolni, mit monitorozzon, majd elindít valami OSD szervert, ott lehetne még finomhangolni, de nekem még nem kellett, jó volt, ahogy ő magának kitalálta. :K

[ Szerkesztve ]

(#15838) Dj Dekko! válasza Motion_Blur (#15813) üzenetére


Dj Dekko!
őstag

Nem veszélyes szerintem.

(#15839) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

MSI Afterburner nem engedi 900 fölé húzni a magot, ez miért van? Ott a csúszka vége. Tegnap amikor 900-ra raktam, biztos feltűnt volna, ha nem megy tovább, egy nap alatt mi változott? :D

szerk: ramot is csak 1300-ig..

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#15840) Daffni2 válasza Motion_Blur (#15839) üzenetére


Daffni2
addikt

Csak az Afterburner nem engedi, vagy a CCC-ben sem lehet?

Mert akkor a BIOS-ban van korlátozva.

"Aki ad,az nyer"

(#15841) HSM válasza Motion_Blur (#15839) üzenetére


HSM
félisten

Ki lehet iktatni a limitet, a konfig file-ban kell átírni valami "unofficial OC" vagy mi a tököm kapcsolót, van leírás itt a topicban is. Viszont utána 1Mhz OC is megszüntet minden más órajelmódot.

(#15842) Motion_Blur válasza HSM (#15841) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Megvan, csináltam is egy gyors tesztet: [link]

Procit "nem húztam", az még a 24/7-es beállításokon megy. Csak kíváncsi voltam bírja-e az 1GHz-et a GPU. Feszt emeltem, de nem tudom meddig lehet biztonsággal.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#15843) Seikai válasza Motion_Blur (#15842) üzenetére


Seikai
aktív tag

Bemész az msi afterburner gyökérkönyvtárába (C program files stb.) és megnyitod a MSIAfterburner.cfg -t majd benne "enable unofficial overclocking" -nál a 0-át átírod 1-re és mented! Ezután minden sima ügy. :K

Cooler Master HAF XM, Asrock Z87 Extreme4, i7-4790K @ 4.6Ghz, Corsair Vengeance LP 16GB 1600 DDR3, Gigabyte GTX 980Ti G1, Corsair RM 850W, Crucial C4 250GB SSD, 2TB WD Green, Logitech G35, G15, Roccat Kone, Win8 64, ASUS VG278HE

(#15844) kasa85 válasza Giot (#15819) üzenetére


kasa85
őstag

Köszi :R Sajna csak a GTX260 as karimmal ami fizikára van kompatibilis.A HD5970-es karimat nem érzékeli,vagyis látni látja de a hőt terhelést nem mutatja + próbáltam állítgatni is belülről a progit,de úgysem megy :((( A menüjében 1db GTX260 érzékel,és 4db HD5970 karit :)

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#15845) HSM válasza Motion_Blur (#15842) üzenetére


HSM
félisten

Inkább a 3GB ram érdekelne, hogy jött össze... :D
A fesz adagolásához az egyetlen jó út, ha refi nyákos a karid, hogy GPU-Z-vel nézed a VRM-et, mennyire izzad. Nem refi karinál marad az infra hőmérő meg tapicskolás... A GPU nem tudom mennyit bír, de 1,2V még tuti nem para, ha bírja a tápkör.
Én úgy szoktam belőni a max OC-t 24/7, hogy furmark-ban ne melegedjen 100 fok fölé a VRM, akkor játék alatt olyan max 70-80, de biztonságban érzem magam, hogy sose fog tudni megfőni, aminek nem kéne. Ja, és ez a digit PWM, sima VRM-nél nem szabad hagyni, hogy ennyire átmelegedjen, ott olyan max 80 fok, ami még elfogadható, de inkább max 70 köré kéne belőni szvsz. Nálam ennyit bír így a refi 5850-em: [link]

[ Szerkesztve ]

(#15846) Motion_Blur válasza HSM (#15845) üzenetére


Motion_Blur
félisten

4x1GB volt, de az egyik nem bírta a harcot :D tervben van egy ilyen kit: [link]

Köszi a sok hasznos tippet, még emésztem az infókat :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#15847) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Ha a MSI HD5870 Lightning és a Sapphire HD5870 Vapor-X között kellene választanotok, Ti melyiket választanátok? Összehasonlítás és végső eredményhirdetés
Ahol venném, kb. egyforma árban lenne. Vapor-X 2 csak év gari :F .
Egyik gyártóhoz sem volt még szerencsém, 15 éve Gigabyte cuccaim vannak, na de abból Mo-on nincs SO, vagy ha van, horror az ára.
Fontos lenne még a hang, mert csendes PC-t építek. Víz nélkül melyiket ajánljátok?

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#15848) Motion_Blur válasza VGYke (#15847) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én mindenképpen az MSI-t venném a +1 év gari és a hűtése miatt. Szerintem jóval hatékonyabb mint a Vapor és két venti miatt (valszeg nagyon alacsony rpm-el elviszik a kártyát) halkabb is lehet.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#15849) Cybertrone válasza VGYke (#15847) üzenetére


Cybertrone
veterán

Msi, bár én nem szeretem mint gyártót, de attól még ez a konstrukció lehet fasza! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#15850) Gerisz válasza VGYke (#15847) üzenetére


Gerisz
addikt

A gari és tuning miatt az MSI-t venném, bár mint írják a leggyengébb hűtéssel van megáldva, de a legcsendesebb is.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 5830 / 5850 / 5870 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.