Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 5830 / 5850 / 5870 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#15401) Cybertrone válasza Dj Dekko! (#15400) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ezt mond el kérlek minden 70-es tulajnak... :W :W :W Mégis vitték mint a cukrot, mellesleg nembiztos az állítás, de vegy mindenki azt amelyet szeretné! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#15402) tthomasso válasza Dj Dekko! (#15397) üzenetére


tthomasso
tag

Köszi a választ, még van egy-két napom, átgondolom. Üdv

Ha fáj az igazság, akkor ne várd el senkitől, hogy igazat mondjon!

(#15403) Dj Dekko! válasza Cybertrone (#15401) üzenetére


Dj Dekko!
őstag

Én elismerem hogy az 5870 a csúcs.
Nagyon szépen lehet tuningolni. Volt mód minden egyéb.
De az 5850 es *sincs annyira lemaradva hogy szégyenkeznie keljen főleg ha az ember tuningolja is egy picit.
Itt mondanék egy nevet, pl. a Metró 2033-at.
5870 es ugyan úgy *fekszik mint az 5850 es hiszen egy család csúcs kategoriás kártyái...
a tuning ott már annyit ér mint a szarnak egy pofon, hogy ha eleve a gpu nem bírja azt az igénybe vételt...
persze lehet szidni hogy nvidiás meg physx meg hülyeségek... dx11 full és fekszik mind a két kártya...
Ott mit ér az 5870?! +3+4 fps? mind kettőn játszhatatlan...
Majd az 6870 :)
Egyszóval... szerintem egy mai felhasználó többsége nevetve megelégszik egy 5850es karival. Hiszen ahol az 5850 nem elég ott az 5870 is sz@rban van. :B
De persze ez Pénztárca kérdése, ki mennyire tehetős... :)

[ Szerkesztve ]

(#15404) Giot válasza tthomasso (#15402) üzenetére


Giot
addikt

Az 5870 ben van általában van annyi tartalék mint az 5850-ben. Kérdés az neked van e rá szükség mivel azonos órajelen szinte uazt a teljesítményt hozza.
Ez a teszt sokat segíthet a döntésben: [link]
Az 5850 Toxic meg egy jó kártya válogatott GPU-val. Kérdés megér e annyival többet mint a referencia. Kicsit utánajártam az 5850 Toxic-nak. Az információkat amiket sikerült összegyűjtenem ide leírtam olvasd át ha gondolod. [link]
Az én véleményem az hogy egy 850/1200-on járatott referencia 5850-el járnál a legjobban.

(#15403) Dj Dekko!: Az 5870-ek ott van értelme ha pld az 50 hoz 22 fps-t (tuning nélkül) akkor mondjuk az 5870 (tuning nélkül) hozza a 25-öt. Ez már pont a játszhatóság határa mondjuk egy FPS stílusú játéknál. Persze ha jön a tuning onnantól dől ez a teória. Hiszen nagy tartalék van mind2ben. Mit gondolsz miért harcol az AMD tűzzel vassal a tuning ellen? Lásd a PowerPlay lebutítását tuning esetén

[ Szerkesztve ]

(#15405) leonel válasza Dj Dekko! (#15403) üzenetére


leonel
aktív tag

Valami ilyesmire gondoltam én is! :R

www.wrcauto.hu - autóalkatrészek legolcsóbban

(#15406) tthomasso válasza Giot (#15404) üzenetére


tthomasso
tag

Köszönöm a segítségedet, igazán alapos és segítőkész vagy. Üdv

Ha fáj az igazság, akkor ne várd el senkitől, hogy igazat mondjon!

(#15407) Giot válasza tthomasso (#15406) üzenetére


Giot
addikt

Szívesen!
Eléggé általános a kérdés. :) Ezért az aránylag alapos válasz.

(#15408) Cybertrone válasza Dj Dekko! (#15403) üzenetére


Cybertrone
veterán

Én nem szidtam a kistesót, csak kinyilvánítottam a gondolataimat, jok ezek a kártyák még, én azonnal biztos nem fogom leválltani, teljesen fullon megy még minden vele, egy szavam nem lehet... A metro megy a hasonló optimalizálatlan szarok hidegen hagynak, mind arra szolgál hogy sarkalja az embereket az első számtechüzletbe :U :W ... Mindazonáltal remélem hogy a 6-os széria is legalább ilyen lessz melegedés, fogyasztás, és teljesítményben! Peace! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#15409) VGYke válasza ffodi (#15379) üzenetére


VGYke
addikt

Köszönöm a Psyhx hozzászólásaitokat.
ffodi: Egy esetben éri meg, akkor ha olyan játékokkal játszik...az ember, ami kihasználja. Mik ezek? Annyira számít a "pótkártya" teljesítménye, hogy váltanod kellett GT220-ról 240-re?
Nem vagyok ATI fan, igazság szerint soha nem is volt ATI kártyám, az S3+Voodoo1 majd 2 után csak nvidia. De most választanom kellene kártyát és régóta a HD5870-el (VaporX, vagy GigabyteGV-R587SO) szemezek. Na most itt van a Psyhx probléma, ráadásul csak "feltörve" működik, tehát nem teljesen hivatalos... :O
Válasszak GTX480-at? Na de nincs szükségem CCCP porszívóval egybekötött vízforralóra :O Bevizezni a 480-at meg túl húzós.
Ez az Ageia (aki elkezdte a fizikai társprocesszort) vonal végleg behalt? Ok, tudom, azt vette meg az nvidia. És ha találnék használtan Ageia kártyát? Bár ez költői kérdés volt, mert hogy win7 driver nem lenne hozzá, az biztos. :W

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#15410) ricsi99 válasza ffodi (#15377) üzenetére


ricsi99
addikt

Most különösen figyeltem a benchmarknál ,s a különbséget láttam ,de egyenlöre nem gyözött meg Physx, az a pár törmelék,üvegszilánk, ruhalobogás még ,szerintem nem éri meg a + kártyát, játékmenet közben (számomra) eléggé észrevehetetlen. amivel viszont elégedett vagyok az 5830 -as teljesitménye az 5870-eshez képest ,igyaz nálam csak 1600*1200 as felbontás van de nem volt sokkal kevesebb az fps (900/1250)

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#15411) ricsi99 válasza VGYke (#15409) üzenetére


ricsi99
addikt

Szerintem nézd meg a Benchmarkot Psyhx-el és annélkül, látszodik a különbség ,ha ugy gondolod számodra megéri akkor tarsd meg a 8800gts-t és kész ,ha meg nem akkor kikapcsolod, sima ageia kártya sincs a támogatott cuccok küzt az nv-nél....,s a teljesitménye sem lehet már tul meggyözö....

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#15412) VGYke válasza ricsi99 (#15411) üzenetére


VGYke
addikt

:R Hát az a baj, hogy a régi komplett PC-met (amiben igen, 8800GTS van) eladtam... izé, talán most lesz rá vevő, de 1 éve nem használom, eladásra be van csomagolva a házzal együtt minden. A munkahelyi tulajdonban lévő DELL Inspiron 9400 laptopommal végzem ami kell itthon is. Tehát nem tudom kipróbálni amit írsz, tiszta elméleti érdeklődő síkon mozgok most, papíron tervezgetek és olvasgatom a véleményeiteket...
Bár érdekes lehetne mit szól a Mafia2 a Dell laptop T7200 (2Ghz), 2GBRAM, +Nvidia 7900GS VGA-hoz, Vista 32 alatt, hát ha működne a fizika :F . Ki kellene próbálni, csak előtte be kellene szerezni a Mafia2-t:Y

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#15413) TeeBee73 válasza VGYke (#15412) üzenetére


TeeBee73
addikt

Úgy tudom, a fizika csak a 8xxx sorozattól támogatott, de majd kijavítanak, ha hülyeséget mondtam.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#15414) TeeBee73 válasza ffodi (#15377) üzenetére


TeeBee73
addikt

Nekem itt valami nagyon nem kerek.
Miért van, hogy nálad +2mag, +~1GHz, +dedikált VGA a fizikához, még is ~15%-al kevesebb az FPS? :F

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#15415) Cybertrone válasza TeeBee73 (#15414) üzenetére


Cybertrone
veterán

Talán mert ő az apexet highra tette! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#15416) ricsi99 válasza VGYke (#15412) üzenetére


ricsi99
addikt

Ha nincs Psyhx-vga a gépbe a cpu számolja, de az egyenlöre 1 szálon s jóval lassabban,ez az "nv ajándéka" Youtube-on nincsennek fent videok?

[ Szerkesztve ]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#15417) Cybertrone válasza ricsi99 (#15416) üzenetére


Cybertrone
veterán

Hiába van 3 vga-d abbol is csak 1 fog fizikát számolni mert egy magos történet a fizika, ezt lehetne már kiküszöbölni,és akkor nem lenne gond mert a proci is rugalmasabban számolná, de ezt tudja NV-is ezért a büdös életben nem fogja többszálasra megcsinálni :W :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#15418) ricsi99 válasza Cybertrone (#15417) üzenetére


ricsi99
addikt

nem akarja "többszálasra megcsinálni" mert hát ugye akkor elbukná ezt a ficsurt térjünk vissza az eredeti témához....Az új MSI Afterburner próbálta már valaki? Nálam állandoan elszáll valami dll hibával.... a régi műxik csak ott nem megy a fesszabályzás.... egyáltalan van valami software amivel tudom állitgati a kari def. feszültségeit?

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#15419) Cybertrone válasza ricsi99 (#15418) üzenetére


Cybertrone
veterán

Milyen kártya? mert nem mindnél lehet feszt állítani! Annál amejk nem ref annál szerintem nem lehet pl: vapor-x new dizájn bla bla... :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#15420) TeeBee73 válasza Cybertrone (#15415) üzenetére


TeeBee73
addikt

Szóval, a fizikát mégsem teljesen a dedikált GPU számolja. Köszönjük Nvidia!

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#15421) Cybertrone válasza TeeBee73 (#15420) üzenetére


Cybertrone
veterán

Sli rendszernél az egyik kártya a fizikát tolja a másik a grafikai megjelenítést, egy nv kártya esetében a a cpu számolja ugy ahogy a fizikát míg a vga ugyan ugy a grafikai megjelenítésért felelős... Namost ugye a processzor számolja ugy ahogy azt a ki*szott fizikát de csak 1 mag, a többi malmozgat nézelődik :DDD , ha több magra is megírná a fizikai realitást az nv akkor eléggé felesleges lenne még egy nv karit venni mert elég lenne egy bika vga is, mivel hogy egy 4 magos, quad vagy i5, i7 játszva kiszámolná a fizikát ... ez igy *eci munka... :W

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#15422) ricsi99 válasza Cybertrone (#15419) üzenetére


ricsi99
addikt

Sapphire 5830.... tudtommal 5830-bol nem volt ref. kari.

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#15423) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok!

XFX 5870-es kártyára tudtok javasolni egy príma hűtőt? Olyan 15e-ig. Igaz hogy elveszik a garancia ha cserélek hűtőt?

Köszi

(#15424) ffodi válasza VGYke (#15409) üzenetére


ffodi
veterán

Azért váltottam 220-ról 240-re mert kb 3k-ba került nekem. Teljesítményre pedig javult a helyzet.

Amúgy a Physx-es játékok közül pár: Batman AA, UT3, Dark Void, Mafia 2, Metro 2033, Crazy Machines 2, stb....

Nem kell a fosni attól, hogy az ati+nv physx nem hivatalos. Kit érdekel? A lényeg hogy működik(csakúgy mint crossfire lapban az SLI)

Ha GTX480-at veszel, amellé is kell egy dedikált vga, mert az is meghal komolyabb grafika+physxnél.

Lehet kapni használtan Ageia Physx vga-t, de annyit sem tud teljesítményre, mint egy 8600gt, ráadásul azt hiszem 128 megás a legkomolyabb modell. És azt se felejtsük el, hogy itt is kell egy bizonyos "hack", mert az nvidia hivatalosan már nem támogatja ezeket a "régi" gyorsítókártyákat(egyébként menne win7-en).

Ha szimpatikus az 5870, akkor nyugodtan vedd meg, nem fogsz benne csalódni, de mivel lassan jön a 6000-es széria, én inkább megvárnám azokat a Te esetedben.

Torma1981:

Én most rendeltem a Sapphire-ra egy Zalman vf3000a-t, lassan meg kell érkeznie. Elvileg nagyon jó hűtő, és 11k körül van az ára. Az automata ventivezérlés hiányától meg nem kell besz@rni, mert simán rá lehet gányolni a gyári csatira a dolgot szerintem. Majd ha meglesz ki is próbálom. :)

TeeBee73:

Azért ekkora a különbség, mert nálam Apex=High, de mindjárt csinálok egy tesztet Apex=Off-al és kiderül a dolog. :K

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#15425) Cybertrone válasza torma1981 (#15423) üzenetére


Cybertrone
veterán

Naggyábol eddig az emberek töbsége meg volt elégedve a ref hűtőkkel, csak kicsit hangolni kell rajta de egy afterburnerrel az gyerekjáték, szerintem felesleges jobb hűtőbe beruházni jol eltalált cucc van rajta :R De ha mégis akarsz akkor zalman hűtőt javaslok volt itt már egy lighningon meg voltak vele elégedve! :R
ffodi: Itt az uj széri és jön az uj hűtő a régire ? :D Ebből sem mostanában lessz csere! :C

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#15426) ffodi válasza Cybertrone (#15425) üzenetére


ffodi
veterán

Majd meglátjuk, de januárig ki akarom ezzel húzni, ha nem, akkor legalább 10k-val többért megy el. :DDD

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#15427) Cybertrone válasza ffodi (#15426) üzenetére


Cybertrone
veterán

Én is kivárok mert ezt sem horror áron vettem, és azt sem szándékszom horror áron venni+ még mindíg nincs olyan game ami megfoná (persze normális keretek közt optimalizálatlan szarok kéretik felejteni) Más:
Kicsit beleolvastam a 480-as topikba, és ott a baj ám nem kevés :( , pártatlanként mondom hogy a fermi architektúra egy fos lett... Érdemes beleolvasgatni, nemigazán értem miért van az ami van ott de hát nekünk hál istennek nincs ilyen gond! :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#15428) ffodi válasza ffodi (#15424) üzenetére


ffodi
veterán

Az ígért tesztek:

900/1250@1,1V(24/7)

1000/1300 @ 1,28V

Ennyit arról, hogy gyenge az 5870. ;]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#15429) Cybertrone válasza ffodi (#15428) üzenetére


Cybertrone
veterán

Teebee73-nak az a kis kétmagos 5300 duo, valami brutálisan nem hajtja ki a radeont, de nagyon nem OMG... :Y :Y :Y :Y majdnem 2*annyi fps :C
Na jó ő 1920*1200-ba csinálta :U , ugy se számít :B :R Teebee helyébe egy uj proci után néznék mert felesleges akkora vga :(

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#15430) ricsi99 válasza ffodi (#15428) üzenetére


ricsi99
addikt

Engem meggyözött ....föképp arrol hogy cf-et kell épitenem megint :DDD
GTX240 -es ennyire karcsú lenne fizikát számolni? hisz igy majd a fele volt az fps...igaz böven játszatósági határ felett volt....

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#15431) ffodi válasza ricsi99 (#15430) üzenetére


ffodi
veterán

Egy GTX260 sem tud sokkal többet, és szerintem ha egy gtx480-am lenne Physx-re akkor sem közelíteném meg a 70 fps-t sem Apex=high mellet.

Csak érdekesség képpen 1050/1350 ;] :

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#15432) Giot válasza ffodi (#15424) üzenetére


Giot
addikt

"simán rá lehet gányolni a gyári csatira a dolgot szerintem"
Tudtommal a Zalman mellékel hozzá potmétert is így nem biztos hogy kell a gányolás. Meg szerintem jobb az, tuning szempontjábol, ha nem a VGA-rol vesz fel a feszt hanem közvetlen a tápról.

(#15433) ffodi válasza Giot (#15432) üzenetére


ffodi
veterán

Jogos amit mondasz, és tudom, hogy van hozzá potméter. Az a kérdés, hogy elég lesz -e a 900/1250-es órajelhez a legalacsonyabb ventiforulat, mert ha igen, akkor marad a kézzel szabályozás, ha nem, akkor lehet rágányolom a gyári csatira. :))

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#15434) Robi BALBOA válasza ffodi (#15424) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

"crossfire lapban az SLI" :Y Erről még nem is hallottam, tudnál róla többet mondani vagy egy pár link-et tudnál róla dobni, milyen lapoknál megy, drivert kell gányolni?

Más: Nagyon hiányzik a jókis 5870-em :O , remélem gyorsan jönnek már a 6800-as karik, mert már nem bírom.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#15435) ffodi válasza Robi BALBOA (#15434) üzenetére


ffodi
veterán

Ment PÜ ezzel kapcsolatban. :K

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#15436) Cybertrone válasza Robi BALBOA (#15434) üzenetére


Cybertrone
veterán

Hmmm még hamar eladtad a jó kis zsugát az ujat várva :Y :C :R !
ffodi: Egy privátot én is kérhetnék régen haverral megpróbáltunk egy p35-ds4-ben 2db 8800gtx-et de nem volt sli... :O

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#15437) CptMisi válasza Robi BALBOA (#15434) üzenetére


CptMisi
őstag

én ezért nem adtam el....Lenne integrált 4290, ellennék azzal is, jelenleg nem sok mindennel játszom...de azért ott jó, ha van kraft ;]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#15438) Giot válasza ffodi (#15433) üzenetére


Giot
addikt

Amúgy annyit még hogy pont most délelőtt gondolkodtam rajta hogy mi lenne ha rálöknék én is egy VF3000-et? Kiv vagyok tudná e tartani a hőfokot ha belőném ingame 950/1200-ra. Persze mindezt kultúrált hang mellet mert bezony ott a Vapor hűtésnek rendesen kell tekernie hogy kordában tudja tartani.
Na szóval majd lehet rászánom magam. Főleg hogy amit Sárpac írt a Zalmiról nagyon jól hangzott.

(#15439) ffodi válasza Giot (#15438) üzenetére


ffodi
veterán

Nos igen, én is arra vagyok kíváncsi, hogy a 900/1250-es órajeleket mekkora ventifordulaton tudja majd tartani. Az sem lenne egy utolsó, ha alapjáraton tudná. :D

Most 38% kell járatnom a ref. hűtőt ehhez, ami elég hangos(mint korábban írtam 10%-on is kihallom a hűtőt).

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#15440) Giot válasza ffodi (#15439) üzenetére


Giot
addikt

Én hagyom autón a hűtést nincs vele gond és nem is hangos így 850/1200-on simán tudja tartani a Vapor. Viszont a 950/1200-at nem is igazán teszteltem ingame csak pár perc erejéig, eléggé fujtatott a Toxic. :) Furmark-al teszteltem ki mennyi a vége a VGA-nak. Akkor viszont belőttem fix 80%-ra a fordulatot. Így tudta 72/73 C tartani. Igaz nem volt még anno a gépembe benne a +3 12cm-es venti az ezért sokat jelent.
Ez a hűtő tetszik még: [link]
Csak Magyarhonban nem lehet kapni.

(#15441) Robi BALBOA válasza ffodi (#15435) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Köszi!
Nem is gondoltam volna, hogy valaha azt megcsinálják, hogy CF lapban menjen az SLI.

(#15436)Cybertrone :
(#15437)CptMisi :

Hát igen egy kicsit hamar adtam el, féltem egy kicsit, mert a GTX460 elég jól sikerült és ha mondom kijön az NV egy teljes értékű gf104-el netalántán a mem vezérlőt is helyre rakják akkor mondom igenhogycsak jó teljesítménye lesz és akkor a kariknak fog zuhanni az ára mint a fene, de nem jött még ki a fullos gf104(szerintem lehet pont a mem vezérlő miatt, mert a 460-at is fogja a "kicsi" mem sávszél akkor a fullos gf104-et meg még jobban fogná és ezért lehet csak akkor adják ki ha a mem vezérlő is jó lesz, így leválthatják a mostani 470-et is,mert teljesítményben kb ott lenne, tuningolva meg még..... ;] .

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#15442) CptMisi válasza Robi BALBOA (#15441) üzenetére


CptMisi
őstag

én csak akkor fogok cserélni, ha közvetlenül a megjelenés előtt eladva nem kell egy vagyont ráfizetnem :DDD

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#15443) Cybertrone válasza CptMisi (#15442) üzenetére


Cybertrone
veterán

pedig sanszos hogy rákell majd... Ha igazak az eddigi pletykák, és gyorsabb lessz a 480-nál, akkor árban csak a fölött lehet, azmeg 120k+-t jelent... kicsit várni kell vele, és ennyi Vagy ha mazhista lelkek vagyunk akkor a 480-nak lejjeb megy az ára, és egy katlant teszünk a gépbe, amik mostanában szarul muzssikálnak lehet választani :U :DDD :DDD :DDD :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#15444) tom_tol válasza Giot (#15440) üzenetére


tom_tol
addikt

nekem az AC nagyon bejött
még nem sikerült 60 fok fölé vinnem a karit pedig volt már hajtva elég rendesen
50%-on nem hallom mert elnyomja a swif2 1000-s fordulaton

(#15445) Giot válasza tom_tol (#15444) üzenetére


Giot
addikt

Ez a pro változat?

(#15446) VGYke válasza ffodi (#15424) üzenetére


VGYke
addikt

Ageia Physx : nagy szemét ez az Nvidia, a bánatnak vásárolgatnak, ki tudja hol tartana a technológia, ha nem nyúlják le. A játékgyártók meg felkarolhatták volna az Ageia -t (nagyobb volumen, olcsóbb ár, több pénz a fejlesztésre, stb.) Mert egy célfeladatra kihegyezett célhardver mégis egyszerűbb, olcsóbb, energiatakarékosabb mint egy mindent egyben "GPU". A célharverben az eredményt nem a szoftver, hanem a hardver állítja elő....
lassan jön a 6000-es széria: Ti mit tudtok / olvastatok arról mikor lesz itthon is kapható? Tervezgetem az új konfigomat 1 éve, 1 hónap még beleférhet. Ja és mit olvastatok, mennyivel / miben lesz jobb az 5870 OC-nál? És mennyivel lesz drágább?
Olvasgattam én is mindenfélét, de nem egyértelmű a kép.

[ Szerkesztve ]

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#15447) tom_tol válasza Giot (#15445) üzenetére


tom_tol
addikt

nem, xtreme 5870

(#15448) Giot válasza tom_tol (#15447) üzenetére


Giot
addikt

Ref 5870-en van fent?

(#15449) CptMisi válasza Cybertrone (#15443) üzenetére


CptMisi
őstag

az az igazság, hogyha 80ért adják, azzal is kaszálnak, sőt....talán még többet :U Engem annyira nem izgat, teljesítményben elég jelenleg, nem fogok 60at ráfizetni, az biztos :)) Ha annyi eszük van, hogy a régi jó módszert eldobják, akkor megint csak nyugodtan gondolkozhatok nV-ben....meg még sokan mások :B

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#15450) barks


barks
csendes tag

Sziasztok!Szerintetek megéri 5870ről váltani HDhatezresre? :F

Gigabyte P55-US3L;Intel core i5 750;4GB DDR3 RAM;Gigabyte Radeon HD 5870

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 5830 / 5850 / 5870 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.