Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5951) DiszNóÓl válasza ViZion (#5950) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

[link]

HATER

(#5952) ViZion válasza DiszNóÓl (#5951) üzenetére


ViZion
félisten

Megvan már, válasz volt is az összefoglalóban, ennyi elég is egyelőre. Van egy 500-as külső HDD-m, de már az is kicsi a srácok rajzfilmjeinek, lehet nézek előbb az helyett vmit. Azt nem tudom, mekkora a max, amit ezekre lehet dugni.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5953) DiszNóÓl válasza ViZion (#5952) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Van olyan amin van sata is. :K meg vannak olyan hdd tartok amik kulso taposak.

[ Szerkesztve ]

HATER

(#5954) hackeeeee válasza ViZion (#5952) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

500-ast simán elvisznek ezek. 1TB-t is általában, sőt 2-t is. Ha 3.5"-os, külső táppal, akkor meg végképp.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5955) ViZion


ViZion
félisten

Igen, ezeket nézegettem, mert ami most van külső rack, az 500 GB, 2,5" nincs táp. Nagyobb vinyót lehet nem is lájkolná. NAS-t néztem, de buta TV van, oda nem tudja megosztani a filmeket. Majd egyszer csak átrendezkedek, ha lekerülök gépestől az új helyre.

Az biztos, h Playstationt nem veszek... ehh, kutyaölők :O

:D

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5956) DiszNóÓl válasza ViZion (#5955) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Nekem ilyenem van, egy tárás vinyóval. Kormánnyal szoktam rajta játszogatni is amíg android volt rajta. (asphalt 8, real racing 3 stb.)

HATER

(#5957) ViZion válasza DiszNóÓl (#5956) üzenetére


ViZion
félisten

fain, és nem is drága :R Ezt néztem:
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5958) hackeeeee válasza DiszNóÓl (#5956) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem egy 1 rekeszes NAS-om van, 3TB-s vinyóval. Viszont tény, ha nincs smart tv, akkor bukott az ötlet.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5959) DiszNóÓl válasza ViZion (#5957) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Ezek csak a portokban kulonboznek kb. Szoval szinte mindegy melyiket veszed, erdemes megnezni a taviranyito milyen. S912 az ujabb, tavaly jelent meg.

[ Szerkesztve ]

HATER

(#5960) hackeeeee válasza DiszNóÓl (#5959) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Venz V10 Pro-hoz volt szerencsém 905x chippel.

Lényegében kukáztuk róla az android-ot, LibreElec-cel már használató lett médiadobozként.

Véleményem szubjektív...

(#5961) DiszNóÓl válasza hackeeeee (#5960) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

1-2gigas? Nekem is most libreelec van fent, mert frissitesnel nem irta ki, hogy felrakja a belso memoriara is... Aztan azota nem raktam vissza a droidot. Igy csak a torrent nem megy sajnos...

[ Szerkesztve ]

HATER

(#5962) hackeeeee válasza DiszNóÓl (#5961) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

2/16

V10 Pro

SDkártyán van havernak is, remélem nem tolja fel magától memóriába. Ha igen, akkor ott lesz. :)

Agyalok, hogy magamnak hozok egy sima V10-et, az 1/8, amire kéne elég lenne.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5963) DiszNóÓl válasza hackeeeee (#5962) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Kodival simán elég az 1 giga szvsz.

HATER

(#5964) hackeeeee válasza DiszNóÓl (#5963) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak arra kéne, kiváltanám a tv saját lejátszóját, mert az eléggé fapados. Vagyis jó, de pl. folytatni nem tud, ami kicsit zavaró.

Véleményem szubjektív...

(#5965) Televan74


Televan74
nagyúr

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5966) Gyuri27 válasza Televan74 (#5965) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kívántál volna sunázósat. :DDD

Reggelt gempőcök. :DD

Amd - Radeon - Ryzen

(#5967) ViZion válasza Gyuri27 (#5966) üzenetére


ViZion
félisten

Tessék, reggelire egy neked való (meg a többieknek is), bár nem vörös, bocsika...

háttér, csak gondoltam ide pont passzol a kép. ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5968) Gyuri27 válasza ViZion (#5967) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azt értem, hogy neked ez jön be.
De nekünk miért ajánlgatod? :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#5969) ViZion


ViZion
félisten

Képregényben foglaltuk össze az első öt Kaptár-filmet
Ez egy csodálatos mestermű. Több filmből kellene ilyen, nem kellene sokszor 1-1,5 órát végig szopni szenvedni a szar filmekkel. RE-nek is annyi a pozitívuma, h jók az akciójelenetek, meg a csajok. Történet az elég bárgyú, az első rész óta...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5970) hackeeeee válasza Televan74 (#5965) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem épp annak indult, remélem most már jobb lesz.

Napot.

Véleményem szubjektív...

(#5971) Gyuri27


Gyuri27
félisten

[link] kurva öreg vagyok.
Nem alszotok pupákok! :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#5972) Beretvás válasza Gyuri27 (#5971) üzenetére


Beretvás
addikt

pedig azt csináltam..:DDD

(#5973) Gyuri27 válasza Beretvás (#5972) üzenetére


Gyuri27
félisten

Vót pofád? Te agyon váglak! :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#5974) Beretvás válasza Gyuri27 (#5973) üzenetére


Beretvás
addikt

nem volt aki tiltotta volna..:DDD

(#5975) Beretvás


Beretvás
addikt

johogy nem alszik má mindenki...... ;] ;]

(#5976) Televan74 válasza Beretvás (#5975) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én már szunyókáltam egyet! ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5977) Beretvás válasza Televan74 (#5976) üzenetére


Beretvás
addikt

igy csak szeretted volna..:D letté volna az a kutya mi??? ;] ;]

(#5978) Televan74


Televan74
nagyúr

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5979) Beretvás válasza Televan74 (#5978) üzenetére


Beretvás
addikt

tök jo a hétfö, nem tudom mi bajod vele...:DDD

(#5980) ViZion válasza Beretvás (#5979) üzenetére


ViZion
félisten

sok mindent elnézünk, ez viszont túl durva... remélem bannolnak az univerzumból is ;] :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5981) Beretvás válasza ViZion (#5980) üzenetére


Beretvás
addikt

Reggeltet.

Nem nem. Mi durva ebben csak az igazat mondtam. ;]

(#5982) Habugi


Habugi
addikt

Mindenki bátran támadja a hétfőt, esélye sincs, nem ejtünk foglyokat!! :N

Tegnap délelőtt felraktam az Ubisoft féle UHD textúra pakkot a Primal mellé, +1 játék a 1080p 4GB vRam kevéske listára.., aka 6.7GB. :D

Zéró FPS csökkenés, nem is esik hasra az ember a kontraszttól, inkább elmegy kategória viszont éhesebb.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5983) Jakuskacsa válasza Habugi (#5982) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Eteted Te rendesen a tigrist? Olyan kis csontos. :DDD :DDD
Majd ma délután én is meglesem mit tud a hd pack.

Reggelt...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#5984) Beretvás válasza Habugi (#5982) üzenetére


Beretvás
addikt

Már annyi neki. Még itten a naplopok csicsikáltak addig én elintéztem ökelmét...

Amugy megéri perkálni ezért a gameért? Csak a legelsö FC jött be. A többi nem fogott meg. :F

(#5985) Jakuskacsa válasza Beretvás (#5984) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Ez relatív. Nekünk nagyon bejött, de nem biztos, hogy mindenkinek tetszik az, ami nekünk. Amúgy van hogy 3 óra úgy elröppen alatta mintha 10 perc lenne. A játék is elég hosszú, sok fejlődés, sok küldetés, érdekes sokszínű játékmenet. Graf is rendben van. Csak szétzabálja a gépet, mint vramból mint rendszerramból sokat eszik. Én fix 60fps el tolom 1440ben maxon, kivétel egy két beállítás, sajnos a cpuból max 4 de inkább 2 szálat használ, azt is gyengén (60%). Szokásos ubi opimalizáció, inkább intelen fut jobban szerintem, de az fx-el is szépen kihajtccsssaaa.

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#5986) ViZion válasza Beretvás (#5984) üzenetére


ViZion
félisten

+1
FC 1 és a Blood Dragon tetszett, többi nem. Kecskenyúzós, hínárszedős egy retek volt.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5987) Beretvás válasza ViZion (#5986) üzenetére


Beretvás
addikt

szerintem felejtös föleg ennyi zsetonért.

(#5988) ViZion válasza Beretvás (#5987) üzenetére


ViZion
félisten

Nem most kell megvenni, majd akciózzák nyáron, vagy jövőre... Nagyon kevés az, amit instant megveszek.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5989) CJ4567 válasza Habugi (#5982) üzenetére


CJ4567
veterán

Az a parázs szerűség az biztos UHD? ;]

No Sana No Life

(#5990) Beretvás válasza ViZion (#5988) üzenetére


Beretvás
addikt

mindég akciosan veszek gamet. :K

(#5991) Habugi válasza CJ4567 (#5989) üzenetére


Habugi
addikt

Az a "parázs szerűség" qrvára nem textúra.. :N :P

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5992) Beretvás


Beretvás
addikt

nagy a pangás. vagy mindenki matyizik vagy játszotok..:DDD

(#5993) CJ4567 válasza Habugi (#5991) üzenetére


CJ4567
veterán

Telefonon parázsnak láttam, gépen látom hogy low res tűz. ;]

No Sana No Life

(#5994) Habugi válasza CJ4567 (#5993) üzenetére


Habugi
addikt

A lényeg még mindig az, hogy nem textúra.. :P

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5995) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Kalandos ez a fogfájós történet, de talán holnap végre rendben lesz. Ma még szenvedünk egy sort, főként a tegnap után.

Reggelt.

Véleményem szubjektív...

(#5996) ViZion válasza hackeeeee (#5995) üzenetére


ViZion
félisten

Üdv a klubban. Én gyógyszeres töméses körbefutkosás helyett kihúzattam. Hátul volt, nem para, amúgy is szeretem a tejbegrízt. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5997) Beretvás


Beretvás
addikt

Reggeltet.

Kérdés: a saber lap zajkeltöje milyen?? Ugye most a dg kitakarja a graf egyik ventijének nagy részét mett az also slotban használom bizonyos okok miatt"a miértjébe most ne menjünk bele". Szoval mennyire térhet el hangzásban egy ilyen alaplapi csökevény?

[ Szerkesztve ]

(#5998) Habugi válasza Beretvás (#5997) üzenetére


Habugi
addikt

Én mint igénytelen, állítólagos botfülű mondom néked, az integrált hangkártya nem az a robot amit keresel.. :N

Ámbár, tuning puding próbája az evés, PCI-osat letiltod, integráltat békapcsolod, majonezelsz hozzá drivert a gyártói oldalról és jhólmegnízed, kb két gyufaszálat sem kell keresztbetenni a manőverhez.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5999) Beretvás válasza Habugi (#5998) üzenetére


Beretvás
addikt

Meglesem ha hazaérek akkor.

(#6000) Habugi válasza Beretvás (#5999) üzenetére


Habugi
addikt

Egyébként ölhatározásra jutottam, ma esélyesen megnézek egy Winfos tiszta telepítést, szóval nekem garantáltan szarabb lesz hidd el.. :D
Nagyon lebegtetik már az új buildet, még addig kell meglépni az Anniversaryt amíg használható, Creators után megint minimum fél évig tiltva lesz az Update.. ;]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.