Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6601) stratova válasza Gyuri27 (#6599) üzenetére


stratova
veterán

Jól esik mint a szőke herceg a fehér lóról?

(#6602) Gyuri27 válasza stratova (#6601) üzenetére


Gyuri27
félisten

Így is mondhatjuk. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#6603) Habugi válasza hackeeeee (#6597) üzenetére


Habugi
addikt

Ez nékem mind megvan már.. :B

Btw.., vegyétek-vigyétek az Arma3-at mert az RL baráti köröm szanaszét van és állandó emberhiánnyal játszunk.. :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6604) mackosajt


mackosajt
addikt

Rég írtam ide.

Hát ő a legifjabb bocsom Orrmanyos!

Meg költözni fog a gép új házba.
Phobya WacoolT

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6605) Gyuri27 válasza mackosajt (#6604) üzenetére


Gyuri27
félisten

Csodaszép.

"Fölvirradt a nagy nap
A rock katonái újra együtt vannak
Reggel óta megszállták a várost
Amerre nézek rockereket látok
Jelvények és zászlók
Farmerek, bőrök
Felvarrók és láncok.
Cigivel, sörrel kínálnak meg engem
Mindenki várja, jöjjön már az este."

Amd - Radeon - Ryzen

(#6606) Beretvás válasza mackosajt (#6604) üzenetére


Beretvás
addikt

Kis cukiság. :K

A kuckoban mi a lényeg? Ez vizre lenne?

(#6607) mackosajt válasza Beretvás (#6606) üzenetére


mackosajt
addikt

Bizony.
Oldalán a MORA, bent meg szépen a két 360-as.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6608) Beretvás válasza mackosajt (#6607) üzenetére


Beretvás
addikt

És mit fog hüüüüteni? Nem tán te is az amd ujdonságára gerjedsz? :DDD

(#6609) mackosajt válasza Beretvás (#6608) üzenetére


mackosajt
addikt

Gondoltam rá, de nekem jelenleg is full víz van "mindenen".

És december elejétől január végéig a gép be sem volt kapcsolva, de 4x költözött, és elég volt cipelni a gépházamat, mellette a radival.
Ezt guritani lehet majd, ha mozdulni kell.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#6610) Beretvás válasza mackosajt (#6609) üzenetére


Beretvás
addikt

Képröl nem jön át, de akkor ez háloszoba szekrény? :DD

(#6611) Habugi


Habugi
addikt

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6612) Gyuri27 válasza Habugi (#6611) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ülnék rajta mint szmaug az aranyon és mindenkit leölnék ha közelbe jönne. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#6613) Habugi válasza Gyuri27 (#6612) üzenetére


Habugi
addikt

:K :C :DD

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6614) Beretvás válasza Habugi (#6611) üzenetére


Beretvás
addikt

Csapbol is ez jön most....aztán megy a sirás rivás majd ,hogy de nem is annyi az ára mont igérték... ;]

(#6615) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Techspot Ryzen teszt játékokkal + TitanX Pascal

Hááááááááát...

Oké, tudom, driverek, stb, stb.. De.. De..

Véleményem szubjektív...

(#6616) SECTORnooB válasza hackeeeee (#6615) üzenetére


SECTORnooB
addikt

Kiváncsi leszek mi lesz a helyzet bios frissítés után de ha valamelyest javul is a helyzet akkor sem vagyok már biztos benne h nyár elején cserélem a 4690K t R5 1600x re

(#6617) ViZion válasza mackosajt (#6604) üzenetére


ViZion
félisten

Gratula!
Szerencsére anyukára hasonlít ;] :D
Amúgy -stílszerűen- neked ilyet kellett volna posztolni:
A fiam:

Aki esetleg nem tudná, a kedves kis bocs a Brickleberry sztárja. [link]

hackeeeee: ez egyelőre így elég szerény... ami nem jó hír. Alaplap kínálatot meg kell várni és a többi tesztelőt, mert nem hiszem, h ennyit lehet csak húzni rajtuk. Bencsekben jó... na ez az, ami IRL nem sokat jelent. FX-et megint leégették a 4-4,3 GHz beállítással, assssrock lapban :W . Francért nem lehet stabil 4,5-ön tesztelni? :U

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6618) Jakuskacsa válasza ViZion (#6617) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Megszokhattad már... az fx csak gyári beállításokkal és fos-hugy lapban tesztelik mindenhol. Ha meg szolni mersz érte akkor még le is baccnak. Lásd ph -kihajccssa-cikk.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#6619) Gyuri27 válasza Jakuskacsa (#6618) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hagyjuk már ezeket a 10 iq-s majmokat.
Megkapták a cuccit 2-3 nappal hamarabb. Ami akkor se elég ha egy ismert bejáratott cuccról van szó.
Erre itt egy teljesen új, egy merőben más. A biost még szakócával faragták. Driver nincs, optimalizáció nincs, winfos support majd lesz. Szóval miről is beszélünk?
De ennek a tesztnek nem is ez volt a lényege. Hanem az, hogy jó irányba indult-e el az amd? Van a cuccba lehetőség? Minkét kérdésre igen a válasz.
Szóval nyugalom. 1-2-3 hónap és sokkal okosabbak leszünk.
Persze egyes nagyokos faszom öccsénél nem. De az nem baj. Csak a magunk szintjén okoskodunk.

Amd - Radeon - Ryzen

(#6620) ViZion válasza Gyuri27 (#6619) üzenetére


ViZion
félisten

Jah, meg kell várni, h kikerüljön az utcára, sokkal több tesztelést kap, kiderülnek a hibák és jönnek patchek. No meg az is kiderül, ha alaplappal, biossal kell még vmit szopcsizni, ahogy az már megszokott.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6621) Habugi válasza Gyuri27 (#6619) üzenetére


Habugi
addikt

Kizárólag a szokásos bullsh1t megy, semmi több. :N

Majd figyeld meg pár hét/hónap múlva a 4, 4/8-as, 6/12-es Ryzeneket..

Az 1800X fele annyi mint a 6900K, egy tucat tesztoldal közül melyik vette a fáradtságot kilőni az SMT-t és megnézni 8maggal mit megy OC-ban?
Pont annyi, nulla, pedig.., na mindegy. Globális rommáhülyülés van, tiszta állatkert már lassan.
Eddig nagyítóval kereste maga körül az értelmet az ember, lassan át lehet állni a távcsövekre.. :U

Aztán érted.., mennyi idős a Vishera?!
Akkor most vedd mellé amit Orrmány írt/említett, még mindig olyan kompetenciával tesztelik amilyennel.. :DDD

Emellett pedig az FX On-ban random Jóska rácsodálkozott hogy 1440p-ben eltűnt FX mellöl a CPU limit, shemmi gond érted, csak 2-3éve írom ezt le oda kb heti szinten, aminek ez az "egyed" durván a 70%-át elvileg olvasta is.
Csináltam videóteszteket kismilliót (1080p kontra 1440p) amiben megmutatom, érted, hátha csak olvasni vagy értelmezni nem tudnak egyesek, FX-el meg i5-el is, hát nem volt elég, sem 33ezerszer leírni, ő most rácsodálkozott mert GPU-Z-vel elkapta a jelenséget 1080p-ben és KacsacsőrÚr szólt neki mit csináljon.., és látszólag nagyon hálás mert csodáknak csodájára eltűnt a CPU limitje.. :DDD :O :O

Lehet írni neki a bíztatást hogy ezt látván/olvasván a többi hozzá hasonlóval esetleg megspórolható legyen majd ez a kör mert kipróbálják/megjegyzik.. :O :O

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6622) ViZion válasza Habugi (#6621) üzenetére


ViZion
félisten

Igazán az 1700 lenne ami még nem vészes árban... csak kellene tudni, h azok mit tudnak tuningban, X-es felárat nem fizetnék ki...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6623) Gyuri27 válasza Habugi (#6621) üzenetére


Gyuri27
félisten

Önigazolás. Nyilván szarul esik az egységsugarú idiótának, hogy félárért szarrá alázza.
A matek nem hazudik. A nyitó ár se magas. Ez mérséklődni fog.
Ahogy néztem a gyártók elég jó lapokat tettek le az asztalra. Majdnem fél áron az inteles lapjaikhoz képest.
Kicsi reszelés és az 1700 best buy lesz.
Persze mindig lehet elméleteket meg teszteket fabrikálni, hogy a gta5 1280-ban 7700K-n jobban fut.

Amd - Radeon - Ryzen

(#6624) hackeeeee válasza ViZion (#6617) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én reménykedem, hogy pár bios frissítés, és jobb lesz.

Napot!

Véleményem szubjektív...

(#6625) stratova válasza hackeeeee (#6624) üzenetére


stratova
veterán

Szép napot!

Amúgy az is érdekes, hogy miközben az alacsonyabb felbontásokon nem virít 1800X Grid2-ben 1080p-ben megfutja a legjobb min és avg fps-t, csak nem aszerint van rendezve a grafikon.

Azt sem igazán értem 2017-ben miért az 1280-as felbontás szerint rendezünk egy grafikont [és miért nem 1080p, 1440p és 4K felbontáson tesztelünk]. nyilván itt a korábbi eredményekkel való összevethetőség volt az ok ok, csak kicsit furcsa mára.

Az hogy a tesztek kicsit kutyafuttában készültek, azért elsősorban AMD sara. Reméljük a következő terítésnél lesz idő pl SMT nélkül is letesztelni a képességét és érkezik pár javítás is, kiforrottabb lesz az egész rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#6626) hackeeeee válasza stratova (#6625) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg az amd is kiadta az ukaszt, hogy max 1080p, ami nem baj, mert úgyis ott a legnagyobb a cpu terhelés, plusz a felhasználók nagyrésze max 1080p felbontású monitorral rendelkezik.

Véleményem szubjektív...

(#6627) Jakuskacsa válasza hackeeeee (#6626) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

A felhasználók nagy többsége meg egy barom, mert nem mer 1080 fölé lépni, ami számomra tejesen érthetetlen. Vesz egy 1070/1080/480 ast, oszt 1080 ban futtatja a játékait. Miért??? Azon a teszten meg nem is értem, hogy a titan-nal miért 1080 ban tolják, ki a fene játszik egy titan-nal 1080-ban????

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#6628) hackeeeee válasza Jakuskacsa (#6627) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Sokan. :)

Jó persze most lehet azzal is jönni, hogy ha már van pénz vga-ra, akkor miért nincs monitorra.. De akkor is.

Ha a saját példámat nézem, a saját elvárásaimmal (1440p, >=144Hz, Gsync, IPS), az 1080-hoz nincs ~200k alatt monitor. Persze, lehet kompromisszumokat kötni, szintén only 60Hz, TN, no gsync, stb.. De akkor, mi értelme váltani?

Azért szubjektív, Én nem mondanám a 480-at 1440p-hez elég kártyának.. Kompromisszumos. Persze, van ahol tök jó, de van ahol még az 1080 is megoldolgozik az 1440p 60FPS-ért. Jó nem mindenhol, de van pár.. Persze a legtöbb esetben ez a játék hibája, sajnos.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#6629) Jakuskacsa válasza hackeeeee (#6628) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

A dsr meg a pitsámnak van.. .hackeee ne légy már ilyen szüklátókörű :DDD :DDD
Én csak arról beszélek, hogy ha meg lehet lépni azt, hogy ne legyen cpu limitem, akkor meg is kell lépni. Abban sem nagyon értek egyet, hogy sokan tolják 1080-ban. Mások is használják a DSR-t, vagy az amd-s megfelelőjét. Én amiótta megvan a z 1070 es eszembe nem tujna fhd-ban játszani...
fx egy halom limit abban a felbontásban, míg máshol meg gpu limitesre rakja a játékot. Gta alatt pl. 4K-ban olyan szintű gpu limitem van hogy a cpu kb fele gőzzel megy.... (olyat is láttam, hogy 1 modul fullon leesett 1400mhz-re, a gpu meg 99%on tekert).

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#6630) hackeeeee válasza Jakuskacsa (#6629) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Arra, hogy kipróbáld milyen legyen.

Most mondhatnám azt is, hogy minek DSR, amikor alapból az új játékok nagyrészében tudsz felskálázni, ha nagyon muszáj? :)

A saját példámból kiindulva, inkább 1080p >=70-75Hz, mint 1440p 60Hz.

De pl. Én nem vagyok hajlandó lemenni 27" alá, így mondhatni muszáj az 1440p. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#6631) Jakuskacsa válasza hackeeeee (#6630) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

De akkor minek neked I7 meg 1080??? Ahhoz a felbontáshoz fele ekkora gép is elég lenne, de folyatathatjuk amíg ki nem fullad valamelyikünk.

Én meg nem vagyok hajlandó 106cm alá menni... mert én azt szeretem. :DDD :DDD

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#6632) hackeeeee válasza Jakuskacsa (#6631) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

1440p 165Hz-hez.

Hát, részletkérdés. Én nem fogok soha sem TV-n játszani, mert az filmezsére, és nem játékra való. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#6633) Jakuskacsa válasza hackeeeee (#6632) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Most mit mondjak. Azt amit már sokszor elmondtam. Mindenki azt használ amit akar, a játékélmény attól még ugyanaz, csak mások az elvárások.
A nagyobb baj már az, hogy kb 2 hónapja megint nem jött ki egy játék sem ami érdekel..

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#6634) hackeeeee válasza Jakuskacsa (#6633) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ennyi. :)

Hát nyárig nagyjából uborkaszezon van, majd talán utána.

Véleményem szubjektív...

(#6635) Gyuri27 válasza Habugi (#6621) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link] első blikkre 5-8% játékok alatt. A végén az amd addig reszeli ezt a szart amíg körbe nem hugyozza az összes intel procit. Ha még erre rávágnak majd egy-két steppinget.... na jó akkor is szar lesz. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#6636) Habugi válasza Gyuri27 (#6635) üzenetére


Habugi
addikt

Fene sem tudja, én a HPET-el elég sokat babráltam anno amikor 5Ghz fölött benchelgettem magamnak a 8320-assal, nézegettem a best vizes HWBotos eredményeket és roppant mód élveztem amikor ugyan HWBot reg nélkül de elvertem a nagy részüket léggel.. :D

Játékban nem nagyon hozott a HPET semmit, megjegyzem tök más architektúra a Ryzen szóval ettől még simán lehet máshogy.
Kell ez a pár hónap de uram bocsá', akinek esze van az ezt januárban tudta már.. :U
Nem véletlenül írtam le én sem sok helyen, tök új architektúra, softveres OC.., eleve ha a többség elolvasta volta a PH tesztet nem csak a grafikonokra ránt fitymát egyből, le van írva benne hogy a RyzenMaster béta állapotú egyelőre.., most érted. :)

Leginkább órajel "para" van az 1800X-nél, amellett h így vadi új arch-ként ez egyelőre a worst case scenario ami zajlik, azért az idézőjel mert nincs para, a HEDT-k sem mennek úgy mint a 4/8-as Intelek, sokkal hamarabb végük van. Leírtam hajnalban a topicba is de szemlátomást nem asszimilálták elegen az infót.. :DDD

Azt is írtam még januárban h a nagyobbak esetén, lásd 1800X, SMT Off és megnézni mizu, akár van fix TDP akár nincs, mert pusztán a változás ténye s mibenléte sokmindenre választ adhat, lett SMT Off mérés a tesztben, hát persze hogy nem.. :U

Akkora állatságok hangzanak el a teszt alatt hajnal óta is hogy kivettem a követett topicok közül mert nem bírom, másik 2-3 Ryzenes topiccal egyetemben, egyedül a mélyvizest hagytam bent.

Lesz fullos RyzenMaster, Winfos tud majd mit kezdeni a teljesen új és minden mástól eltérő SMT-vel, HPET fix, 4, 4/8-as kisebb darabok érkezése és tesztjei stb.., aztán ha ezek megvoltak akkor lesz miről beszélgetni ezekben a topicokban/*velük*, addig csak a töménytelen állatság ömlik és ha leírod h fogalma nincs akkor csak magyarázkodsz és az AMD-t fürdeted.. :DDD ;]

Azok az "érvelések" is.., szerencsétlen tolja a fikát, 5 postban linkel 3 különböző tesztet, az egyikben gondosan kitér a szokásos "szar az EFIKSZ"-re is, csak éppen azt nem vette hogy egy sorral később amit linkelt abban a Vishera papás-mamást játszik a háromszor annyiba kerülő K i5-el, még 1440p-ben is..!! ;]
Az $1000-es 6900K-ról nem beszélve ugye-e.. :C

Egyben az is szépen látszik mennyire új még a Ryzen, mennyire nem tudja egy-egy játék/Win mit is kezdjen az SMT-vel, a mem vezérlésükkel, stb..

Na szóóóóval nem.., ezekből a topicokból most egyelőre elég. :D

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#6637) Televan74


Televan74
nagyúr

Akinek kell vigye! Egyet választhatsz! És írd ki ha valamit elviszel, a többiek miatt! Köszönöm. :K

DUKE OF ALPHA CENTAURI STEAM: 7F8EE-0D5AE-IDMW7

QUESTRUN: ZFPVI-IBEXA-BQF9C

DIRT SHOWDOWN: 6TN8C-JXVVQ-MTPA2

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6638) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Noh, röviden, dióhéjban.. Kegyetlen ez a G-sync téma.. Kb, az államat vakarászom összefelé... :Y

Reggelt.

Véleményem szubjektív...

(#6639) kriszpontaz válasza Televan74 (#6637) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Köszi, az elsőt vittem.
DUKE OF ALPHA CENTAURI STEAM: 7F8EE-0D5AE-IDMW7

[ Szerkesztve ]

(#6640) ViZion válasza kriszpontaz (#6639) üzenetére


ViZion
félisten

Neked ajándék macival...


izé, bocs. :DDD

Jah, kollégák engem Woody Johnsonnak hívnak. OK, nem vagyok szőke, de van nagy pisztoly, és hááát az alakunk, jah. :B

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6641) kriszpontaz válasza ViZion (#6640) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Hasonló jókat neked is ;].
Vicc...!

[ Szerkesztve ]

(#6642) stratova válasza Televan74 (#6637) üzenetére


stratova
veterán

Ezt behúztam, mi köszönjük :)
DIRT SHOWDOWN: 6TN8C-JXVVQ-MTPA2

(#6643) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Napiretro rovat, pont ha 3 éve:

Volt ilyen is.. :)

Véleményem szubjektív...

(#6644) paleinho


paleinho
senior tag

inspired by Televan :C

Akinek kell vigye! Egyet választhatsz! És írd ki ha valamit elviszel, a többiek miatt! Köszönöm. :K

Giana Sisters: Twisted Dreams
CJ6XV-FZEJ7-JZ8A0
X-COM: Apocalypse
XB3TW-GRA8W-Q8L5X
X-COM: Enforcer
GEH80-0LMA4-46Z2X
X-COM: Interceptor
BNAN6-7N7NE-WBWG0
X-COM: Terror from the Deep
JRCL9-HQGLX-X30YC
X-COM: UFO Defense
MXPIN-HNAB5-8BZZY
The Darkness II
95Q6D-MPECX-YVK53
The Bureau: XCOM Declassified
83LRP-GQ6ZA-969KL
BioShock
I0FAV-PF8NP-ZDADZ
BioShock 2
0AT9K-FZ4FB-9APMR
Titan Quest
V3YB9-8GKDE-IXMER
Warhammer® 40,000: Dawn of War
KZLEN-IJ4XK-93C7Q

később lehet lesz 2. forduló ;)

(#6645) stratova válasza paleinho (#6644) üzenetére


stratova
veterán

Na jó most már lassan illene nekem is adakozni, amint lesz miből (-> játéklista) :)
Warhammer® 40,000: Dawn of War KZLEN-IJ4XK-93C7Q
:R

[ Szerkesztve ]

(#6646) CJ4567 válasza paleinho (#6644) üzenetére


CJ4567
veterán

Köszi, vittem egy Bioshock 2-t :R (És járt mellé a Remastered is.)
HD7970 ajánlott, arra kíváncsi leszek. ;]

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#6647) Beretvás válasza paleinho (#6644) üzenetére


Beretvás
addikt

Titan Quest vittem, régi nagy kedvenc. köszi..:DDD :R

(#6648) Televan74 válasza paleinho (#6644) üzenetére


Televan74
nagyúr

X-COM: Terror from the Deep JRCL9-HQGLX-X30YC - vittem,régi kedvenc! Köszi! :R

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6649) ViZion válasza paleinho (#6644) üzenetére


ViZion
félisten

Szia!

The Darkness II: nem ismerem, de jókat olvastam róla. A graf nem mai, de érdekesnek tűnik, vittem :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#6650) Televan74


Televan74
nagyúr

Mi ez a csendélet a topikban? Először is kaptok egy kis vidám zenét! Kpop! A többit majd délután! :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.