Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5101) Habugi válasza ViZion (#5100) üzenetére


Habugi
addikt

Ez nekem miért lenne jó, pláne a japánoknál?! :DDD

Hallod OrrmányUram, azok az első adandó alkalommal elkezdenék beteg "erotikus" tartalommal feltölteni a holomátrixomat.
Egyik nap még gyanútlanul hablatyolnék miközben leápolok egy bibis beszakadt körmöt, a következőben pedig arra eszmélnék hogy egyszál csipkés shemmiségben játszom a takarítónénit egy olyan bálnapéniszport forgalmazó bolt kirakatában, melynek az a szlogenje h férfiasan tökéletes.. :O

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5102) ViZion válasza Habugi (#5101) üzenetére


ViZion
félisten

Mert a rokonaid, ezek is ilyen virtuális lények, emberek munkáját végzik, kész. :D
Szerintem is ilyesmi az ideális OSH:

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5103) Habugi válasza ViZion (#5102) üzenetére


Habugi
addikt

Azt kutttya úúristenit, vázzeg Te nem félnél tőle hogy megharap? :DDD


:))

Megjegyzem szájasOrrúként megbocsátható néked ha táplálsz némi látens vonzalmat a téma iránt de ettől függetlenül szerintem a hölgy állatorvos..

Meg is ragadnám az alkalmat hogy kinyilvánítsam, miszerint..

..orvos vagyok nem állatgondozó!

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5104) Gyuri27 válasza ViZion (#5097) üzenetére


Gyuri27
félisten

Öcsisajt. 5 éve szar. nem kicsit. Az a nem mindegy.

Osh: nem vigasztal, hogy másnak is szar.

Amd - Radeon - Ryzen

(#5105) Beretvás


Beretvás
addikt

Reggeltet népek. Aki nem kell arra küldöm a fagyhalált... ;] megfatttoooooooook. ;]

(#5106) hackeeeee válasza Beretvás (#5105) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hehehe..

Reggelt.

Valszeg ma busszal megyek.. Ha nem fújna a szél, nem lenne gond.

Véleményem szubjektív...

(#5107) Televan74


Televan74
nagyúr

Szeles,fagyos jó reggelt! ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5108) Beretvás válasza hackeeeee (#5106) üzenetére


Beretvás
addikt

Féltél mi?? ;]

(#5109) ViZion válasza Habugi (#5103) üzenetére


ViZion
félisten

Láttad hány óra volt? Szerinted fogok én netezni azé'hogy neked tetsző csajt találjak hajnalban? Örüljé'hogy nem egy köpenyes Bud Spencert dobtam oda. ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5110) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Rekorddrága lesz a memória.

Asszem egy ideig nem kell ram-ot venni. :( Sőt, valszeg a VGA-k is drágulni fognak..

@beretva: A buszon? Jah.. Ha azt nézzük, kisebb nagyobb megszakításokkal kb. március óta bringával jártam. :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5111) Lacielvtárs válasza Habugi (#5103) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

De hasonlít raJJa...
Ilyem nőket nem látni a kórházakban, csak a besavanyodott 506070es neniket vagy madzsart nem little tudni dokikat es szarnysegedeket :(((

ViZion: +1111 a Bid Spencer is jó lenne, bírtam az öreget, csak a pofonjaibol nem kértem volna :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#5112) Televan74 válasza hackeeeee (#5110) üzenetére


Televan74
nagyúr

Hát akkor marad ami van. Én ráülök a pénzemre.Ezt akkor beszopták a kedves gyártók. :P

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5113) Apucy01


Apucy01
őstag

sziasztok! :)
hogy vagytok mindenféle lények szörnyek és hologramok? :DDD

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#5114) Televan74 válasza Apucy01 (#5113) üzenetére


Televan74
nagyúr

Majd este! :D

Addig is kaptok egy ilyet!

Ezt meg Gyurci morcinak.Bár ő most magába zuhant sajnálatos módon. :R

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5115) myckey válasza Televan74 (#5114) üzenetére


myckey
veterán

Gyuríínak nem adunk belőle!

Jó lesz az nekem, sakkozni.

:D

Látom be vagy gerjedve mász efekt totyikban.
Én is rá voltam, de az elmúlt pár videjó kicsit lelombozott. :F :O ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#5116) Beretvás válasza myckey (#5115) üzenetére


Beretvás
addikt

te csak a hasmenést kapod nem ezeket..:DDD

(#5117) myckey válasza Beretvás (#5116) üzenetére


myckey
veterán

A szádra ülök, azt úgy legyen. :C :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#5118) ViZion


ViZion
félisten

Nah, FX topikba raktam bios képeket, meg 4,8 GHz-ra beállításokat, hátha vkinek segít majd, és kevesebb ismétlődő kérdés jön.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5119) Beretvás válasza ViZion (#5118) üzenetére


Beretvás
addikt

szép dolog a hit...:DDD

(#5120) Habugi válasza ViZion (#5118) üzenetére


Habugi
addikt

Dobjak mögé 5Ghz-es AWARD Bios beállításokat?
FSB/RC-s Oc..(230), ugye nem feltétlen jó ha majdani linkelés után a kezdő OC-s egyből FSB-t kezd babrálni, a RAM-ok & CPU-NB, HT pedig lekummantják önmagukat.. :U

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5121) ViZion válasza Habugi (#5120) üzenetére


ViZion
félisten

Dobjál, nekem nem para. Mondjuk valami szerényebb is kellene, sokaknak olyan 4,4 GHz-ig van csak hűtés.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5122) Habugi válasza ViZion (#5121) üzenetére


Habugi
addikt

Időközben meggyőztem magamat hogy NE.. :D

Az hiányzik nekem privátba megint 8 irányból hogy segítsek finomhangolni az FSB tuningot, elég lapfüggő is ugye, fúúú a régi szépidők mikor 3-4 laphoz próbáltam távsegíteni, minimum a tulajok fele nem értette azt sem miért mászik el miatta az összes szorzó.. :)

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5123) stratova válasza Habugi (#5122) üzenetére


stratova
veterán

Furcsa ez annak aki régebb óta tuningol, amikor még a szorzóállítas lehetősége sem volt adott.

(#5124) Apucy01 válasza Habugi (#5122) üzenetére


Apucy01
őstag

OSH ze secperc megmahinálod a procit oszt OSH EDÉSÜN lec belülle... :DDD

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#5125) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Lyúszton, baj van.. :D

Nem ez az első ilyen.. Láttam már ilyet, és az más márka volt.. :Y

Véleményem szubjektív...

(#5126) ViZion válasza Habugi (#5122) üzenetére


ViZion
félisten

Most is jön be az ember, odaokádja, h FX az szar, nem lehet alulfeszelni, hűteni... erre kiderül 3 hsz-ből, h kb. semmit nem ért hozzá, hűtője erős közepes, de egy bios képet nem tud felrakni. :(((

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5127) hackeeeee válasza ViZion (#5126) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az ilyeneket egyszerűen skippelni kell.. :( nem szabad beléjük energiát fektetni..

Véleményem szubjektív...

(#5128) myckey válasza ViZion (#5126) üzenetére


myckey
veterán

Egy raklap ilyen van, mindenféle topicban. ;]

Nem téma!

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#5129) Televan74 válasza hackeeeee (#5125) üzenetére


Televan74
nagyúr

Címkéznek. :DDD

Más: Vegyek DDR4 előre vagy ne vegyek? 16 GB -ot szeretnék.Vegyem meg azt ami a leggyorsabb 40k -ért? :U

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5130) hackeeeee válasza Televan74 (#5129) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

?

Nem a cimke a lényeg. :DDD Az rendben van. :)

Véleményem szubjektív...

(#5131) Televan74 válasza hackeeeee (#5130) üzenetére


Televan74
nagyúr

Akkor hol a probléma? Mit nem vettem észre? :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5132) hackeeeee válasza Televan74 (#5131) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Oké semmi.. :DDD

Pedig átment már pár DDR4 a kezeim között, de nem tűnt fel, hogy nem egyenes az aljuk. :D

Véleményem szubjektív...

(#5133) Televan74 válasza hackeeeee (#5132) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nekem még nem volt a kezemben,de most néztem én is.És ezen is olyan.

Érdemes ezt a típust venni? Link a képen. :U

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5134) myckey válasza Televan74 (#5129) üzenetére


myckey
veterán

Hagyd már a pecsába.

Nem kell abból olyan baszó drága.

Nekem 3000Mhz -es van. G.skill ripjaw V 16gb. CL15.

24 vagy 25 ezer volt, igaz, akkor nem volt ilyen az ár. :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#5135) ViZion


ViZion
félisten

Asszem a hétvégi program meg is van:
Ash vs. Evil Dead: Season 2

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5136) Televan74 válasza myckey (#5134) üzenetére


Televan74
nagyúr

Most az is 38k. [link] :W

Sok 2400Mhz -s ,gondolom mivel gyorsabban pörög a készlet belőle,már 42-43k magasságában jár. :U

És akkor még erre fog rájönni 30% drágulás, lesz vagy 52k a 16GB! ;]

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5137) hackeeeee válasza Televan74 (#5133) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem 3200-as van.. 2*8GB, valami 25k körül vettem. :Y

Véleményem szubjektív...

(#5138) Televan74


Televan74
nagyúr

Nesze még ez is. EVGA VEGA! /pletyi még! :Y

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5139) Gyuri27 válasza Televan74 (#5138) üzenetére


Gyuri27
félisten

Xfx is meglépte. De amúgy meg takarodjon. Mocskos kutyaütő senkiházik. Csicskalángosok, hurut heroldok, métely kapitányok, frodók, zsákházi zsákosok, májas tövek, gempőcök, búzák ...............

Amd - Radeon - Ryzen

(#5140) myckey válasza Televan74 (#5136) üzenetére


myckey
veterán

Mit is mondhatnék?

:DDD

Tudod te ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#5141) ViZion válasza Gyuri27 (#5139) üzenetére


ViZion
félisten

XFX jó márka, mi bajod velük má'? :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5142) hackeeeee válasza Televan74 (#5138) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hehehe.. Hát, érdekes. :) De bármi megtörténhet.

Ott az XFX, Nekik bejött.. Annó a Gainward is megpróbálta, Ők nem jártak sikerrel.

Véleményem szubjektív...

(#5143) Habugi válasza ViZion (#5126) üzenetére


Habugi
addikt

Ott még nem tartok, 5perce értem haza de remélem ez nem az ex thubanos délutáni csóka.. :DDD

(#5123) stratova:

Tán ösmertem volna ezt a feelinget ha jóapám hagyott volna a géppel babrálni anno. :U

(#5125) hackeeeee:

Ha ez vígasztal nekem is csak most tűnt fel.. ;) :K

(#5133) Televan:

Ár/érték arányban elég jók az LPX-ek, ha nem a legjobbak. :K

Sok esetben jobban mennek tuningban mint a TridentZ-k, kompatibilitás ügyileg is nagyon rendben vannak stb.

A 3200 2x8as kit KékÖrdögnél ill. nálam is tök shimán megy 3600-on.

(#5138) Televan:

Ahhha-ahha, NV exkluzív EVGA és AMD VEGA, hát persze.. :DDD
Amúgy is kell a francnak a robbanó VRM.. ;]

(#5141) ViZion:

Az XFX Radeon szinten az elmúlt években mélyebbre repült mint a Giga, szóval ezt inkább hagyjuk mert linkelek pár bontott PCB-s képet.. :DDD

Emberemlékezet óta az első normálisabban sikerült szériájuk a mostani 480as, ezt most nem lépték volna meg sztem mennek is a kukába, szóval tök jó hogy ~5évente egy épkézláb Radeont kitolnak de ettől még ne essünk hasra imo.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5144) Televan74 válasza Habugi (#5143) üzenetére


Televan74
nagyúr

Kösz a megerősítést! Megrendeltem 10 év garanciával,ingyenes szállítással postapontra! Most már csak a lapra és procira kell várni.Március - Áprilisig el lesz a polcon, enni nem kér, és ha lehet hinni a petyiknek az áruk folyamatosan emelkedni fog.25k már biztosan nem lesz egy darabig. :R

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5145) Habugi válasza ViZion (#5126) üzenetére


Habugi
addikt

Na látod erről beszéltem, ezért nem kell oda FSB tuningos OC BIOS, most kiderült hogy copy/paste-re alkalmatlanok a beállításaid.. :DDD ;] :))

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5146) Televan74


Televan74
nagyúr

Vakuljatok és süketüljetek ti is.[link] ;] -Mondjuk én perverz vagyok,nekem tetszik. :K

Ricardo - Az üzletember (By:. Peti) :DDD :))

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5147) Gyuri27 válasza Televan74 (#5146) üzenetére


Gyuri27
félisten

Most ez komoly tesa? Ne vigyük már ez a topikot egy szint alá.
Ez már alatta van rendesen. Értem én, hogy bejönnek a vágott szemű sunák. De hangot ne adj rá. :DDD :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#5148) ViZion válasza Televan74 (#5146) üzenetére


ViZion
félisten

Hát most Trollgyurinak kicsit igaza van. Jók ezek a sunák, már a fajtájuk, de ezek PONT NEM ;] Kicsit öregek, nincs bennük a megszokot keleti dinamizmus, zeneileg 0 sajna. Linkeltél már jobbat! :K
Elegantly Wasted
varázsójáel
És akkor a csajosak:
[link]
[link]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5149) Jakuskacsa válasza ViZion (#5148) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Fagyos reggeltet. Kinyitottam 3 percre az erkélyajtót 10 fokot csökkent a cpu hőmérséklete. Épp propetyának futtattam ibt-t. és úgy maradt a hw info. 29 fokról leesett 1 perc alatt 15 fokra a cpu. Itt a kertváros részben -13 van most, de reggel -16 volt. Holnapra meg még durvábbat írnak. Legalább hó is lenne hozzá, de nincs...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#5150) Televan74 válasza Gyuri27 (#5147) üzenetére


Televan74
nagyúr

Látom javuló félben vagy,de még nem egészen. Még nem akartál belebaszni a napba. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.