Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5851) hackeeeee válasza Habugi (#5848) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A multihoz kellhet az xbox app, mint esetedben a tungle, ergo ha nincs, nincs multi.

Szerintem nem, nem keverem. :) Hozzáteszem, ki van kapcsolva a háttérben futás Nálam, és csak akkor fut az xbox app, amikor játszom. :)

De mivel, alapjában véve nem egyeznek a nézeteink, elrágódhatunk ezeken hónapokig, úgysem nyer egyikünk sem. :DDD

@jakusj: Elvileg van amelyik játék megy nélküle, van amelyik nem. Ez mondhatni random. A store kell, az muszáj, az app nem feltétel. Bár pl. FH3-hoz ha jól emlékszem muszáj.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5852) Habugi válasza hackeeeee (#5851) üzenetére


Habugi
addikt

Kevered mert az említett 3rd partyk futása mellett is sokszor előállhat olyan eset, amikor szükséged van a Tunnglera, előző példák felett pl akkor ha állnak adott Steam stb serverek, ugyanakkor a Tunngleval olyan dolgokat is megtehetsz, melyekre az említettek nem alkalmasak.

Magyarán nincs vagy/vagy, esetleges kiváltási kapcsolat köztük amire megpróbáltad kihozni, 90%-ban amire az említett 3rd partykat használja az ember arra alkalmas a Tunngle is, ugyanakkor amit a Tunngle tud arra egyik sem. Eléggé egyirányú a dolog, ezért Gizike az egyik és Gőzeke a másik. ;)

Ez nem rágódás, ezek tények amiket valamiért nem értesz meg látszólag, lehet eddig rosszul magyaráztam. :B
Nem arról szól hogy megnyerjem az x+1edik vitát, egyrészt nem vitázunk, kettő nincs miről vitázni, három egészen máshogyan beszélek azokkal akikkel szemben "nyerni" akarok, azokban az esetben sokkal jobban csíííípnek a habok mert sokkal kevésbé vagyok türelmes. :P ;]

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5853) hackeeeee válasza Habugi (#5852) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ami szar, az szar.. 3rd parti.. Külső program, amit már telepítesz. Avast.. Mindegy. :DDD

Funkció szempontból beszélgetünk amire az adott program kell, jelen esetben multiplayer. De, oké.. Elengedem inkább. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5854) Jakuskacsa válasza Habugi (#5852) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Nem arról szól hogy megnyerjem az x+1edik vitát, egyrészt nem vitázunk, kettő nincs miről vitázni, három egészen máshogyan beszélek azokkal akikkel szemben "nyerni" akarok, azokban az esetben sokkal jobban csíííípnek a habok mert sokkal kevésbé vagyok türelmes. :P ;]

Ezt oszt jól megmondtad! Még egy tagmondatot hozzátehettél volna ;] ;]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#5855) hackeeeee válasza Jakuskacsa (#5854) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

De legalább tudod, hogy ne vegyél FH3-at, mert valszeg nem fog működni xbox app nélkül.. !44!44 Bár ez nem biztos, csak valószínű.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5856) Jakuskacsa válasza hackeeeee (#5855) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Ezzel tisztában voltam, de csak és kizárólag akkor rakom vissza, ha semmiképp nem tudom megkerülni.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#5857) hackeeeee válasza Jakuskacsa (#5856) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Elvileg nem, mivel alapból online a game, és azon keresztül megy minden, plusz achievmentek, stb.

Véleményem szubjektív...

(#5858) Habugi válasza hackeeeee (#5853) üzenetére


Habugi
addikt

"Funkció szempontból beszélgetünk amire az adott program kell, jelen esetben multiplayer."

Aha funkció.., és a zárt LAN hálózatot emuláló programot hoznád párhuzamra az említettekkel.
Terepkerékpár vs Suzuki versenymotor de végülis jah, mindkettő gurul, ráadásul két keréken, kezdem érteni a "logikádat".. ;]

Elengeded mi.., ttttee ssssszerencsítlen.. :DDD :DD

Én kérek elnézést, máskor mutagatok majd és kiszkockával és gömböckével magyarázom. :P

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5859) hackeeeee válasza Habugi (#5858) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Oké.

Majd 1607 frissítés után térjünk erre vissza. :)

Ki beszél LAN-ról? Próbálj meg FH3-azni LAN-ban. Vagy Gears 4 Coop-ot játszani, szintén LAN-ban. Köszihelló.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5860) Habugi válasza hackeeeee (#5859) üzenetére


Habugi
addikt

Ha kérhetném soha többet, leginkább, leépülök az ilyenektől. :N :R

"Ki beszél LAN-ról? Próbálj meg FH3-azni LAN-ban. Köszihelló."

Gégé, ha gondolod még repülhetsz mélyebbre is, Denuvos játékot példának felhozva, ignorálva mindent amit eddig írtam azokra az esetekre melyekre csak a Tunngle alkalmas, akár a többi futása mellett (és nem pasztmek, ezért nem +1 :O ).

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5861) hackeeeee válasza Habugi (#5860) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

;]

Mert ezekhez van szükség épp erre.. Ezt próbálom elmagyarázni, de talán majd csak koppan már. :)

Engem ez nem érdekel, hogy denuvo, vagy nem denuvo, mert ha érdekel a játék, megveszem, és játszom. Max kivárom, hogy olcsóbb legyen. Bár, sokszor várni sem kell mert pont az említett opcióval megvehető olcsóbban más régióból. Erre pl. a RE7 is jó példa, hogy pl. SG-ből sokkal olcsóbban megvehető, és ugyan úgy megy PC-n is, sőt akár home-olható is.

Öhm, No ignore, a sima multi+home kombótól lyukadtunk ki idáig. De akkor, csak kiegészítésként, hogy kerek legyen, Nálam a multi != LAN.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5862) Habugi válasza hackeeeee (#5861) üzenetére


Habugi
addikt

"Mert ezekhez van szükség épp erre.. Ezt próbálom elmagyarázni, de talán majd csak koppan már. "

Hasonlatnál maradva Te azt "próbálod elmagyarázni" hogy a motorba benzin kell, ez igazán kedves egyébként tőled, köszönöm, ma sem keltem fel hiába.. ;) :R

Ha kihúzod a fejed abból a bizonyos lyukadból és átolvasod amit az elmúlt postokban írtam neked akkor talán, ha ez számít valamit én bízom benned.. :K, szóval talán észreveszed majd, azért kifogásoltam a +1et, mert ahol a Suzuki versenymotor közlekedik ott a terepkerékpárral is tudsz haladni az esetek többségében, ugyanakkor ahová terepkerékpárral mész ott a Suzuki versenymotor nem játszik és kurvára nem szempont hogy a motorba benzin kell. :N

"Nálam a multi != LAN."

Megkérdezném hogy akkor egy 10fős haveri vagy párszáz/ezer fős világverseny LAN-on nem multi-e de.., szóval hagyjuk.. :DDD

Okkké!

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5863) hackeeeee válasza Habugi (#5862) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Még mindig nem.

Még mindig azt próbálom elmagyarázni, hogy Tungle-lel bizonyos játékokkal még singleplayer módot sem tudsz játszani, nem, hogy multit.

Az IS multiplayer, de a coperative game is multiplayer, ami nem LAN.

De oké, mindegy. Hagyjuk szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5864) Habugi válasza hackeeeee (#5863) üzenetére


Habugi
addikt

"Még mindig azt próbálom elmagyarázni, hogy Tungle-lel bizonyos játékokkal még singleplayer módot sem tudsz játszani"

? :DDD

Ez még az eddigiek fényében is a legnagyobb baromság amit eddig ma írtál.. :C

"de a coperative game is multiplayer, ami nem LAN"

Értem, szóval amikor Border2-öt nyomunk 3-4en Tunnglen mert éppen DDosolják a Steamet és csapatban NPC-k ellen toljuk egy meglepő módon coopra kihegyezett játékban akkor valójában nem LAN emulátoron keresztül játszunk csak odaképzeljük a másikat gameben és TS-en. :D

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5865) hackeeeee válasza Habugi (#5864) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Oké barátom.

A herélt Windowsoddal próbálj meg FH3-at játszani Singleplayer-ben (ami szintén full online). Ha működik, szólj.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5866) Habugi válasza hackeeeee (#5865) üzenetére


Habugi
addikt

Szakadjál már el attól a storeos szartól jóember, az első DOOM óta tartó időszakot hoztam fel példának és emellett is ~90%-ról beszéltem végig, te meg jössz nekem a 0.01%-os hikomat példáddal és egyik sületlenséget tolod mellé a másik után.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5867) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Nektek! Hogy nem unjátok még...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#5868) hackeeeee válasza Habugi (#5864) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A lényeg az, hogy bizonyos játékoknál, amik manapság jönnek, és pl. főként ms Store only, azt nem fogok tudni játszani Xbox app nélkül, ezt vagy elviseli az ingerküszöböd, vagy nem. Mert be sem fogsz tudni jelentkezni a játékba.

Ezt próbálom megértetni, de látom nem megy.. Mindegy. :)

Aztán, hogy ezen kívül mit tudsz Steam-mel meg más programmal kivitelezni, az engem kib@szottul de nem érdekel most, mert ha mondjuk Én haverommal akarok Gears 4-ezni Coop módban, akkor hiába van Tungle-em meg rommá herélt win10-em, ez nem fog működni.

Öhm, onnantól, hogy mondjuk LAN-on mit tud a játék, az már megint más kérdés. Persze van olyan, amivel mondjuk küldetés részt tudsz indítani LAN-ban, de van amelyikkel csak mapokon hentelitek egymást, mint pl. UT-ban is. Bár lehet ebből is van amelyik tud coop módot, a franc se tudja már.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5869) Gyuri27 válasza hszilard666 (#5849) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az ilyen tejfogú kiscsikóknak nem is való az. mert megöl kistáska. :K

Jakuskacsa: téged is. :P

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#5870) Jakuskacsa válasza Gyuri27 (#5869) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Engem nem, engem minden nap egy milf kezel (a párom). Szóval én harcedzett vagyok!! :DDD

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#5871) Habugi válasza hackeeeee (#5868) üzenetére


Habugi
addikt

"A lényeg az, hogy bizonyos játékoknál, amik manapság jönnek, és pl. főként ms Store only, azt nem fogok tudni játszani Xbox app nélkül"

Na nemond!! Mesélj még kérlek..! :C

Mondok még megdöbbentőbbet, Steam only játékokat sem tudsz játszani Steam kliens nélkül!!
Na mit szólsz? :))

Mivel a béka segge alatt lévő cseppkőbarlang rendszernek is az alján járunk már, pusztán jelzésként idézném tőled honnan is indultunk:

"Attól még mindig futtatsz valamit pluszban a játékon kívül.
Ennyi erővel futhatna az Xbox app is. Csak, hogy értsd a hasonlatom. :)"

Ez volt nagyon rossz példa, Gizike kontra Gőzeke, azóta is ezt magyarázom de húzod ki balra-jobbra, csűröd csavarod, tök feleslegesen.

"Aztán, hogy ezen kívül mit tudsz Steam-mel meg más programmal kivitelezni, az engem kib@szottul de nem érdekel most, mert ha mondjuk Én haverommal akarok Gears 4-ezni Coop módban, akkor hiába van Tungle-em meg rommá herélt win10-em, ez nem fog működni."

Jójó, azzal azért még el kell hogy keserítselek hogy egy adott 3rd party softvert, adott esetben MS store/Xbox appon felülit vagy éppen egy LAN emulátort marhára nem jellemez az, sem létjogosultság shem funkcióit tekintve hogy téged mi érdekel és mi nem, arról nem beszélve hogy ezen tényből/kijelentésből oksági kapcsolat okán vagy anélkül milyen félreértésekben élsz adott porgrammal kapcsolatban.

Jössz ezzel a herélt Win10-el is, becsípődtél itt látom.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5872) hackeeeee válasza Habugi (#5871) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

No offense. :)

hogy téged mi érdekel és mi nem, arról nem beszélve hogy ezen tényből/kijelentésből oksági kapcsolat okán vagy anélkül milyen félreértésekben élsz adott porgrammal kapcsolatban.

Akkor, miről is beszélgetünk oldalak óta? Attól még nem fog működni, vagyis nem megoldás. Egyéb kérdés?

Engem? Nem csak engem, pl. az említett játékoknál a multinál pont a lényeget veszi el. Az, hogy csak ismerősökkel tudok játszani, az lehet valakinek megoldás, valakinek nem.

Mondok még megdöbbentőbbet, Steam only játékokat sem tudsz játszani Steam kliens nélkül!!
Na mit szólsz?

Öhm, esetben Steam = MS Store. :DDD

Ms Store nélkül még lehet, hogy tudsz játszani. Xbox app nélkül már nem biztos. :)

Tökmásról, nem azonos, és esetlegesen nem megoldható, áthidalható helyzetekről de mindegy. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5873) Habugi válasza hackeeeee (#5872) üzenetére


Habugi
addikt

"Engem? Nem csak engem, pl. az említett játékoknál a multinál pont a lényeget veszi el. Az, hogy csak ismerősökkel tudok játszani, az lehet valakinek megoldás, valakinek nem."

Figyi, a te dolgod milyen képet alakítasz ki magadról de mint írtam is fogalmad nincs a Tunngleról szemmel láthatólag, nem is róttam fel csak annyit írtam és próbáltam elmagyarázni hogy Gizikét hasonlítod Gőzekéhez.
Ennek ellenére nyomod tovább a hülyeséget holott Te magad is tudod hogy fogalmad nincs, most vagy engem nézel nettó hülyének vagy élvezed ha ebben a képben tetszelegsz.

Apafej, szerintem mondhatom hogy jóban vagyunk, ennek fényében mondom neked azt hogy egyik variáció sem szerencsés.. :N :R

Tunnglen nem csak a haverokkal tudsz játszani, bemész adott játék "szobájába", van kb 2-3ezer, bekerülsz adott zárt emulált LAN hálózatba egy virtuális IP címmel és Border2 példánál maradva ami egy népszerű multiplayer játék, mivel coop, adott esetben/napszak több száz emberrel tudsz játszani akiket rohadtul nem ismersz, ők sem téged, életedben először látod őket.
Többek közt ezért szoktunk azzal a gyakorlattal élni, hogy ha nem akarjuk azt hogy 3-4ünket állandó belépegetésekkel mások megzavarjanak, akkor egy olyan játék szobájába lépünk be (a Border2 helyett) ami egész más kategóriában van, nem shooter hanem mondjuk strategy és a kutya nem játsza soha.

"Ms Store nélkül még lehet, hogy tudsz játszani. Xbox app nélkül már nem biztos."

? :D

Esetleg ha a tőlem copyval idézett szövegben nem tűnt volna fel, magam is kliensről beszéltem a Steam esetében. ;)

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5874) Gyuri27 válasza Jakuskacsa (#5870) üzenetére


Gyuri27
félisten

Megölne. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#5875) hackeeeee válasza Habugi (#5873) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Senki nem néz hülyének senkit, csak tök más dolgokról beszélünk.

Még mindig azt tudom mondani, hogy ezzel nem tudom megcsinálni azt, hogy becsatlakozok LAN play-re, és mondjuk Coop-ban végigtoljuk a küldetéseket, HA csak a játék nem támogatja ezt LAN módban is. Nem igaz?

Mondom, annyit tudok mondani erre, hogy Ha így tudsz Horizon 3-azni például Tungle-lel, akkor szólj.

Igen ez, igen ez.. Mert egy kibaszott játékmappa megosztástól jutottunk el idáig, hogy ez szinte mindenre megoldás. Nem, nem az.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5876) Habugi válasza hackeeeee (#5875) üzenetére


Habugi
addikt

Még ha más dolgokról is beszélnénk, folyamatosan hülyeségeket írsz, olvasd már el mit szórtál ide LAN-ról, multiról, Tunngleról, közben pedig folyamatosan nyomod az MS Storet és az Xbox appot.

Ebbe teljesen hiába kapaszkodsz vagy használod fel érvelésként mert maximum a gyógypedagógián mennél vele bármire.

Még mindig senkit nem érdekel miért nem jó egy LAN emulátor egy LAN-ra nem képes játékban. Eleve az első pillanatban világos kellett volna legyen milyen játékokhoz jó, csak a félreértéseidet nem fedezte így elkezdtél kapálózni vele.

"Mondom, annyit tudok mondani erre, hogy Ha így tudsz Horizon 3-azni például Tungle-lel, akkor szólj."

Szakadjál már el erről a hintaló szintről ember, kikkel vagy te körülvéve? :(((

"Igen ez, igen ez.. Mert egy kibaszott játékmappa megosztástól jutottunk el idáig, hogy ez szinte mindenre megoldás. Nem, nem az."

Ezt maximum te képzelted bele, világosan és érthetően leírtam milyen esetekben megoldás, olyan megoldás melyre az említett 3rd party kliensek nem alkalmasak de semmilyen szinten, egyik sem.
Huszonharmadjára is, ezért nem nevezhető +1nek mellettük.
Szerintem ezt el sem olvastad, lendületből futtál neki a válaszgombnak hogy "de-de-de..", mint hü**egyerek a chipses zacskónak.. :U

Így nehéz egy dologról beszélni vedd már észre, olyan mint a GYP a Pofa be című filmben, amikor a Depardieu próbálja firtatni a vigyorgós gyógyegeret akinek mindenre az a válasza hogy "**zdmeeeg".. :o

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5877) hackeeeee válasza Habugi (#5876) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor megyek íratok fel gyógyszert. :(

Véleményem szubjektív...

(#5878) CJ4567 válasza hackeeeee (#5865) üzenetére


CJ4567
veterán

Linkelnék valamit, de no warez van a PH-n.

No Sana No Life

(#5879) Beretvás


Beretvás
addikt

üdv népek..:D

nincs eröm viszaolvasni. kérnék öszefoglalot 3 szoban..:DDD

(#5880) Gyuri27 válasza Beretvás (#5879) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mindenki májas tő. Akiket egy jó milf megölne. Kivéve engem. mert én senem vagyok májas tő. Senem ölne meg. :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#5881) Habugi válasza Beretvás (#5879) üzenetére


Habugi
addikt

Három választási lehetőséged van:

1) Heréled a Win10-ből az Xbox Appot.., vagy nem de akkor nem fogsz tudni játszani Steames játékokkal minden harmadik tavasszal, hóesésben.

2) Feltelepíted a Tunnglet de akkor csak a haverjaiddal tudsz majd játszani, Xbox Appal, miután betoltál egy polinéz búgócsigalevest.

3) Beállsz közénk májas tövek közé, révén egységben az erő, s erre szükshég is van hogy copfos kollégát is májastövesítsük (elmájastövesíthetetlennek tartja magát) pusztán azért hogy helyettünk ölhesse meg egy tetováló Milf, miközben épp egy delfint varr fel neki a bal farpofájára..

Válassz.. :DDD

Három, kettő, egy.., kiestél. Ne búsulj, holnap nem próbálhatod meg újra. :D

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5882) Gyuri27 válasza Habugi (#5881) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem tudom mit szívtál de:
"Lágy vagy és idegen,
Hozzám repülsz a széllel,
Álom terem a szemeden,
Ha mellettem alszol el.

Leszek neked az égbolt,
Leszek neked bármi,
Ha lehunyt szemed engedi
A testedet csodálni."

"Utolsót lobban a nyár,
Aztán kialszik végképp,
Arcodon most fakó a bánat,
Akár egy régi térkép.

Mondd, mit szeretnél jobban,
Angyal legyek vagy férfi?
Szavak nélkül szólok hozzád,
A szíved biztos érti."

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#5883) Habugi válasza Gyuri27 (#5882) üzenetére


Habugi
addikt

"Lágy vagy de hidegen hagy,
Hozzám repülsz, nem menekülsz,
Belehelem szemfeneked,
Ha nem velem kényezteted.

Leszek neked félhold,
Már az apám is pék volt,
Ha lehunyt szemed kedveli,
Álmodban leszek max hercegfi.

Utolsót csobban már a medve,
Télen veled lesz aludni kedve,
Arcodon most fakó a bánat,
Mert nem láttál még igazán szőrös hátat.

Mond mit szeretsz jobban,
Amikor a szőrös csobban?
Nem szólok most inkább hozzád,
Szavak nélkül jó igazán felhúzni a szoknyád."

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5884) Gyuri27 válasza Habugi (#5883) üzenetére


Gyuri27
félisten

"Hagyd a szavakat
Így védd az igazad
Aki fecseg, az úgy marad
Hallgatni boldogabb.

Vágyad hatalom
De legyél a vígaszom
Jutalmam, vagyonom
Rész helyett egész

Tested menedék

Vágyad hatalom

Végtelen ébrenlét
Velem hallgass még
Velem virrassz át
Minden éjszakát
Örök készenlét
Csak hallgass velem még
Velem virrassz át
Minden éjszakát"

Amd - Radeon - Ryzen

(#5885) Gyuri27 válasza Habugi (#5883) üzenetére


Gyuri27
félisten

Neved szép betűit
Ámor homlokomra írta.

A vágyak sorban állnak,
Vége lesz hamar a bálnak,
Oh bárcsak érinthetnél!
Ne kérd, hogy: lassan a testtel!
Ne súgd, hogy: most ne siesd el!
Oh, bárcsak érinthetném!

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#5886) Jakuskacsa válasza Gyuri27 (#5885) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Zöld a fű,kék az ég
Minden versbe kell a rím
Nagyanyám babot főz...

Belőlem ennyi fért ki... :DDD :DDD

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#5887) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Prey megjelenés - megvan a dátum, brutális az új trailer

CryEngine! :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5888) ViZion válasza Jakuskacsa (#5886) üzenetére


ViZion
félisten

Minden versben fő a rím,
Ebben is van három-négy.

Mellesleg nem igazán olvastam, csak olyasmit, h "steam app nélkül nem megy", meg "MS app kell"... gyerekek, nekem kell megmutatni, h net nélkül, steam nélkül hogy lehet ilyeneket elindítani? OK, multi az nincs, de nem is azokat szokták "demózni".

Vágyakból születtünk,
földből és vízből gyúrtad sárrá ezt a testünk,

Látod, hogyan élünk,
Nem hiszünk benned,
Mégis add meg amit kérünk. :R

The Age Of Love és písz! :R

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5889) Gyuri27 válasza ViZion (#5888) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link] ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#5890) Beretvás válasza hackeeeee (#5887) üzenetére


Beretvás
addikt

kérdés mi lové lesz? :F

(#5891) hackeeeee válasza Beretvás (#5890) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Steam-en 55 ejró, mert fent van.

Lemezesen szerintem 15 körül.

Véleményem szubjektív...

(#5892) Beretvás válasza hackeeeee (#5891) üzenetére


Beretvás
addikt

ahhoz nagyon jonak kell lennie , hogy megvegyem..:DDD

más: megvettem steamen a crysis collectiont: crysis/warhead/crysis2 és csak 10 eu volt..:D igy most megvan az öszes része.:P

[ Szerkesztve ]

(#5893) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

windows 10 game mode.

Véleményem szubjektív...

(#5894) Beretvás válasza hackeeeee (#5893) üzenetére


Beretvás
addikt

Fordits papi... ;]

(#5895) Habugi válasza Beretvás (#5894) üzenetére


Habugi
addikt

Reggelt,

Fordítok, egyelőre zéró infós parasztvakítás, frankó kis Xbox embléma mögé rejtve.., csak hogy a nem laikusokat kétszer csípje.. ;]

Elvileg valami játék prioritást elősegítő funkció lészen vala', hogy ne kelljen herélni a Winfost a háttérfolyamatok miatt. Majd meglátjuk mit tud mert ez amit mutattak/mondtak vele kapcsolatban az nulla.

(#5887) hackeeeee:

Egy halott motor utolsó tündökléseinek egyike?

Csak nekem van egyébként echte DOOM feelingem a trailer láttán?
Ájmín játékmenet, környezet, zene, tempó stb?! :)

Nem mintha baj lenne, számomra bevált recept..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5896) Beretvás válasza Habugi (#5895) üzenetére


Beretvás
addikt

Hasonlora tippeltem volna, de legalább hangzatos.. :P

(#5897) hackeeeee válasza Beretvás (#5894) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tényleges infó nincs, insider build-ben lesz benne, onnan lesznek tapasztalatok.

Elvileg nem használt szolgáltatások, folyamatok jegelése, stb. Vagy valami hasonló. De nincs még semmi konkrétum. Csak itt majd az lesz a kérdéses, hogy bármelyik játék alatt menni fog, vagy lesz-e valami megkötés, stb, stb.. Bár ezt nem hiszem.

@Hab: Meglátjuk. Kicsit nekem is, de az összhatás talán kicsit jobban bejön mint a Doom. A régi Prey gondolom megvolt. :) Meglátjuk mit fog tudni a CryEngine. Ugye jött volna korábban már más játék is, de sajnos azok elmaradtak.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5898) Habugi válasza hackeeeee (#5897) üzenetére


Habugi
addikt

A magam részéről nagyon szeretem/szerettem a CryEnginet, nem tudom mi a bánat vezetett náluk a csőd közeli állapothoz, egy időben arról lehetett hallani hogy ők a legkeresettebbek.
Na ezek után alig jött játék ami Cryengines volt.. :(

Ez a Winfos motyó meg.., hát elég szkeptikus vagyok. :B :N
Szerintem a ProcessPrioritySaverrel (tod'..) már most többre megy bárki, mint amit ez a beépített Windowsos csoda fog elérni mondjuk 2-3év alatt.
Nem haxol bele tartósan semmibe mint pl a ProcessLasso, kizárólag futásidőre korlátozva jegelni magától a haszontalan Wines háttérfolyamatokat csak ugye M$ érdekek figyelembevétele nélkül, ha innen nézzük beépített M$ alkalmazással utolérhetetlen. Mindegy, meglátjuk, csak nagyon sántít, adott egy minden eddigi Winfosnál több szemetet futtató Win10, rakat infólopó szarjával együtt, aztán mit ad isten az M$ gondol egyet és beépítenek egy ilyen alkalmazást amit gyakorlatilag már ~15éve megtehettek volna. :U

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#5899) hackeeeee válasza Habugi (#5898) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát jam.. Meglátjuk. XO-n volt 1-2 játék még az utóbbi időben, meg szerintem PS4-en is, de nagyjából ennyi.

Meglátjuk, hogy ez mit hoz. :)

Öhm, ez a cucc szerintem XO-ról átvett téma lesz, vagyis a One-on futó rendszerből implementált téma, ahogy az futtatja a játékokat. Vagy valami ilyesmi, vagyis Én ilyesmire tudok gondolni.

Xo topic-ban nézett utána valaki, és ott írta, hogy:

A boxon fut egy alap Win10 core, ezen van egy Hyper-V hypervisor, ebben pedig elkülönítve futnak az appok és a játékok.

Lehet, hogy itt is valami hasonló fog végbemenni, csak ugye attól még kicsit macerásabb, mert itt a rendszer közben másra is figyel. De valami ilyesmi lehet, vagyis ennek valami továbbfejlesztett cucca, szerintem.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5900) Beretvás


Beretvás
addikt

köszi, akkor meglátjuk milesz..:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.