Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3845) Pickit3


Pickit3
aktív tag

Hát megvan a véleményem a vörös csajokról. Ma odamegyek hozzá, mert hívta a tmk-t, hogy fos a gép. Kimegyek, kérdem mi a baj; hát asztat Ő már elmondta a tmk-s telefonba. Ok, de azt a telefont nem én vettem fel, engem csak kiküldtek ide. Téged mint tanulót?(flegmari stílusban) Már itt vagyok egy fél éve de ne zavarjon szal nem tanuló vagyok (tanuló kollégák is vannak, de őket nem engedjük ki a gépekhez, a gépkezelők megennék reggelire). Nem jó a gép. Ok ezt már tudtam, de mi a nem jó rajta, miért nem tudsz rajta dolgozni? Szaggatja a szálat. Nah végre közelebb vagyunk. Pneomatikus fék behúzva van. Szekrényajtó kinyit, fék relé csavarhúzóval kifeszít, mentor II reset, kész. Írjak már időt (szokás javítási időt írni, mert ha nem akkor megb@ssza a művezető, hogy nem dolgozott vagy fél órát.) Mondom majd legközelebb, csak kis javítás volt úgyis.(Magyarán b@ssza le a művezető ;] ) Műszak vége felé odamegyek, nah adjad aláírom. A csaj boldogan adta elém a naplót. De amúgy nem vagyok ennyire kheci. :DDD ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.