Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) Gyuri27 válasza myckey (#3800) üzenetére


Gyuri27
félisten

Apróság?
Hát fagyos a föld! Nem várhatod el, hogy ebben a hidegben egész délelőtt csákányozzak.
A sírásók meg tudod mi pénzt kérnek el? Közmókus vagyok nem arab sejk.
Az agyon vágás az ingyen van. Azt vállalom. A többire nincs pénzem. Mehetsz! :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#3802) myckey válasza Gyuri27 (#3801) üzenetére


myckey
veterán

Fórumos, ájemdés, öreg tesvéremért akár a fogammal is kiásnám......nem törődnék ilyen mondvacsinált kifogásokkal. :(

;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3803) Gyuri27 válasza myckey (#3802) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem vagy árja amd-s. Szóval nincs miről beszélni. :N

Azért küldök egy számot: szimplán vörös [link] ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#3804) Habugi


Habugi
addikt

Eeeeeezt a kripli kommandót vazzeg ami itt van! :Y

Há' tisztára mintha egy vonat elé hajtott nyugdíjas túristabusz lábadozóinak fenntartott kórterembe lépnék be!! ;]

Az egyiket az élet húzza, a másiknak a ketyegője indul 200 gyorson, a harmadik még le sem hajolt a szappanért de már fáj neki mer' a dereka.., a negyediknek akkora péló nőtt az okosára hogy bekékült a légszomjtól mert alig tudja tartani, azötödiknek a hátába jár neki a fájás.., há' pasztmek.. :))

Komolyan mondom.., amúgy várjatok má', egyáltalán bejöhetek én ide a sóhajok földjére csak úgy, vagy előtte tigrisbukfencezzek le a rajzszögekkel teleszórt padláslépcsőről hogy be tudjak dobni valamit én is a közösbe? :P ;)

Egyíbkint megen.., azt a leborult éktelen jáúú hétvígit mindenkhinek!

Hámiújshág van?! Tudom, még a fájásnak is fáj, nem újság, mindenkinek, ezen kívül?! :)

Viccet félretéve, jobbuljon balra mindenki! :K :R

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#3805) Beretvás válasza Habugi (#3804) üzenetére


Beretvás
addikt

joság van, nem fááááj má a vállam " dekiutálnak ezek mingyá innen". estére céges buli. gamelni is volt idöm ma má..:DDD

(#3806) myckey válasza Gyuri27 (#3803) üzenetére


myckey
veterán

Én cak félvér vagyok.....de előtte telivér voltam ám, sok sok évig, meg még előtte is még sok sokabb évekig. :P

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3807) Gyuri27 válasza myckey (#3806) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az nem számít. Elkurvultál. :U

Kedves Doktorom. Örülünk, hogy hetente egyszer jössz és akkor is oltasz. De tényleg. Azonban javaslom ezt a hagyományt ne fojtasd, mert eljátszom az életed. Elnézést a bitjeid.

Volt feléd egy szakmai kérdésem. De akkor bacctál jönni. De én már meg nem kérdem megint. Mert önérzet is van a világon.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#3808) myckey válasza Gyuri27 (#3807) üzenetére


myckey
veterán

Kurvának áll a világ, manapság már máshogy nem lehet megélni....... :P

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3809) Televan74 válasza Habugi (#3804) üzenetére


Televan74
nagyúr

Tetszik rendelni doktor úr? :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3810) Gyuri27 válasza myckey (#3808) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azoknak. Kéne pénz operációra tezsvír. Aggyá má kölcsön he! :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#3811) myckey válasza Gyuri27 (#3810) üzenetére


myckey
veterán

Annyit ma még nem voltam odakinn, hideg van ám!

Befagy a pena! :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3812) Habugi válasza Gyuri27 (#3807) üzenetére


Habugi
addikt

Képzelj el egy alapos simi-simit! :D

Kivagy ha éhes vagy? DAT szhakmai kérdésed megválaszolta Stalker kolléga, most visszakerestem.

Amúgy milyen heti egyszer? :F
Sejtem egyébként honnan fúj a szél, a másikba postoltam miközben itt nem vettem észre egy felém irányult kérdést deeee, szhóval olvastam tegnap a topicot csak postolni nem postoltam.

Kérek engedélyt meghunyászkodni és apró picit bűnelkövető pontocskának érezni magam!!

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#3813) Gyuri27 válasza Habugi (#3812) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát nem igazán. Annyit hüvelyeztem ki belőle, hogy bajt nem csinál. De hol a haszon, a velljú? Ugye? Máris nem mindegy a nem mindegy.
Engedélyt megadom.
Csíkos hátú kis malac .............. :DDD

myckey: 3 állat nem fázik télen se. A pingvin. A jeges medve. Meg a ribizli. Szóval ne rinyáljál. Mennyél keressed a dellát. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#3814) Apucy01 válasza myckey (#3798) üzenetére


Apucy01
őstag

nem baj majd a bölöki reméllem túlél engem oszt rámkaparja a fődet! :DDD

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#3815) Televan74 válasza myckey (#3811) üzenetére


Televan74
nagyúr

Most még kellemes a levegő odakint.Délután én is kint melóztam! ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3816) myckey válasza Televan74 (#3815) üzenetére


myckey
veterán

Remélem hagytál pár zsíros kuncsaftot, nem vitted el az összeset. :U

:DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3817) Apucy01 válasza Habugi (#3804) üzenetére


Apucy01
őstag

OSH!! te mint holodoki! neked a gyógyitásunkal kellene foglalatoskodnod!!!!!! :DDD
Amúgy te ide oda rohangáló kivetitett beszélő kép te próbáltad az uj csoda drivert?

Mert én a világ minden kincséért se tudom rávenni hogy lehessen célzott hőfokot álitaniiiii a venti sebeséget lehet de target temp menüpont nem van!! :W

Áruld el a tuti megoldást mert kikapcsollak! de nehogy NV kártyával fenyegess mert akkor le is formázom az összes tárolódat!! :DD

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#3818) Habugi válasza Gyuri27 (#3813) üzenetére


Habugi
addikt

Haszon..?!

Hallod, az új csodapakkot sem néztem még meg, erősen kompromisszumos egyelőre, számomra legalábbis.

MSI AB nuku, szokásos játék mellett rendszeresített BIOS szintű TDP/Powerplay tiltás így felejtő, kéne hozzá Anniversary telepítés stb.., meg a faxom, várok még vele, pedig televan haszonnal és fícsörrel.. :D

Ádáz egy hetem volt, csütörtökön mindent elbasztam amit lehetett, kb negyed-fél évente van egy-egy ilyen napom. Mindent szarul csinálok/rosszul döntök meló ügyileg és kb mindenkivel összveszem, igazán juhhú volt, tegnap ezt renováltam egész nap, minek eredményeképpen cirka másfél órán belül lerohan a család, pápá szombat este.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#3819) Apucy01


Apucy01
őstag

Nem tudom eldönteni hogy ez a cintula187 gyerek a 480 topicban Troll vagy valóban minden rosz neki vagy csak nem ért a géphez semmit. :F

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#3820) Televan74 válasza myckey (#3816) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én csak a farkamat csóváltam,de nem vett fel senki! Pedig szépen néztem a boci szemeimmel! :DDD

Bár én ma már pokolra jutok,gtx1060 árakat néztem. Valami égette is a szemem, majd nem kisültek! :B

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3821) Habugi válasza Apucy01 (#3817) üzenetére


Habugi
addikt

SityakUram.., a legesleghaloványabb elképzelésem shenem nincsen róla! :N :B

Lásd fentebb.., Wattman eddig nem volt a 390X-hez, most lett de még nem próbáltam.
GyalogBlöki már egészen régóta barátkozik vele, így átirányítanálak hozzá a 2-s holofedélzetre.

Amennyiben nem találnád a bejáratot, kövesd a morajlást.., ha ez hangosodik jó féle tartasz! :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#3822) Apucy01 válasza Televan74 (#3820) üzenetére


Apucy01
őstag

Bár én ma már pokolra jutok,gtx1060 árakat néztem. Valami égette is a szemem, majd nem kisültek!

Kütyüli! tudod miből készül a legjobb izé amit ütnek a dobokon? KUTYA BŐRBŐL!! úúúgy nézegessél te nv 1060 at :D

OSH

A Bölöki 480 at hajt őneki biztos tuti!!

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#3823) Beretvás


Beretvás
addikt

nincs azza a relive val semmi, megy szépen AB is mellette..

(#3820) Televan: minek nézegetted te az 1060at??? :F

[ Szerkesztve ]

(#3824) Apucy01 válasza Beretvás (#3823) üzenetére


Apucy01
őstag

TROLLPajti A 380 al nézted már?

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#3825) Beretvás válasza Apucy01 (#3824) üzenetére


Beretvás
addikt

há még nem..:DDD

(#3826) myckey válasza Televan74 (#3820) üzenetére


myckey
veterán

Amatőr!! :U

Nem baj, majd egyszer beviszlek a legjavába......de ott már nem lesz lehetőség visszalépni.

:DDD

Egyébként a csuda drájvert még én sem raktam fel.

Igazából most megint mindig döglődik a gépem.

Gondol egyet, és nem nyit meg semmilyen alkalmazást....
Aztán nyomok újraindítást, és csak gondolkodik tovább......
Attán má resetet nyomok kínomban, ugye, és mikor feláll a rendszer-sokára-, nem látja a hálózatot és az egyik SSD-t amin csak játék van.....

Aztán ha leállítom és úgy indítom újra, na akkor már patent. :D :C :D

Szóval jah.....valami nem ok szoftveresen, mer alkatrész ügyileg minden megy patentül, még húzva sem sincsenek :DD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3827) Apucy01 válasza myckey (#3826) üzenetére


Apucy01
őstag

még húzva sem sincsenek

Én meg nyáron télifagyit árulok Egerben a Dobó téren tudtad?? :DD :DDD

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#3828) myckey válasza Apucy01 (#3827) üzenetére


myckey
veterán

Igaz, a processzorom kicsit meg van lódítva, de alig 4,3 -ra.....az ennek semmiség.....
memoár meg xmp gyárin van.

oszt helószia! :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3829) Apucy01 válasza myckey (#3828) üzenetére


Apucy01
őstag

:P kérem de büszkék vagyunk arra az intejje!!!! :DDD

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#3830) myckey válasza Apucy01 (#3829) üzenetére


myckey
veterán

Te erősködtél. :DDD

Egyébként meg gyakorlatilag lényegtelen is.

Ez a car rendszer nem oke. :o ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3831) Apucy01 válasza myckey (#3830) üzenetére


Apucy01
őstag

mide erősködtem én csajééééé ? aba biztos nem hogy intejt vegyééé há mijá fátvágok a hátadon csak rágalmazzá engemet eee :DDD :DDD

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#3832) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Doktorom látom odaát megint osztják az eszet boldog boldogtalannak.
Nem értem hogy felnőtt emberek 1 szem chipet miért szidnak. Holott az esetek 99%-ban a vga-t gyártó cég (ami nem egyenlő a chip gyártójával) bacca el a dógokat.
Ennyi funkcionális analfabétát még nem láttam. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#3833) myckey válasza Gyuri27 (#3832) üzenetére


myckey
veterán

Mindjárt megyek, azt megaszondom az igazat! :DD

Jah csak apukám bénázik a drájverrel....pffffff :(

:D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3834) Apucy01 válasza myckey (#3833) üzenetére


Apucy01
őstag

inkább az asus szúrta el a kártyámat.. nézbe a catalyist topicba fotókkal dokumdntáltam!!

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#3835) Gyuri27


Gyuri27
félisten

[link] szeretem ezt a figurát. Már ha értitek. XD LUL KEK

Amd - Radeon - Ryzen

(#3836) Apucy01 válasza Gyuri27 (#3835) üzenetére


Apucy01
őstag

LOL!!! azt a veres segedet pfuuuuuuuuuuuj! :DDD :DDD

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#3837) Gyuri27 válasza Apucy01 (#3836) üzenetére


Gyuri27
félisten

Veres, veres és?
Adni is jó, meg kapni is. Ereggyé innen. Nem rég még a halálodon voltál, most meg beszólsz. Nem tán táppénzt csalsz? :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#3838) Televan74


Televan74
nagyúr

Most melyikkel játsszak?

Ez meg a ráadás!

Szép estét! Majd még jövök! :R

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3839) Gyuri27 válasza Televan74 (#3838) üzenetére


Gyuri27
félisten

Te blöki a vörösök a enyémek. Rájuk se nézz. Ne kell jen a fájás.
Nézd meg a többieket. Mind hikomat. Pedig csak méláztam rajta, hogy bántani kéne őket. Mi lett volna ha tényleg kapnak egy vékony sort? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#3840) Apucy01 válasza Gyuri27 (#3837) üzenetére


Apucy01
őstag

fáj az most is de nem foglakoztam vele még eszembe nem jutattad nyomorék pénzen lévőnek nem jár táppénz.. :))

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#3841) ViZion válasza myckey (#3826) üzenetére


ViZion
félisten

Doktor Cöci, ott bizony több dolog is lehet.
1. haldoklik a HDD/SSD.
2. haldoklik a mobo
3. haldoklik vmeik SATA kábel
4 AHCI drájver nem fain. Régen AMD felülírta ezt telepítéskor, de legalább szart rakott fel. Utána meg nem. Lehet, h megint igen. Lapod oldaláról frissítsd.
5. OS haldoklik, vírusos
6. valami más.

Ennyi. Segítettem? :DDD

Gyuri27 megint powerkedel, mert a világ végén lakol... :( ne báCSjad a jóembereket verbálisan sem nem, mert nem szép dolog. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#3842) Habugi válasza Gyuri27 (#3832) üzenetére


Habugi
addikt

Már tegnap is súlyos volt sok szempontból a "bejelentése" az esetnek, nem láttam értelmét reagálni rá, ma pedig hogy megláttam mi is volt a történet alanya, máris többet értettem belőle mint szerettem volna. :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#3843) Gyuri27 válasza ViZion (#3841) üzenetére


Gyuri27
félisten

Figyi ormány. Nem azért vagyok kemény mert itt lakom. Amúgy is kemény vagyok. Az más kérdés, hogy itt csak a kemények maradnak meg. A szép szines ormányosok pl biztos elhalnának. :DDD
Jó emberek? Azt nem tudhassuk. Én előbb ölök utána ismerkedek. Mindig is ilyen voltam. Erre a kis időre nem változom. :N :P

Doki: én nem vagyok szakértő. Csak olvasok ezt azt. Nem mondom, hogy mindent felfogok belőle.
Azt biztos, hogy sok éves olvasás alatt rájöttem, hogy vannak jó meg rossz szériák. A szarért a gyártó a felelős majdnem mindig. Ahogyan a jó ért is. Ezért nem értem. Mikor az emberek szaladnak az újdonságért. Aztán meg görbül a szájuk. Hát ecsém ij tipikus esete. Erre a gyártóra visszatérve. Tőlük fejből jó és igényes vga-t nem tudnék hirtelen mondani. Nem mondom, hogy nincs. de nagyon sok rosszat olvastam róluk. Nagyon nagy arányban döglenek meg tőlük a vga-k.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#3844) Apucy01


Apucy01
őstag

A kicsi Trollnak beszóltak a 480 topic ban! :DDD

el enni gyógyszerezni majd re ha el nem visz az ördög!! :DDD

[ Szerkesztve ]

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#3845) Pickit3


Pickit3
aktív tag

Hát megvan a véleményem a vörös csajokról. Ma odamegyek hozzá, mert hívta a tmk-t, hogy fos a gép. Kimegyek, kérdem mi a baj; hát asztat Ő már elmondta a tmk-s telefonba. Ok, de azt a telefont nem én vettem fel, engem csak kiküldtek ide. Téged mint tanulót?(flegmari stílusban) Már itt vagyok egy fél éve de ne zavarjon szal nem tanuló vagyok (tanuló kollégák is vannak, de őket nem engedjük ki a gépekhez, a gépkezelők megennék reggelire). Nem jó a gép. Ok ezt már tudtam, de mi a nem jó rajta, miért nem tudsz rajta dolgozni? Szaggatja a szálat. Nah végre közelebb vagyunk. Pneomatikus fék behúzva van. Szekrényajtó kinyit, fék relé csavarhúzóval kifeszít, mentor II reset, kész. Írjak már időt (szokás javítási időt írni, mert ha nem akkor megb@ssza a művezető, hogy nem dolgozott vagy fél órát.) Mondom majd legközelebb, csak kis javítás volt úgyis.(Magyarán b@ssza le a művezető ;] ) Műszak vége felé odamegyek, nah adjad aláírom. A csaj boldogan adta elém a naplót. De amúgy nem vagyok ennyire kheci. :DDD ;]

(#3846) myckey válasza ViZion (#3841) üzenetére


myckey
veterán

SSD zsír új, le vagyon tesztelve, meg monitorozva van több mindennel , félével.

Alaplap zsír új, frissítve van az is, beállítva meg ilyenek.

Kábel is másik, de már dugdostam azt is ide oda, ebbe a portba meg abba a portba, sőt még oda is dugtam ahova nem kellene. :D

Áhhcsíí drájvert akkor meglesem, most ez így hirtelen passz kategória.
Drájver ügyileg minden frissítve van, amúgy, meg emígy is.

Winre gyanakszom én is inkább.
Igazából májkrofos ódaláról van leszedve win 10 pro64 bites azt jónapot, igaz, aktiváció az nuku. :D

Valami más?
nos igen, már volt aki másságot feltételezett itt rólam a fórumon, az ava miatt......na de hogy te is. :( :DDD

Segítettél, persze! :DD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3847) Apucy01 válasza myckey (#3846) üzenetére


Apucy01
őstag

Áhhcsíí drájvert könnyen megnézheted ssdok al..
Miért baj az ha himbi is van meg nuni is? vagyis ha valaki himnős??? :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#3848) Televan74 válasza Apucy01 (#3847) üzenetére


Televan74
nagyúr

Elkelt a MSI Gaming 5 lap. Már gyűjtök a Zenre! ;] :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3849) Apucy01 válasza Televan74 (#3848) üzenetére


Apucy01
őstag

kutyi elásol majd ha feldobom a pacskert??

a zen álitólag igen igen jó lesz lehet még örömödben a holdat is megugatod! :DDD

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#3850) myckey válasza Apucy01 (#3847) üzenetére


myckey
veterán

Sosem nem baj! :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.