Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:04:18

LOGOUT.hu

Mielőtt hozzászólásban feltennéd a kérdésed kérlek olvasd el a téma összefoglalót vagy használd a keresőt. Az esetek döntő többségében megtalálható a válasz! Kérlek itt töltsétek ki ezt az [EXCEL] táblázatot értelemszerűen, hogy lássuk kinek, milyen driverrel, monitorral, kártyával, hogyan működik a VRAM órajel visszavétel, illetve itt írhatjátok az esetleges problémákat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8819) arnoldito válasza Shkiz0 (#8818) üzenetére


arnoldito
senior tag

Valamiért csak Isteníti őket most mindenki. Ugyan úgy ahogy az Msi Gaming X karit is nem!? Az is kb a R9 390 volt az utolsó ami említésre méltó a többi meg jó, vagy elmegy kategória. Azért azt ne felejtsd el, hogy Te árulod, rajtad megy a gari, azért egy csomó potenciális vásárló kiesik. Sokan a bolti garit preferálják, nem elhanyagolható a 14 napos elállási lehetőség is, ha nem tetszik vissza küldi. Nekem mai napig van tartalékba egy HD 6850 PowerColor és tökéletes. Inkább a Red Devil mint a Pulse vagy a Giga. Én is azt vettem volna, de csak bolti garosat veszek már, mert el lehet állni, ahogy a csoda Sapphiretól is elálltam, mert annyit nem ért...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.