Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- GoodSpeed: Ebes, a megtervezett falu!
- Meggyi001: Kórházi ellátás: kuka vagy finom?
- GoodSpeed: Norton 360 Premium: 75GB Cloud PC Backup for 10 Devices 14.99€-ért? Igen!
- eBay-es kütyük kis pénzért
- V.Milán: A síntrabant, a falunap és Jézus esete
-
LOGOUT
AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
+ @(#75185) jokeph is
Hmm...hát...és
, vegyes interpellációt tudok regélni (bár tudom hogy hasonló effektus mint egy parlamenti 51% esetén, a vélemények különböznek, de döntés sohanapján születik).D0- ás 3GHz- esek a Prescottok, sajna az azonosítót nem néztem, ezeknél kimaradt, az egyik kupaktalanított ráadásul. Asszem innen a D0 stepping. Mindegyiken jó hűtő van, de a lefújt levegőnek akkor is vinnie kell a keletkezett hőt, hiába, a fizika törvényeit nem tudjuk megkerülni.
- 1. példány, delidelt, TT hűtő alatt
- 2. példány, kupakos, Asus hűtő alattSztem amúgy egyforma a két proci. A TT hűtős beépítve házba (a sufni kábelezés, felsőtáp<->alsótáposban miatt ilyen), kicsi, elenyésző hőkifúvást érzek. Az Asus Silent Knight pedig szabályosan hideg!!, kézzel érintve, igaz hogy az alatt csak 3.3GHz- en duruzsol a Presi, a TT alatt pedig mint már említettem 3700, de fullra hajtva 4000- en is töredéke a hő, mint a Barton esetén. Jó, hát jöhet rá interpelláció hogy ezeken eléggé jó hűtők vannak, de megintcsak a fizika, a környezetbe, akárhova is, de el kell menni a leszedett +hőnek...termodinamika...
De akkor menjünk tovább, P4EE, ennek megvan az azonosítója, SL7CH, ez ráadásul nem is 90nanos mint a Presi, hanem még 130- as +2MB L3 cache is ott figyel.
Mikor először bekapcsoltam, egyből azt gondoltam hogy erre a világ legjobb stock hűtőjét kaptam, de valszeg nem ez a helyzet. Idle, kézre hideg, direkt néztem a hűtő alját is, ott már langyos. Erről van szenzoros mentés is, tudom nem pontos, de egy hozzávetőleges képet ad, ami ráadásul tökéletesen korrelál a tapasztalattal, tehát
- 3773 MHz, itt már nyilván valamennyi nyugalmi idővel a 3DM2001 teszt után, de a lényeg látszik, 24 fok
, terhelésre asszem 40 körül lehet.Változatlanul fenntartom hogy az Intel ebben az időszakban, sokkal jobb gyártástechnológiával rendelkezett.
Mindettől függetlenül a Bartont igen jó procinak tartom, az egyéni tesztsorom szerint, a 3.3GHz- en pörgő Prescott ellen nyert. De a Prescott jobban tuningolható, így nagyobb frekin már átveszi a vezetést.Többször felmerült korábban is ez a hőtermelési vita, azért is írtam le hosszabb agymenéssel, így ha valaki ismét kazánnak nevezi a Prescottot, csak visszalinkelem ezt a hsz- t.
Új hozzászólás Aktív témák
- Intel i5-9600KF 6-Core 3.7GHz LGA1151
- Intel Core Ultra 5 235 14-Core (24M Cache, up to 5.00 GHz) LGA1851 OEM PROCESSZOR!
- Intel Core i9-9900K 8-Core 3.6GHz (16M Cache, up to 5.00 GHz) Processzor!
- AMD Ryzen 9 3900X 12-Core 3.8GHz (64M Cache, 4.6GHz) AM4 Processzor
- BESZÁMÍTÁS! Intel Core i7 9700K 8 mag 8 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! Ryzen 7 3700X / RTX 2070 Super / 32GB DDR4
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 5 825GB SSD lemezes konzol garanciával hibátlan működéssel
- Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I7 6700 / Rog RX580 8GB / 32GB DDR4 / 500GB SSD
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 256GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3180
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
, vegyes interpellációt tudok regélni (bár tudom hogy hasonló effektus mint egy parlamenti 51% esetén, a vélemények különböznek, de döntés sohanapján születik).
, terhelésre asszem 40 körül lehet.

DarthSun
