- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- aquark: A ló túloldalán (Intel-AMD szivatás)
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 5 – Edények és konyhai eszközök
- sellerbuyer: Milyen mobiltelefont vegyek 2025 ben?
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
Új hozzászólás Aktív témák
-
Petykemano
veterán
Azért nem értelek, mert nem mondtál konkrétumot, csak minősítettél.
Akkor tehát azt állítod - vagy úgy véled, a C&C-re ezt állítja -, hogy a két MLiD által publikált dia, a roadmap és annak részletei, valamint a blokkdiagram hamis és feltehetőleg MLiD gyártotta őket?
"Rombolást" és "hype train"-t említesz. Amit azért nem értek, mert az eddigi - mások által megalapozott* - 25-30%-os ST teljesítménynövekedésre vonatkozó várakozásokhoz képest a 10-15% IPC növekedés megjelentetése a roadmap slide-on kifejezetten a kedélyek és várakozások hűtését szolgálja. Egyes vélemények szerint a AMD épp ezzel a céllal , szándékosan juttathatta el hozzá ezeket az információkat.
Megtennéd, hogy konkrétan megnevezed azokat az ebben a videóban elhangzó információkat , amik szerinted az általam érzékelt hatással szemben szerinted épp ellentétes hatást váltanak ki?
* mások által megalapozott várakozások:
- Jim Keller Tenstorrent videója 25%-os teljesítménynövekedésről számol be, későbbi pontosítás szerint annyit vár/becsül specINT mérésben
- AdoredTV egy Zen5-ről szóló 4-5 hónappal ezelőtti videójában egy kiszivárgottcinebench eredményt elemezve jutott arra a következtetésre, hogy a Genoa-hoz képest 32%-kal nyújthat nagyobb teljesítményt
- A RedGamingTech csatorna 1-2 havonta kiad egy frissített híradást a Zen5-ről szóló várakozásokról. Nem tudom, hol tart most, de ő is 20-30% ST teljesítménynövekedést szokott mondani.
- az AT fórumban egy adhoc_thurston nevű magát beavatottnak előadó fórumozó következtesen 30+% ST teljesítménynövekedésről(Fent nevezett állítások valóságtartalma természetesen megkérdőjelezhető. Azonban szükségtelen, mert ezen állítások hiteltelenítése nem növelné MLiD felelősségét az általad felhozott rombolás vádjában)
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Jövedelem
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Apple Watch
- TCL LCD és LED TV-k
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Viccrovat
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Eredeti játékok OFF topik
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro Max 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2107, 100% Akkumulátor
- RÉSZLETRE .OPCIONÁLIS. Asus ROG Strix G614JVR-N4014W SZÁMLÁVAL GARANCIÁVAL
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- Motorola E40 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 18 éve! Billentyűzet magyarítás magyarosítás. Festés vagy lézerezés és egyebek! 3 lehetőség is van.
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest