- MasterDeeJay: Sikeres CoffeeTime modok
- Tóth Olivér: Tudtátok hogy ez ma már RETRO?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Doky586: SecureBoot kulcsok frissítése (2026 nyara)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- bambano: Bambanő háza tája
-
LOGOUT
Amazon topic
Új hozzászólás Aktív témák
-
axlfsi
veterán
Sziasztok!
Elore is elnezest, ha buta kerdeseim lennenek (Amazonrol meg nem vasaroltam, kicsit mas, mint a tobbi kulfoldi webshop).
Szoval:
1. annak ellenere, hogy ez egy kaliforniai szekhelyu ceg (Banyan Imports DE), letezhet, hogy par euroert kiszallitja a megrendelt termeket vagy valamit beneztem?
2. az "Amazon Currency Converter" opciot, mint olyan be kell kapcsolni vagy sem? Eleve ez csak egy segitseg, hogy mindjart lassam, nagysagrendileg mennyi lesz majd az osszeg forintban, de csak tajekoztato jellegu vagy befolyasolja a "pipa" a vegosszeget?

Koszonom!

Szerk.:
ahogy latom, ez megsem tajekoztato jellegu, hanem egy konkret szolgaltatas. A kerdes mar csak az, hogy erdemes hasznalni es ha igen, ki, miert szereti?

-
axlfsi
veterán
Memgondom Neked oszinten, hetfon a Lidlben kaphato, 10e Ft-os, 3 ev garis, kor alakubol vettem is egyet. Meglepoen meretes (kisebbre tippeltem kepekrol), de en ettol meg nagyobbat szeretnek... akkorat, amibe valoban egyszerre nagyobb mennyiseg pakolhato... aztan lehet baromsag es egyszeruen csak ezt kellene folyamat jaratni es meg van oldva...

Ha nem szamitana a penz, akkor egy ilyen, amerikai gepet szeretnek, de ez a 350e Ft-nyi osszeg mar kicsit irrealis most nekem.
Sot, tovabb megyek; egy liofilizalo gep lenne a tuti, de azok millios nagysagrenduek, meg az otthoni felhasznalasra szant "kisgepek" is

Koszi a tippet, szetnezek Ali-n is, de felo, hogy ekkora meretu csomagot csak valamilyen futarceggel szallitatnak, ami legalabb annyi, mint a gep, ha nem tobb ->
-
axlfsi
veterán
Sziasztok!
Aszalógép vásárlás előtt állok. Már majdnem belekezdtem egy hazai beszerzésbe, de előtte egy kicsit körbejártam, milyen áron kapható EU-n belül az adott készülék.
Igazából egyáltalán nem lepődtem meg, hogy a hazai webshopok dupla áron kínálják ugyanazt a terméket, amit az Amazonról is elérhetnék (.de).Nagyon sokat és régóta vásárolok a tengeren túlról, de speciel a német Amazonról még soha, így kérdezném a gyakorlott felhasználókat:
TI belevágnátok, pl. ebbe, a példának felhozott termék megvásárlásába? Annyi világos, hogy a garancia "csak" fél év, ... de akárhogy is nézem, a fele a belföldi áraknak, ... igaz? Láttok ebben bármilyen buktatót?
Előre is hálásan köszönöm!
Új hozzászólás Aktív témák
- Eladó egy bontatlan új Sony Xperia 10 VII 8/128Gb fekete színű készülék
- Xbox series controller pink
- MSI Thin 15 B12UC - 15.6"FHD 144Hz - i5-12450H - 16GB - 512GB - Win11 -RTX 3050 - 3 év gari , MAGYAR
- Prémium fejhallgató kábel ( Focal, Denon)
- 15.gen! Intel Core ULTRA 5 245KF (5800X3D-t veri) +wifis lap +16-32GB DDR5 RAM! GAR/SZÁMLA (nevedre)
- GYÁRI TÖLTŐK DELL LENOVO HP FUJITSU TOSHIBA Macbook---------- Budapest,/MPL/Foxpost
- AZONNALI SZÁLLÍTÁSSAL Eladó Windows 8 / 8.1 Pro
- Ultimate előfizetés akár 4714 Ft/hó áron! Azonnali, automatizált aktiválással, csak Nálam!
- Beszámítás! VALVE Steam Deck LCD 512GB SSD kézikonzol garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Részletfizetés 0% THM ÚJ Gigabyte Windforce OC RTX 5090 / Asus TUF RTX 5090 3 év 27%
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



