Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5801) szucsinka


szucsinka
őstag

Mit jelent az 1xkiallitott a termék mellett.?

(#5802) Lordc0re válasza szucsinka (#5801) üzenetére


Lordc0re
csendes tag

Az áru megtekinthető az alábbi üzleteinkben: Budapest - bemutatóterem.

(#5803) szucsinka válasza Lordc0re (#5802) üzenetére


szucsinka
őstag

Felhívtam őket mert nem egyértelmű mert olyan mintha az a termék lenne kiállítva...de nem ;]

(#5804) WildSeven


WildSeven
tag

Nem is tudom eldönteni melyik valutával fizessek :W

[ Szerkesztve ]

EVGA 3080 Ti FTW3 Ultra / R5 5600X / Arctic Liquid Freezer II 240 / Corsair Vengeance LPX 32GB DDR4 3600Mhz / Gigabyte B550M AORUS PRO-P / 870 EVO 2TB + 1 TB / MP510 1TB / ADATA SX8200 2TB / Alienware 34" 21:9 / Corsair K70 / Logitech G Pro Wireless / iPhone 12 Pro / Apple Watch Series 6 44mm

(#5805) Atti0925


Atti0925
tag

Sziasztok!Pénteken rendeltem egy telefont,keddi kiszállítással,azóta se kaptam egy visszaigazoló emailt se,de semmit se az ég világon.Ilyenkor mi van?

Realme Narzo 30 5G

(#5806) fatal` válasza Atti0925 (#5805) üzenetére


fatal`
titán

A weboldalon a rendeléseidnél mit látsz?

(#5807) Mr.Csizmás válasza Atti0925 (#5805) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Teljesult a megrendeles vegig? :F mert sms-nek is kellene jonnie (talan)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5808) Atti0925 válasza fatal` (#5806) üzenetére


Atti0925
tag

Először regisztrálnom kellett,h lássam a rendelést :).Annyit ír most már,hogy holnap szállítják ki. Ez így már egy kicsit megnyugtatóbb,h valami történik.Sem sms,semmi nem történt eddig.

[ Szerkesztve ]

Realme Narzo 30 5G

(#5809) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Sziasztok,

szerettem volna rendelni megint az Alzától, de sajnos most nem enged Paypal-lal fizetni.
Eddig frankón működött, persze csak kiszállítással lehetett ezt a fizetési módot használni.
Szerintetek mi lehet a gond? :O

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#5810) Zebu


Zebu
addikt

Alza letérdelt... payment gateway nem megy.... nem lehet rendelés véglegesíteni

(#5811) Sziszifeca válasza Zebu (#5810) üzenetére


Sziszifeca
őstag

Akkor lehet ezért nem megy nekem se..
De gáz..
Te mivel fizettél volna?

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#5812) szucsinka


szucsinka
őstag

Reklamáció kifizetésének nem lehet a készpénzt megerősíteni csak a az átutalást.
Ez miért?

(#5813) Zebu válasza Sziszifeca (#5811) üzenetére


Zebu
addikt

Egyik fizetési mód sem ment, de kb 21:30 körül mobilról sikerült APPLE PAY-el.

(#5814) koxx


koxx
MODERÁTOR

14 napon belüli elállás csak annyi, hogy a megrendelt termék mellett rányomok a gombra, visszaviszem nekik a cuccot és heloszia? Megadom esetleg külön IBAN formában a számlaszámom, hogy tudjanak utalni.

(#5815) Sanyi.mTs válasza koxx (#5814) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Nálam legutóbb így történt:
- neten jeleztem a megrendelt terméknél az elállást
- helyszínen visszárus PC-n adatok kitöltése, kapott matrica ráragasztása a termékre,
- pár órán belül jött a jelzés, hogy ellenőrizték, rendben vannak a termékek, küldjek számlaszámot (talán IBAN formátumban) online felületen, ahova visszautalnak
- számlaszám megadása és pár napon belül érkezett a pénz (már rég volt, de nehezen találtam meg a visszajelzéshez szükséges menüt)

(#5816) koxx válasza Sanyi.mTs (#5815) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

:R

(#5817) CHIPman válasza szucsinka (#5812) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Tegnap felhívtam őket, nekem pont az átutalás nem ment. Küldtek mailt, meg kellett adnom az adatokat, és kézzel megcsinálják.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#5818) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Kollégák mindenkinél jól üzemel az oldal? Nálam nagyon nem jön be 2. gépről próbálom és több böngészővel, már minden kieget is kikapcsoltam, de a .hu-s címre átdob a .cz-sre és ott a captcha-nál a címsorba megáll, de nagy fehérség van. :W

#5820 fatal`: Nálam továbbra is nagy semmi:

[ Szerkesztve ]

(#5819) Mr.Csizmás válasza KaiotEch (#5818) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

dettó, nálam is.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5820) fatal` válasza KaiotEch (#5818) üzenetére


fatal`
titán

Most kipróbáltam, nekem megy. Lehet, hogy webszerver problémájuk volt.

(#5821) vgyuri válasza KaiotEch (#5818) üzenetére


vgyuri
őstag

Tegnap óta a munkahelyen nálam is ilyen az oldal, de otthoni gépen rendben működik. Írtam nekik email-t, hogy nem létező captcha oldalra átdob minden link, oldják meg.

Szerk.: most már a munkahelyen is megy az oldal.

[ Szerkesztve ]

(#5822) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Írták a BestBuy topikba, hogy másokat is szívat az Alza, ide is betolom hát, mert velem is előferdült, de rájöttem a megoldásra. (eddig a topikról se tudtam ... én balga)

alza.cz -t az URL elején írd át alza.hu -ra és minden megjavul

Rohadt kis szemétládák az Alzások. ;] :) IP csere után működött minden, amíg a flaggelt gépeden újra nem próbálkoztam, ha újrapróbáltam, akkor a teljes IP -re nyom egy bot flaget és minden eszközömön baszogatott.
Általános infó, hogy mobilt nem lehet fingerprintelni. Azaz, ha IP -t cseréltem és csak mobilon piszkáltam az Alza -t akkor ment is szépen. Aztán véletlen behoztam egy linket a gépen és megint szevasz tavasz még a mobilon is. A fingerprint egyébként működik böngészőkön át is.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#5823) raziel01


raziel01
veterán

Hibásan érkezett terméket visszaküldtem, reklamáció számával a csomagon. 2 napon belül el is bírálták, hogy igazam van. Vissza is utalták a termék árát.
Viszont nekem majdnem 2000 Ft-ba került a visszaküldés. Ez bukta vagy ha írok nekik visszaadják?

(#5824) KaiotEch válasza raziel01 (#5823) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Az szerintem ilyenkor bukta. De próbáld meg.

(#5825) Lackooo84 válasza raziel01 (#5823) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem bukta egyáltalán, hibás teljesítésnél a visszaposta nem a te sarad. Hajtsad be rajtuk.

The Truth is out there...

(#5826) raziel01 válasza KaiotEch (#5824) üzenetére


raziel01
veterán

Írtam nekik este, csatolva a postai blokkot meg a számlaszámom.
Már jött is az email, hogy jóváírást adnak, benne a számla az összegről. :R
Úgyhogy ha ilyen van nyugodtan lehet írni nekik.

(#5827) agroman


agroman
senior tag

hihetetlen bena banda ez az alza..
volt egy 4 tetelbol allo rendlesem boxba. kartyaval fizettem.
masnap jott email hogy egyik tetel elfogyott adjam meg a bankszamlaszamom es visszautaljak a hianyzo tetelre fizetett penzt. megtettem.
par oraval kesobb jott az sms hogy megerkezett a csomagom a boxba. megyek atvenni erre fel keri hogy fizessek..
minek fizessek? radasul az eredeti (4teteles) osszeget.!! :Y

ki sem veszem a csomagot, megy vissza es csak remenykedhetek, hogy a teljes osszeget fogjak visszautalni, de azt is csak napok mulva..

------

(#5828) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Ma adtam le rendelést, de semelyik böngész alól sem sikerült a megrendelést Foxpost-os szállítással kérni, próbálkozhattam privát böngészőből is, hátha az addblocker kavart be, de nem, így más szállítási módot kellett választanom. :U

(#5829) fatal` válasza grizlisandor (#5828) üzenetére


fatal`
titán

Mit rendeltél? A Foxpost rekeszei kisebbek, mint az AlzaBoxok.

(#5830) grizlisandor válasza fatal` (#5829) üzenetére


grizlisandor
addikt

12 darabos borotvabetétet, meg egy borotvagélt. :D

(#5831) Lorden


Lorden
senior tag

Üdv, 14 napos visszaküldés esetén Revolut megadható vagy mindenképp magyar bankszáma kell?

(#5832) RudiLicenc válasza Lorden (#5831) üzenetére


RudiLicenc
aktív tag

A Revolut gyűjtőszámlát ad neked, ha arra utalnak, nem fog a Revolut tudni azonosítani téged, mivel a közlemény azonosít.

Ha Wise-on regisztrálsz, és kérsz egy számlát, akkor az a tied lesz saját névre, arra utalhatnak.

Üdv!

(#5833) Beni2360 válasza grizlisandor (#5828) üzenetére


Beni2360
félisten

Lehet, hogy az eladó aki hirdeti nem szállít boxba. Linket adnál rá lehetne nézni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5834) fatal` válasza Beni2360 (#5833) üzenetére


fatal`
titán

Az Alzán csak az Alza az eladó, ez nem olyan, mint az Amazon meg az emag.

(#5835) grizlisandor válasza Beni2360 (#5833) üzenetére


grizlisandor
addikt

Adok linket, tudtommal az alzánál közvetlen az alzától vásárolsz, nem kereskedőktől.
GILLETTE Skinguard Sensitive 200 ml
GILLETTE Fusion ProGlide 12 db

Emag-on jártam úgy, hogy a fent borotvagélt akartam megvenni, de a edigital volt az eladó és hozzászámolt a megrendeléshez + szállítást, mondom kösz nem kell, megveszem az Alzától.. :U

(#5836) Beni2360 válasza grizlisandor (#5835) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát akkor mint az első link él látható átvétel a Zuglói minta boltban és ők nem futkosnsk a boxhoz feladni. A boxos áruk raktárból jönnek és onnan viszi a futár ki a boxba.
Szerintem a nem atvett árukat oda viszik a boxokbol. Más ötletem nincs. Az eMagnal is volt egy szuper serpenyő de az istennek sem tudtam kiszallitast csak a Budaörsi mintabolti átvétel volt.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5837) fatal` válasza Beni2360 (#5836) üzenetére


fatal`
titán

Nem hinném, AlzaBoxba simán visznek mindent. Szerintem Foxpostot akkor nem lehet kérni, ha nem éri meg szállítani oda.

(#5838) grizlisandor válasza Beni2360 (#5836) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ha rámegyek egyesével a termékekre, akkor se dobja fel a Foxpost szállítást, érdekes. :U

Nem azon a 100 forinton fog múlni a boldogásom remélem a Postapontos szállítás miatt. ;]

[ Szerkesztve ]

(#5839) CHIPman válasza grizlisandor (#5828) üzenetére


CHIPman
nagyúr

[link]
Lehet hogy végre elismerték a hibát?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#5840) GreenWhite19


GreenWhite19
csendes újonc

Sziasztok! Valaki tudna esetleg segíteni?

Elorendeltem még 20-án egy Series X-et. Ma reggel kaptam egy mail-t az Alzától, hogy "Kedves Vásárlónk! Jelenleg nincs visszaigazolt szállítási időnk az Ön által kiválasztott termék(ek)re. Ha meg szeretné várni a termék(ek) beérkezésére, kérjük küldjön erre vonatkozólag egy megerősítést a kapcsolati űrlapon keresztül."
Ez most mi? Ramentem de ott nincs semmilyen megerősítés csak kérdések vannak amiket fel lehet tenni.

(#5841) fahrii válasza GreenWhite19 (#5840) üzenetére


fahrii
őstag

Hívhatod is őket, különben törölni fogják a megrendelést 1 héten belül.

(#5842) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Hali!

Ha visszaszeretnék küldeni egy terméket, de a honlapon a megrendelés mellett a visszaküldésre nem tudok rákattintani, csak a reklamációra, akkor mi van? Átvételtől számított 14 nap még nem telt el (csak a megrendeléstől számítva). És nem olyan árucikk, amit ne lehetne visszaküldeni.

(#5843) Mr.Csizmás válasza GreenWhite19 (#5840) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5844) Veron


Veron
őstag

Hogyan lehet panaszt tenni a garanciális ügyintézés kimenetele miatt?
3 hét alatt olyan választ adtak, aminek 0 valóságalapja. Tudtommal nekik kellene bizonyítani az igazukat egy 3 hónapos iPhone esetében. Belsős és független fórum is érdekel.
Kösz!

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#5845) grizlisandor válasza CHIPman (#5839) üzenetére


grizlisandor
addikt

Más terméket meg tudtam volna Foxpost-tal rendelni, szal nem tudom.

(#5846) ablack válasza KisTücsök (#5842) üzenetére


ablack
senior tag

Nekem is volt már ilyen. Azt választottam ki hogy javításra küldöm vissza, és a leírásba beleírtam hogy 14 napos elállás, illetve hogy mikor vettem át. Igaz, én személyesen adtam le az üzletben. (Ebben az esetben se veszi át eladó, csak otthagyod ráragasztott címkével a dobozban.)

(#5847) Beni2360 válasza grizlisandor (#5838) üzenetére


Beni2360
félisten

A posta pontos szállításért el megy a posta több db estén. Szvsz. De a foxpostnal oda kell vinni a csomagokat. Nem jönnek érte.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5848) BullZeye


BullZeye
veterán

Alza express eléggé gyerekcipőben jár.

3x tették át az időpontot mire megérkezett a várt idő helyett másnap :)

(#5849) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ezek tök hülyék. Ma leadtam gariba egy cuccot, mire hazaértem, jött a mail, hogy visszaadják a pénzt. Javítást választottam. Azaz ez esetben, adniuk kéne egy másik ilyen cuccot, ami készleten van(merthogy van...) :W

Mi a logika...

#5850 fatal`: Erre én is gondoltam, most drágább :D

[ Szerkesztve ]

(#5850) fatal` válasza KaiotEch (#5849) üzenetére


fatal`
titán

Szerintem, ha
- Olcsóbb lett, mint mikor vetted -> Csere
- Drágább lett -> Pénz vissza

Nem túl jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.