Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-12 10:12:50

LOGOUT.hu

Raptoreum bányászat dióhéjban

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#782) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

nem is tudtam rtmnek is van topicja.

most néztem rá, mert nem jött üzi x napja, hogy utalták az 50RTMet (annyi a limitem) ránéztem diffre és állam fogom.

egy 8700kval 3800mhz -0.1v re uderclockolva 1.5hónapja napi 1* fixen jött az 50RTM, most a napi jutalmam 14RTM...

nem tudom már mikor szeptember közepén volt a 12-13 volt a hash most pont 145... ilyen mértékű, gyors diff emelkedést még soha nem láttam, mondjuk ilyen kis coint se túrtam még.

mondjuk az árfolyam ugrott akkorát, hogy kompenzált. 2 hete az áramot se túrta ki a 8700K. :)

@Đusty legtöbb poolnak van kiutalási min limite és csak bizonyos időnként utal. RTMnél nem tudom mennyi a kutalási díj pool állja e. poolon látni lehet mennyi a hashed mennyi a kifizetetlen, mikor fognak fizetni....
A "saját" wallet gépedhez kötött. ha ssd/hdd meghal sztem ugrott az RTMed is. Ezért nincs is agyonbiztosítva. Én javaslom a zelcoret. mobilon is van app és nem fapad. De lehet jobb a saját nem tudom...

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.