Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-12 10:12:50

LOGOUT.hu

Raptoreum bányászat dióhéjban

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) mihione


mihione
őstag

Nalam sincs semmi gond (leszamitva hogy csak esik az arfolyam),flockpool 1.2.2 :C

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#252) Shkiz0 válasza mihione (#251) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

rplant is stabil már napok óta, egyedül a diff miatt van csak csökkenés.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#253) Narancs81


Narancs81
tag

Ilyen történt már valakivel flock pool-on, 1.2.2? Úgy néz ki mikor én aludtam, ő is :)
A fogyasztás az maradt magas, és még a share-ek is jövögettek, csak a hash esett vissza a minerben. Újraindítottam és utána megint jó.

[ Szerkesztve ]

(#254) MeKTibor válasza Narancs81 (#253) üzenetére


MeKTibor
junior tag

Volt tegnap ilyenem de teljesen más körülmények között: 1.1.9 rplant.

(#255) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Most hazaerve latom, hogy Zelcore -ra reggel 7 orakor jott utoljara egy utalas, azota semmi. rpool -on irja, hogy orankent utalt, de nem erkezett meg. :F
Most vissza alltam Suprnova -ra, kivancsi vagyok, ott mi a helyzet.

Don't Tread On Me

(#256) Frozen válasza MPowerPH (#255) üzenetére


Frozen
őstag

Zelcore megvan veszve,csak szólók ha nem vagy premium akkor 100 rtm-enként tudod csak utalgatni majd ki. :)) Nem a legjobb buli ez a tárca.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#257) MPowerPH válasza Frozen (#256) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ne b@ssz?! Ennek mondjuk nem orulok.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#258) -Gabesz- válasza MPowerPH (#255) üzenetére


-Gabesz-
senior tag

ja, nálam is ez van.
Nem jön a zelcore-ra az rtm.
rpool küldi, hová lett?

(#259) Frozen válasza MPowerPH (#257) üzenetére


Frozen
őstag

Probald ki en azt hittem leizelom magam mire megcsinaltam 20 teanzakciot pont egy par napja irtam ,hogy nem megy. Aztan elkezdtem csokkenteni a teteleket nekem 100 ankent engedte csak. Szoval probald ki vagy nez utana nehogy meglepi erjen ;] :(

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#260) MPowerPH válasza Frozen (#259) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szerintem raerek ezen gondolkodni. RTM eleg gyenge, kezdem elveszteni a hitemet. Diff is nott, arfolyam felezodott. Eladni nem fogom, tartogatom, aztan vagy bejon, vagy nem.
Ha anno megtartottam volna azt a par BTC -t es azt rohadt sok ETH -t, most nem itt irogatnek.

Don't Tread On Me

(#261) Frozen válasza MPowerPH (#260) üzenetére


Frozen
őstag

En ugy csinaltam hogy eladtam a 80%. Ot kb 400 ermet meg elraktam adva neki egy eselyt :))
(Nem nagy penz de az aram megvan belole igy igazabol semmit nem bukok rajta ha esetleg besul :)

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#262) torma1981 válasza Frozen (#259) üzenetére


torma1981
veterán

Zelcore simán engedi a 200-at most próbáltam. Gondolom többet is enged.

southxchange-ra küldtem.

(#263) -Gabesz- válasza -Gabesz- (#258) üzenetére


-Gabesz-
senior tag

Közben kifigyeltem, jön az rtm, csak nincs notice.
De írja is, hogy ingyenes verziónál limitált a notice.

(#264) rob5 válasza -Gabesz- (#263) üzenetére


rob5
aktív tag

Valaki tudja mi ez? A zelcore mindent kipucolt a tárcámból ezzel az üzenettel "retrieving determisting wallets" :F

[ Szerkesztve ]

(#265) MPowerPH válasza rob5 (#264) üzenetére


MPowerPH
félisten

Korrupt. Masold be a backup file -t.

Don't Tread On Me

(#266) SzlobiG válasza -Gabesz- (#258) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nálam minden ok vele most csekkoltam tegnap este is megjött ahogy szokott.

(#267) Frozen válasza torma1981 (#262) üzenetére


Frozen
őstag

Akkor lehet hogy volt technikai hiba naluk es azert voltam igy. Nekem 100 ankent engedte csak. (Ha nagyon kell akkor van foto is) nyilvan en sem x menyisegu tranzakciot csinaltam volna ha egybe engedte volna az utalast

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#268) rob5 válasza MPowerPH (#265) üzenetére


rob5
aktív tag

Köszönöm, megoldva :R

(#269) -Gabesz- válasza MPowerPH (#265) üzenetére


-Gabesz-
senior tag

Hol van ez a backup file?
csak hogy tudjam már.

(#270) rob5 válasza -Gabesz- (#269) üzenetére


rob5
aktív tag

(#271) SzlobiG


SzlobiG
félisten

(#272) -Gabesz- válasza rob5 (#270) üzenetére


-Gabesz-
senior tag

Annyi a backup, hogy lementem a könyvtárat máshová, minden nap?

(#273) MPowerPH válasza -Gabesz- (#272) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ahhoz ne nyulj hozza. :N Ha az eredeti file serult, akkor kell a buck up -hoz nyulni.

Don't Tread On Me

(#274) -Gabesz- válasza MPowerPH (#273) üzenetére


-Gabesz-
senior tag

na de hogy hozod létre a backupot?

(#275) MPowerPH válasza -Gabesz- (#274) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az ott van, nem kell letrehozni.

Don't Tread On Me

(#276) torma1981 válasza SzlobiG (#271) üzenetére


torma1981
veterán

Nekem 1.2.0-val jobban ment a termelés. AMD 5900x. 1.2.3-al csak 3000h/s. 1.2.0-val 3500-3600 volt. Nem tudom miért esett le.

(#277) GIORGIONE76


GIORGIONE76
őstag

Szvsz a Rapi kezd felvenni egy spring alakzatot, szóval talán visszatér majd 0.01re :))

https://opensea.io/GIORGIONE76 https://foundation.app/@GIORGIONE76

(#278) SzlobiG válasza torma1981 (#276) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mennyi idő alatt? Én most raktam fel, majd meglátjuk mit mutat.

(#279) torma1981 válasza SzlobiG (#278) üzenetére


torma1981
veterán

másfél nap kb.

(#280) MPowerPH válasza torma1981 (#276) üzenetére


MPowerPH
félisten

En maradtam annal a verzional, amivel kezdtem. 4600-4700-4800 az atlag. Nem latom ertelmet frissiteni.

Don't Tread On Me

(#281) torma1981 válasza MPowerPH (#280) üzenetére


torma1981
veterán

Én is vissza tértem. Most a 5900x 140w-ot fogyaszt azt szeretném visszavenni, csak nem tudom még hogyan. :D Még csak most tapasztalom.

(#282) Kami11 válasza MPowerPH (#280) üzenetére


Kami11
őstag

Hányas verzió?

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#283) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Suprnova valamiert nem jo... Nem utalja ki az RTM -et. Ha be akarom neki adni a wallet address -em, akkor ezt az uzenetet kapom: "Failed to update your account: Address is already in use"

Don't Tread On Me

(#284) Frozen


Frozen
őstag

én még mindig a 1.1.9 (119) es verziot használóm a nagyobbak valahogy nem tudnak ekkora tempot. talán az 1.3 ra már frissitenék ha lenne és tudná ugyan ezt

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#285) MPowerPH válasza Frozen (#284) üzenetére


MPowerPH
félisten

Detto.

Don't Tread On Me

(#286) Danex válasza MPowerPH (#280) üzenetére


Danex
addikt

Ma holnap szerintem durrantom a gépet win11re, megy majd egy hydra tuning talán meg a legujabb miner.

Bár az 5600x lassan már nem sok pénzt hoz, de valami eco módon talán valamennyit a villanyszamlabol lehoz :U örülök végül hogy nem vettem 5900x-et. Reménykedtem benne hogy azért tovább húzza.

(#287) BeZol válasza Danex (#286) üzenetére


BeZol
őstag

És ha egyszer BTC/ETH sorsára jutna akkor is ezt mondanád? :U
Sosem lehet tudni mennyit érhet 6-10 év múlva, lehet milliárdos lehetnél belőle, lehet h semmi sem lesz belőle.

Én a rigben lévő 8700K-mat lecseréltem egy 5900X-re (megdöglött egy ismerősnél a gép és sos-ben kellett neki vmi, úgyhogy a 8700K-mat megkapta nekem meg azonnal kellett a rig miatt vmi és azt néztem h aznap mi azonnal elhozható boltból és a 120ezer Ft-os 5600X-hez képest 200ezer Ft-ért megérte a 6mag vs 12mag), úgyhogy szegény proci még windowst sem látott de már hiveOS-ben tekereg ugyanúgy 1V 4GHz-re téve mint az 5950X-em, ez így összesen 6,5-7 KH/s, fogyasztás nagyon max 220W. (azért is kellett gyorsan lépnem, mert a dark hero lapos 5950X-nél csak 7 kártyát tudtam a jelenlegi csatijaimmal meghajtani és nem 8at)

(#288) Pietrosz


Pietrosz
addikt

Ryzen 3100 poolon 980-1000H/s körül mocorog 4,2ghz-en 1 db 2666Mhz-es 8gb rammal(ez volt a fiókban) Korábban ment ez 3200-at is simán de a párja megdöglött így nem erőltetem inkább. Elég jó ahhoz képest, hogy a másik gépben csak 900 körül hozott gyorsabb rammal. Sokat számít, hogy nincs közben birizgálva a rendszer. Úgyhogy amikor átlagokat írtok akkor azt se árt figyelembe venni, hogy rigben van vagy napi használatban.

(#289) Danex válasza BeZol (#287) üzenetére


Danex
addikt

Ezen elv alapján akkor minden coinbol vehetnék.

De amúgy azért nem történik meg ilyen mert a PoW miatt már nem lesz itt új big coin, ahhoz valami forradalmi megoldás kéne amit a raptoreum nem tud/nem is tervez behozni.

(#290) MPowerPH válasza Danex (#289) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nekem elegenne, ha 1000x -ezne az erteket. :D Az meg mindig nagyon kis penz egy coinert.

Don't Tread On Me

(#291) MPowerPH válasza Danex (#286) üzenetére


MPowerPH
félisten

Csak ezert CPU -t venni folosleges. Ami van, azt kell munkara fogni, ha erdemes. 90 par szazalek, hogy ebbol semmi nem lesz, nagy befektetest nem erdemel.

Don't Tread On Me

(#292) Frozen válasza MPowerPH (#291) üzenetére


Frozen
őstag

ez így van aki időben kapcsolt az 1 hó alatt azért szépen ledolgozta a procijának az árát ,vagy ha ép a rigben volt valakinek egy alap porosodó jó amd proci akkor az simán profitált belőle.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#293) SzlobiG válasza torma1981 (#279) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nekem is leesett 3000-re érdekes, hogy miket fejleszt ez a tag. :U

(#294) Danex válasza SzlobiG (#293) üzenetére


Danex
addikt

Talán van valami kapcsoló vagy flag, a readme-ben néztem még valamit talán, de nem járok még ott hogy megnézzem :N

(#295) SzlobiG válasza Danex (#294) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen, de az rplant poolra érvényes protokoll beállítás, a többire nem kéne hogy hatása legyen. :F

(#296) Pietrosz


Pietrosz
addikt

1.1.9 és nincs gond :D
Ami működik azt nem kell javítani ;)

(#297) varmi2 válasza SzlobiG (#295) üzenetére


varmi2
nagyúr

Milyen beállítás kell az rplant poolra?

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#298) SzlobiG válasza varmi2 (#297) üzenetére


SzlobiG
félisten

Amit beraktam linket ott le van írva, protokol hibával küzd az a pool és arra van egy módszer amivel a szoftver orvosolni tudja.

(#299) SzlobiG válasza SzlobiG (#298) üzenetére


SzlobiG
félisten

Csináltam új tune configot és most nálam visszaállt a szokásos 3500h/s-re 13 óra futás után. Ez előtt nekem is már csak 3200-3000 körül kapart. Most jobban is terhel. :K

(#300) GIORGIONE76


GIORGIONE76
őstag

:Y valaki jól belevásárolt 0.017-be ;] :D :D :D :D :D :D

https://opensea.io/GIORGIONE76 https://foundation.app/@GIORGIONE76

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.