Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-12 10:12:50

LOGOUT.hu

Raptoreum bányászat dióhéjban

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) BeZol válasza Frozen (#148) üzenetére


BeZol
őstag

Igen, xmrig ilyen Monero és QRL esetén ha 100%-on tekerteted a procit, de ha mondjuk 1szállal kevesebbet adsz a cpu-bányának, akkor már nem csinálja ;)
Ugye ha a windows nem megy a gpu-ról (mert mondjuk integrálttal nyomod vagy van másik kártya erre a célra), akkor az is extra gyorsulást jelent gpu-bányának.

(#152) Frozen válasza SzlobiG (#149) üzenetére


Frozen
őstag

Ő nekem van integrált a win arról megy ,de így is csökken a dedikált kárytyával na majd kiprobálom,hogy 1 szálat leveszek a prociból.

(laptopok 65-69 mh környékén tudnak )

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#153) llacee


llacee
őstag

A fejlesztő tájékoztatása:

"Rplant miners! Due to some bug on rplant pool side, the new protocol used in 1.2.X requested by the rplant owner makes the pool look like it is not counting some of your shares which lead to lower hashrates/payouts on the pool. It can be identified by an anomalistic "almost flat" hashrate chart instead of normal erratic/volatile. Users are recommended to either switch pool or go back to 1.1.9 until the pool is fixed."

Lehet akkor nem a script a rossz csak rossz poolon teszteltem eddig?
Vagy egy kis fake reklám, hogy a saját pooljunkat használják.

[ Szerkesztve ]

(#154) SzlobiG válasza BeZol (#151) üzenetére


SzlobiG
félisten

Már én is észre vettem, de 2mh-s számomra nem ér annyit, hogy lekapcsoljak egy magot. :)

(#155) viharhozo


viharhozo
addikt

Ryzen 7 2700-on realis a 800 h/s vagy vmit nem jol csinalok? Amig tuningolt, addig volt, h 2-3000-eket mutatott, de vegul maradt a 800.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#156) MPeter87 válasza MPowerPH (#108) üzenetére


MPeter87
őstag

Ezek az értékek milyen beállítások mellett jöttek ki neked? Most is ennyit mutat?

(#157) Kami11 válasza viharhozo (#155) üzenetére


Kami11
őstag

Több algo-t váltogat a program, majd 10-12 óra után nézz egy átlagot, ha akkor is ennyi lesz, akkor kezdj el aggódni.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#158) viharhozo válasza Kami11 (#157) üzenetére


viharhozo
addikt

36 ora utan ennyi.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#159) Kami11 válasza viharhozo (#158) üzenetére


Kami11
őstag

Ezt nem írtad. :D Szerintem kevés, de volt ebben a fórumban egy táblázat linkelve, ahol utánanézhetsz a procid elméleti sebességének.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#160) MPowerPH válasza MPeter87 (#156) üzenetére


MPowerPH
félisten

Moszt nem tudom, tegnap 4750 -en volt. Holnap talan kiengednek, es ranezek. :)

Don't Tread On Me

(#161) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

5800X-el bányászik valaki? 12 óra alatt 55RTM-et kaptam vele. Csak nekem tűnik harmatosnak? A fentebb linkelt táblázat nem segít mert nem tudok átlag hashrate-et. A proci gyári beállításokkal megy. Csak lefuttattam a tuningot és azóta megy.

(#162) BeZol válasza 2thletme2day (#161) üzenetére


BeZol
őstag

5950X-em 0.96V @4.0GHz-en 4040 H/s kb. átlag 110W-al
ez a kalkulátor szerint 330-360 RTM lenne 24 óra alatt (napi aktuális és utolsó 24 óra alapján)

Az 5800X ugye fele ennyi, tehát 4GHz-re korlátozva 165-180 RTM kéne legyen a 24 órád.
A 12 óra alatt 55 kevésnek tűnik, de ezek a poolok van h bányát leállítva x órával később is még óránként utalgatják kifele, vagy ami mostanság van/lesz már, hogy napi 2szer utalnak csak.

Ha tuti-tutira akarod tudni, akkor vmikor elindítod, majd másnap ugyanakkor lekapcsolod és 24 órán át nem indítod el (a késő utalások miatt), de ez sületlenség.

Egyébként én is visszamentem most az 1.1.9-es verzióra, mert ezek az 1.2 utániak vhogy nem smakkoltak. Pool-on is kevesebbet láttam, a program is inkább 3850 H/s-t írkált, szóval még mindig az 1.1.9 a tuti sztem, csak én max este bányászok és hétvégén, hétközben kellenek a magok, úgyhogy még csak 2750 RTM-ig jutottam :O
A diff meg tényleg szalad el, árfolyamot nem nézem, mert amikor majd egyszer eljut a coin egy normális váltóra, esélyesen kilő majd az árfolyama és akkor zsákolom :U (ha meg nem, akkor majd x év múlva ha ér vmit, akkor annak majd örülünk)

(#163) 2thletme2day válasza BeZol (#162) üzenetére


2thletme2day
őstag

A legújabb verzió van fent. Talán 1.2.1. Lehet holnap ránézek a 1.9-esre hátha jobb lesz.

(#164) varmi2


varmi2
nagyúr

Kipróbáltam az 1.2-1.2.2 cpu mining progit, de még mindig az 1.1.9 a legjobb, legtöbbet hoz. Ryzen 5800x-el.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#165) SzlobiG válasza BeZol (#162) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nekem most egész jól felkúszott 3500-re az avg hash, de ez már kb másfél napi átlag. Jah 5900x.

Jól alul van neked feszelve én valami 120w körüli fogyit akarok kihozni és ott ami bír stabilan.

[ Szerkesztve ]

(#166) MPowerPH válasza 2thletme2day (#161) üzenetére


MPowerPH
félisten

Meg kell varni, sok RTM meg unconfirmed statuszban van. Hagyd dolgozni 24h-48h -t, majd szepen beall egy atlag.
A diff mar felment, kb. feke annyi RTM -et kapsz most, mint 1.5 hete.

Don't Tread On Me

(#167) BeZol válasza SzlobiG (#165) üzenetére


BeZol
őstag

Itt egy hwinfo64 screen 5950X alulfeszhez, hátha érdekes vkinek:

Most, hogy 2000-6400 H/s-eket mutatott rövidtávra, igazából 95W körül volt végig a fogyi, csak a benchmark miatt mondtam anno, hogy 90-130W között fluktuált és ezért mondtam a 110W-os átlagot, de sztem legtöbbször kevesebb.

És sem az 1.2.0, 1.2.1, 1.2.2 nem vált be, egyelőre az 1.1.9 a tuti nálam.

(#168) MPeter87 válasza BeZol (#162) üzenetére


MPeter87
őstag

Nekem 8-10 óra átlaga 3700 körül lett reggelre, gyári beállítások mellett. Levettem most 1.0V-ra a feszt, 4.0GHz-re az órajelet és elkezdett látványosan lejjebb kúszni az átlag. Szerintem valami nem kerek a konfig fájllal. Megkérhetlek h átküldd a tiéd tartalmát? Kíváncsi lennék azzal mit mutat, mert ez így elég gyér valamiért.

(#169) MPowerPH válasza BeZol (#167) üzenetére


MPowerPH
félisten

Pont akartam is irni, hogy sok lenne az a 130W. Nekem 4.4GHz@1.075V -on 115W az atlag.

Nem annyi. :DDD 125W.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#170) BeZol válasza MPeter87 (#168) üzenetére


BeZol
őstag

[link] --> ha nem lesz jó x percen belül, akkor szólj vagy mondj másik feltöltőhelyet
B opciónak: [link]
és akkor ez az 1.1.9-hez jó

[ Szerkesztve ]

(#171) Narancs81 válasza BeZol (#167) üzenetére


Narancs81
tag

Ez hasznos, köszi! Nem értem mi nálam a gond. CPU 3750MHz@1V=90W. 5900X-el nem tudok 2600-2800H/s (miner átlag) fölé menni. Poolon 2.5-2.6kH között írja.

Próbálkoztam 1.2.2vel, full-tune után, flock poolon. (llacee szemfülesen rávilágított, miért rossz az 1.2.x az rplant-on. Thx!)
Ránéztem 1.1.9-el, de ugyanaz.
Kipróbáltam PBOval, amivel SzlobiG kap 3.5kH átlagot ilyen procival. De így becuppant átlag 160W-ot (max 200W :Y), 92C és throttling mellett is ugyanaz a hash.

Nem értem. :(
Rabid 3900X-el lát 2.6kH/s poolon, ami ugyanaz kb mint az 5900X.
Egy 3950X (ami jobb mint a 5950X) is "csak" 3.2kH nála.

(#172) MPeter87 válasza BeZol (#170) üzenetére


MPeter87
őstag

Megvan, köszi, elindítottam vele, este/holnap kiderül mit mutat így. :R

(#173) MPowerPH válasza Narancs81 (#171) üzenetére


MPowerPH
félisten

"Egy 3950X (ami jobb mint a 5950X) is "csak" 3.2kH nála."

Ezt mondjuk megtudom cafolni. Az oldal 4100 -at ir ki 5950X -re, nekem meg 4900 korul hozza az atlagot. De a tobbseg, akit neztem 4650 folott van.
Szerintem itt nagyon sokan elrontotok valamit Zen -ekkel...

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#174) SzlobiG válasza Narancs81 (#171) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nálam pbo nélkül volt 3500 az átlag (poolon) a miner progiba most nem tudom megnézni lévén nem vagyok otthon.

Így nekem 140W-ot eszik és ugye változó sebesség mellett. Pboval nálam is 200W meg throttling. :D

Ahogy javasolták manualisan állítsd be fix szorzó és fesz, én is úgy fogom ha hazáértem. Meg én nem valtogatom a poolokat se elejétől kezdve r-poolon vagyok. Mod: Látom próbálkoztál, szvsz a 3750MHz kevés lesz.

Viszont mivel kivárás a cél, szerintetek mennyire biztonságos ez a Zelcore ott tárolni a kriptot?

[ Szerkesztve ]

(#175) BeZol válasza Narancs81 (#171) üzenetére


BeZol
őstag

Hát akkor kicsit matekozzunk :)

5950X @4GHz 4040 H/s:
16-ról 12magra lemenve (5900X) az 75%, tehát 3030 H/s
4GHz-ről 3,75GHz-re lemenve az 93,75%, tehát 2840 H/s

Praktikusan tulajdonképpen teljesen jó vagy, csak futtasd legalább 24 órán keresztül úgy h közben nem piszkálod a gépet, az lesz az igazi átlagod, mert rövid távon nekem is fluktuál, a pool-on mért érték pedig nálam is simán további -5% lehet (kivételesen most pont annyi mint a sok órás minerben mutatott átlag).

Én ahogy néztem a 3xxx és az 5xxx majdnem ugyanaz, csak az 5xxx vagy tud 10%-kal magasabb órajelet, vagy ugyanazt az órajelet kevesebb fesszel ezért kisebb a fogyi, egyébként egyformák.

Azt, hogy mi milyen gyors, én inkább ebből a táblából indulnék ki: [link]
Annyi, hogy itt főleg kimaxolt értékekkel mérnek a legtöbben (hiszen a benchmark alapján van kitöltve), nem pedig a 24/7-es áramügyileg megérős verzióval.

[ Szerkesztve ]

(#176) Frozen válasza MPowerPH (#173) üzenetére


Frozen
őstag

neked víz alatt van meg jól be is van hangolva szerintem nekik meg nincs, ha leírnád nekik pontosan mondjuk minden egyes beállítást a bisoról meg a win alatt akkor talán emelkedne nekik a hashrate ,de még akkor sem biztós ,hogy elérnék azt ami nálad van.

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#177) mihione


mihione
őstag

En is elkezdtem turni,gpu banya mellett egy ryzen 5 2600-al.280w evett falbol merve mig nem futott a raptoreum,most atlag 330w max 360w-ot lattam a fogyasztasmeron.1000 mhs az atlag sebesseg masfel nap utan.1.35v@4065mhz allcore oc.
Elgondolkoztam h erdemes lenne lecserelni egy 3600-ra kb egy 20-ast kene radobni.Szerintetek megerne?

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#178) rumkola válasza mihione (#177) üzenetére


rumkola
veterán

A 3600 napi 300ft-ot csinál, a 2600 meg vagy 150-et. :)
Szeritnem ezekkel nem érdemes foglalkozni. Ha nem hagy nyugodni, akkor inkább coint vegyél...

(#179) Narancs81 válasza BeZol (#175) üzenetére


Narancs81
tag

Kösz mindenkinek! Valamivel tisztább. De az nem világos, hogy miért látni több helyen is, hogy 3900/5900 procikat fixálnak 3.6-ra és hajrá. Így igaz, hogy nem fogyaszt annyit, de nincs is kimaxolva...

(#180) MPowerPH válasza Narancs81 (#179) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mert butak... Sajnaljak azt a par Wattot, ami forintositva eleg bagatel.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#181) BeZol válasza Narancs81 (#179) üzenetére


BeZol
őstag

Mivel a 3xxx még nem olyan "hatékony", ott ugyanahhoz az órajelhez több fesz kell, tehát magasabb a fogyasztás, tehát ami 3xxx esetén a 3.6-3.8ghz volt, az 5xxx esetén a 4.0-4.2ghz.
(nincs személyes tapasztalatom 3xxx ryzennel, csak olvasgatás útján nekem ez jött le)

A cpu-bányászat alapvetően xmrig programmal történt eddig Monero vagy QRL bányászatra, és ott sokkal durvábbak a hőfokok + a fogyasztás is, ott MPowerPH gépe sem menne annyit mint most, pontosabban nekem nincs custom loopom csak egy 420as AIO-m, de tartós 4475/4525MHz-es CCX-ekkel pont határeset volt a hűtés anno vhol 220-245W között fogyasztva, és én akkor vittem le 4.0 GHz-re 124W mellett és azóta nem piszkáltam, szóval bő 10% hashrate-et buktam a fogyasztást pedig kvázi feleztem, sztem teljesen korrekt kompromisszum de ja, itt RTM esetén lehetne nyugodtan emelni feljebb, mert ha meg is nő a fogyasztás, az elég rövid ideig van a folyamatosan változó algoritmus miatt.

Azért aki régi motoros cpu-bányász (is), az több procival nyomja, mert a gpu-rigje közben bányászik is, és ugye nem 1rigje van legtöbbnek, és azért pl. 4 rig esetén nem mindegy, hogy 1000W vagy 500W a 4 proci fogyasztása, nem éri meg a +10% hashrate-et a +100%-os fogyasztás, mert abból az 500W-ból beröffent még 2-4 videókártyát inkább, de így 120W környékére korlátozódva annyit eszik a proci is mint egy RTX 3070-es és nem fűt be közben a kártyákhoz mint egy RTX 3080-as.

Tehát lekorlátozva jóval kevesebb áram kis teljesítménycsökkenésért cserébe, közben pedig marad áram további videókártyáknak/rigeknek és befűteni sem fog annyira a rendszer.

Nekem böktre a csőröm, hogy +100% fogyasztásért csak +10% teljesítményt kapok, továbbá jobban izzadtam a szobában a nyár folyamán miközben 2 videókártya is tekert a gépben.

(#182) mihione válasza rumkola (#178) üzenetére


mihione
őstag

Nem veszek coint,csak termeljen.Eddig 0 ft befektetessel megy a banya mert minden adott volt, es mar 300k+ jott belole,februar ota.A proci cseret azert gondoltam mert kb ilyen arban vettem 3 eve amennyit most is er,igy jo dealnek tunik minimalis raforditassal egy gyorsabbat venni+meg hatekonyabban dolgozna is kozben.Nyilvan nem ebbol lesz lambo de nem is az a cel...

Kerdes mennyit hoz valojaban egy r5 3600...a mostanihoz kepest.

[ Szerkesztve ]

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#183) Narancs81 válasza BeZol (#181) üzenetére


Narancs81
tag

Aha :) Thx! Akkor még kattintgatom

(#184) rumkola válasza BeZol (#181) üzenetére


rumkola
veterán

R5 3600 az 1750 h/s. Jelenleg ez 1.5 dollár/nap bruttó.

(#185) MPeter87 válasza MPowerPH (#173) üzenetére


MPeter87
őstag

Neked OC-va van a proci? Csináltam egy új konfig fájlt úgy, hogy minden programot kilőttem, visszaállítottam alapra, nem nyúltam a géphez a tune alatt és így még szarabb értékeket hozott. :DDD
Kíváncsi lennék a te fájlod hogyan néz ki. Feltöltenéd kérlek te is vhová?

(#186) Frozen


Frozen
őstag

3970x el tur valaki?😁

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#187) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Első nekifutás 5900X: 4400MHz, 1.125-1.130-as fesz terhelt állapotba. Az átlag fogyi egyenlőre 120W, de volt már 156W-is ugye algo függő mellé max 70fok eddig.

Kíváncsi leszek így milyen értékeket kapok, mert a teljesítmény CB szerint elég jónak tűnik na meg a hőfok is, most ha néha felugrik 160W körül az nem gond, mert úgy is a hosszú átlag számít.

(#188) Narancs81 válasza SzlobiG (#187) üzenetére


Narancs81
tag

Derék. :) Nekem nem is megy ennyin. Gondolom a lapom miatt. B450.
Azóta felhúztam picit, 4.075Ghz@1.1V beállítva ryzen masterben. A minert így elbírja, de stressz progi pl prime95 hibázik, kevés neki a fesz.
A te beallitasoddal atom stabil stresszelve is?

(#189) SzlobiG válasza Narancs81 (#188) üzenetére


SzlobiG
félisten

Csak CB-t futtattam, mert úgy voltam vele ha az lemegy, akkor ráküldöm a bányát lesz ott olyan algo úgy is amit ha nem stabil az kiütközik. Egyenlőre megy 3 órája gond nélkül. Primeot én nem szeretem irreális terhelést ad neki, de gyanítom ha nálad azokon az értékeken már gond volt, akkor ez se bírná, nekem a bánya a lényeg, hogy ott bírja, ha játszok akkor meg defaulton fogok úgy is.

Neked ezen az értéken mekkora a sebesség?

(#190) Narancs81 válasza SzlobiG (#189) üzenetére


Narancs81
tag

Gondoltam ha bánya és netezés mellett nem csokizza össze magát 24h után akkor nekem ez elég stabil. Kevesebb watt. Ha meg másra kell akkor visszarakom a default-ot én is.
A hash a kérdés? 4.075-ön van most a proci, mert melegebbet már nem szeretnék. Mivel a táblázatban bench értékek vannak mint referencia, toltam én is olyat, az expected average 3170H/s-t ír. Este futott vagy 8 órát és utána nálam a miner is kb annyit írt ki átlagra.
A flockpool gondolom 24h átlagot néz, arról még nincs infóm, de még nem mutat annyit amitől jó kedvem lenne :).
Szóval ha ez elmarad az átlagtól, akkor nem tudom mitől lehet. Ryzen masteren kívűl máshoz nem nyúltam.

Ami még érdekes nekem az a tune. Elég változatosak az eredmények amiket kapok. Ha a CPU frekin változtatok már más lesz a config file. (4 órás futás miatt nincs is kedvem állandóan tesztelgetni...) És nem tudom, hogy a GPU bánya mennyire befolyásolja. Az a jobb ha fut mellette a GPU bánya és ahhoz igazodik, vagy inkább ne fusson mert az a jó?

(#191) SzlobiG válasza Narancs81 (#190) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ugyanígy vagyok vele én is, ha így stabil nekem már az jó. :)

4075-n szerintem az kb reális is lehet az a sebesség. Most közbe gondoltam kipróbálom a flokpool-t én is, ha már hó végéig "akciós".

Van értelme új tune-t csinálni, ha változtatok a cpu frekin? Mert én egyszer csináltam és azóta nem babráltam csak a cpu frekit.

(#192) Kami11 válasza SzlobiG (#191) üzenetére


Kami11
őstag

Ha lenne egy 5900X-es procim, én úgy csinálnám, hogy a tune_config fájl elkészültéig jól meghúznám a procit, fogyaszt amit fogyaszt, majd ha az elkészült és elkezd bányászni leállítanám és úgy vennék vissza a frekiből és a feszből. Ha a tune fájl jobb értékekkel készül el az szerintem nem baj, max. ha rosszabbakkal akkor okozhat csökkenést a hash-ben.
Csak hangosan gondolkodom, lehet nem jó a logika, :F de max. a teszt időszakot bukja az ember ha megpróbálja.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#193) SzlobiG válasza Kami11 (#192) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nekem pont így volt, mert elfelejtettem, hogy a PBO be volt kapcsolva, így volt hogy 200W-ot is evett. Mondjuk ez nem jelenti azt hogy gyorsabb is lehetett a mostani 4.4Ghz-es fix allcore helyett.

Mindenesetre pont a 4 óra bukta miatt, nem fogom újra csináltatni vele, még úgy is "várom" hogy stabil-e egyáltalán.

(#194) Narancs81 válasza Kami11 (#192) üzenetére


Narancs81
tag

Hát éppen ez az. A tuningnak az lenne az értelme számomra, hogy figyelembe veszi az aktuális beállításokat (max freki, állandó freki vagy van boost, thread beállítás, egyéb info a config fileban, esetleg pool info, általános CPU kapacitás) és ennek fényében lesz egy profilod. Ha ő úgy konfigolja be magát, hogy pl egy adott algót/melót 1 threadre rak, nem 2-re, mert így a leghatékonyabb, de te közben megváltoztatod a beállításokat akkor lehet nem lesz már optimális a teljesítmény, mert lehet már mást választana. De csak hangosan gondolkodok. Nem tudom melyik a jobb bizonyítottan. Abban is kételkedem, hogy 2x ugyanúgy futna le. :)

(#195) Kami11 válasza SzlobiG (#193) üzenetére


Kami11
őstag

Ez csak elméleti síkon való gondolkodás volt, nem is akarok én rábeszélni senkit, hogy így járjon el, ehhez tudni kellene hogy a tune fájl mennyire fontos, mennyire van aktív szerepe, csak azt írtam le, hogy én hogy járnék el. ;)

Narancs81: Ez is egy jó elmélet, lehet neked van igazad, talán a fejlesztők tudnák ezt a kérdést eldönteni, sőt biztos, lehet őket kellene megkérdezni erről. Akkor lehetne tovább spekulálni. ;)

[ Szerkesztve ]

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#196) Danex válasza Kami11 (#195) üzenetére


Danex
addikt

Szerintem nem sok különbség lenne, de azzal jársz a legjobban ha azzal megy a tune amivel utána futni fog. Lehet az egyik beállításnak jobban kedvez a magasabb órajel a másikkal szemben.

(#197) BeZol


BeZol
őstag

Lehet volt már más által, de beírom, hátha jól jön valakinek.

A lényeg, hogy most ideiglenesen a rigbe került az 5950X-em, tehát HiveOS megy rajta.

GPU-bányaszthoz való X570 bios-beállítások erre: [link]

A cpu-bányát néztem most pár órán keresztül, és rplant poolra bányászva cpu-miner-opt-tal a Miner Fork-nál én "rplant"-on hagytam, és hát fele annyival hashelt mint kéne neki (proci és memória OC be van lőve BIOS-ban!), na ott ki kell kérni a "gr"-t (és a verziót is h pl. 1.1.9) ÉS nem megijedni, ilyenkor auto tune-t csinál, azért nem látod h termelne!!! (a tune után ugye megy rendesen és máskor nem fog tuneolni).

(#198) #55525888


#55525888
törölt tag

Na, milliomos lett már valaki ebből?

(#199) Frozen


Frozen
őstag

1500h/s 35w atlag kb 11 orakor inditottam el este reggel 6 ig 35 rtm jott belole :DD

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#200) MPowerPH válasza Frozen (#199) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nekem most az atlagom is rendesen felment, 4950 -et csinalt 14 ora alatt. Ellenben egyre kevesebb RTM jon. Keresz eletu lesz ez, az az erzesem.

Don't Tread On Me

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.