Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-12 10:12:50

LOGOUT.hu

Raptoreum bányászat dióhéjban

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Frozen válasza Kami11 (#600) üzenetére


Frozen
őstag

hát az is lehet ,sokan már nem csak a cpuval turják ám ;]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#602) llacee válasza MeKTibor (#597) üzenetére


llacee
őstag

Az az érdekes, hogy a 6600XT és a 6800-is kb ugyan annyit hoz.
Ez a része még béta, tehát lehet később jobb lesz,de 1000-es átlag mellett az jelenleg 32RTM/nap
Tehát 0,08 felett megéri az alatt inkább ETH

(#603) UFOMac


UFOMac
csendes tag

sziasztok erdeklődnék hogy milyen walletot használtok RTM-hez?????

(#604) gyurma888 válasza MPeter87 (#594) üzenetére


gyurma888
aktív tag

Danex fórumtárs szokta jól leírni a hozam csökkenést. De az utóbbi egy hétben biztos volt egy feleződés.

[ Szerkesztve ]

(#605) Pietrosz válasza Kami11 (#600) üzenetére


Pietrosz
addikt

Próbáltam duplán futtatni, de úgyse jobb :D
3060Ti LHR is ennyit hoz kb. Ezt még nemhajcsa ki sajnos, de remélem fejlesztik.
Mondjuk röhejesen keveset fogyaszt legalább, még az is lehet, hogy van olyan vga amivel megéri.

[ Szerkesztve ]

(#606) Narancs81 válasza Kami11 (#595) üzenetére


Narancs81
tag

Manapság amikor minden nap esik 5-10%-ot a reward szerintem nem lehet érdemben pool-t tesztelni...

[ Szerkesztve ]

(#607) MeKTibor válasza Pietrosz (#605) üzenetére


MeKTibor
junior tag

Mennyit fogyaszt? Lehet erőt veszek magamon és kipróbálom régi 1080-al. Onnantól kezdve H megéri gpu-val tolni Eth-hez képest a diff kap egy durva löketet. Fluxot is megérte vagy egy hétig aztán diff elintézte.

(#608) Kami11 válasza Pietrosz (#605) üzenetére


Kami11
őstag

Még nem próbáltam optimalizálni, mondjuk itt az algok változása miatt nem is nagyon lehet, hisz ugrál a sebesség nem is kicsit, így aztán belőni elég nehéz a cuccost rá. De szerintem inkább gpu igényes lehet, mintsem memória, úgyhogy a tuningot én azzal kezdeném, ha valóban kihajtaná a kártyát.

Narancs81: Nem teszt ez, inkább csak kíváncsiság, ez a pool mindig is szimpatikusabb volt (rplant), a kezdeti hibák/nehézségek miatt váltottam anno csak. ;)

[ Szerkesztve ]

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#609) Pietrosz válasza MeKTibor (#607) üzenetére


Pietrosz
addikt

70-80W körül

(#610) Frozen válasza MPowerPH (#599) üzenetére


Frozen
őstag

neked az 5950x mennyi érmét hoz kb /nap? (igazából érdekelne,hogy a jelnlegi árfolyamon ez mennyit profit/nap.

[ Szerkesztve ]

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#611) Kami11 válasza Pietrosz (#609) üzenetére


Kami11
őstag

Hogy van belőve rá a kártya? Mert én eddig csak a ventilátor sebességet állítottam be.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#612) Pietrosz válasza Kami11 (#611) üzenetére


Pietrosz
addikt

Semmit nem állítottam, pl80 ram amit bír, de minimum dupla ennyinek kellene lenni a hashratenek hogy megérje.

(#613) MPowerPH válasza Frozen (#610) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem tudom, nem is nagyon izgat. :N Nem tervezem eladni, nem figyelem az arfolyamot sem, csak latom a valtozast, mikor belepek zelcore -ba. Majd par ev mulva vissza terunk a temara.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#614) SzlobiG válasza MPowerPH (#599) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mennyit fogyaszt így? 200W körül?

(#615) Kami11 válasza Pietrosz (#612) üzenetére


Kami11
őstag

Valóban nem éri meg a jelenlegi hash alapján, ez tény, eth még jobb. Egyenlőre. :)

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#616) MPowerPH válasza SzlobiG (#614) üzenetére


MPowerPH
félisten

150W. Avg, mert a fogyis is ugral.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#617) Frozen válasza MPowerPH (#616) üzenetére


Frozen
őstag

jó azt érdem de kb hány darabot kapsz naponta? azért ha nem is pontosan valamit csak figyelsz a turásból :D

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#618) MPowerPH válasza Frozen (#617) üzenetére


MPowerPH
félisten

Megnezem. Ha vegre lesz egy tiszta napom.

Don't Tread On Me

(#619) Frozen válasza MPowerPH (#618) üzenetére


Frozen
őstag

:R köszönöm előre is :K

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#620) rumkola


rumkola
veterán

akkor úgylátom ez a topik is szét lett cseszve, ugyanúgy mint a másik :O

(#621) Danex


Danex
addikt

1000H/s-re,
Nov 10: 42RTM (-21%)
Nov 3 : 53RTM (-16%)
Okt 27: 63RTM (-6%)
Okt 20: 67RTM (-26%)
Okt 13: 90RTM (-29%)
Okt 6: 126RTM (-19%)
Sept 30: 155RTM (-52%)
Sept 23: 317RTM (-25%)
Sept 16: 421RTM


MA: ~29RTM (-31%) kb az elmúlt 3 nap alatt

(#622) MPowerPH válasza Danex (#621) üzenetére


MPowerPH
félisten

Shocking. Ha idoben elkezdem a banyaszatat ezzel a CPU -val. Kar, hogy nem neztem elobb utana. :W

Don't Tread On Me

(#623) Pietrosz válasza Danex (#621) üzenetére


Pietrosz
addikt

Felőlem lehet napi 1 rtm is ha az árfolyam is így tartja magát. Így ebben a formában nem igazán értem a felsorolást, max érdekességnek jó de árfolyam nélkül nem sokat ér.

(#624) MPowerPH válasza Pietrosz (#623) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azert jo, mert aki idoben kezdte, es nem adta el, az most nagyon nagyot szakitott.

Don't Tread On Me

(#625) SzlobiG válasza MPowerPH (#624) üzenetére


SzlobiG
félisten

Valóban, de ha kompenzál az árfolyam, tökmind1 mennyire lassul.

(#626) MPowerPH válasza SzlobiG (#625) üzenetére


MPowerPH
félisten

Arra akartam utalni, hogy aki okos volt, es nem adta el, mar most milliomos... Ha no az arfolyam, akkor meg neki sokszorosan no. Nem pillanatnyi arfolyamban kell gondolkodni. :N
Ha idoben elkezded egy 5950X -el akkor van 200k RTM -ed. :)) Szeptemberben napi 1800RTM is jott sok napon keresztul.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#627) torma1981


torma1981
veterán

r-pool is behalt. Be sem tölt az oldala.

rplant-nak tud valaki egy adrest? Amit be kell írni a bányász progiba? Nem találom az oldalán.

(#628) torma1981 válasza MPowerPH (#626) üzenetére


torma1981
veterán

Aki időben nyomta mint pár srác annak sincs 100k-200k rapija. Vagyis nem hiszem. 30k-40k-t az elhiszek.

(#629) MPeter87 válasza torma1981 (#627) üzenetére


MPeter87
őstag

stratum+tcps://stratum-eu.rplant.xyz:17056

Ha másik régióra akarsz, akkor az eu-t írd át.

Szerk.: Az eu szerver lehet nem megy most, piros perpill az oldalon.

[ Szerkesztve ]

(#630) Pietrosz válasza MPowerPH (#626) üzenetére


Pietrosz
addikt

Mindenesetre én azért áttettem a btc-m felét ebbe. Inkább ez mint a shiba :DDD
Ha már nem hodloltam, legalább ezzel kompenzálom.

(#631) torma1981 válasza MPeter87 (#629) üzenetére


torma1981
veterán

Köszönöm szépen.

(#632) Frozen


Frozen
őstag

nincs proci a piacon még apron sem annyira elhalászták már őket ,vagyis van 1,5x áron :/ de a 3900x lassan annyiba árulják mint az 5900x et.

én most orosz rulettett játszok helyette, 2 proci árával meglátjuk mi a jó profit,ha reggelre megvan egy proci ára akkor veszek egyet :D

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#633) SzlobiG válasza MPowerPH (#626) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ja így igen, ezen már gondolkoztam én is, miért nem kapcsoltam előbb, eleve halogattam kb egy-két hét után kezdtem csak el miután a topikba feldobtátok ezt a lehetőséget.

Jobban kell figyelni ezekre a lehetőségekre, ugye aki anno elcsípte az ETH-t az is milliomos most...

(#634) MPowerPH válasza MPeter87 (#629) üzenetére


MPowerPH
félisten

rplant -nal mindig az EU szerver hal le. Melyik a masik jo alternativa? NA vagy a RU?

SzlobiG: Hardware adott volt, csak en nem neztem utana, hogy lehet erdemes lenne a CPU -t is munkara fogna, ha mar a VGA 24/7 csakanyoz.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#635) MeKTibor


MeKTibor
junior tag

Közben megint megrúgták az árfolyamot. Szóval ha 0.08 tól éri meg gpu-val akkor kb az 2 nap ;] flockpoolon hol lehet monitorozni a termelést?

(#636) SzlobiG válasza MeKTibor (#635) üzenetére


SzlobiG
félisten

Na az viszont már nem lesz jó nekünk, ha GPU-val is megéri, ha többen átállnak az tényleg kinyírja a diffet, bár még mivel eléggé béta a gpu, reméljük kevesen gondolják így. ;]

(#637) Danex válasza Pietrosz (#623) üzenetére


Danex
addikt

Az, meg megmutatja hogy ha hype van és megy fel az ár akkor 1heten belül 1/3, 1/2ed részre csökkenhet a bevétel RTM-ben.

Ezt érdemes lehet szemelott tartani mielőtt valaki azt gondolja hogy ha most vesz egy procit akkor mivel kalkulalhat.

Ugye ETH esetében nem nagyon látunk ilyen 2szamjegyes diff növekedést napokon belül.

(#638) MeKTibor válasza Danex (#637) üzenetére


MeKTibor
junior tag

Ha igazán beindul a hype akkor tényleg elszáll minden. Jelenleg még mindig egy nagyon kis coinról van szó. 61 millió usd a kapitalizáció. Ez kb semmi. Mondjuk úgy is lehet nézni hogy van tere az árfolyam emelkedésnek 😁

(#639) MPeter87 válasza MPowerPH (#634) üzenetére


MPeter87
őstag

Asia-ra állítottam át most, de nekem összességében az egésszel csak pár hét tapasztaltom van, szóval passz. Meglátom ez hogyan viselkedik a köv hetekben, aztán ha stabil, akkor marad ez.
5950x-re a tune fájlod tartalma még mindig érdekelne. :) Én akárhány tune-t csináltam, sosem akart 4k fölé menni valamiért, semilyen beállítások mellett. Megosztanád kérlek valamilyen formában?

(#640) llacee válasza torma1981 (#628) üzenetére


llacee
őstag

Itt mikor szeptember végén bekapcsolódtam már járt egy külföldi video, aminél a srácnak hónapok óta túrt vagy 10 host R9. MPowerPH szerint rá gondolt, hogy ott már üti a 100k-t a darabszám és az szép summa..
Nekem sajnos csak inteleim vannak (még) de szerencsére pár teszt váltáson kívül 99%-a megvan még, ami kipotyogott 1,5 hónap alatt.

(#641) torma1981 válasza llacee (#640) üzenetére


torma1981
veterán

Akkor lehet 1-1 ember lehet. Az nem sok még. :D

(#642) Danex válasza MeKTibor (#638) üzenetére


Danex
addikt

Ez így van, ez ugyan úgy igaz fordítva is, hogy pl aki régebb óta betarazott az elkezd realizálni egy kis profitot esetleg arra hogy újabb gépeket vegyen. Akkor gyorsan beszakadhatunk. Főleg hogy sokan csak a média hype miatt vásárolnak, ők már 3-4x profitban vannak.

(#643) llacee


llacee
őstag

Egy 5900x tune file-t én is kérhetek? Hátha sikerült szerezni.

Rövid számítás, elnézést, hogy eur-ban, de coinbase miatt nekem erre van ráállva a szemem

A diff miatt csalóka

[ Szerkesztve ]

(#644) Kami11 válasza llacee (#643) üzenetére


Kami11
őstag

Melyik verzió érdekel?
Az 1.1.9 vagy az 1.2.x?

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#645) Pietrosz válasza Pietrosz (#630) üzenetére


Pietrosz
addikt

Lol mi van itt. Bár másban is ilyen szerencsém lenne..

(#646) MPowerPH válasza Pietrosz (#645) üzenetére


MPowerPH
félisten

Lesz azert egy ordas nagy korrekcio ez utan is.

Don't Tread On Me

(#647) llacee válasza Kami11 (#644) üzenetére


llacee
őstag

Elkérném mindkettőt, mert akkor tudok variálni :D ez már olyan szeánsz, mint a poolcsere.
Köszönöm!

(#648) Kami11 válasza llacee (#647) üzenetére


Kami11
őstag

Hová küldjem, vagy töltsem föl?

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#649) Frozen válasza Pietrosz (#645) üzenetére


Frozen
őstag

most pumpáltam meg persze,hogy beugrot 600 fölé

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#650) Pietrosz válasza Frozen (#649) üzenetére


Pietrosz
addikt

Sikerült 68 on eladom így lett egy laza 50 % ki is vettem rögtön. Veszélyes ez a daytrade idegileg :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.