- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- Ismerkedés a Zyxel NSA325 v2-vel
- Klímaváltozás, természetszennyezés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Lenry: Melléképületblog - 4. rész - Kocsibeálló
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- ldave: New Game Blitz - 2025
-
LOGOUT
Új hozzászólás Aktív témák
-
#84490496
törölt tag
válasz
szeryo #16350 üzenetére
Mert szerintem nem recoban indítás és reboot. Gyári recoveryk mélyvíz összefoglalóban,CM10.1-hez neked kell a loosht-patch is,keress rá a linkre(kb 40-50 hsz-al ezelőtt linkelte asszem).
Normál telepítés: cwm-be boot,wipe system,wipe cache(nem árt,ha format system,custpack,cache,data), install cm10.1,rögtön install gapps,majd gb bootloadereseknek install patch. Csak ezután reboot teló. Első bootolásnál (én ezt tettem) rögtön rebootol teló még a nyelv kiválasztásánál.
Nálam hibátlanul fut. -
#84490496
törölt tag
válasz
szeryo #15381 üzenetére
Ami telorol is megy
lvasd el a nevem alatt lévö blogot..
Keeperv: mint nálam a cm7?
Más:mi a tökért nem megy fel az ics frissítês a telóra?Lassan "otu" problémát okozok egy telócserére inkább.. a héten minden eddigi mentést,romot kipróbáltam rá,de sehogy nem megy fel. A max az L-es rom,utána elhasal,akármit csinálok.. -
helixP
nagyúr
válasz
szeryo #15384 üzenetére
Összefoglaló nélkül ne ess neki ennek. Szépen ülj egy gép el és és olvasgasd el, pontról pontra. Egyrészt nehogy elronts valamit, másrészt meg nem fogok olyan kérdésekre válaszolni, amik egyszer már megválaszolásra kerültek.
Keeperv85 Merthogy? Elmeséled nekünk, laikusoknak?
-
-
helixP
nagyúr
válasz
szeryo #15282 üzenetére
Jaja, bizony-bizony. dettó ugyanez, most direkt megnéztem. Maps-re (meg akkor ezek szerint az erre épülő app.-oknál) bizony reboot van.
Ezek után megkövetem pakardo-t, ez már napi használatot bántó dolog
tamaske: Tegnap este Fakirr bemutatott egy módszert, amivel lehet SD-n bogarászni. Keress vissza.
-
#84490496
törölt tag
válasz
szeryo #12168 üzenetére
Módszer mind1, szerintem telepítés, majd utána flash boot.img.
Nem mellékesen: ékezetes karaktered véletlenül nem hiányzik a megérkezett sms-eknél?V1,3 egyik hibája..
Nem véletlenül használom az elődjét(tweaked ics)
Imi: a cm trebouchet launchere van benne , illetve lényegében egy lecsupaszított ics cm appokkal
Nem annyira placebo szerintem.. Nekem eddig ez a rom mindegyik másiknál jobban bevállt stabilitás és üzemidő tekintetében..
Ha meg a H1N1 kernel cserére gondolsz, akkor asszem írta Bagyusz,hogy a clean-ben lehet,hogy a gpu oc-olt kernel van, azt meg nem mindegyik teló bír6jaNem mellékesen: ha jól látom a dátumot,akkor lassan Neked is érik a fülhúzás
-
Defect
csendes tag
A Trial Extreme 3 alapból egy ratyi f*s game, mind az eredeti szoftveren mind a módosított kernellel szaggat, és fog is mivel dualcore-ra tervezték. Nem a mi kis szerény egyke magunk-ra.
Csak a készítő cseszett beállítani a play-en hogy melyik telo támogatja? -.-"
De minek szenvedjük olyan ratyi f*s-al amikor GTA Vice City-zhetünk és Need for Speed Most Wanted-ezhetünk teljes szaggatás nélkül is akár? És valjuk be grafikailag mind a 2 erősebb.Azaz miért foglalkozzak ilyen Extreme Trial-al amikor van sokkal jobb game is?!
)
Új hozzászólás Aktív témák
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- AKCIÓ! Dell Latitude 5440 14 FHD üzleti notebook - i5 1335U 8GB RAM 256GB SSD Intel Iris Xe
- Samsung Galaxy A32 4G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy Tab S10 Ultra / 256 GB / 12GB RAM / 5G / Ezüst / Független / 2,5 év gyári garancia
- Intel Core i7-13700K Processzor
- BLUESUMMERS NVMe SSD adapter
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest