Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Alcatel 320

Hozzászólások

(#1) Szeke


Szeke
senior tag

Megjelent ma a vodafone kínálatában ez a csodatelefon: Bővebben: link
Még a telefongurun sincs fenn.
10.000 forint, amiből csak 500 lebeszélhető - ergo egy ezressel olcsóbb csak a Siemens A65-nél és a SE T230-nál. :Y
Hihetetlen, milyen vackokat be nem hoznak még az országba... :(

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#2) szapeti


szapeti
tag

Szerintem megtévésztően hasonlít az LG B1200-ra (tudásában is), ami 2 éve volt a legaljatelefon a Pannonnál 13000Ft-ért.

(#3) Szeke válasza szapeti (#2) üzenetére


Szeke
senior tag

Most, hogy mondod, lehet benne valami...
Lesz olyan ember aki ezt megveszi? :F :Y

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#4) rOwLeY


rOwLeY
őstag

Szerintem azért mert most ne a legmodernebb telefon meg nem tud olyan sokat attól még nem kéne fikázni egyébk nekem is ilyenvan.....
na jó nem csak vicc volt....
áááá.....ezt a sz.....Ki az aaz agyalágyult hülye aki ilyet behoz 2004-ben ugysem fognak tolongani a boltban érte
nincs értelme egy ilyen telefonba pénzt ölni...

(#5) szapeti válasza Szeke (#3) üzenetére


szapeti
tag

Nem a tudásával van baj, ennyi nekem bőven elég lenne, inkább az árával.
A Siemens vagy az Sony Ericsson 12k-s árához és tudásához viszonyítva kb. 4-6k lenne reális.

(#6) Miracle


Miracle
senior tag

Szerintem teljesen korrekt, hogy felvesznek egy minimaltelefont a kinalatukba, de akkor mar miert nem a nokia 1100 vagy 2100 ? Na nem azert mert nokia-fan vagyok, hanem azert, mert a megcelzott celkozonseg, akinek az igenyeit teljesen kielegitik ezek a keszulekek altalaban nem annyira ertenek a ''modern kutyukhoz'' igy sokkal piackepesebbek lennenek egy nokia-menuvel megaldott telefonnal, mint egy alcatellel... szerintem.

értelmező késziszótár :: rekurzió --> lásd : rekurzió

(#7) Szeke válasza Miracle (#6) üzenetére


Szeke
senior tag

Ahogy az előttem szólók is mondták: kellene egy ilyen teló a kínálatba, de nem 10.000 forintért 500 forint lebeszélhetőséggel, hanem 6000-7000 körül...

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#8) Miracle válasza Szeke (#7) üzenetére


Miracle
senior tag

az meg a masik, igaz, kicsit sok a 10K erte.

értelmező késziszótár :: rekurzió --> lásd : rekurzió

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Alcatel 320
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.