Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2510) TeeJay


TeeJay
félisten

én a refresh módot 250/500 mA-al csináltam és úgy is eltart 1-2napig, pláne 2700-as Sanyo esetén mert csak a feltöltés is 5+óra a kisütés meg ugye 10-11, és ezt 2-3 körben megcsinálja azért. amiket találtam akkukat mindet rányomtam és hihetetlen jól rendbe tette az összeset, főleg a hordozható telefonba levő volt a gáz mert azok szinte sosem voltak még kimerítve mivel általában ugye beszélgetés után mindig mindenki visszateszi a tartóra hiába szoktam mondani hogy néha merítsük ki teljesen...
első körben volt amiből nálam is csak pár mAh-t tudott kiszedni de már a második körben is legalább a névleges felét elérte és mikor végzett majdnem minden akku tudta a névleges 80-90%-át pedig már egyik sem mai darab.

egyedül csak azt nem tudom hogy derítsem ki melyik zárlatos, mert volt amelyiket hiába frissítettem fel, hiába tudta már majdnem azt ami rá van írva, másnap már szinte nulla volt benne a kraft, és nem tudom hogy most az önkisülés miatt volt-e vagy valami más hiba netán.

eddig nagyon meg vagyok elégedve mióta megvan
talán kicsit lehetne jobb a gombja, ez az egyetlen negatívum amit tudok mondani :R
úgyhogy megéri a cucc :K

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.