Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Tibiajax válasza wipes (#948) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Nem akartalak beírni név szerint, de mostmár akkor ez sem titok. Örülök, hogy sikerült elrendeznünk mindent. Hétfőn irány a gariztatás, k. remélem, hogy flottul fog menni az egész. (imádkozz g@bo) :(((

(#952) wipes válasza Tibiajax (#951) üzenetére


wipes
senior tag

remélem, rendben le tudod majd gariztatni

gaboval ennyi idő után nem tudom, mire jutsz majd, ''frissiben'' kellett volna rendezni a dolgot még akkor...

(#953) Speed® válasza Sanyi2007 (#947) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nee, erről ne vegyen példát senki ;] Mármint az elkúrt talira értve.
Főnököm 30adik szülinapja+névnapja+egy nagy project befejezésének alkalmából volt céges party és csúnyán eláztam.. először alkohollal, aztán a kerti tóba csobbanva iratokkal, telóval, lóvéval együtt :B Nem mondom hogy rossz volt mert 9 órakor a titkárcsajjal a mellkasomon ébredtem a kocsiban ( :DD ), de azért na, nem kéne ilyet, pfuj a mocskos pofámat :DDD

(#954) regvoltrossz válasza Balinov (#920) üzenetére


regvoltrossz
tag

Kedves Balinov, Lortech, Thunder78 és többiek!
Az elmult napokban bolondokháza volt a munkahelyemen, így csak most van egy kis szabadidőm.
Itt van két szkennelt kép amit kértetek.(Ha a párom megleli az átvételi elismervényt beszkennli azt is ígéri) Részemről a vitát ezennel befejezettnek tekintem: felmelegíteni sem akarom, sem semmi, csak mivel vártok erre ezért küldöm el.
[link]
[link]

[Szerkesztve]

Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

(#955) Speed® válasza regvoltrossz (#954) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Kapd ki a nagy képeket, elég a 2 link. Így már frankó.

Ami a ''vitátokat'' illeti, szvsz mindketten hibáztatok. Te a pároddal mikor bizalmatlankodtatok és támadó hangvétellel kérdőrevontátok, az eladó pedig azzal, hogynem mondott igazat a feladást illetően. Kicsit több türelmet és bizalmat legközelebb, menni fog simán minden. Emberek vagyunk, nem tévedhetetlenek :U

[Szerkesztve]

(#956) Lortech válasza Speed® (#955) üzenetére


Lortech
addikt

Távedni emberi dolog, de a hazugságot nehogymár tolerálni kelljen. Az égvilágon semmiben nem hibázott szerintem regvoltrossz. A másik félnek __semmi oka__, és joga nem volt megvezetni őket, és erre nem enyhítő körülmény az sem, hogy a semmire adta fel a csomagot, senki nem kötelezte rá, hogy ezekkel a feltételekkel bonyolítsa az üzletet.
Nem lett volna semmi probléma szerintem, ha Buga_Laci azt mondja, hogy bocs, csak ekkor vagy akkor tudtam feladni (és esetleg az igazat mondja).
Ez is szvsz.

Thank you to god for making me an atheist

(#957) Krissz22 válasza Lortech (#956) üzenetére


Krissz22
aktív tag

Így van, én is így gondolom!

Pont most akartam írni. :) Nem ismerem egyik felet sem, de a hazug embert, mint látjuk, most is utol érték! :C

És mellesleg nem tudom, hogy engedhet meg valaki ilyen hangnemet: #899


[Szerkesztve]

(#958) Balinov válasza regvoltrossz (#954) üzenetére


Balinov
félisten

Kedves regvoltrossz! Mi köszönjük,hogy nem süllyedt el a story a süllyesztőben és a szkennelt képek tanúságot tettek az Igazság oldalán.A tanulság immár levonható!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#959) Ősember válasza regvoltrossz (#954) üzenetére


Ősember
őstag

siker :C már csak az kellene, hogy ez a paraszt bocsánatot kérjen töled :R

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#960) Thunder78 válasza regvoltrossz (#954) üzenetére


Thunder78
senior tag

Köszönjük a fáradozásodat! Ez így elég egyértelművé teszi a vita eldöntését.
Meg lettetek vezetve! :(

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#961) *sheriff* válasza Speed® (#953) üzenetére


*sheriff*
csendes tag

Mondjuk ez azért erősen függ attól, hogy is néz ki a titkárcsaj... :)

(#962) old gray válasza Speed® (#953) üzenetére


old gray
addikt

looser :P

Az egy dolog ha a titkárnő rajtad ébredt, de még arra sem emlékszel, hogy csináltál-e vele valamit. Mintha meg sem történt volna. Vagy lehet ő is részeg volt és te voltál a párnája.... :D



[Szerkesztve]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#963) Speed® válasza old gray (#962) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

sheriff, nem taglalom a dolgot, elég ha azt mondom, elcseszett egy válogatós ember vagyok?

old gray
Adok én neked kispárnát részegen :P Nem írtam hogy nem emlékszem semmire ;)

(#964) Janoska26 válasza Speed® (#963) üzenetére


Janoska26
addikt

Gondolom aztán beleért a bilibe a kezed :P :DDD
ui: Te még élsz vazzeg? :DD

(#965) Speed® válasza Janoska26 (#964) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Kabe :P :DDD
Re->ui.: Bagoly mondja verébnek.. :DD
Végetért a külhoni munka, úgynézki helyben leszek sokáig, most építünk egy műhelyt, ősszel beindul a gyártás. 7kmre a kecótól :)) sirálság

Te, asszem nemkéne ezt a témát itt taglalni, facért írtam be, le sem tagadhatom hogy örülök magamnak mint állat :D



Lortech @956
Mintha valahol azt olvastam volna, hogy regvoltrossz nem éppen szivélyes hangnemben lehordta B_lacit és lehazugozta. Én hasonló esetben elhajtottam volna a búsba a delikvenst. Egyébként mondhat bárki bármit, de újoncokkal kizárólag előreutalás esetén kell bizniszelni. Igen ''rasszista'' vagyok, de így legalább megkímélem magam az esetleges kellemetlenségektől.
Más kérdés, hogy néha az ''öregek'' is genyók..de statisztikailag jobb a helyzetük.

[Szerkesztve]

(#966) Krissz22


Krissz22
aktív tag

fdfrs -el beszéltem tegnap meg egy találkát egy wifi kártyával kapcsolatban. A megbeszélt időpont után 19percel csöngetett meg, de én 15perc után eljöttem és mikor hívott, én már a buszon voltam, mondtam is neki, hogy sietnem kell, ezért jöttem el. Írtam is neki privátban, hogy részemről tárgytalan...
Ő állítólag ott volt a megbeszélt helyen, ő elmondása szerint kb.10 percel a megbeszélt idő után, de nem látott olyan embert aki wifi kártyát szeretett volna eladni. :DD
Ő tudta a számom, de én az övét nem.
Kérdem én, ha valaki késni fog a találkáról, nem jogos az az igényem, hogy felhív? Úgy gondolom ez elvárható. Ha 3-4-5 perc az még nem gond. Mert tegyük fel az egyikünk órája késik a másiké meg siet. Ha jelzi telefonon, hogy x időt késik az nem gond. Vártam már valakire, vagy 45percet, de ő 3x is felhívott. Vagy volt, hogy ott voltam a találkán, az illető pedig nem. Felhívom, erre ő, bocs teljesen kiment a fejemből, de utána autóba pattant és 10perc alatt ott volt és közben felhívott, hogy elnézést a késésért.

(#967) Krissz22


Krissz22
aktív tag

És ha már kénytelen voltam ide beírni, akkor megpróbálom felidézni az összes ''rossz'' bizniszt, amit itt kötöttem.

kunyik52 Tőle notebookot vettem, aminek az illető elmondása szerint 30perces akkuja volt. Töltőt nem hozott a találkára, de egy külső dvd meghajtót akart a töltő helyett felajánlani. :DD Én ezt nem fogadtam el, mondtam, hogy a töltő kellene. Mondta, hogy tudok venni 2-3 ezer Ft-ért. De mondom nekem ennek a töltője kellene. Mondta, hogy pár nap múlva lesz, mert hoznak. Mondom, akkor jó. Mondanom sem kell a végét. Töltőt nem láttam a dologból. Nekem kellett hívnom őt, többször is, ő nem jelentkezett. Emlékszek egy olyanra, mikor hívtam mondta, hogy most a Balatonon van. Azt hiszem még 2x hívtam, már nem tudom, akkor mit mondott. Ja és persze, a 30perces akku, az 0perces volt!

Zsolo007 Tőle egy komplett gépet vettem. Volt neki egy 3000+ -os procija, ami állítólag rossz volt. Nem ment ebben a konfigban. Én kérdeztem, hogy oda adja-e a konfig mellé. Oda adta. Itthon bele pattintom a gépbe és megy. Ezt újságoltam is felé, erre ő követelte vissza a procit. Ezen meglepődtem, hisz oda-adta. Megtehettem volna, hogy nem jelzem felé, hogy működik, de akkor nem jön ki, hogy ő ugye milyen ember is! :DD Kb. 2napra a bizniszre, privátban írtam neki, hogy akkor vegye vissza a bizonytalan alaplapot (3nap garit vállalt rá), erre kb 6-7 percre msn-en ír, hogy gondolkozott a dolgon és tartsam csak meg a processzort! Azóta is a tesóm gépében szuperál a kis Venice. :C

Talán 1-2 eset volt még. Ha majd eszembe jut, akkor leírom azokat is.

(#968) Attila_26 válasza XaraX (#226) üzenetére


Attila_26
aktív tag

Sorry Xarax.Késön mondtam le.Akkor most öri-hari? :O :O :O

(#969) Lortech válasza Speed® (#965) üzenetére


Lortech
addikt

Szörnyű tett volt lehazugozni, miután tényleg hazudozott nekik. :F
Nézd meg, revoltrossz 16-án írt be nem éppen szívélyes hangnemben a topikba: [link], addig meg vetített nekik az eladó, hogy réges-rég feladta, és még a 16-i válaszában is volt képe hazudni.


Én hasonló esetben elhajtottam volna a búsba a delikvenst.

Ő is elhajtotta a búsba, csak éppen semmi alapja nem volt rá.


Egyébként mondhat bárki bármit, de újoncokkal kizárólag előreutalás esetén kell bizniszelni. Igen ''rasszista'' vagyok, de így legalább megkímélem magam az esetleges kellemetlenségektől.

Még mindig nem érted? Megállapodtak valamiben. Senki nem kötelezte Buga_laci-t arra, hogy elküldje ingyen az ''újoncnak'' a semmire a csomagot, arra meg, hogy hazudozzon a feladásról idejéről, főleg nem kérte senki. Bárki bármit mondhat, mindenki azzal és úgy bizniszel ahogy akar, te meg bizniszeljél előreutalással újonccal, vagy ahogy neked tetszik.


Más kérdés, hogy néha az ''öregek'' is genyók..de statisztikailag jobb a helyzetük.

Az egyik ''öreg'' épp most rontotta a statiszitkát.

Thank you to god for making me an atheist

(#970) XaraX válasza Attila_26 (#968) üzenetére


XaraX
addikt

Szó nincs róla.
Nem hiszem,hogy láttál haragos szmájlit valahol.. :)
De tényleg most hallok felőled azóta először.. :((( :D ;)

(#971) Speed® válasza Lortech (#969) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A történet legelejéről lemaradtam, csak az szúrt szemet ahogy átfutottam a topikon, hogy regvoltrossz hazugozik. Ebben a megvilágításban más a helyzet, elnézést az érintettől ha megsértettem. B_Laci fasz volt, de közel sem tett olyat, amiért itt el kellene ásni örökre, persze egy bocsánatkérés a részéről valszeg segítene..

Ellenben téged megkérnélek, hogy kicsit gondolkodj, mielőtt gúnyos hangnemet ütsz meg akárkivel szemben, nem szartál spanyolviaszt hogy megtehesd.

(#972) Lortech válasza Speed® (#971) üzenetére


Lortech
addikt

Én nem ástam el, de nem segíti elő a bizalom helyreállítását az, hogy azóta sem írt a topikba, pedig látogatja a fórumot.

Nem kell spanyolviaszt szarnom, hogy úgy írjak, ahogy akarok. Úgyhogy megkérlek, hogy a saját stílusodról filozofálj, amíg Moderátor szó nincs a neved alatt.

Thank you to god for making me an atheist

(#973) Speed® válasza Lortech (#972) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Amíg velem beszélsz, addig megkérhetlek, hogy tarts tiszteletben, ehhez nem kell modnak lennem. Ha meg nem tetszik, akkor ne írj, elférünk, nagy a fórum. piece

(#974) Realradical


Realradical
őstag

PH!megbízhatóság oldal [link] frissítve eddig a pontig.

A desingt is átbuheráltam kicsit.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#975) Realradical


Realradical
őstag

Szeretném megkérni a nagyérdemű őskövületeket a fórumon, hogy ha emlékeznek olyan emberkékre, mint Hidi^ akik teljesen feketelistára tették magukat írják meg nekem egy priviben. Jó lenne a hozzá tartozó topic is, mint annó a knájf által nyitott keresem hidi^-t vagy mi volt a neve.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#976) old gray válasza Speed® (#973) üzenetére


old gray
addikt

Gratula, írj egy címet és küldök sört Heinekent küldjek? ;) A postaktg.-et vállalod? :DDD :DDD :DDD

Tényleg: a titkárnővel hogy haladsz? :U



[Szerkesztve]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#977) Speed® válasza old gray (#976) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Inkább számlaszámot adok és küldd az árát ;] 1éb infók priviben :P No OFF

(#978) g@bo válasza Tibiajax (#901) üzenetére


g@bo
nagyúr

azt a p@r@szt mindened. / hallgattassék meg a másik fél is /

este 1/2 10 kor felhívsz, és van pofád utána beszólni, hogy az ember ingerült. :W

elmondtam neked, mivel számtech boltban melózom, könnyedén kicserélhettem volna, de mivel nem volt gondom, nyugod szivvel adtam el, természetesen érvényes 3 év bolti garanciával.

részemről tehát annyit fűznék a dologhoz, hogy bizony szemétláda vevők is vannak, és a saját hüjeségük miatt másokat pocskondiázak.

(#979) g@bo válasza Oliverda (#932) üzenetére


g@bo
nagyúr

ez sajna jogos, és ezekért bocsánatot is kértem. előfordul, hogy meggondolatlan lépéseim miatt, másoknak kellemetlenséget okozok, de nem kárt.

természetesen a jegy árát átutalom utólag neked, ha ezt az igényed jelzed.

más.
ami az üzletelést illeti, -- velem is számtalanszor előfordult--, hogy meghirdetett termék helyett helyben, a fórumon vásárolnék másikat. nem áll módomban előre megvenni, majd ráérősen hirdetgetni, ezért általában az egy kalap alatt manővert próbálom / sok fórumozóhoz hasonlóan / kivitelezni. nos, ebből vannak a bonyodalmak, az egy hétre félretett alaplap, vga egyéb holmi a vevőnek mégse kell, mert 200 forinttal olcsóbban látott időközben egy másik fórumozónál, ennek következménye..... le kell mondani az esetlegesen megvásárolandó holmit.

számtalan ilyen privátom van.... bocsi mégse kell, sok sikert az eladáshoz. :P nem, nem kell rögtön azt hajtogatni, mert biztos egy tahó vagy. sajnos ez az üzleti mentalitás igenis elharapódzott.... kezet rá, de ha látok olcsóbbat, akkor szemrebbenés - és szó - nélkül a régit félredobom.

mit kellene ilyenkor tenni? mert egy elégedetlen post ilyenkor / ne nem mindig / megjelenik.

(#980) g@bo


g@bo
nagyúr

ellenpéldának, tibibaba.

[link]

[Szerkesztve]

(#981) Savanya válasza Tibiajax (#901) üzenetére


Savanya
addikt

Kissé sántit itt valami nekem .... Garis a lap és tudod hol dolgozik g@bo , csak be kellett volna vinni hozzá és máris újat kaptál volna . Másik meg miért adtad tovább ha hibás a lap ??? Akkor Te is negativ felhanggal szerepelhetnél itt , mert tudtad hogy hibás .
Nekem eddig semmi bajom nem volt g@boval , mindig korrekt volt és rendes garival adta azaz nem gianni meg hasonló itteni túltámogatott boltos gari , ami ha kell gariztatni már jönnek a bajok .

[Szerkesztve]

Mobilszámom: 70-516-8068

(#982) Tibiajax válasza g@bo (#980) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Nagy a szád gabo. Ez a baj veled, azon kívül hogy rossz lapot adtál el nekem és ezt a tényt mai napig még mindig tusolod. De nem baj, csináld csak. Én viszont szeretném ezt a történetet végleg lezárni, a lap már garanciában van, és a magam részét elintéztem, nagyon szeretném, ha végre befognád a szád, nem parasztoznál, babáznál, mert ezzel csak még lejjebb süllyeszted amugy is megkopott itteni 'szellemedet'. Hálás köszönetem ezért, meg a lapért, melyet volt szerencsém tőled megvásárolni, én zártam a témát, remélem, nem kell ezentúl veled foglalkoznom.

(#983) Tibiajax válasza Savanya (#981) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Garis a lap és tudod hol dolgozik g@bo , csak be kellett volna vinni hozzá és máris újat kaptál volna
:) ez jó. Ezt ki mondta Neked?..Ha ez így müködött volna, szerintes most lenne itt akármi is beírva?..
Na jó, nem is kell válaszolni :), én a témát lezártam.

(#984) g@bo válasza Tibiajax (#983) üzenetére


g@bo
nagyúr

mikor összefutottunk elmondtam, hol melózom, az üzlet bezár, és ha neadjisten garis problémád akad, hova mehetsz.

ennek ellenére előbb pofáztad tele a fórumot, mint cselekedtél volna, arra viszont kiváncsi lennék, mi támasztja alá, hogy rosz lapot kaptál, és nem az otthoni lamer beszerelés, vagy tuning, vágta haza? mert magadat automatikusan szakértőnek állítottad be, miközben én mi sem természetes, szart adtam. :F

bár érthetetlen, miközban számtech boltban melózom, a garancia önmagam részére a mai napig 5 perc, de neked szart adok el, hogy telerinyáld a topikot, mi sem logikusabb, igaz?

továbbá nem tiszta, ha bír a temék garanciával, mi a nyavajgás tárgya? ''(imádkozz g@bo)'' normális vagy? :W

azt továbbra se várd el, hogy éjjel 12-ig mindenre ingyenes support-ot kapsz, bársonyos női hanggal, és ha valami gondod van akár fél év múlva, a kezedet fogva kisérget bárki a városon át, hogy elintézz magadnak valamit.




(#985) g@bo válasza Tibiajax (#982) üzenetére


g@bo
nagyúr

elolvastad a topikot ? ph kollegának garanciális ügyben segítettem, itt vette a fórum, nem volt pappirja, megoldódott.

neked is van garanciád, érzed a dolog ízét? :(((

te kis korrekt vevő.

(#986) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

pffffffff
kicsit unalmasok vagytok már

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#987) gban válasza Kicsirics77 (#986) üzenetére


gban
Közösségépítő

Ha téged feketítenének be itt valótlan dolgokat állítva (nem tudom melyik félnek van igaza, de nem is ez a lényeg), te sem hagynád annyiban és elmondanád hogy gondolod, illetve hogy történt szerinted, nem igaz?
Ezért ne szóld meg őket hogy unalmasak, nem a te szórakoztatásodra írnak, hanem a vélt vagy valós igazuk elismertetése okán.
Ez a topic erről (is) szól, lehet ''szeretni'' vagy sem, ez van.
Amúgy meg ha ez unalmas, jobban örülnél ha naponta lenne 18 új HSZ hogy ki kit b@szott át?
Én jobban örülök ha napokig nincs új sérelem említve, jobb ez így, inkább csak egy téma fusson napokig mintsem tele legyünk új esetekkel..

[Szerkesztve]

Postázást nem vállalok.

(#988) poffsoft válasza gban (#987) üzenetére


poffsoft
addikt

annyit hozzá, hogy ez a topik nem erről szól, mit a vita legtöbb hsz-ének off-ja is jelez.
Érdemes új topikot nyitni ilyen vitákra(mint eleddig számtalanszor), ide elég egy link.
A rengeteg off-al a totyikot fogjuk kinyírni, szvsz....

[ Szerkesztve ]

(#989) Kicsirics77 válasza poffsoft (#988) üzenetére


Kicsirics77
veterán

osztom a hsz-t. :R

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#990) Tibiajax válasza Kicsirics77 (#989) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Én viszont nem osztom a hsz-t, Kicsirics77, ha unod, ne olvasd. A topic egy adatbázis alapja, ha veszel magadon erőt és visszalapozol jópár oldalt, meglátod, mennyi off-ot találsz.. Az a topic erről szól, emberekről akiket átvertek, csalókról, félreértésekről, különböző esetekről. Ha a topikcímre keresel választ és sallangmentes tényeket akarsz, tekintsd meg Realradical munkáját, ott nem leszenek offok.[link]
Én személy szerint gban hsz-ét osztom.

(#991) Kicsirics77 válasza Tibiajax (#990) üzenetére


Kicsirics77
veterán

részemről zárom a vitát és olvastam a totyikot pont azért hogy engem se verjenek át
na mind1 ez csak magánvélemény volt nyilván nem így kellett volna nekem sem reagálni ti meg megbeszélhettétek volna ezt priviben is
peace :R

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#992) Realradical válasza Tibiajax (#990) üzenetére


Realradical
őstag

Az én munkám is nehezítitek, ha szétoffoljátok a topicot. Innentől priviben le tudjátok tárgyalni. Ahogy én nézem félreértés és egy késői hívás lett az egész orrhúzás oka. Ha a privi nem jó nyissatok valóban új topicot neki vhol.

Na ennyi többet nem offolok én sem.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#993) poffsoft válasza Tibiajax (#990) üzenetére


poffsoft
addikt

én Realradikal véleményét osztom , csakis az ő munkáját nehezítjük, ill. a topik 'csúszik' szét. Leszámítva a privis ajánlatot, mert azt mások nem olvashatják....
Ha elovastad a hsz-emet , láthatnád:

nick: átvert, fekete pontot neki.
további részletek : [link]
ez pont elég lenne, szvsz.

real, sorry az off-ért, részemről lezártam :) :R

[ Szerkesztve ]

(#994) Vigneau válasza poffsoft (#988) üzenetére


Vigneau
félisten

Erre való a Ring topik. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#995) Tibiajax válasza poffsoft (#993) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Lassan már az 1000.hsznél tart a topic, és majd az elejéig végignéztem, nem értem, miért támadtok engem ezzel az off-témával most nagy hirtelen. Egyszerüen nem értem, vagy az van, h csak nálam borult ki a bili?? Akkor sorry, biztos én húztam a legrövidebbet.
Leírom, egyszer és utoljára, talán még túlélhető. Én nem akartam offolni, egy hszt volt szándékom beirni, amiben elmondtam valamit, de mint mostmár kiderült, innenstől fogva mióta h én beírtam, már mindenki háklis az offokra. Eddig nem, mostmár igen..
Befejeztem.

(#996) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Hát nem hittem volna hogy róla valaha rosszat fogok tudni mondani :o :

[kép]
kircso13
(tag)

Jópár hónapja már, hogy mi ketten elboltoltuk a videókártyáinkat, én egy ASUS 1950XTt adtam neki, ő pedig egy HIS 1900GT kártyát és némi KPt.
Személyes találka során cseréltünk, mikoris mindketten konstatáltuk, hogy: ''báze, a garipapírt otthonhagytam'' Nagy feneket nem kerítettünk a témának, megdumáltuk hogy kölcsönösen elpostázzuk, aztán ki-ki hazatért. Részemről a garipapír továbbítása megtörtént, részéről viszont mind a mai napig semmi :U
Ami abból a szempontból különösen kényelmetlen, hogy azóta az 1900GT elkerült Brumihoz, és azóta újabb gazdihoz. Bruminál még nem volt para a papírtéma, de a továbbadásnál már kellett volna és akkor már pöppet türelmetlenül álltam hozzá a dologhoz, lévén hónapok óta b@szott elküldeni kircso13. Az utóbbi időben többszöri megkeresésemre sem reagál, telefonja kicsöng, SMSeket megkapja, semmi válasz.

Ezúton szeretnék neki üzenni, ha valaki személyes kapcsolatban áll vele, adja át neki (bár valszeg el fogja olvasni itt..):

Peti!
Nem kívánom ragozni a dolgot, ahogyan már megírtam SMSben/privátban, juttasd el a garipapírt Bruminak a kérésemnek megfelelően, vagy ne, de ezzel vállalod a tényt, hogy anno átvertél és a HIS 1900GT nem is garanciális. Utóbbi esetben magam mellé ültetem a jelenlegi tulaját karistól és elmegyek hozzád személyesen, visszakapod az 1900GTt és elhozom az 1950XTt, a remélhetőleg még meglévő garipapírjával. A különbözet vatikáni valuta lesz, ez az ára a hazugságnak, a rászánt időnek/telefonálgatásnak/benzinköltségnek.
Bízom benne hogy a számodra kedvezőbb verzió bizonyul igaznak, bár ez továbbra sem mentesít a nemtörődömség/lustaság ténye alól. Magyarázd meg ha tudod, hogy mivel érdemeltem ki ezt a hozzáállást tőled annyi korrekt üzlet után :F
Várom válaszod, bármilyen formában/úton is érkezzen. Üdv..

ui.: én sajnálom b@zdmeg, érted?? :(

(#997) Muréna válasza Speed® (#996) üzenetére


Muréna
őstag

részvétem pajti, brumival elég jó kapcsolatba vagyok, probálok vmi infót szerezni..

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#998) Realradical


Realradical
őstag

PH!megbízhatósági oldal[link] frissítve eddig a pontig!

Ha netán megoldódik a dolog Kircso13-al dobj egy privit és leveszem a rosszpontlistáról.

[Szerkesztve]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#999) Hammon Serra válasza Speed® (#996) üzenetére


Hammon Serra
senior tag

Szia!

Ez a kártya nem nálam garis?

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#1000) Speed® válasza Hammon Serra (#999) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Hali!

Igazából passzolom, lévén nem láttam a garipapírt..[link] erről a kariról van szó, sztem vmelyik győri kiskerből vette. Legalábbis a 2009ig szóló gari ezt látszik alátámasztani, nálad csak 1 év gari van a termékekre tudtommal. Vagy rosszul tudom?


Muréna
Brumival én is kapcsolatban állok, többször beszéltünk már telón az ügyben, eleddig eredménytelenül :o


Realradical
Nem kell levenni, jó helyen van. Attól hogy esetleg megoldódik a dolog, még negatív. Nem kellett volna megtörténnie. De azért köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.