Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) God Vazzeg válasza dane (#150) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én is beoptam egy hasonló ''figyelmetlenséget'' nemrég, 19k ugrott a garancia válallása miatt, és egy széttört árut kaptam vissza :( (A személyt direkt nem írtam be :R)

Figyeljen mindenki! :R

(#152) Kicker válasza dane (#148) üzenetére


Kicker
senior tag

görény egy alak lehet, ilyet nem lenne pofám csinálni, akkármilyen naív is akitől vettem! Mit ér az a 500gb-s hitachi? 30-40 ezer? én tuti megsimogattam volna a helyedbe...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#153) dane válasza God Vazzeg (#151) üzenetére


dane
senior tag

miért nem irtad be?

(#154) dane válasza Kicker (#152) üzenetére


dane
senior tag

Most már mind1, de köszi a részvétet! :R

(#155) nat


nat
senior tag

Kéne egy névsor a topic végére.

(#156) krisztián98


krisztián98
tag

Aki figyelte mostanában itt a történéseket, az tudja, hogy jártam vettem itt a Ph-n keresztül egy Asus V9999 6800-as videokártyát. Amire azt ígérték, hogy 100%-os. Megjött a Posta haverral átvettük. Be a gépbe csíkozza a képernyőt. Biosz frissítés, még mindig rossz. Hiányzik a gpu-nak az egyik csavarja, le a borda és fura módon le volt sarkazva. Na erre pipa lettem írok a srácnak Msn-en, hogy szar a kártya erre ő: Buzi Posta :). Megemlítem neki a hogy a gpu-t a 4-ből csak 3 csavar fogja. Erre ő eltűnik (Hétfő este) Este tovább keresgéltem a Ph-n és előttem egy pár hozzászólással írta, hogy beszart a videókártyája. A Kedd az egy kicsit idegesítő volt számomra. Próbálom elérni a srácot, de semmi. Na maradnak a haverok és a rendőrhaverok, mivel a tudakozók az internetesek nem adták meg a számukat. Kedd este hívom a 198-at mondják, hogy titkos a szám. Intézkedtem is egyből. Két rendőr havernak is szóltam, hogy derítsék ki a számukat. Mondták, hogy szerda délután dolgoznak és lekérik a számát (erre már nem lesz szükség). Kedd este felhívom a 198-at mondják, hogy titkos a szám. Marad a 0640222444 ahol lehet hagyni üzenetet és óránként hívják őket ezért. De közben küldtem neki egy e-mail, hogy feljelentem, ha nem adja vissza a pénzt (ezt meg is tettem volna bár ez elég sokba kerül kermi + mi egymás kb80e, bár ezt utána kifizették volna, mert úgyis nyertem volna).
Majd ma hívott telefonomon (szerdán). Mondtam neki, hogy küldje vissza a pénzem pontosan 30e-t de most megint cigánykodik.
A lényeg úgy néz ki, hogy visszakapom a pénzem, ha nem akkor marad a rendőrség. A lényeg, hogy bárkitől veszek bármit előtte rákeresek iwiw-en meg ilyenek. Hála az égnek velem volt haverom végig a postai átvételtől egészen a próbáig (tanú). A Ph-nak jelzem, hogy köszi a moderátorok segítségét és jó lenne, ha csinálnának valami olyasmit mint a vakerán is ami van pozitív ill negatív visszajelzés. A csávó nick-je cumulus és**********

/Moderálva. - Race/

Minden Vasárnap megyek Debrecenből-Bp-Zalaegerszegre, majd pénteken vissza. Utasok jelentkezését várom, továbbá csomagok szállitását is vállalom. Tel:06304711243

(#157) Racecam válasza krisztián98 (#156) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Még egyszer nem szólok, hogy IRL információt nem rakunk ki publicba!!! :(((
Ha jó emlékszem, már modráltalak ezért!!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#158) blueMerle válasza krisztián98 (#156) üzenetére


blueMerle
veterán

Te hány éves vagy?
Rendörség? Ezért? Körberöhögnek.
Bíróság? Ezért? Körberöhögnek.

Jó, tegyuk fel, feljelented, node akkor sem a rendörségen szokás az ilyet barátom, látszik hogy nagyon de nagyon nem vagy tisztában a dolgokkal. Az ilyet a bíróságon szokás feljelenteni, és polgári peres úton rendezni. A rendörségre majd akkor menj ha bántott valaki vagy kiraboltak. Csak hogy tisztában legyel a dolgokkal.

Másrészt, mit fogsz te kezdeni az egy szem kariddal a bíróságon? Van rá bizonyítékod hogy valóban ilyen volt, azaz hibás a kártya? Tudod ezt bizonyítani? Komolyan gondolkozz el...mert ha nem, akkor még Te fogsz csengetni.

Ez van, átvertek :( Még mielött engem is fel akarnál jelenteni csak szólok, hogy nem ismerem aki átvert, mégcsak nem is magyarországi vagyok :) Sajnálom ami veled történt, csak valóban fel szerettelek volna világosítani, hogy a dolgok nem úgy mennek, mint ahogy azt a feltételezem kamasz fejeddel gondolod hatalmas duhödben.

[Szerkesztve]

(#159) Dudu67 válasza krisztián98 (#156) üzenetére


Dudu67
tag

Írd le máskor még a rendőr haverjaid nevét is te nagytudású, hátha olvassa valamelyik főnöke. Ugyanis a titkos telefonszám kiadása nem annyira legális, annak ''lekérése'' kizárólag bűncselekmény vagy szabálysértés elkövetése esetén elindított, elrendelt nyomozás keretein belül lehetséges. Úgyhogy jó kis kalamajkába kevered a haverjaidat, ha esetleg elmész a yardra, vagy a bíróságra és kiderül, hogy ezt a telószámot valakik már kikérték egyszer. Ugyanis az adatvédelmi törvény miatt ezeket a lekéréseket rögzítik, ki és miért kérte.



[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#160) Sanyi2007 válasza Dudu67 (#159) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Sziasztok!
Elsöként köszönet Dudu67-nek, aki belinkelte nekem a kivel érdemes, és kivel nem-üzeletelni szekciót.
Vele érdemes, korrekt volt, pontos, és még el is vitt utána az ügyfélhet, akihez mentem.
Igen sok mindent hirdetek itt a prohardveren, ugyhogy lesz csemegézni való.
A legutóbbi eset, mint negativ:

Story: Feltéve egy tuás PIII lap, 5990-ért. Rá egy érdeklödö:

Imcaaj: ''a full integrált-ér adok 5.5 k-t
s csütörtök délelőtt el tudnék ugrani érte...''

válaszom:
''ha addig nem viszik el, 5.5e-ért odaadom.''

Csütörtök este már hiányoltam a reakcióját, küldtem neki egy üzit:
''Szeva, legalább egy sms-t küldhettél volna, hogy nem jössz, hogy ne várjalak.
Vagy egy sms többet ér, mint az adott szavad?

Üdv
Sanyi''


erre a ''kedves'' uriember válasza:

''sorry,de nem volt lehetőségem...
és amúgy sem volt fix a dolog.. te is csak azt mondtad,h ha addig nem viszik el.. s mi van ,ha potyára megyek...
nah,de a lényeg,h már tárgytalan.. azért köszi...
bye''


válaszom rá:

''Utolsó leveledben azt irtad, hogy csütörtök délelött elviszed.
Ez nagyon szar duma, hogy ''mivan ha potyára megyek''
Telefonszámom megadtam, meg tudod kérdezni.
Legalább vállald fel, ha jellemtelen voltál.
De látom, még ez sem megy...
Bye...''

(#161) blueMerle válasza Sanyi2007 (#160) üzenetére


blueMerle
veterán

válaszom:
''ha addig nem viszik el,


Hm, azért van abban valami amit a srác írt neked, nem gondolod?

(#162) Sanyi2007 válasza blueMerle (#161) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

azért nem gondolom, mert azt irta hogy csütörtökön jön érte.
Ha kétségeim vannak, akkor felveszem a telefont, és megkérdezem.
Úgy gondolom, nem lehet gond felemelni a mobiltelefont, és odaszólni.
Szerintem ez igy lett volna korrekt.
Nem igy történt, szart az egészre, és ez igy nem korrekt. -ezt gondolom.
Ha egy kicsit is figyelmesebbek vagyunk, akkor vagy azt irom, hogy köszi, már nem kell, vagy ha igen, akkor megkérdezem, hogy megvan-e még.
Szerinted ez nem igy lenne normális?

[Szerkesztve]

(#163) krisztián98


krisztián98
tag

Hi! A rendőrös dologban tényleg igazatok volt le tudta volna kérni, ha akkarja, csak ezért őt feljelenthetik. De hála az égnek visszakaptam a pénzem. De szerintem mindenki jobban jár, ha nem szívatja a népet. Mi lett volna, ha valamilyen elmebeteg állatot fogott volna ki gondolok itt bőnözökre. Azoktól amit kapott volna. Bár ha akarnám a számát akkor iwiw Mór + családnév. És ott a rokonokat felhívni, hátha ismerik. Bár ez Pest esetén ill nagyobb városok esetén elég problémás.

[Szerkesztve]

Minden Vasárnap megyek Debrecenből-Bp-Zalaegerszegre, majd pénteken vissza. Utasok jelentkezését várom, továbbá csomagok szállitását is vállalom. Tel:06304711243

(#164) DrGonzo22


DrGonzo22
őstag

Akit mindenki KERÜLJÖN KI az: SALIXE1

160-as sata-s winyómat akarta megvenni, megegyeztünk az árban, 2szer is írta, hogy 100%, hogy viszi. (ez azért volt nagyon fontos nekem, mert előtte meg kellett vennem azt, amire kimenthettem az adtokat, természetesen tudott róla)

Miután leürítettem neki a winyót, alkudozni kezdett a lefixált árról, utána elutasította a találkozókat, majd mégis kért egy időpontot. Elmentem, vártam rá (2 óra volt a kis kirándulás Újpestre), nem jött, telefonját nem vette fel, sms-re nem reagált. Emailekre nem jelentkezett, iwiw-en sem. Ezután megkerestem a családját, mivel ő csak 17 éves, gondoltam a szülei nem adtak rá pénzt. De sajnos az egész család mentalitása ilyen, a kedves pedagógus mama válaszra se méltat, pedig iwiw visszajelzi, hogy a leveleimet olvasta...

Gondolom a winyó rajtam marad, és volt egy szép kis metrózásom. Amúgy Bartók Bencének (tel: 30/5996324 ) hívják az 'úriembert', ha esetleg más nicken kezdene el garázdálkodni... mert elég aktív, mindenkivel üzletelget, aprókat ad fel stb.

(#165) blueMerle válasza DrGonzo22 (#164) üzenetére


blueMerle
veterán

SZEMÉLYES ADATOKAT NEM KÖZLÜNK AZ ÉRINTETT BELEEGYEZÉSE NÉLKÜL!!! Hacsak ezek az adatok nem szerepelnek az adatlapján.

Én az itteni modik helyében ezért azonnali bant adnék, a mobilmania.cz-n mi is ezt tesszuk.

(#166) DrGonzo22 válasza blueMerle (#165) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Személyes adatait nyilvánosan megadta a hirdetési fórumban.

(#167) DrGonzo22 válasza DrGonzo22 (#166) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Tévedtem, tényleg privátban írta, na mindegy, szerintem az eset magáért beszél, iwiw-en pedig uezt a nicket használja, minden adattal együtt, szóval nem hiszem, hogy ennek különösebb jelentősége van. Kb. 30 mp megtudni, hogy kicsoda, viszont, ha új nicken kezd el mostantól üzletelni, akkor még sok másik embert is ugyanígy átverhet.

És ahogy elnéztem a többi a hsz-t ott is meg van adva név, tel. stb. Egyszóval nem hiszem, hogy bármi kirívó lenne a hsz-emben. Elvégre ennek a topiknak az lenne a feladata, hogy kiszűrje a PH-ról azokat, akik nem megfelelő módon használják az apró rovatot.

[Szerkesztve]

(#168) pink75 válasza Dudu67 (#159) üzenetére


pink75
aktív tag

muhaha, hol élsz te?
kb 10 perccel azután, hogy nekitolatott ismerős kocsijának (baja nem lett, de köcsög módon válaszolgatott a delikvens, ki se szállt, mielőtt elhúzott), máris megvolt rendszám után a mobilja...volt is hirtelen sűrű elnézést...

xxx

(#169) Dudu67 válasza pink75 (#168) üzenetére


Dudu67
tag

Nem azt mondtam, hogy nem lehet megszerezni az adatokat, hanem azt, hogy ha nem vagy észnél, baja lehet az embernek, aki haveri alapon segít neked. Alapban nem igazán foglalkozik senki vele, hogy visszanézze, visszahallgassa, csak ha valami ''gáz'' van, és az alapján, amit a kolléga leírt lehet ''gáz''.



Amúgy pesten élek. :DDD

[Amit a #159. hsz.ben írtam a hivatalos út, ami ugye megkerülhető.Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták héberül. A realisták pedig lőni ! http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#170) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

Nos, a Senior tag-ság sem jelent garanciát arra, hogy az illetö tartsa az adott szavát...
Realist nevü ''kollégával'' kedd magasságában megbeszéltünk egy videókártyát, hogy csütörtökre hozza. Ezek után még annyira nem képes, hogy telefonon jelezze, este várt egy üzenet, hogy eladta drágábban. -neki pontosan 2500 ft ért többet, mint a becsülete!


[Szerkesztve]

(#171) jerry311 válasza Sanyi2007 (#162) üzenetére


jerry311
nagyúr

Nincs ebben semmi.
Ha pl. nekem egy eladó nem mondja fixre, hogy az enyém lesz a termék, akkor keresek másikat.
A vásárló vásárolni szeretne, olcsón, gyorsan, jó cuccot. Elég nyilvánvaló, hogy ''ha'', ''talán'', ''remélem'' és egyéb feltételes eseteket senki sem vesz komolyan, tehát nem fog elenni egy találkozóra, hogy hátha ott lesz az eladó meg a cucc. Sőt elég valószínű, hogy nemleges válasznak tekinti.

(#172) realist válasza Sanyi2007 (#170) üzenetére


realist
őstag

Szerintem elég komolytalan ügy, de azért reagálok rá én is hamár megszólítottál (itt jegyzem meg köszönöm, hogy privátban jelezted, hogy beírtál ide!!).Először is engedd meg, hogy idézzek tőled két nekem írt gondolatot:
„nem felhasználó vagyok, hanem ezzel üzletelek”
„tényleg tovább szeretném adni, és hogy ha keresni szeretnék rajta, akkor 4500ért nem igazán éri meg érte mennem”

Én viszont nem üzletelek, hanem a párom kártyáját kellett eladnom. Mindenesetre megjelöltem egy helyet és egy idő intervallumot amikor szívesen átadtam volna neked(de tényleg!). Ami sajnálatos módon részedről nem volt megoldható (megjegyzem a ’lehetetlen’ táv amit meg kellett volna tenni érte kb. Lehel tér – Oktogon). Te ki akartad próbálni ami természetesen nem gond, bár a „ph-s” (azaz próba, garit adtam volna rá, igaz ez nem került szóba, de erre felé ez szerintem természetes), nekem viszont a karácsonyi rohanás miatt nem jött össze. Ezért is írtam, hogy „esetleg csütörtök”. Majd jelentkezett egy úriember, aki úgymond a Te hasznodat is az én (azaz a párom zsebébe) kívánta tenni és tudtam vele egy mindkettőnknek megfelelő helyen találkozni, nade minek is írom ezt a történet vége már ismert…

Hidd el nem akartam neked rosszat, de soha nem írtam, hogy nem adom másnak jobb áron és ezt Te sem kérted.

Az ügy részemről lezárva, ide sem kívánok többet reagálni.

(#173) Sanyi2007 válasza jerry311 (#171) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Nos, azt gondolom, hogy ha valamiben megegyezünk szóban, akkor a tisztesség úgy kivánja, hogy tarjuk is a szavunkat, vagy legalább telefonon elöre jelzünk, hogy ne várja a másik.
Alapvetö figyelmesség, még ha sokan kurvára leszarják a másikat, csak addig figyelmesek, ameddig érdekük füzödik hozzá. És ez szerintem nem túl jó.

(#174) Sanyi2007 válasza realist (#172) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Nos, azért még élnék a reagálás jogával, még ha jelezted is, hogy részedröl lezártnak tekinted, két emberen áll egy kommunikáció.
Igen, elöre szóltam, hogy mivel eladásra venném, annyit tudok érte felajánlani, amit el is fogadtál.
Próba garit meg sem emlitetted, nyilván ezért ragaszkodtam a kipróbáláshoz. Utólag már persze bármit lehet mondani, a kérdés az, hogy mennyire adunk a másik szavára. -pláne azután, hogy kiderült, hogy semennyire nem tartja az elöre megigért dolgokat, söt, még a telefont sem képes felemelni, hogy szóljon, hogy ne várjon a másik.
Az idöpont hogy vagy nálam, vagy nálad kipróbáljuk, ha jól emlékszem neked nem felelt meg, és végül is a csütörtököt mondtad, hogy akkor a próba megoldható. (szóval szóban le lett fixálva mint az ár, mint az idöpont)
Igen, tényleg nem kérdeztem azt, hogy oda adod-e másnak, mivel már megegyeztünk, és úgy gondoltam, hogy felnött emberek vagyunk, és amit kijelentünk, azt aszerint is tesszük.
-vagy lehet, hogy csak idösebbek leszünk, de ilyen szempontól megbizhatatlanabbak vagyunk, mint egy gyerek....

(#175) jerry311 válasza Sanyi2007 (#173) üzenetére


jerry311
nagyúr

Eddigiekből végig az derült ki, hogy az üzlet nem volt biztosra köttetve sem szóban sem fórumban.
''X-napon a tied lehet HA addig el nem viszik.'' - ez nem köt senkit semmihez, legfeljebb majd X napon keresi egymást a vevő meg az eladó, ha nem akkor vagy nem kell már vagy elkelt már. Nem kell ezt túlbonylítani, hogy így hívott meg úgy nem hívott, meg nem is írt.

(#176) Sanyi2007 válasza jerry311 (#175) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Jerry, Te nem vagy véletlenül fáziskésésben? :DDD
'''X-napon a tied lehet HA addig el nem viszik.'' - hol láttál most ilyet?
(egyébként meg, ez esetben tökéletesen egyet értettem volna, ha a vevövel ebben állapodunk meg KÖLCSÖNÖSEN. De most ilyenröl szó sem volt...)

Más:
Szerintem ha a vevö váratja az eladót, és mégsem kell neki, akkor úgy illik, ha jelenkezik. Az eladónak meg, ha eladná idököznben, akkor odaszólni a vevönek.
Ugyanez ha a eladó váratja a vevöt, noha ez szerintem a ritkább eset...



[Szerkesztve]

(#177) jerry311 válasza Sanyi2007 (#176) üzenetére


jerry311
nagyúr

De, kicsit, néha nem sikerül megnéznem, hogy éppen hanyas hsz-t olvasom és mennyi van összesen a topicban :DDD

(#178) ricsi99


ricsi99
addikt

Hi!
Jött egy ''Heureka'' nevü tag.
Eladtam neki egy 9800-se karit ,levette a hűtőt ,telenyomta ezüstpasztával vajd visszahozta ,hogy szar ,nem megy nála. Természetesen ''ő semmit sem csinált hazavitte és rögtön nem indult'' , nekem nem szólt semmi.
Miután észrevettem ,mondtam neki így ez nem garis, de lazán kiröhögött és ezt írta.
''Szia

Ha teljesen lepucoltad, akkor mitől zárlatos. Nálam indult a gép, csak kifütyülte.A lapom is működik rendesen. Ha a paszta vezeti az áramot és zárlatot csinál,(van itt 9800xt az is tele van baszva ezüstel mégem zárlatos és megy) akkor most nem tudnék neked irni, mert procimon is az van és az új VGA-n is. A kártya egyszerűen szar volt, és kész. A második leveledet pedig meg sem kaptam renden? nekem is van ismerősöm a hatóságnál. Ja és ha nem fenyegetőzöl azonnal akkor lehet pozitvabban állok a dologhoz. Te nem tudod bizonyitani hogy jó volt a kártya és azt sem én basztam volna el.

Üdv Attila''

Ja .a kártya teljesen halott ,azt a lapot is lazán elégette amiben ,2 óra pucolás után beleraktam....


[Szerkesztve]

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#179) Sanyi2007 válasza ricsi99 (#178) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Látod Ricsi, mondtam, hogy nekem add el... :(((
Azóta vettem egyet Rivétöl, de fog még egy kelleni, úgyhogy felkeresem megint.
Neked meg, fel a fejjel, ha valami eladó cuccod van, inkább keress meg engem, biztosabb mint az ''ilyenek'' :(

(#180) mycso válasza 04ahgy (#143) üzenetére


mycso
veterán

Hasonló képpen jártam Savanya kollégával. :(
Vettem tőle ramot, itthon 2 gépben/lapban/ is megnéztem, a memtest csak úgy ontotta a hibákat /ő is 3nap vagy 1hét garral adta/.
Persze hívtam egyből, hogy nem megy erre ő kompatibilitási hibákra, meg arra hivatkozott, hogy biztos én rontottam el. LoL

Aztán kitalálta, hogy visszaveszi, de csak jópárezerrel kevesebbért./4k/ asszem 14k volt a ram.

Aztán egy személyes találka+kisebb beszélgetés után odáig sikerült eljutnom vele, hogy 12-t visszadott. :(

Emiatt azóta is borzasztóan inkorrektnek tartom. :(
/vagy ne vállaljon garit, vagy ha vállal akkor teljesítse is/

[Szerkesztve]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#181) Sanyi2007 válasza mycso (#180) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Tökéletesen igazat adok Neked. A lényeg itt van:

''vagy ne vállaljon garit, vagy ha vállal akkor teljesítse is''

Neki 2k ért többet az adott szavánál, a becsületénél.
Add át neki a gratulációm....

(#182) Sanyi2007 válasza #64791808 (#137) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

válasz a 137-esre!
Mintha magamat olvasnám! :R :R :R

[Szerkesztve]

(#183) YouCanCANON


YouCanCANON
tag

Jim Tonic
(PH! addikt)


Egy Aopen mini-ITX lapot árul(t) procival, noti HDD-vel, stb... megbeszéltük több mint egy hete, hogy megvenném. Picit emelt a megbeszélt áron, de mind1, lenyeltem... ha valaki 1-2 ezressel cigánykodik, hogy épp máshol kérték de ha még dobok rá enyém... mondom mind1, mert kellett a cucc. :U

Megvette mhozzá a házat... amiböl a tápot eladtam, mert ez a lap külsö tápról megy (kis adapter).

Na erre, több mint egy hétig semmi válasz... pedig irtam is neki, hogy megyek Bp-re ott átvenném. Még annyit irt hogy késik a lap Németországból, a többi már megvan. Mondom fasza, itthon kialakitottam a házat, rendeltem hozzá noti ODD -t. :O

Erre ma ír, hogy eladta másnak máshol... ekkora csíra legyen valaki :W

A házzal meg igy táp nélkül mit kezdjek? Számitottam rá... ezért vettem még TFT-monitort is... köcsög :(( :(((

You Can CANON * eladó minőségi szervercuccok: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=96871 *

(#184) #00809728


#00809728
törölt tag

Myki19 vagy már Myki20 sajna anno elszámoltam magam lemezekkel és tőbbet vitt.Azt mondta erre jár 2500ft megadja.De sajna nem járt erre. :(
Majd írt küldjek neki számlaszámot.Küldtem de oda se érkezett meg.

Nem a szaros 2500ft-ért sírok itt hanem a szavahihetőség maitt. :B

(#185) Hunci válasza SEMTEX (#132) üzenetére


Hunci
aktív tag

Semtex az egyik legyoob üzlettárs !
S az egyik legrendesebb alak akit eddig ismerek a PH!-n ! :R

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#186) nat válasza Hunci (#185) üzenetére


nat
senior tag

Akkor azt ide:[link]

(#187) Hunci


Hunci
aktív tag

Noss !
Engem is ért kellemetlenség !
Nemtoom hogy ismeritek-e IvánH ( nemtoom hogy irja )
Noss elégggé kellemetlen volt a szitu !
Egy szépkis DFI lapot boltoltunk volna el !
Nem vok egy aktiv kereső , s nekem sajnos gyorsan kell a dolgokat pörgetnem !
Felvettem MSN-re a srácot !
Szépen elisbeszélgettünk !
De mindig valahogy ott lyukadtunk ki hogy Ő milyen tisztességes ...
No mondom ok !
Szal a lapért kaptam kp-t egy 64 MB-os tit4200-at + egy 128 MB-os tit 4200-at + egy ASUS v7100-ast
A nyalóka : A két tit közül semelyiknek sem volt yoo a ventije , s a 64 MB-os 3D Mark alatt kékhalált produkált !( S piszokhangos volt )
Mondtam neki hogy nekem ez igy nem yoo már a hajamattéptem de direkt nem húztam fel magam s diplomatikusan próbáltam meggyőzni !
Mindezekután a lap visszajött hozzám !
27.én találtam egy vevőt s elindult a lap Győrbe !
Most azon feszengek hogy yoolegyen mert ha akármi baja van akkor nemttom mit teszek.

Ja nincs gépem hanem notim van , s igy letesztelni sem tudtam a cuccot :U

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#188) Hunci válasza nat (#186) üzenetére


Hunci
aktív tag

Oksi
Ottis tömjénezni fogom :DDD

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#189) ricsi99


ricsi99
addikt

''zezoli'' [link]
''ufo2'' [link]

ezeknél sem él az 1 naposkipróbálási gari ,mind2 piti 3k-s biznic volt

zezoli , töbszöri levélre sem reagált
ufo2 , hirtelen el kellett utaznia
:( :( :( :( :( :( :(

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#190) ricsi99 válasza YouCanCANON (#183) üzenetére


ricsi99
addikt

Jim Tonic
(PH! addikt)

nekem tavaj nagyon nagyon + tapasztalatom volt vele,(Mondjuk én előre utaltam) ,nem tudom mi történhetett vele :F :F :F

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#191) Sanyi2007 válasza ricsi99 (#190) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Ricsi, Te vagy az én emberem! :D
Van vagy 10db p4 laptopom, elutalnád elöre az árat? :)
Huhh, az még Hawaii-ra is elég lenne :)))

[Szerkesztve]

(#192) Sanyi2007


Sanyi2007
aktív tag

Én most Robigidára várok nagyon, kb. 2hete igéri, hogy elviszi a megbeszélt házat táppal, eddig mindig közbejött valami, de gondolom nem az a 2990Ft lesz több, mint a becsülete...
Elvileg tegnapra beszéltük meg, áttettük mára, 19.42 van, de eddig semmi visszajelzés.
Kiváncsian várom a fejleményeket....

(#193) Sanyi2007 válasza Sanyi2007 (#192) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Nos, Ribigida korrekt volt, megérkezett, csak sajna a táp ami ebben a házban volt, nem megfelelö az ö gépében. Hatalmas piros pont, még segitett pakolni is!!!

(#194) 5teve válasza Sanyi2007 (#193) üzenetére


5teve
senior tag

akkor nekem is jár a pirospont, mert én is segítettem. :DDD

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#195) Sanyi2007 válasza 5teve (#194) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

igen, de Neked csak egy fél :)))

Fogynak rendesen, lassan már csak kb. 20db ház maradt! :))))

(#196) Kasza08 válasza Hunci (#187) üzenetére


Kasza08
őstag

Bocsi, hogy ezt írom !
De már asszem a viccrovatba is szóvá tették !
Hogy !
Miért kell Minden mondad után felkiáltó jel? !

:DDD :DDD :DDD !

(#197) ricsi99


ricsi99
addikt

Ismét egy (NEM) kellemes tapasztalat.
Hétfőn édesanyám multifunciós (MP390 -es) nyomtatója ''Megtelt a festékhuladéktartály'' üzenettel megállt.Ilyenkor még lehet egy 20-50 nyomtatni de a következő patroncserénél szó nélkül letilt a nyomtató! Mivel otthon dolgozik vele nap mint nap ,ezért felhívtam ''hanka''-t itt a ph-n mert ő azonnalra vállal ilyen tipusú hibák javítását [link] idézem:
''EPSON, CANON NYOMTATÓ JAVÍTÁSA!

- Canon esetén ''Hulladéktinta gyűjtője megtelt''
- Epson esetén ''A nyomtató egyes belső alkatrészeinek lejárt az élettartama''
hibaüzenet javítása és fejtisztítás. Ilyen hiba esetén a LED-ek (felváltva) villognak.

Ár: 2300.-tól 3500.-ig (típustól függően változik)
Cím: Bp., Hungária krt. 7.
Tel: 06(20) 212-4757''

Felhívtam ,mondta semmi gond ,vigyem nyugodtan minden epson canon típusú nyomtatóhoz van felszerelésük. Mondom ok ,de előtte azért még elküldöm privi-ben is a nyomtató pontos tipusát. (Biztos ami biztos)
Ezt a választ kaptam rá:
''du.3-tól este 7-ig jöhetsz
ár: kb. 6500. pénz''

hát mondom több mint 3500Ft ,de egye fene sürgős a cucc
Öcsémet megkértem bevitt kocsival ,mert én utánna (este 7) megyek melózni.
Odaértünk... elővette egy könyvet és mivel sok funckiós ,minden funkció után feljebb srófolta az árat ,a végösszeg 7900ft volt!!!!

Úgy voltam ha már itt vagyok nem érdekel csak csinálja meg!
Vittem megammal egy gagyi epsont is ami kb 1 hónapja ugyan igy megált ,de mivel régi ócskavas ezért halogattam meg nem foglalkoztam vele ,de most mondom ha oda megyek elviszem azt is. Erre a tipusra 4500Ft mondott! Erre majdnem kiröhögtem ,és mondom annyit nem ér az egész hadjuk,mikor látta hogy nem vagyok hajlandó semmijen alkura ,elválalta 2500Ft ért. Azt mondta 10 perc az egyész (Mind2 nyomtató)
kb 10 percnként mindig szólt hogy még mindig nincs kész mert ez annyíra új tipus ,hogy még nem talált hozzá megfelelő softwaret (Én tavaj tavasszal amikor megvettem ,már egy nagyker mélyéröl ,került elö. mert már nem gyártsák ezt a tipust. (24-es patron) !!!)
50 perc után mondtam ,hogy nekem mennem kell melózni!
Erre mondta hadjam ott még küzdenek vele.+ a kissebb nyomtatónak nem is a festéktartály a baja anem fej hibás!!!
Nekem itt már tele volt a hócipőm mert se az ár ,se a hozzáértés-t ,se a hozzáálást nem találtam igazán nyerőnek.
Itt visszaadta a pénzt, MIVEL ELŐRE ELKÉRTE!!!!
No én be melóba öcsém haza.
Nos Este még felhívott hogy visszarakta a mp390-es nyomtatót ,és valami Service hibaüzenettel áll és nem működik.
reggel hazamegyek ,és megnézem mit ír ki a nyomtató.
Attól tartok ,nem hogy nem sikerült megcsinálni ,hanem valamit tönkretenni sikerült a nyomtatóban. Igy nem elég ,hogy feleslegesen elmentem hozzá ,hanem el is romlott és ugrott is így a garancia, igaz nem sok még 1-2 hónap, de ha újat kell vennem vagy beveszik a szervízbe és 2 hétig rajta ülnek ,és csengethetek vagy 20k-t akkor sem érzem hogy jól jártam volna...
Nah röviden ennyi

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#198) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Anno én is jártam úgy a 9600xt karim eladásakor hogy jelentkezett rá 1 srác (az itteni nevére már nem emléxem, de msn-en ''Necromancer'' néven volt fenn), msn-en lefixáltuk a dolgokat, aztán mebgeszéltük hogy Debrecenben talizunk (épp ott melóztam akkor) és ott megütjük az üzletet. A megbeszélt idöpont ellött 2 nappal mondtam neki hogy másnap megbeszéljük akkor pontosan hol találkozunk. Másnap nem volt msn-en és azóta sem. Gyanitom hogy letiltott, de hála istennek volt más érdeklődő is a karira, és igy nem is foglalkoztam vele. De azért vannak gyökér emberek még a földön. Nem csináltam volna belőle nagy ügyet ha visszamondja, de legalább akkor szólt volna hogy akkor bocs de nem kell.
Amúgy észrevettem hogy az utóbbi idöben egyre több ilyen ember jár a ph-ra. Azt hiszik ez itt a játszótér ahol mindent megtehetnek, és igérgetnek össze-vissza.
Tényleg jó volna valami rendszer ennek megoldására, mint pl vaterán vagy valami ami álltal lehetne minősíteni.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#199) ricsi99 válasza ricsi99 (#197) üzenetére


ricsi99
addikt

Ma bekapcs, error 343.... ha kinyitom a tálcát a fejet sem húzza középre.
Indulok vele a Hivatalos Canon szervízbe... no comment!

UI:Ezt a fórumot nem lehetne kiemelt helyre tenni?

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#200) Digital válasza ricsi99 (#190) üzenetére


Digital
addikt

Én is biznyákoltam Jim Tonic-al,minden rendben ment! Sőt...

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.