Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) behappy válasza I_Am (#50) üzenetére


behappy
aktív tag

:C

(#52) BobMaster válasza Loretto (#45) üzenetére


BobMaster
senior tag

És a nyugati előtt a gombánál összedobsz egy teszkonfigot? Vagy egyből lakásra mentek? :B ;]

Nem is emléxem, hogy ki volt, a Kereső használatával megtalálhatod a topicot. Matrox G450-G550 kártyák kerestem. A fószer elküldte postán, hogy teszteljem le és vagy a vasat küldjem, vagy a zsét.

A vásárlás minden esetben bizalmi alapon történik. Ha bemész a boltba, veszel egy joghurtot, hazaviszed és észreveszed, hogy lejárt, akkor egyrészt hiába mész vissza reklamálni, másrészt mondhatják azt is, hogy ''előtte is oda volt írva, amikor megvette, nem lát a szemétől?''

Én meg mohácsi volnék, vagymi :)

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#53) kirkri


kirkri
addikt

Hogy rövidrezárjuk a dolgokat hagyjuk az én esetemet, ha másnak is volt valamilyen esete akkor azért írja meg. Én pedig már nem fogom hívogatni, mivel nem érdekel tovább az üzlet, meg aztán azt írta, hogy majd keres, tehát várok türelmesen....

21 éve a Prohardveren! ™

(#54) Janesz válasza I_Am (#50) üzenetére


Janesz
őstag

Bocs,hogy beleugatok..eddig nekem még mindenki korrekt volt..:) átjönnél ide és igazságot tennél??mert porig aláz két suttó és még nekem kell magyarázkodnom olyan dologról ami nyilvánvaló!! és lécci elolvasnád az én régi kártyaeladós topicomat is a 46.hsz-tól..azt is belinkeltem oda...Köszi..Bővebben: link

(#55) kirkri válasza kirkri (#47) üzenetére


kirkri
addikt

Most tényleg béna voltam, mivel a 10-es hozzászólást akartam figyelmedbe ajánlani.

21 éve a Prohardveren! ™

(#56) Loretto válasza BobMaster (#52) üzenetére


Loretto
veterán

nem nem megyek keőora. de pl shefterrel azt meg tudtam oldani hogy pl szervizbe megnéztem a lapot a saját cucommal.szvsz korekt volt.
de tényleg elengedhetetlen a bizalom.

Soirée...

(#57) kirkri


kirkri
addikt

Na, akkor csak hogy kerek legyen a sztori: ma reggel felhívtam a megadott számot, beszéltem a sráccal. Azt mondta, hogy természetesen eladó a lap holnap el is hozhatom, majd nemsokára visszahív és leegyeztetjük a dolgot. Ez volt de. 10-kor, azóta is hív. Szóval nem kellene annyira védeni…

21 éve a Prohardveren! ™

(#58) LOTR válasza kirkri (#1) üzenetére


LOTR
addikt

amióta beléptünk unióba a rendőrök nem vehetnek el semmit az emberktől, gyorshajtásért sem, legfeljebb kapsz egy határozatfélét, hogy szolgáltasd be

One Ring to rule them all

(#59) rii


rii
nagyúr

Nekem leküldtek szerdán kocsival egy monitort, amit én csak 1 hét múlva tudtam kifizetni. Utólag elmentem a bankba, és befizettem a számlaszámára, amit email-ban küldött el.

Tehát én jó üzletfél vagyok..... :D

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#60) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Szerintem itt zárjuk le a témát addig amíg Hobbizoli meg nem érkezik újra a PH!-ra.


G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#61) duracell89 válasza behappy (#9) üzenetére


duracell89
senior tag

hát nekünk a minap el akarták...fater ''kicsit'' (;]) gyorsan hajtott, és lekaptak, de után egy kis ellenszolg. fejében megúsztuk :)

(#62) süti5 válasza Grafiqs (#60) üzenetére


süti5
őstag

http://www.prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=97670
A link tanúsága szerint 16-án is PH-n volt, legalább illett volna írnia a srácnak, hogy mi a pálya...:(((

(#63) Loretto válasza süti5 (#62) üzenetére


Loretto
veterán

ugye nem baj
Bővebben: link

Soirée...

(#64) süti5 válasza Loretto (#63) üzenetére


süti5
őstag

Köcce:))

(#65) Keitaro


Keitaro
addikt

De ez a topik 17.-től vonatkozik
(go to #1. megnzé idő. 17. este lett nyitva)

(#66) süti5 válasza Keitaro (#65) üzenetére


süti5
őstag

:))
Tudom, hogy akkor nyitotta, de ez most lényegtelen. Nem azt nehezményeztem, hogy ide nem nézett be.... Azt írta a topicnyitó, hogy egy hete nem jelentkezett.... Meg hogy rendőrségen csücsül, kisebb gondja is nagyobb annál, mint hogy felhívja, vagy PH-zzon. Ennek ellenére mégsem lehet akkora nagy a gond, ha fórumozott, csak nem vette fel vele a kapcsolatot:(

(#67) Qorthral válasza Keitaro (#65) üzenetére


Qorthral
őstag

''Na a srác azóta se jelentkezik, /múlt hét közepe óta/ küldtem neki SMS-t, de arra sem válaszol.''

Azaz jóval 17.-e előtt volt a dolog, ergo lett volna ideje az arcnak írni ha 16.-án még PH!-zott.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#68) slug válasza Qorthral (#67) üzenetére


slug
senior tag

Ne sirankozz mar, szerintem most neki is meg van a gondja, majd jelentkezni fog meglatod

(#69) kirkri


kirkri
addikt

Most már nem érdekel az üzlet, mert ma vettem egy másik lapot. Felőlem most már ott jelentkezik, ahol akar.

Szerk: Egyébként 14-én kellett volna találkoznunk.

[Szerkesztve]

21 éve a Prohardveren! ™

(#70) Loretto


Loretto
veterán

lassan a címet kellene változtatni. bár biztos reagál majd hobizoli.

Soirée...

(#71) atus válasza Loretto (#70) üzenetére


atus
senior tag

Hamarosan... ;)

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#72) realist


realist
őstag

caltmant mindenki kerülje...

(#73) hobizoli


hobizoli
nagyúr

Na...eloszor is, nem olvastam vegig a topikot, IRC-n szoltak, amint elokerultem, hogy mi van.

Masodszor: azert nem voltam 2 napig, mert ugynezki szethulott a Raid0-s tombom tegnapelott, meg fuggoben van a dolog, remelerm gyogyithato, mivel a Win boot megindul rola, de a [winrootdir]\system32\hal.dll hianyzik vagy serult -re leall. Ha holnap utanig nem lesz megodas ra, marad a fdisk+format meg, ami ezzel jar. Egyebkent maskor is eltuntem 2-3 5 napokra sot tobbre is, megsem gondolta senki, hogy vmi rosszat csinaltam
Harmadszor, a cucc nem az enyem (volt), teloszam az ismerose, aki ezt a kambot cserelte, mint azt a topikban is leirtam es azert is volt odairva, hogy ahol erdeklodni kell az ez a ''ab-cdefghi'' szam, mert az az O szama.
Negyedszer: az adataimnal meg ott van az en a szamom, akit erdekelt, eddig is megtalalt azon, 7 eve ugyanez a szamom, es masik kartyam nincs.
Otodszor: nekem sem idom, sem kedvem nincs masok cuccaival foglalkozni, meg futkoraszni utana/vele...a hirdetest feladtam, neki otthon nemvan internet. Ennyi.
Hatodszor: megy vmi urban legend, hogy elvetteka jogsimat vagy mi...hat ez sem igaz, koszoni szepen jol van itt figyel az asztalon, akit erdekel, lefotozom es elkuldom.


hobizoli

több drón kell ;P

(#74) kirkri válasza hobizoli (#73) üzenetére


kirkri
addikt

Na most nem győzök bocsánatot kérni. De komolyan! Az nem derült ki sem a hívásokból, sem a topikból, hogy ez nem a te cuccod, amit eladsz. A számot láttam, hogy nem az ami az adataidnál van, de nekem is két számom van, tehát ebből sem tudhattam a dolgot. Szóval akkor az ismerősöd volt a ludas a dologban. Jobban megválogathatnád, hogy kinek a hirdetését teszed fel, mivel így a saját hírnevedet is rombolod.
Még egyszer bocsi. /Már ha tényleg nem veled beszéltem telefonon.:) De miért is kétkednék? :D/ Na mindegy, zárjuk rövidre, mint írtam vettem másik lapot, tehát egyébként sem érdekelne már a dolog.

21 éve a Prohardveren! ™

(#75) hobizoli válasza kirkri (#74) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Masok hujsege miatt nem fogom tartani a hatam...ezt senki ne is varja el

Nekem most elolvasva is egyertelmu, hogy a hirdetesben szereplo cuccok nem az enyemek mert kulon ott van, hogy mijen szamon kell erdeklodni. Es nemi logikat feltetelezve/hasznalva az is tok egyertelmu -de nekem annelkul is-, hogy a szam azert van kulon megadva, mert nem azonos az enyemmel, hiszen az enyem ott van az a adatoknal...kulonben minek adnam meg, hm? Meg ha le van irva, hogy csere mistt eladoak lettek a havercsavo cuccai es ott a szam, akkor abbol hol jon az ki, hogy en veszem fel megadott a teloszamot, ha az adatoknal meg van adva egy masik? Igen, az direkt csak azert volt megadva, mert az az ove. Az adatoknal levo szamot miert nem hivtad fel egyszer sem, ha nem vagyok indiszkret? Sosincs kikapcsolva, max nemitva :U, ha elkuldod a szamot meg vissza is hivtalak volna :(((

Egyszer szurtam el eddig talalkozot, mert feluletesen olvastam el a helyszint, es Henger egy masik hid budai hidfojenel vart...az a huje 4-6 villinger mindketton jar :DDD. Mondjuk akkor elvehettek volna jogsimat, mert ahol lehetett 100 felett mentem, hogy gyorsba' aterjek, de rendor masfel-ket eve nem allitott meg - szerencsere. Megegyszer thnx neki, hogy akkor ott megvart.
Kulonben szinte mindig en erek oda elobb, de ha nem, akkor meg az is a megbeszelt idopont elott van/volt.


hobizoli

több drón kell ;P

(#76) Vikthor válasza _Volkovy_ (#11) üzenetére


Vikthor
nagyúr

MIVAAAN???? Bazze! Nem mondod komolyan! :O De köcsög!

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#77) erdoke válasza hobizoli (#75) üzenetére


erdoke
titán

Én eddig egyszer indítottam egy piacos témát megbízásból, de meg is bántam. Szerintem nem érdemes, óhatatlanul tartja a hátát az ember.

A legjobb aláírás a héten

(#78) _Volkovy_ válasza Vikthor (#76) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

De,sajna komolyan mondom.

(#79) Intelligencs

Ez mekkora történet volt! Jól elvitázott itt mindenki Hobizoliról, oszt közben nem is ő volt a hunyó...! Azé' jó volt olvasni, hogy csak az ismerőse kamuzott - mert a jogsielvevős sztori valszeg az -, nem szerettem volna benne csalódni, meg nem is olyan gyeröknek tűnt, aki ilyentet csinál.

The Amiga, Born a Champion

(#80) Manitou


Manitou
addikt

LOL ez a topic (bár az inditója számára gondolom kevésbé)

(#81) hobizoli válasza erdoke (#77) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Nezd en eddig is mindenkinek segitettem annak aki megkert es ezutan is fogok. Csak ezentul az esetleges felreertesek elkerulese vegett a nyito hsz-ben leirok kisdedos modra szajbaragosan mindent, mert ugylaccik a szovegkornyezetbol(!) -magyar nyeltan- nem mindenkinek derul ki minden es felreerti (aszittem...).



hobizoli

[Szerkesztve]

több drón kell ;P

(#82) Stimpy


Stimpy
aktív tag

Én javasolnám mindenkinek qpakcovboy (másik nickjén: nobufalo) kerülését.Mellesleg nem tudom hogy lehet 2 nickje egyszerre.Engem átvágott egy kicsit,vigyázzatok vele.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#83) lesaux válasza Stimpy (#82) üzenetére


lesaux
veterán

Ne meséld el a történetet, nem érdekel senkit...

(#84) turho válasza Stimpy (#82) üzenetére


turho
addikt

:F

Eladó dolgaim, ultraritka high End ACR ISOSTATIC RP-400 mk2 hangdoboz (beszámítok), Cannondale XL E-BIKE extrákkal.

(#85) Gambit válasza Stimpy (#82) üzenetére


Gambit
őstag

Hát mit vársz attól, aki jelentkezik a PH!-s paintball warra, és nem megy el?! :( (Persze le nem mondja! :((()

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#86) Stimpy válasza lesaux (#83) üzenetére


Stimpy
aktív tag

Vettem tőle egy telcsit,ami 1 nap után meghibásodott,elvittem szervizbe(nokiához) ott meg közölték,hogy nem elég a számla,amit kaptam,garipapírt meg nem adott emberünk.Írtam neki mailt,lerázott,telefont nem veszi fel.Az egész azért szar,mert egyik ismerősömnek vettem a telcsit,és így most buktam 6.5k-t(szervízköltség),csak azért,mert szívességet tettem,és egy ilyen k*cs*g átb*sz*tt.

Mellesleg 2 nickje van a drágának: qpakcovboy = nobufalo.

Csak ennyi,szóval tessék vigyázni vele.

Tegnap beállított hozzám egy Tyrannosaurus Rex és Hamlet. Volt nagy dinóm-dánom!

(#87) qpakcovboy válasza Stimpy (#86) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Eredeti számlát adtam, a telefonnak garantáltam semmi baja sem volt, hiszen előtte 3 hónapig használtam. És ha magántelefonszámról hívnak azt nem veszem fel...

(#88) qpakcovboy válasza Gambit (#85) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Azt elfelejted, hogy a paintball témát ki dobta fel...

(#89) qpakcovboy válasza Gambit (#85) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Ja és mellesleg ajánlom a 34. hozzászólást itt Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#90) Gambit válasza qpakcovboy (#88) üzenetére


Gambit
őstag

Most ez hogy jön ide? Jelentkeztél, hogy jössz, meg embereket is hozol. Aztán valahogy nem jöttél, csak elfelejtetted ezt közölni velem, aki szervezte az egészet. (A témát mellesleg én dobtam fel, pont ezért kellett nekem szerveznem.)

Szerk: Ja, látom, te az eredeti paintball topicra gondolsz. Na, az meg végképp nem tartozik ide, hogy nyitottál egy topicot.

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#91) qpakcovboy válasza Gambit (#90) üzenetére


qpakcovboy
őstag

PH!-n a paintball 2004-08-11-én indult el ezzel a topic-al:Bővebben: link

Hidd el én jobban sajnálom, hogy nem tudtam elmenni, akkor sajnos nem rajtam múlt.

(#92) Gambit válasza qpakcovboy (#91) üzenetére


Gambit
őstag

De nem az a gond, hogy nem tudtál eljönni, hanem az, hogy nem mondtad le! És ez kellemetlenül érintett engem, mivel igen nehéz volt így megbecsülni a végleges létszámot.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#93) qpakcovboy válasza Gambit (#92) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Utólag ugyan, de elnézésed kérem. Remélem a legközelebbi paintball-on ott leszek/lehetek.

(#94) Gambit válasza qpakcovboy (#93) üzenetére


Gambit
őstag

Rendben, részemről megbocsájtva az egész, remélem, a legközelebbit nem nekem kell szerveznem. ;)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#95) qpakcovboy válasza Gambit (#94) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Én csak azt sajnálom még, hogy felmerült itt a nevem.

(#96) Gambit válasza qpakcovboy (#95) üzenetére


Gambit
őstag

Hát, abban nem segíthetek, semmi közöm hozzá.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#97) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Elmesélek még egy sztorit. Azért van két nick-em, mert anno qpakcovboy-ként kezdtem, de kiraktak a PH!-ról egy meghibásodott ti4200 miatt. aztán egy darabig nobufalo néven szaladtam. Viszont jött egy nap, amikor eladtam egy fényképezőt az eggyik moderátornak, aki annyira meg volt elégedve, hogy visszaadta a régi nevem. Ennyi

(#98) lesaux válasza qpakcovboy (#97) üzenetére


lesaux
veterán

Moderátor nem tud bannolt nicket visszaadni.

(#99) Sanya válasza lesaux (#98) üzenetére


Sanya
nagyúr

csak visszaírod a jelszót nem? vagy ahhoz házigarázda kell?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#100) qpakcovboy válasza lesaux (#98) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Akkor talán beszélt Parcival, nemtudom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.