Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) siskin válasza edipqe (#292) üzenetére


siskin
tag

Sajnos tényleg van ilyen...Elég sok cuccot adtam már én is el,sajnos ha valamire garit adsz,és gari időn belül bekaksizik,azt be kell nyelni.Legtöbbször.Viszont olyan is volt,hogy egyszerűen a kuncsaftnak nem tetszett a cucc,bepróbálkozott hogy elromlott a készülék.(egy hifi videóról volt szó)OKés,mondom hozd el,megnézzük,ha valóban rossz,visszaadom az árát.Láss csodát,nálam kifogástalanul működött.Természetesen egy meleg kézfogás társaságában hazaküldtem a géppel.Szóval mindenképp ha lehetséges,teszteld nála,vagy vele együtt nálad a VGA-t.Ha tényleg fosi,le kell nyelni.Semmi sem tarthat örökké...

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

(#302) Eagle16


Eagle16
addikt

Úgy néz ki hogy kifizeti, de már semmibe sem vagyok biztos...
Ha ezt is olvasod KENNY, akkor légyszíves mondj valamit indokot, hogy miért nem jelentkeztél, illetve Kaics kollegának miért adtál hibás alaplapot...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#303) Kaics válasza Eagle16 (#302) üzenetére


Kaics
tag

A lapot időközben egy kolléga már szerette volna használni. Nekem nem volt alkalmam kipróbálni, de álmomban sem gondoltam volna, hogy gondok vannak vele. Most szervizben van, de erre biztos tud valami magyarázatot adni az eladó:K E N N Y

(#304) Madweek válasza Kaics (#303) üzenetére


Madweek
tag

Ezt most benézte, mert ezt tutira nem fogjuk annyiban hagyni. Ha legalább jelentkezne akkor megúszná...

(#305) Oczu válasza Eagle16 (#302) üzenetére


Oczu
senior tag

meg nekem is hulladék lapot!!!

(#306) Kaics válasza Oczu (#305) üzenetére


Kaics
tag

Ez meg a másik. Ezek után gondolni sem merek arra, hogy véletlenek sorozatával van dolgunk! :((

(#307) siskin


siskin
tag

Mennyi az értéke a cuccoknak amivel átvágott titeket ez a Kenny srácok? :F

[Szerkesztve]

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

(#308) Kaics válasza siskin (#307) üzenetére


Kaics
tag

Nekem, eddig több mint 12ezer Forint kárt okozott ezzel a kis akcióval.

(#309) siskin válasza Kaics (#308) üzenetére


siskin
tag

Szerintem priviben próbáljatok meg először szépszóval hatni rá,tételesen összeírva kinek mennyi kára származott a biznyákokból.Ha szépszóval nem megy,be kell neki ígérni egy gyenge feljelentést.Gondolom lakcím,ilyesmi megvan. ;) Ha tényleg ilyen suttyó,csak ebből ért.

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

(#310) Kaics válasza siskin (#309) üzenetére


Kaics
tag

Már próbáltam kedvesen és kevésbé kedvesen is. :D Nem kell ide feljelentés, elintézem én magam is. Viszont ha jelentkezne, az nagyban megkönnyítené a helyzetét.

(#311) siskin


siskin
tag

Hihetetlen,de visszatértek a játékaim!!!!!!!
Visszakaptam a saját játékaimat,rég nem örültem így semminek. :)) Jó lecke volt,jobban meg kell fontolni,kivel,és hogyan köt biznyákot az ember........

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

(#312) Speed® válasza siskin (#311) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A ''hogyan'' a lényeg. ;) Postázás csak előreutalással. Te is tudod már ;)

(#313) siskin válasza Speed® (#312) üzenetére


siskin
tag

Megtanultam ;)

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

(#314) vedini


vedini
őstag

végre kidühönghetem agam

szóval nls kollegát nem ajánlom mint leendő üzleti partnert, sőt az ilyet ki kéne tiltani, IP ban stb.............

szóval x-fi xtreme music kártyát keresek megételre, erre ő megkerestt priviben, hogy nei van egy ilyen eladó

á monom milyen jó, hoy megkeresett, a kari ára is jó, mega öröm, de mondom újonc ne postázza, veszprémből felutazok pestre, nem megyek be órára, munkahelyre, mindent felfüggesztettem a kariért
találkozunk pesten, tényleg oda megyek az orra alá, ne kelljen utazgatnia, erre nyújtja a ratyi x-fi audio hangkártyát ami köztudottan egy kalap szar fele annyiért
mondom neki hé nem music, hanem audio
- ''mér nem ugyanaz?''
mondom nem , aztán még elmgyaráztam neki a dolgot
- ''akkor nem kell?''
egyértelműen nem
- ''hát ezt elbasztam''

és komolyan gyerekek, mint éliás tóbiás vigan elballagot, mit akinek se bú se kár

én persze elutazgattam egy napot, egy napi munkabérem kiesett, sal jódrága volt a napom

ekkora egy sz*r embert, nagyon jól tudta mit a el, mert ako nagykerből vesz, és ott van a sz*ros számláján hogy AUDIO, nem hogyMUSIC, gonolta vagy átb*sz mint szar a palánkon, vagy ha már ennyit utazok, akkor megveszem tőle
komolyan olyan busszúságot okozott nekem, hogy az hihetetlen

még jó hogy nem postn kértem, akkor a sirógörcs mellé egy sziinfarktust is bekapta volna
én hülye szrozok pár ezer forinton, kövre megveszem boltban

azóta még egyrohadt privit se kldött, hogy bocsi te szerencsétlen
semmi
komolyan , ilyen velejéig romott embert, nagyon jól tudott mindent, jah és azt nem is rtam hogy hat millió ötszázezerszer tisztáztam vele a dolgot, hol talizunk, mit veszektőle, mennyiért, mire irja a számlát
remélem most boldog, hogy igy kicseszett velem
nah, kidühüngtem magam

workworkwork...

(#315) cd&dvd


cd&dvd
csendes tag

Tisztelt ph tagok... szeretném felhívni a Figyelmet arra hogy urban racer nevü társunk elkövetett pár elég súlyos úgymond patkányságot.

2,5 hónappal ezelőtt vásárolt tőlem pár dolgot 45k értékben. Nem fizettett előleget azt akarta hogy mivel ő továbbadná a cuccokat és már megvannak a vevői 2-3 nappal rá utalja teljes összeget a számlámra.
Megegyeztünk hogy kedden megy a csomag pénteken kapom a pénzt.
A csomag megérkezett. Pénteken sehol a pénz. Kiderült hogy 2 hetes edzőtáborba utazott és megbízta egy barátját vagy nem tudom hogy kit fizesse be a pénz....
Ezekután nem lehetett elérni... 2 hétig. A pénz egy részét 30k t a visszautja után 1-1,5 hétre kaptuk meg... A többit még mindig nem. Szal 2,5 hónapja nincs meg a teljes összeg.
Szal buktunkk a társammal rendesen az üzleten.. Ezekután épp tegnap írta hogy kipótolta az összeget... A maradék még mindig nincs a számlán.Barátom írt neki hogy scannelje a bizonylatot és nem baszogatjuk tovább. ''Ki az aki elteszi egy bizonylatot egy utalás után'' volt a válasz.

Ez úton szeretném felhívni a figyelmet arra, hogy mindenki saját felelőséggre kössön üzletet vele... Nyilvánosan nem hajlandó találkozni. Telefont nem veszi fel... Egyedül levélben mer komunikálni.

(#316) cd&dvd


cd&dvd
csendes tag

ja és még csodalkozott hogy elég mérges hangvételben írtam a levelet :((

(#317) siskin válasza cd&dvd (#315) üzenetére


siskin
tag

Elég kis g@n@j csákó lehet. :(( Tehát a fennmaradó összeg 15k.Ugye?Hasonló kálváriába keveredtem én is pár hete,sajnos csak az jelentett megoldást,hogy beígértem neki,hogy 3 napon belül csenget nála a rendőrség,és majd ők eldöntik kinek van igaza.10.000 Ft-on felüli károkozásnál már csalás gyanujával elindítják az ügyet.Elég fosos dolog rendőrségre járni jelentgetni,de hát mindent ne ússzanak már meg az ilyen kis geekok...Minden esetre figyeld hogy ki mikor regisztrált a PH-n,ahogy megfigyeltem,a nem túl megbízható emberkék hamar lepattannak.

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

(#318) cd&dvd válasza siskin (#317) üzenetére


cd&dvd
csendes tag

sztem ezt személyesen fogom intézni pár haverommal ;] sztem csodalkozni fog amikor úgy 15 motoros kopogtat az ajtóján

(#319) cd&dvd válasza siskin (#317) üzenetére


cd&dvd
csendes tag

és mondom még amikor beszéltük az ügyet.... még azt sem értette miért ódzkodok attól hogy utólag fizessen.... de mondom egy 17 éves srác má csaknem húz le....

(#320) siskin válasza cd&dvd (#318) üzenetére


siskin
tag

Ilyesmivel én is fenyegetőztem,kiröhögött. :W Viszont mikor már indult volna az ügy,még az anyja is hívott(!) telefonon,hogy rendezzük gyorsan másféle képpen az ügyet... :DDD

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

(#321) cd&dvd válasza siskin (#320) üzenetére


cd&dvd
csendes tag

sztem akkor nem fog röhögni ha ott állunk az ajtó előttt.....

remélem nem fog csodálkozni ha köszönés helyett pofánb@aszom egy karbon kevlár kesztűvel....

(#322) cd&dvd válasza siskin (#320) üzenetére


cd&dvd
csendes tag

jó de itt az a gáz hogy a cd vel meg dvd vel mit tudsz csinálni???

szal ez nem a bementem a bótba vettem dvd t és utánnna eladtam. :DDD hanem ez ilyen piacos dvd...

(#323) siskin válasza cd&dvd (#321) üzenetére


siskin
tag

:P :R Nem érnek ezek annyit srác.Utána még neked lesz belőle bajod,fizethetsz neki ilyen olyan kártérítést.(megjegyzem tényleg ezt érdemelnék az ilyenek) :C

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

(#324) siskin válasza cd&dvd (#322) üzenetére


siskin
tag

Ú vazz...ez akkor tényleg egy kicsik gázosabb ügy.Úgy néz ki itt tényleg csak pszichológiai (esetleg fiziológiai) ráhatás jöhet szóba...

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

(#325) siskin


siskin
tag

Minden esetre írd ide meg hogyan alakul az ügy, tanulságképpen.

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

(#326) cd&dvd válasza siskin (#325) üzenetére


cd&dvd
csendes tag

HÁT ÉN NEM VAGYOK ILYEN..... de ami sok az sok... mert ha teszem azt egy haverom késik 1-2 hetet a fizetéssel jójó fátylat rá....

de ez egy tök ismeretlen

(#327) Sanyi2007 válasza cd&dvd (#326) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Helló tesó, tudsz esetleg egy 125-ös Nsr-t (macskalámpásat) 50es papirokkal? :)
Üdv
Sanyi

(#328) ricsi99


ricsi99
addikt

fatalka kissé unkorrekt [link] ,pósta beiktatásával rendeltem volna ezeket tőle (12k+pk). Felajánlottam hogy előre elutalom +1k póstaköltséget. Részére ez nem felelt meg csak utánvét . Beleegyeztem csak kikötöttem hogy semmi extrát ne kössön a póstán (értékbiztosítás ,elsőbségi,miegyébb) . Másnap jelezte hogy 2k volt a pósta. Kicsit morcosan de azt mondam rendben. Megjött a csomag (kb akor hogy 1 14'' es moncsi is beleférne), és 2900Ft volt a póstaköltség. Írtam neki hogy ez igy nem fer nem ebben egyeztünk meg és tegnap még csak 2k ról volt szó,igy amit letagadott (vagy hazudott) azt ha van benne gerinc küldje el. Mentegetőzött miegyébb ,nem akarja rendezni.
2. meglepetés amikor kinyitottam a csomagot ,hogy az alaplaphoz nem volt hátlap és semmi kábel. Hál isten amúgy a cucc működik
Jah és már nem lehet elérni msn-en sem...

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#329) SP!T válasza ricsi99 (#328) üzenetére


SP!T
addikt

Postás dolgok mindig parásak.. :( Amúgy én ha eladok vmit és postázva kéri az illető, én előre közlőm, hogy akkor semmi garit nem adok! Ha feljön Pestre és én adom a kezébe, akkor adok!

There's a device that I've been using called a whoop.

(#330) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ami a szennyt illeti, itt egy újabb tag:
[kép]
Poctar (senior tag..)

WebC@Met vettem tőle, ami elvileg 1.3MPes és 640ben@30FPS. Előreutalással, mert állítása szerint nem volt pénze elküldeni sem. Gondolván senior tag, simán megbíztam benne, csak annyit kötöttem ki, hogy bármi gixer lesz 3 napon belül, élhessek a visszavásárlási garanciával. Belegyezett (naná..), utaltam, postázott.
Átvétel után kibontás közben szembesültem a ténnyel, hogy a kamera sérült,a lencsevédő üveglapka kitört a helyéről. Ezt jeleztem neki rögtön, állítása szerint a postázás közben sérült meg, ezt még lenyeltem, mondván nem homokviharban lesz használva, nem para.
De ezután a feketeleves..a kamera nagy nehezen feltelült, indítom a saját szoftverét, beállítópanel, ->640x480. Totál szemcsés fakó kép@15FPS az eredmény. Ezt követően ezen tény javításán munkálkodva már párhuzamosan az úriemberrel is kommunikáltam (MSN), jeleztem neki, hogy ez így unf@sza. Szó szót követett, abban maradtunk hogy másnap megbeszéljük, fáradt, etc. Gondolom kitalálható, másnap már nem jött, emellett a telefonján sem lehetett már elérni. Többszörös megkeresések után (Privi, MSN üzenethagyás) majd két hét múlva, tegnap, reagált itt. Kértem hogy jöjjön MSNre. Más dologgal is tevékenykedtem, nem vettem észre mikor fellépett, de elérhető módban voltam, nem írt egy kukkot se. Egy idő után már untam a várakozást, megkerestem az aktív partnerek közt (észrevettem..) és írtam neki, hogy vagyok, de kerüljük a felesleges köröket, a történtek után azonnali hatállyal visszaküldöm a szarját, utalja vissza a pénzemet. Nem reagált, ezért még kifejtettem neki a véleményemet a korrektségéről és a következményekről, mindezt elküldtem neki privibe is, a mondókám végén a kéréssel, cselekedjen gerincesége szerint, várom a pénzemet.
Most este sikerült visszaírnia kb. kisregény terjedelemben, össze-vissza hülyeségeket beszélve,a végén a konkrét válasszal, használjam egészséggel amit vettem.
Picit felhúztam magam és ennek megfelelően felvilágosítottam a lehetőségeiről, miszerintis tudom a nevét/címét/telefonszámát/számlaszámát, döntse el mekkora bajban akar lenni. Nyitvahagytam számára a kiskaput hogy rendbetehesse a zűrt, kapott 3 napot(7köznapot), hogy teljesíthesse a fizetési kötelezettségét. Ha egy csöpp esze is van, élni fog ezzel, de a tényen nem változtat, sz@r ember :((( .

(#331) kircso13 válasza Speed® (#330) üzenetére


kircso13
senior tag

Hát mik vannak kérem :Y

..,

(#332) Sanyi2007 válasza Speed® (#330) üzenetére


Sanyi2007
aktív tag

Speed tesó, van egy ajánlatom.
digi fényképezö 1gb-os memóriakártyával, webcamként is használható, nagyon szép képet ad. Mercury cyberpix s590y
pen-drive-ként is használható. Mozgóképet is felvesz.
14900Huf, dobozában, tartozékaival. :))

(#333) Speed® válasza Sanyi2007 (#332) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ez itt nem a piac ;] De azért köszönöm :R (Nem élek vele, van már digim.)

(#334) Retro11 válasza Speed® (#330) üzenetére


Retro11
senior tag

És Speed nem lesz valami könnyü dolgod vissza kapni jogosan amit vársz...[link]

Speed nyugodtan ide hivd át a kis barátod és olvassa el a disznója...Jótállásról egy kis szösszenet[link]



[Szerkesztve]

(#335) Speed® válasza Retro11 (#334) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem kell jogi rizsa. Betartatom vele az adott szavát. Ha akarja ha nem :(((

(#336) marsu válasza siskin (#311) üzenetére


marsu
addikt

:C :C

Kicsit lemaradtam, volt mit visszaolvasni, de örömmel látom, hogy visszakaptad a CD-ket ...

Az ''értékarányos csere-verés'' dolgon nagyon jót nevettem.

:D :D :DDD

Press any key to continue ...

(#337) siskin válasza marsu (#336) üzenetére


siskin
tag

Köszi. :R :R :R

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

(#338) True válasza marsu (#336) üzenetére


True
aktív tag

Igyexik az ember... :DDD

Mod: Csak azt nem értem, az igazolványképem mit keres a smilek kőzt, ki tehette oda??? :DDD

[Szerkesztve]

Nem postázok még mutteromnak sem... Telószám az adataimnál volt, amíg az új PH láthatatlanná nem tette...... ja a mágnesmotort, csak ráadásnak csináltam...

(#339) Speed® válasza Speed® (#330) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Szerintetek? [link] Szerintem szánalmas...

Gyere Poctar, beszéljük meg mindenki előtt a dolgot, majd eldöntik ;)

(#340) AmunRa válasza Speed® (#339) üzenetére


AmunRa
aktív tag

Úgy tűnik menekül.
Egy databig valószínüleg nem ad el semmit.
Ha más véleménye van a dolgokról ide írhatna.
De valószínüleg nem fog.
Sajnos majd mindegyikünk megkajált már valamit.

(#341) Speed® válasza AmunRa (#340) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Hívtam, nem jön. Tőlem menekülhet, de jobban jár ha rendbeteszi a dolgot.
Ha gerinceskedik, úgy állok hozzá. A kocsi után kötve majd rájön, hibázott.
Figyelmeztettem, nem az vagyok akivel következmény nélkül szórakozhat:
''Első körben a PH!ról vakarlak le, utána majd beszélgetünk személyesen is.''


Ismételten megkérlek Poctar, ha szeretnéd helyrehozni, tedd meg.

(#342) Poctar


Poctar
senior tag

Jól van Speed(R) beszéljük meg. Itt és most a Ph elött. Lássuk kinek mi a véleménye.

Kezdhetném azzal, hogy válaszolok a #330-as hsz-re, de nem teszem. Hisz még véletlen hülyességnek titulálnád. Nem beszélve, hogy mások csak az én véleményemet olvashatnák, ahogy a tiéddel már megtették, és így hibás következtetések születhetnének.

AmunRa:
Szó sincs menekülésről. Véleményem leírom, hogy ''tisztább'' legyen a kép. Idáig sem adtam el sok mindent és ezek utánn sem fogok. Nem igazán érdekel e fajta biznisz. Az évek során már én is ''kajáltam be'' ezt azt. Pl egy garanciás memót nem cserélt ki a bolt.

Most megosztom a történetet, mely általában csak két emberre tartozik.

A könnyebb érthetőség miatt időrenbe rakom a beszélgetéseinket.

Íme így kezdődött:

[link]

privát üzenetek törölve. NG


Nem hiszem, hogy pár beszélgetésből és egy postai utalás után meg lehet valakiről mondani, hogy milyen ember. Persze tévedhetek is. Még sem szitkozódóm, fenyegetőzöm. Tényleg úgy gondolod elérsz ezzel a hangnemmel valamit is?

Most megyek és kicserélem a pelusom és bebújok a pánik szobába.

A többi dolgot lentebb olvashatjátok.

Üdv

(#343) Speed® válasza Poctar (#342) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem szükséges a sajnáltató hangnem, az, hogy én hogyan reagáltam, teljesen elfogadható annak fényében, hogy először 3 hétig, aztán még két hétig vártam rád, és a végén rá kellett jöjjek, le vagyok ejtve, és valaki jót röhög rajtam a pénzemmel a zsebében egy használhatatlan vacakért cserébe. Ami pedig a fenyegetődzést illeti, örülj annak a pár napnak amit nyugodtan tölthetsz, 7végéig nyakig ülök a munkában. A munkában, amivel tisztességes úton keresek pénzt, nem másokat átverve :(((

A továbbiakban nem kívánok feleslegesen vitázni, ideje észheztérned:


privát üzenetek eltávolítva. NG

Ezekután felcsúsztunk MSNre és hosszan szórakáztunk közösen a beállításokkal, de nem jutottunk dűlőre a témában, azzal köszöntél el, hogy másnap küldesz egy a C@Mmel készített 30FPSes videót, mint ''bizonyíték'', ill. adtál két linket, egyiket az adott C@Mmel foglalkozó fórumhoz, másikat meg egy (mellesleg SP2vel nem működő) driverhez. Ez történt ápr.1jén este, a kézhezvételtől számított 2. napon. Itt szeretném külön kiemelni, 1 hét kipróbálási garanciát vállaltál a fentiekben leírtat szerint bizonyítva is. Tehát a 2. napon már világos volt számomra/számodra, gáz van a cuccal.
Ezekután az esti megbeszélés ellenére másnap nem voltál MSNen, és egyáltalán nem reagáltál a megkeresésekre, a telefonod pedig ugyebár nem volt elérhető (hogy ez most kamu és csak simán letiltattad a számom, azt nem teszteltem még..)


Ezt követően még vagy két napig szórakoztam a kamerával, és mivel MSNen nem voltál továbbra sem elérhető, 7.-én írtam neked, hogy vissza az egész. (nem másolom be feleslegesen még1x)
Újabb 4 nap várakozás után 11.-én unalmamban küldtem neked egy továbbra is teljesen normális hangvételű privit, amire újabb 2 nap várakozás után 13.-án válaszoltál, számomra már nevetséges módon magyarázkodva:
''Az a helyzet, hogy anyagilag levagyok égve így mostanság nem igazán tudnám visszafizetni az árát...Még mindig nem értem, hogy nem megy 15fps felé. A videót már megtaláltam, csak mérete miatt nem tudtam elküldeni mail-ben...''

Ezután ugye kértelek, gyere MSNre, és írtad hogy jössz.
Persze basztál rámírni v. valami, amint már kifejtettem a #330ban:
''Más dologgal is tevékenykedtem, nem vettem észre mikor fellépett, de elérhető módban voltam, nem írt egy kukkot se. Egy idő után már untam a várakozást, megkerestem az aktív partnerek közt (észrevettem..) és írtam neki, hogy vagyok''

Az utolsó MSNre felhívó privi után ~3 órával, 13.-án éjfélkor a történetünk kezdete (febr.26, ~éjfél) után 43 nappal meguntam a teszetoszaságodat és a kimondom: pofátlanságodat, írtam amit írtam, egy szavamat sem szégyenlem:

Figyi, ne fussunk felesleges köröket: Olvastam amit írtál, de nem tudom elfogadni.
Fizettem neked előre, mert azt mondtad nincs lóvéd stb., de már látom hiba volt.
Nem érdekel, hogy milyen anyagi helyzetben vagy, ezért a szarért az én pénzemet nem kapod meg. Mert szar, akárhogyis szépítjük. Félig szétesve jut a kezembe, állításod szerint a posta az ok, rendben. De az, hogy nem tudtam az elmúlt 2 hét alatt sem rendeltetésszerű használatra bírni, az már nyomósabb ok.
Nem vagyok hajlandó tovább szórakozni vele, visszaküldöd a pénzt én pedig szépen visszaküldöm a cuccot. Aztán hogy kire sózod rá, az már nem a mi történetünkhöz tartozik. Megbeszéltük mielőtt elutaltam az árát, hogy bármi nem smakkol vele, visszaveszed. Idejében szóltam, az átvétel után már egy nappal, szóval semmi olyasmiről nincs szó, hogy két hét után legyaláztam és most visszaküldeném.
Légyszives elérhetővé tenni magadat rövid időn belül, akár itt, akár Phn egy élő telószámmal. Egyéb esetben kénytelen vagyok kocsiba ülni és személyesen a kezedbe adni, a benzinköltségemet pedig veled fogom fizettetni. Nem hittem volna hogy ilyesmivel futhatok össze egy ''senior''nál.



Ami a magyarázkodásodat illeti a garis témát illetően, a cucc ténylegesen 1.jén került a kezembe és én 7.én szóltam neked, hogy márpedig vissza az egész. Ami még ennél is fontosabb, rögtön az első használatkor felbukkantak a problémák és ezt jeleztem. Innentől fogva azt mondasz amit akarsz, de az adott szavadnál fogva ezt a kamerát gyönyörűen visszacsomagolva oda teszed, annak adod akinek akarod, de visszaveszed.
Nem kívánok újfent fenyegetőzni, vannak jónéhányan akik ismernek és tudják, a becsületesség/megbízhatóság/szavahihetőség nálam nem lehet kérdéses.

Itt ez a hét barátom, figyeld a fórumozók reakcióját ha jónak látod, nekem mindegy, de akár ezek miatt, akár azért mert a legkisebb csírája a becsületességnek feltör belőled, hozz helyes döntést a 7végén és 7főn cselekedj e szerint.


Mindent tudsz, most már mások is.


üdv.

ui.: kösz hogy összeszedted a priviket, nem volt még rá időm ;)









(#344) *Ropi*


*Ropi*
félisten

NEM AJÁNLOM Tr.abant fórumtársat, akitől egy alaplapot vettem postai utalással, utánvéttel fizetve. Az alaplap nagyon halottan érkezett :( (a BIOS chip égett volt, így kizárható, hogy a posta közreműködésével ment volna tönkre az utaztatás közben), az eladó meg persze eltűnt... :F Nem az összeg nagysága, inkább a tett mentalitása a bosszantó. :((( Jó pszichológus a gyerek (idézem):

''Tr.abant (újonc) Hali! Az az igazság én külföldön vagyok, de Szegeden van az albérletemben az alaplap. Megkeresem a házibácsit azt szerintem föladja neked postán, a vinyómat is így sikerült elküldeni. '' hagytam egy kis rezsi tartozást'' biztos megteszi,hogy elküldi. Tr.abant''

És én még el is hittem, hogy milyen rendes srác... :(( Hülye módon még a telefonszámát sem kértem el, mondván, hogy külföldön úgysem fogunk roamingban bájcsevegni...Miután rájöttem, hogy nem kerek a dolog, írtam neki egy P.Ü.-t, hogy visszaküldöm a lapot, utalja vissza a pénzt, de semmi reakció...Aztán végül a lapot nem adtam fel, mert 2 helyre háromféleképpen :Y (természetesen maximálisan olvashatatlanul :O ) volt felírva a neve, nem bírtuk kibogozni...A végén még arra is duplán fizethettem volna, ha visszaküldöm neki és nem veszi át, vagy hibás a név...Grrr... :W :W :W

Ha kell, privátban beszkennelem a nevét/címét, hátha volt már vele valakinek afférja. ;]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#345) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Viszont bátran ajánlom korrekt eladóként az alábbi fórumtársakat: :R

ponti_ak
hypno skate
Dudu67
kisbandi86
imikee
ABnormal
Muréna

Szintén korrekt vevők voltak: :R

Tutti-amigo
renaultf1

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#346) siskin válasza Speed® (#343) üzenetére


siskin
tag

Tyhíj srácok,ez aztán a megamaraton csata!Ha jól látom 5.000Ft-os cuccon megy a balhé?Persze értem én,az elv a fontos...Nos,szvsz ebben az esetben Speed(R) igaza felé billen a mérleg nyelve,ekkora összegű cuccnál,még ha csak gyanú is merül fel hogy az eszköz hibás lehet,rögtön vissza kell vásárolni a cuccot.Főleg ha te Poctar,biztos vagy benne,hogy a cucc kifogástalanul működik.Hiszen ha működik,nincs vesztenivalód,visszaveszed,és eladod másnak,aki nagy valószínűséggel nem fog problémázni.Bár nem tudom a távolság kettőtök lakhelye között mekkora,ha mindkettőtök köti az ebet a karóhoz,csak az jelenthet megoldást,ha Poctor bizonyítja (pl a saját gépén,amelyiken valóban ment 30 fps-sel a cam) hogy bizony a szerkezet kifogástalanul működik.

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

(#347) Speed® válasza siskin (#346) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Valóban, itt nem csak az 5król van szó. Hanem a hozzáállásáról. Ami rossz.
Ezt a c@met bratyóm gépén és a sajátomén is buzeráltam, nem megy.
Ebből meg egyenesen következik, hogy visszaűberelem a szerető gazdijának.
Aztán ahogy te mondtad (és én is), oda teszi/annak adja ahová/akinek akarja.

(#348) ricsi99 válasza Speed® (#347) üzenetére


ricsi99
addikt

It tényleg nem a hozzáálás a lényeg. Ha valaki unkorrekt akkor itt jelezni kell. Én is adok -veszek és mindig böngészem ezt a topicot. Akivel meg probléma volt ott csak személyesen kipróbálás után lehet szó adás-vételről....

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#349) Poctar


Poctar
senior tag

Elsőnek beszéljünk majd nem kívánsz feleslegesen vizátni?
Na most melyik?

2007-03-30 14:38:28
iivan a csomag a postán, nemsokára megyek érte. gyors volt a posta
majd írok estefelé ha üzembehelyeztem. üdv
2007-04-01 21:24:08
A kamerát a dobozból kiszerkesztve a lencsevédő kupakot levéve a kezembehuppant magának a lencsének az áttetsző védő''üvege'' vagy mije.
Mondom oks, hibahatár
2007-04-07 01:35:16
Engedelmeddel élnék a lehetőséggel, hogy visszaküldjem, természetesen türelemmel várok míg az árát vissza tudod juttatni Ha megkapom az értesítést a pénz megérkezéséről, rögvest
postára kerül, már becsomagoltam meg minden.

Ha elvelkről van szó, akkor belátható, hogy 2007-03-30 - 2007-04-07 közt 8 nap van. Ami több mint 7 nap. Vagyis nem vagyok köteles visszavenni a camot. És mivel itt a gerincről, meg elvről és igazról van szó, ezért be kell látnod ez így van.
De nézhetjük másképp is. 20 napja nálad van a kamera. És persze leesett a védő üvege, vagy mi. Ami nálam még nem volt probléma. Akkor már nem adnék érte 5k-t mert nem az én hibám max a postáé. Ha nem lettél volna fenyegető akkor már visszakaptad volna a pénzt.
A másik. 5k-t utaltál át nékem. Az küldés kb 1100Ft-ben volt. Ami azt jelenti, hogy az én zsebemben 3900Ft landolt. Ami nem valami sok.

Ja és ha olyan okosnak tartod magad, akkor miért nem adtad fel már rég a camot a címemre? Persze már nem merném átvenni és kifizetni a postának a cummót, hisz lehet nem is a cam lenne benne.

Szted megéri szarakodni, fenyegetőzni? Szted eljössz a haverokkal, aztán minden síma ügy?
Ha beszélgetni akarsz akkor normális felnőtt módjára beszélj velem és nem valami ordenálé módon. Ha tudsz normális lenni és nem csak fenyegetően, sértően és stb beszélni, akkor esetleg meggondolom magam. De csak abban az esetben.

ui.: Ha homályos a cam képe, akkor csak a kis lencsét vagy mit kell mozgatni. Az a kis fekete izé. Ha forgatod, akkor előbb uttóbb éles lesz a kép. Remélem így már élesebb lesz a kép, bár ezt már írtam.

[Szerkesztve]

(#350) siskin


siskin
tag

Poctar oldalán is van azért szerintem igazság...Tettlegességgel fenyegetőzni tényleg nem a legjobb ötlet,általában visszafelé szokott elsülni a dolog,a másik fél csak mégjobban befékez.Speed(R) ha meg vagy győződve az igazadról,(a lelked mélyén is) elég ebbe a topicba csak megírni a tényeket,Poctar leendő vevői úgyis eldöntik a tények alapján,kötnek-e vele üzletet még valaha.Másrészt a következő ügyfeleid is ilyen tettek alapján fognak megítélni,ahogy ezt az ügyet intézed.Ha erőszakkal próbálsz konfliktust oldani,nem túl jó Ómen.Poctar oldaláról pedig:ha számít a megbízhatóság,szerintem ilyen összegnél nem szabad ''pöcsölgetni'',azonnal vissza kell venni a cuccost,(még ha esetleg nem is adtam rá garit) nem ér meg ekkora balhét az egész.
Bocsi ha valamelyikőtöket sértettem

Nem vagyok bolond, a hangok is megmondták!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.